Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

BÝK - muž

BÝK  - muž

21. 4. - 20. 5. Znamení zemské, vládce – Venuše. Toto znamení dává mužům v něm narozeným klidnou, trpělivou povahu. Jakmile je však něco rozlítí, často propadnou záchvatu vzteku. Mají cit pro všechno krásné a příjemné. Býci jsou velmi prakticky založení, jsou to typičtí kutilové či zahradníci. Snaží se všechno dělat pro to, aby byli oni i jejich rodina finančně zabezpečeni. Muži býci, ačkoliv jsou velmi přitažliví a šarmantní, jsou spíše uzavřenější povahy a udržují si od lidí odstup. Občas mají sklony vidět věci černobíle. Pokud si chcete muže Býka udržet, musí to ve vztahu klapat po všech stránkách – jinak hrozí, že vám býček odkluše za jinou.

Tělo + vzhled: Muži zrození ve znamení býka bývají velice přitažliví. Jejich postava bývá vždy robustní, někdy zavalitější. Mohou působit těžkopádným dojmem. Mívají kulatou tvář s výraznějšími, ostřejšími rysy a upřeným pohledem. Často mívá světle hnědé nebo zrzavé vlasy a libují si v ultra krátkých, nebo naopak delších, rockerských sestřizích. Nejčastější barvou očí býků je oříšková. Jejich krk bývá krátký a široký, tento dojem mohou ještě umocňovat širší ramena. Typicky mají silné, kratší nohy. Býci se umí oblékat a většinou volí takové oblečení, aby u ostatních budili respekt.

Sex + sexualita: Pokud se tomuto muži líbí nějaká žena, jde za ní stejně zarputile jako rozzuřený býk za rudým šátkem toreadora. Odmítnutí nesou býci velmi těžce. Při sexu jsou velmi temperamentní, vášniví a často i hraví. Občas však mohou působit poněkud těžkopádně. To je většinou způsobeno nezvládnutím jejich vášně. Nedovedou od sebe oddělit lásku a sex, potřebuje mít pocit, že je milován.

Dokáže se vžít do partnerčiných pocitů, je velmi empatický a něžný. Umí skvěle lichotit a předehra je pro něj mnohdy přednější, než akt samotný. Je velmi smyslný, baví jej poslouchat, ochutnávat, pozorovat. Býci nemají rádi příliš dominantní, svéhlavé ženy, ačkoliv ženy přirozeně inteligentní jsou předmětem jejich obdivu. V partnerství bývá věrný do té doby, kdy se ve vztahu cítí šťastný a po všech stránkách uspokojován. Je velice žárlivý.

Co vzrušuje muže v býku – voyeurství, pornofilmy, tělesná vůně, vískání ve vlasech, laskání ušních lalůčků, společná masturbace, líbání krku, partnerčina vůně, plné ženské tvary, nestydatost

Zdraví: Býci mívají poměrně pevné zdraví. Mají-li neuspokojivý sexuální život, bolí je hlava, bývají podráždění a popudliví. Někdy je mohou potrápit také bolesti a onemocnění krku a dutiny ústní. Jsou náchylní i k onemocnění páteře a krčních obratlů a bolestem zad. Měli by si dávat pozor na tloustnutí a zadržování vzteku, které může pramenit v melancholii a deprese.

Silná stránka: spolehlivost, klid, vynalézavost

Slabá stránka: umíněnost, necitlivost, nemluvnost

Charakter: melancholicko-flegmatický

Sympatická znamení: Rak, Panna, Kozoroh, Ryby

Neutrální znamení: Býk, Blíženci, Štír, Střelec

Pozor na: Lev, Váhy, Vodnáře, Býk

Autor:
Publikováno: 26. 8. 2012 23:29 Nahlásit obsah
Loading...