Kategorie Recepty

Článek
Vitamíny z jarních luk
Vitamíny z jarních luk Na jaře nám na louce rozkvétá spousta vitamínů, které jinak musíte draze kupovat v lékárnách, stačí jen natrhat a vědět, co s nimi. Zdraví prospěšné vitamíny a minerály mohou překvapivě obsahovat první jarní květy či dokonce plevel.
Článek
Recepty na tradiční velikonoční sladkosti
Recepty na tradiční velikonoční sladkosti Svátky jara probíhají po světě již odnepaměti. Keltové, Germáni či Slované slavili jarní rovnodennost jako slavnost slunečních bohů, Židé mají dodnes svou paschu a křesťanská velikonoční tradice spojila obrodu přírody s příběhem o ukřižování a vzkříšení Ježíše Krista. Ustálené zvyky i s tradičními pokrmy se dochovaly až dodnes.
Článek
Jednoduché pistáciové sušenky, které zvládne úplně každý!
Jednoduché pistáciové sušenky, které zvládne úplně každý! Za dveřmi jsou Velikonoce a v obchodech nám jsou nabízeny mazance, beránci, čokoládová vajíčka, čokoládoví zajíčci a mnoho jiných dobrot. My pro vás máme dnes recept na jednoduché pistáciové sušenky, které váš velikonoční stůl oživí a navíc si je oblíbí celá vaše rodina.
Článek
Recepty od maminky: Nepečené kuličky z ovesných vloček
Recepty od maminky: Nepečené kuličky z ovesných vloček Připravíte je za chviličku a jsou vynikající!
Článek
Recepty od maminky: Omelety co dům dal
Recepty od maminky: Omelety co dům dal Najdete občas v ledničce zapomenutý salám, knedlík, maso i sýr a pak je s lítosti vyhazujete plesnivé? Pomoc je snadná - využijte je na přípravu jídel "co dům dal".
(515) Načíst více