Kategorie Recepty

Článek
Máte rádi kuřecí řízky? Vyzkoušejte tento neobvyklý recept!
Máte rádi kuřecí řízky? Vyzkoušejte tento neobvyklý recept! Kdo už někdy smažil kuřecí řízky, ví, jak ošemetné to může být. Chceme, aby řízek byl krásně křupavý a uvnitř šťavnatý. Někdy by ale potřeboval ještě pár minutek navíc a jindy je úplně vysušený. Tento recept by vám smažení měl ulehčit a co víc, je výborný!
Článek
Rychlá večeře: brokolice se sýrovou omáčkou
Rychlá večeře: brokolice se sýrovou omáčkou Takto připravená brokolice chutná všem a na přípravu je velmi jednoduchá. Tak proč si ji neudělat hned dnes večer?
Článek
Lososí podkovy s bylinkovým máslem
Lososí podkovy s bylinkovým máslem Chcete vařit zdravě a chutně? Vyzkoušejte tento recept a určitě si jej zamilujete.
Článek
Labužnický tatarák z lososa
Labužnický tatarák z lososa Klasický tatarák známe všichni, tak proč jednou nezkusit něco nového? Příprava tataráku z lososa je velmi jednoduchá a chuť vynikající.
Článek
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit?
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit? Stane se to každé z nás - máte naplánované jídlo, které chcete nachystat, ale až při vaření zjistíte, že vám něco chybí. Co s tím? My víme, jak chybějící suroviny nahradit.
Článek
2DÍL: JAK NA NEHODY V KUCHYNI
2DÍL: JAK NA NEHODY V KUCHYNI Vyzkoušejte další naše triky, aby se vám do kuchyně již žádná chybička nevloudila.
Článek
1DÍL: JAK NA NEHODY V KUCHYNI
1DÍL: JAK NA NEHODY V KUCHYNI Každé hospodyňce se něco nepodaří. Vyzkoušejte naše triky, aby se již žádná chybička nevloudila.
(777) Načíst více