Kategorie Recepty

Článek
Meruňková marmeláda trošku jinak. Dejte jí šmrnc!
Meruňková marmeláda trošku jinak. Dejte jí šmrnc! Léto, to je slunce, pláž, vodní radovánky a také letní pochoutky. Taková zmrzlina patří spíše mezi pochoutky nezdravé, ale jsou tu i zdravé letní pochoutky, často z kategorie ovoce. Třeba meruňky a meruňková marmeláda!
Článek
Začala grilovací sezóna! 8 nekonvenčních tipů a triků pro grilování
Začala grilovací sezóna! 8 nekonvenčních tipů a triků pro grilování Jako každoročně v tuto dobu tu máme nástup léta, které s sebou přináší tradiční zábavu v podobě milovaného grilování. Jste vůbec na tuto sezónu dobře připraveni?
Článek
Hromadí se vám v lednici zbytky jídla? Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat
Hromadí se vám v lednici zbytky jídla? Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat Určitě to znáte, dámy. Pokud se snažíte ušetřit pár korun, pak je pro vás jistě důležité, abyste neplýtvaly jídlem. Z toho důvodu je nutné, abyste ve vaší lednici měly pořádek a ne chaos, ze kterého budete týden co týden vyhazovat zapomenuté potraviny a zbytky jídla.
Článek
Školní jídelny, to nemusí být jen známé UHO: S jakými obědy pro děti se setkáte v různých koutech světa?
Školní jídelny, to nemusí být jen známé UHO: S jakými obědy pro děti se setkáte v různých koutech světa? Školní stravování, to není jenom UHO – univerzální hnědá omáčka, instantní bramborová kaše nebo fazole na tisíc způsobů. Podívejte se na následující fotografie pořízené z celého světa a třeba právě vás inspirují při vymýšlení nedělního oběda pro vaše děti.
(557) Načíst více