Kategorie Recepty

Článek
Recept na bezinkový likér: Naše babičky jej užívaly na zahřátí i jako lék
Recept na bezinkový likér: Naše babičky jej užívaly na zahřátí i jako lék “Před heřmánkem smekni, před bezem klekni,” tradovali již naši předkové. Z černého bezu zpracovávali nejen květ a list, ale také černé bobulovité plody zvané bezinky. A právě z bezinek si můžete začátkem podzimu připravit báječný bezinkový likér, který vás nejen zahřeje, ale který zároveň blahodárně působí na zdraví. Vyzkoušejte následující recept.
Článek
Nejlepší recepty na zapečené tousty: Rychlou svačinu či večeři připravíte naslano i nasladko
Nejlepší recepty na zapečené tousty: Rychlou svačinu či večeři připravíte naslano i nasladko Tousty v toustovači jsou oblíbenou pochoutkou, kterou si ke svačině či večeři děláme až několikrát do týdne. Tousty však nemusíte zapékat pouze s kečupem, šunkou a sýrem. Přinášíme vám nejlepší recepty na zapečené tousty jinak. Vychutnáte si je jak naslano, tak nasladko.
Článek
Udělat nejlepší houbové řízky je kumšt. Připravíte je v trojobalu či těstíčku, ale i na sádle či v troubě
Udělat nejlepší houbové řízky je kumšt. Připravíte je v trojobalu či těstíčku, ale i na sádle či v troubě Nedáte dopustit na houbové řízky? Udělat je dokonale, aby vaše chuťové pohárky zaplesaly blahem, není jen tak. Přinášíme proto několik tipů, jak si připravíte nejlepší houbové řízky, které jste kdy jedli.
Článek
Domácí langoše z jogurtu: K tomuto báječnému receptu bez droždí potřebujete pouhé 4 ingredience
Domácí langoše z jogurtu: K tomuto báječnému receptu bez droždí potřebujete pouhé 4 ingredience Milujete langoše? Jejich příprava nemusí být vůbec složitá. Vyzkoušejte následující recept na domácí langoše z pouhých čtyř surovin. K přípravě této pochoutky nepotřebujete droždí a nemusíte tedy čekat na to, až těsto na langoše vykyne. Jak si tedy domácí langoše, jejichž základem je bílý jogurt, udělat?
Článek
Okurková voda osvěžuje a pomáhá při hubnutí. Navíc skvěle chutná a je plná vitaminů a minerálů
Okurková voda osvěžuje a pomáhá při hubnutí. Navíc skvěle chutná a je plná vitaminů a minerálů Okurková voda patří k oblíbeným nápojům během parných letních dnů. Ze salátové okurky a čisté vody připravíte velmi lehce osvěžující nápoj plný vitamínů a minerálů, který skvěle chutná i bez cukru. Velkým benefitem také je, že vás okurková voda v parném létě nejen osvěží, ale pomůže vám i při hubnutí.
Článek
Domácí lučina ze 2 ingrediencí má snadnou přípravu a delikátní chuť. Vyzkoušejte následující recept
Domácí lučina ze 2 ingrediencí má snadnou přípravu a delikátní chuť. Vyzkoušejte následující recept Nedáte dopustit na lučinu? Zkuste si ji připravit v domácí verzi. Na domácí lučinu vám přitom stačí pouhé 2 ingredience, ovšem výsledek stojí za to. Domácí verzi lučiny si raději rovnou udělejte ve velkém, protože se po ní u vás doma zaručeně zapráší. Přinášíme recept, jak na to.
Článek
Cuketové kuličky se sýrem: Tento slaný recept z cukety podávejte s bramborovou kaší
Cuketové kuličky se sýrem: Tento slaný recept z cukety podávejte s bramborovou kaší Nevíte, co uvařit k obědu? Pokud zároveň dumáte, co s úrodou cuket, připravte si báječné cuketové kuličky se sýrem, které můžete podávat se šťouchanými brambory nebo bramborovou kaší. Příprava sýrovo-cuketových kuliček je podle následujícího receptu velmi snadná a výsledek vám bude zaručeně chutnat.
(153) Načíst více