Kategorie Recepty

Článek
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní V posledních týdnech a měsících, kdy v důsledku koronavirové krize trávíme více času doma, se z pečení stává velký hit. A podlehly mu i mnohé celebrity, které na Instagramu zveřejňují osvědčené recepty. Chtěli byste si upéct něco dobrého na zub? Vyzkoušejte recept na kakaovou roládu podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Patříte mezi milovníky slaniny? Vyzkoušejte nový způsob její přípravy
Patříte mezi milovníky slaniny? Vyzkoušejte nový způsob její přípravy Na světě není snad nikdo, kdo by nemiloval krásně křupavou a opečenou slaninku, kterou si můžete dopřávat klidně každé ráno ke snídani. Jenže smažení slaniny může být někdy zbytečně zdlouhavý a kvůli prskajícímu oleji nebezpečný proces. Naštěstí pro všechny milovníky této pochoutky existuje mnohem jednodušší způsob, který vám dnes odhalíme.
Článek
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat Zbyla vám po Velikonocích vajíčka vařená natvrdo a nevíte, co s nimi? Máme pro vás hned několik tipů, jak je zpracovat. Jelikož jsou vajíčka natvrdo univerzální potravinou, mají své místo ve spoustě chutných jídlech. Jakým způsobem s nimi tedy můžete naložit?
Článek
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku Vyléváte vodu z vařených brambor, ze kterých si následně připravujete třeba bramborovou kaši? Nejste jediní, i když na druhou stranu je to velká škoda. Voda z vařených brambor má totiž spoustu využití v domácnosti i na zahradě. Kromě toho ji můžete použít jako základ na výbornou česnečku nebo k nastavení dalších polévek.
Článek
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru Dali byste si domácí majonézu k zeleninovému salátu nebo ke smaženému sýru? Před přípravou domácí majonézy vás možná odrazuje časová náročnost tohoto receptu. Vynikající majonézu ze čtyř základních ingrediencí však doma snadno a rychle uděláte pomocí jednoduchého triku. Na přípravu domácí majonézy použijte tyčový mixér.
Článek
Jablečný ocet a hubnutí: Jak funguje a jak jej používat
Jablečný ocet a hubnutí: Jak funguje a jak jej používat Jablečný ocet má spoustu benefitů na lidské zdraví. Zajistí vám nejen krásnější vlasy a pleť. Při správném použití se stane také vaší podpůrnou berličkou při shazování přebytečných kilogramů. Jak tedy jablečný ocet při hubnutí funguje a jak jej používat, aby podpořil úbytek váhy?
(121) Načíst více