Kategorie Recepty

Článek
Recepty od maminky: slaný koláč z květáku
Recepty od maminky: slaný koláč z květáku Vyzkoušejte a pochutnejte si na slané pochoutce, kterou si můžete bez výčitek dopřát. Zvládne ji připravit každý a bude vám to trvat jen chvilinku.
Článek
Recepty od maminky: skvělé karamelové burizony
Recepty od maminky: skvělé karamelové burizony Rychlé, jednoduché, vynikající! To vše se dá říci o skvělých karamelových burizonech, které hravě zvládne připravit i každý začátečník. Tak se nechte inspirovat.
Článek
Recepty od maminky: sekaná trochu jinak
Recepty od maminky: sekaná trochu jinak Kdo by si jednou za čas nedal s chutí starou známou klasiku - sekanou? Proč ji ale jednou nevyzkoušet trošku jinak, než jste zvyklí? Přidejte dnes navíc tatarku a uvidíte, jak vám bude šmakovat.
Článek
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou Chcete být za skvělou kuchařku, ale přitom se nepouštět do složitých omáček? Vyzkoušejte tento recept na vynikající a hlavně originální krkovičku. Není náročný ani drahý a s námi to hravě zvládnete na jedničku.
Článek
Recepty od maminky: Krémová česneková polévka
Recepty od maminky: Krémová česneková polévka S touto báječnou polévkou zabodujete díky poctivé porci česneku hlavně u mužů, ale dámy, které nejsou žádná cukrátka, ji také jistě ocení. Příprava je velmi jednoduchá a výsledek vynikající. Čím jiným se v zimě zahřát než pořádným talířem horké polévky?
Článek
Jak připravit opravdu chutnou rýži?
Jak připravit opravdu chutnou rýži? Vaření rýže ve varných sáčcích se už dnes moc nenosí. O dost chutnější je připravit si kvalitní rýži kupovanou v pytlích. Jenže ne všichni vědí, jak tuto rýži připravit tak, aby se vám nepřipálila, moc nevysušila nebo byla tak akorát. S našimi tipy to rozhodně zvládnete.
Článek
Nevíte co se zbylými dýněmi? Upečte si doma výborný dýňový chléb s pekanovými oříšky!
Nevíte co se zbylými dýněmi? Upečte si doma výborný dýňový chléb s pekanovými oříšky! Halloweenská a podzimní výzdoba pomalu, ale jistě končí a nastupuje vánoční. Jenže teď před námi stojí otázka, co s dýněmi, které nám zdobily dům? Je přeci velká škoda je jen tak zbytečně vyhodit, proto pro vás máme skvělý recept, díky kterému si připravíte lahodný dýňový chléb s pekanovými oříšky!
Článek
Recepty od maminky: levná a jednoduchá pomazánka z tvarohu
Recepty od maminky: levná a jednoduchá pomazánka z tvarohu Nevíte co k večeři nebo k vám zavítali nečekaní hosté? Určitě je neurazíte vynikající, ale přitom levnou tvarohovou pomazánkou. Navíc ji budete mít hotovou raz dva.
(218) Načíst více