Kategorie Recepty

Článek
Recept na žabí huby s ořechovou náplní: Toto netradiční vánoční cukroví si zamilujete
Recept na žabí huby s ořechovou náplní: Toto netradiční vánoční cukroví si zamilujete Linecké, vanilkové rohlíčky, ořechové pracny nebo perníčky jsou klasikou, která na sváteční tabuli nikdy nezklame. Co si ale pro tentokrát připravit netradiční vánoční cukroví? Vyzkoušejte žabí huby s ořechovou náplní. Ač má toto cukroví opravdu zvláštní název, dostane vás svou chutí.
Článek
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší Burizonové koule, medovníkové kuličky, raffaello nebo kokosová roláda patří k oblíbeným druhům nepečeného vánočního cukroví, které nesmí chybět na svátečně prostřeném stole. Už jste ale vyzkoušeli margotkové kuličky? Pokud patříte mezi příznivce tyčinky Margot, recept na margotkové kuličky je pro vás jako stvořený.
Článek
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka Plněné ořechy patří v tuzemsku už po generace k nejoblíbenějším druhům vánočního cukroví. K receptu na světlé ořechy potřebujete kromě základních surovin také správné formičky. Toto tradiční cukroví chutná nejen suché, ještě lepší je plněné a obalované. Jak si tedy plněné ořechy připravit?
Článek
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli Chcete si připravit ty nejlepší marokánky, které chutnají jako z cukrárny? Přinášíme recept, který stojí za vyzkoušení. Vykouzlete si fantastické marokánky, které se budou vyjímat na sváteční tabuli vedle dalších druhů vánočního cukroví. Jakým způsobem si tedy marokánky připravíte?
Článek
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete Přemýšlíte, které druhy vánočního cukroví upečete na letošní svátky? Kromě tradičních vanilkových rohlíčků, lineckého cukroví, ořechových pracen a perníčků, vyzkoušejte také něco jiného. Co říkáte na recept na išelská kolečka? Toto vánoční cukroví vás dostane svým vzhledem i svou chutí.
Článek
Tradiční vanilkové rohlíčky vznikly v Rakousku. Patří ale mezi nejoblíbenější české vánoční cukroví
Tradiční vanilkové rohlíčky vznikly v Rakousku. Patří ale mezi nejoblíbenější české vánoční cukroví Které vánoční cukroví nesmí u vás doma každé svátky rozhodně chybět? Kromě lineckého cukroví to jsou určitě vanilkové rohlíčky. Víte ale, že toto tradiční cukroví nevzniklo v českých zemích, ale v Rakousku, a že součástí původního receptu jsou mleté mandle?
(185) Načíst více