Váhy: Láska, práce, sex? Hvězdy vám poradí

Váhy: Láska, práce, sex? Hvězdy vám poradí

Podzimní znamení Venuše se smyslem pro harmonii spravedlnost. Citlivá duše s citem pro umění, módu a krásné věci, často ale nerozhodné bytosti. To vše a mnohem více jsou lidé zrození ve znamení Vah.

Váhají Váhy často? Ano. Váhy jsou opravdu typické tím, že jim činí problémy rozhodovat se rychle a mít konečné slovo v zásadních věcech. Jsou tedy vynikajícími spolupracovníky, neocenitelnými kolegy, kteří vždy rádi pomohou vyřeší problémové situace ke spokojenosti všech, zásadní rozhodnutí po nich ovšem nepožadujte.


Žena ve znamení vah: krásná a vždy okouzlující

Váhám vládne planeta Venuše a tak není divu, že ženy zrozené v tomto znamení jsou v každé situaci krásné a připravené okouzlit okolí. Ženy ve znamení Vah mají rády svoje tělo, rády se o sebe starají a dělají dojem. Sluší jim také pestré barvy, pro toto znamení je typická zejména barva indigo a růžová, které jen podtrhnou jejich krásu. Ženy zrozené v podzimním období Vah jsou vždy perfektně upravené a vkusně oblečené, v módě nepatří k experimentátorkám, vždy ovšem můžeme očekávat vysoký standard.

Ve vztazích jsou jinak váhavé Váhy poměrně stabilní a tradiční. Představa maloměstské spokojené rodinky jim není cizí a i když se jim ve vztazích příliš nedaří, stále doufají, že pana dokonalého jednou najdou. V partnerství je ochotna opustit mnohé, co Váhy ovšem nikdy neodpouští je nevěra, to potom očekávejte nepříjemnou pomstu.

Ač se zdá, že Váha je v partnerství velmi konzervativní, nenechte se zmást. Když přijde na sexuální hrátky Váha je v nich jedním z nejnápaditějších znamení. Se zadním sedadlem u této Ženy ovšem neuspějete. Váhy jsou velice ženské a často i narcistické, proto při milování vyžadují standart tomu odpovídající.


A co muži? Vždy dokonalí, ale nestálí

Muži narození ve znamení Vah jsou podobně jako ženy typičtí svým vždy dokonalým vzhledem. Tohoto muže nikdy nepotkáte neupraveného a nevkusně oblečeného. Pokud se chystáte okamžitě vyjít na lov jednoho z těchto krasavců, moc se neradujte. Mnoho mužů v tomto znamení jsou gayové, bisexuálové, nebo dokonce gigolové. Informace, že tito pánové nejčastěji pracují jako kadeřníci, vizážisté, nebo krejčí, vás tedy určitě nepřekvapí.
Pokud se tedy chystáte vybudovat stabilní a pevný vztah, s mužem narozeným v tomto období to jednoduché mít nebudete. Váha zkrátka není schopná odepřít si krásu opačného pohlaví, kdykoli ho okouzlí, proto zde s věrností příliš nepočítejte. I zmiňovaná váhavost ve vztazích s Váhou projevuje. Váhající fešáci neradi lidem kolem sebe ubližují a proto málokdy seberou odvahu a vztah ukončí. Pro žhavý prázdninový flirt, zdá se Váha být ovšem ideální.

Vztah dvou Vah není příliš jednoduchý a vyžaduje značnou míru vyspělosti. Hvězdy naopak přejí vztahu Vah a Lvů, Blíženců, Střelců, nebo Vodnářů. Naopak problémy by mohly nastav při spojení Vah s Raky, či Kozorohy. Na lásku jsou hvězdy ovšem krátké a tak pokud jste si jistí svým ,,váhavcem´´, či ,,váhalkou´´ jistí, směle do toho.

Autor:
Publikováno: 4. 8. 2012 11:29 Nahlásit obsah
Loading...