Kategorie Recepty

Článek
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat Zbyla vám po Velikonocích vajíčka vařená natvrdo a nevíte, co s nimi? Máme pro vás hned několik tipů, jak je zpracovat. Jelikož jsou vajíčka natvrdo univerzální potravinou, mají své místo ve spoustě chutných jídlech. Jakým způsobem s nimi tedy můžete naložit?
Článek
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku Vyléváte vodu z vařených brambor, ze kterých si následně připravujete třeba bramborovou kaši? Nejste jediní, i když na druhou stranu je to velká škoda. Voda z vařených brambor má totiž spoustu využití v domácnosti i na zahradě. Kromě toho ji můžete použít jako základ na výbornou česnečku nebo k nastavení dalších polévek.
Článek
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru Dali byste si domácí majonézu k zeleninovému salátu nebo ke smaženému sýru? Před přípravou domácí majonézy vás možná odrazuje časová náročnost tohoto receptu. Vynikající majonézu ze čtyř základních ingrediencí však doma snadno a rychle uděláte pomocí jednoduchého triku. Na přípravu domácí majonézy použijte tyčový mixér.
Článek
Jablečný ocet a hubnutí: Jak funguje a jak jej používat
Jablečný ocet a hubnutí: Jak funguje a jak jej používat Jablečný ocet má spoustu benefitů na lidské zdraví. Zajistí vám nejen krásnější vlasy a pleť. Při správném použití se stane také vaší podpůrnou berličkou při shazování přebytečných kilogramů. Jak tedy jablečný ocet při hubnutí funguje a jak jej používat, aby podpořil úbytek váhy?
Článek
Hrášková omeleta s kozím sýrem
Hrášková omeleta s kozím sýrem Přivítejte jaro v kuchyni s recepty z dílny Jíme zdravě a vyzkoušejte recept na hráškovou omeletu s kozím sýrem.
Článek
Nejlepší bramboráky, po kterých se utlučete. Přinášíme triky, jak je udělat
Nejlepší bramboráky, po kterých se utlučete. Přinášíme triky, jak je udělat Dali byste si do zlatova vysmažené a křupavé bramboráky, které budou uvnitř dokonale vláčné? I když nejde o zdravé jídlo, proč si jej čas od času nedopřát. Máme pro vás několik triků na nejlepší bramboráky, po kterých se u vás doma doslova zapráší.
Článek
Připravte si doma ten nejlepší popcorn jako z kina
Připravte si doma ten nejlepší popcorn jako z kina Ačkoliv příprava popcornu vypadá snadně, pokud jste se někdy pokusili si jej připravit sami doma, jistě víte, že odhadnout správnou dobu na jeho přípravu je docela zapeklitá věc.
(373) Načíst více