Kategorie Recepty

Článek
Cuketové placičky s ovesnými vločkami na plech podle Lucie Borhyové. Tento zdravý, rychlý a chutný recept stojí za vyzkoušení
Cuketové placičky s ovesnými vločkami na plech podle Lucie Borhyové. Tento zdravý, rychlý a chutný recept stojí za vyzkoušení Receptů na cuketové placičky existuje celá řada. Tuto sezonní pochoutku si můžete připravit se sýrem, mrkví, slaninou nebo kuřecím masem. Už jste ale někdy zkoušeli udělat cuketové placičky s ovesnými vločkami na plech? Tento zdravý, rychlý a chutný recept na svém Instagramu představila moderátorka Lucie Borhyové. A rozhodně stojí za vyzkoušení!
Článek
Nejlepší houbová směs na topinky: Zavařte si tuto dobrotu na zimu a neprohloupíte
Nejlepší houbová směs na topinky: Zavařte si tuto dobrotu na zimu a neprohloupíte Řešíte v tuto chvíli, jak nejlépe zpracovat houby? Pokud jste již přejedení houbových řízků a smaženic, zavařte si nalezené houby na zimu. Nemusíte je však nakládat do sladkokyselého nálevu. Vyzkoušejte báječnou houbovou směs na topinky. Pokud si tuto dobrotu zavaříte na zimu, zaručujeme, že rozhodně neprohloupíte.
Článek
Nejlepší švestkové knedlíky z bramborového těsta: Tomuto receptu neodoláte
Nejlepší švestkové knedlíky z bramborového těsta: Tomuto receptu neodoláte Švestkové knedlíky z bramborového těsta jsou skutečnou delikatesou pozdního léta a nastupujícího podzimu. Chcete si je připravit doma, ale nevíte, jak na to? Máme pro vás báječný recept na švestkové knedlíky z bramborového těsta, který stojí za vyzkoušení. Zaručujeme, že se k němu budete vracet zas a znovu.
Článek
Houbový pekáček: Recept, který vás dostane svou chutí i jednoduchou přípravou
Houbový pekáček: Recept, který vás dostane svou chutí i jednoduchou přípravou Přemýšlíte nad tím, co uvařit z hub? Takové hřiby a suchohřiby nepatří pouze do bramboračky, kulajdy nebo houbové omáčky. Kromě smažených hlaviček a praženice si z nich zkuste připravit i báječný houbový pekáček. Tento recept je velmi jednoduchý na přípravu. Zaručujeme, že si jeho chuť zamilujete!
(257) Načíst více