Kategorie Recepty

Článek
Recept na pampeliškový med: Připravte si jarní klasiku, kterou milujeme od dětství
Recept na pampeliškový med: Připravte si jarní klasiku, kterou milujeme od dětství Na louku plnou zářivě žlutých pampeliškových květů je nejen pěkný pohled. Rozkvetlé pampelišky můžete zpracovat v kuchyni a udělat tak zároveň něco pro zdraví celé své rodiny. Uvařte si pampeliškový med. Tuto klasiku, která má blahodárné účinky na lidské zdraví, si připravujeme v Česku již po generace.
Článek
Velikonoční hlavička s uzeným masem: Tento staročeský recept patří po generace k Velikonocům
Velikonoční hlavička s uzeným masem: Tento staročeský recept patří po generace k Velikonocům Na slavnostně prostřené tabuli našich předků nesměla o Velikonocích chybět velikonoční hlavička. Že vám název tohoto staročeského receptu něco říká? Ano, jde o lidové označení pro velikonoční nádivku. Pojďte si s námi tento tradiční velikonoční pokrm připravit přesně podle receptu našich předků.
Článek
Medové kornoutky s karamelovým krémem: Výborné vánoční cukroví, po kterém se zapráší
Medové kornoutky s karamelovým krémem: Výborné vánoční cukroví, po kterém se zapráší Pečete vánoční cukroví a chtěli byste vyzkoušet také nějaký nový druh? Výborně chutnají medové kornoutky s karamelovým krémem, které ze sváteční tabule opravdu rychle vymizí. Ač se to nezdá, recept na medové kornoutky je velmi jednoduchý a zvládnou jej i začátečníci. Jak tedy postupovat?
Článek
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept Hledáte originální vánoční cukroví, které potěší nejen vaše chuťové buňky? Upečte si vánoční ježky. Toto cukroví je opravdu roztomilé a zvlášť, pokud máte malé děti, bude mít u vás během letošních Vánoc zaručeně úspěch!
Článek
Mocca kolečka nebo moka oválky: Oblíbené kávové vánoční cukroví našich babiček
Mocca kolečka nebo moka oválky: Oblíbené kávové vánoční cukroví našich babiček Milujete kávu? V tom případě si oblíbíte také mocca kolečka nebo moka oválky, které pekly na Vánoce už naše babičky a prababičky. Toto kávové vánoční cukroví ze svátečně prostřených tabulí postupem času vymizelo. Ale na druhou stranu, proč si jej znovu nepřipomenout? Má totiž báječnou chuť.
Článek
Cimpr campr: Jednoduché vánoční cukroví, které je dobré a zároveň levné
Cimpr campr: Jednoduché vánoční cukroví, které je dobré a zároveň levné Hledáte netradiční vánoční cukroví, které je zároveň velmi jednoduché na přípravu? Vyzkoušejte recept na cukroví zvané Cimpr campr. Toto vánoční cukroví skvěle chutná a doslova se vám rozplyne na jazyku. Navíc jej upečete za pár korun.
Článek
Báječné vánoční cukroví z margotky: Vyzkoušejte margotková kolečka a čtyřlístky
Báječné vánoční cukroví z margotky: Vyzkoušejte margotková kolečka a čtyřlístky Tyčinka Margot patří již po generace k oblíbeným českým pochoutkám. Právě proto ji někteří zakomponovali také do vánočního cukroví. Z této tyčinky si můžete udělat nejen nepečené margotkové kuličky. Za vyzkoušení stojí i pečené vánoční cukroví z margotky. A to margotková kolečka a margotkové čtyřlístky.
Článek
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept Hledáte recept na netradiční vánoční cukroví? Jednoznačně si zamilujete růžové pudinkové cukroví, které skvěle vypadá, nádherně voní i skvěle chutná. Přinášíme recept na růžové pudinkové cukroví, jehož základem je malinový pudink. Nebojte se jej vyzkoušet, je to velká dobrota.
(353) Načíst více