Kategorie Recepty

Článek
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj Přemýšlíte nad tím, čím obdarujete na Vánoce své nejbližší? Pokud je rádi rozmazlujete, připravte jim pod stromeček překvapení v podobě vlastnoručně vyrobeného dárku. Sázkou na jistotu, která každého potěší, jsou hlavně jedlé vánoční dárky. Abychom vás inspirovali, prozradíme vám recept na ty nejlepší pečené čaje, které známe!
Článek
Nejlepší marináda na vepřové maso: Její hlavní složkou je vodka
Nejlepší marináda na vepřové maso: Její hlavní složkou je vodka Dali byste si pořádnou flákotu masa? Jenže, jak ji naložit, aby měla naprosto jedinečnou chuť? Receptů, jak připravit marinádu na vepřové maso, najdete na internetu opravdu spoustu. My vám ale doporučíme jednu, kterou si fakt zamilujete. Její netradiční ingrediencí je totiž vodka, která masu dodává křehkost a intenzivnější chuť.
Článek
Co jíst při keto dietě: Opravdu vám půjdou kila dolů?
Co jíst při keto dietě: Opravdu vám půjdou kila dolů? Kdo v současnosti neslyšel o keto dietě, jako by nebyl. Oblíbili si ji celebrity, sportovci a možná tuto dietu drží také někdo ve vašem blízkém okolí. Proč je keto dieta tak populární? Slibuje totiž rychlý úbytek kilogramů bez toho, abyste museli hladovět. Opravdu keto dieta takto funguje a nemá žádný negativní dopad na naše zdraví?
Článek
Vepřový řízek, který vás překvapí svou jemností a nadýchanou strouhankou
Vepřový řízek, který vás překvapí svou jemností a nadýchanou strouhankou Snad v každé domácnosti je jedno z nejoblíbenějších jídel smažený vepřový řízek s bramborovým salátem. Dnes vám prozradíme, jak zařídit, aby právě váš řízek měl co nejjemnější chuť a nadýchanou strouhanku.
(598) Načíst více