Kategorie Celebrity

Článek
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas Zorka Hejdová a Míra Hejda se po devíti měsících konečně dočkali. Půvabná moderátorka přivedla ve čtvrtek 8. dubna na svět syna, který dostal krásné jméno Nicolas. Novopečení rodiče Hejdovi se již se svým prvorozeným miminkem pochlubili na sociálních sítích. Na jejich krásného a zdravého chlapečka je radost pohledět.
Článek
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší Spousta maminek až úzkostlivě dbá na to, jaká jídla naservíruje svým malým dětem na talíř. To slovenská moderátorka Jasmina Alagič se s tím příliš nepáře. Jak tato partnerka rappera Rytmuse ukázala na Instagramu, synkovi Sanelovi s láskou servíruje jídla, která má nejraději. Některé biomatky možná její menu vůbec nezkousnou.
Článek
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.
Článek
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.
Článek
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře Kamila Nývltová je nejen skvělou zpěvačkou, ale i výbornou pekařkou a cukrářkou. Že by se s přehledem uživila pečením sladkého cukroví i pečiva, dokázala také o letošních Velikonocích. Kamila Nývltová totiž napekla neuvěřitelných 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. Tímto dechberoucím počinem se pochlubila i na svém Instagramu.
Článek
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.
Článek
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách Není to tak dlouho, co se influencerka Týnuš Třešničková rozešla se svým přítelem Ladislavem Biseniusem. Z tříměsíčního vztahu, který nebyl očividně zalitý sluncem, se tato 25letá hvězdička aktuálně léčí v Egyptě. K Rudému moři však neodjela sama, ale přibrala svou sestru Martinu.
Článek
Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku
Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku Není to tak dlouho, co se hvězdná moderátorka Evropy 2 a oblíbená rosnička TV Nova Katka Říhová stala novopečenou maminkou. Se svou třítýdenní holčičkou Sofinkou již vyráží na pravidelné jarní procházky. Katka Říhová nyní na Instagramu zveřejnila foto z pražské náplavky, kam se svým miminkem zavítala tentokrát.
Článek
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?
(131) Načíst více