Kategorie Celebrity

Článek
Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti
Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti Odchod zpěvačky a herečky Nadi Urbánkové, která nás navždy opustila 3. února 2023, zasáhl spoustu lidí. Smrt této české hudební a herecké legendy oplakává především její dcera Jana Fabiánová. Na svém Instagramu aktuálně poděkovala všem lidem za podporu a vyjádření soustrasti.
Článek
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství Pohádková Řachanda a hvězda seriálu ZOO, Denisa Pfauserová, je v radostném očekávání. Na Instagramu se veřejně pochlubila rostoucím bříškem a fotkami z ultrazvuku. Své fanoušky ovšem zaskočila tím, že těhotenství dokázala skrývat dlouhých pět měsíců. Těhotné Denise Pfauserové totiž vychází termín porodu již na letošní červen.
Článek
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová nosí vlasy na krátko. Jak uvedla na Instagramu, s účesem “na kluka” však není spokojená a chtěla by změnu. Své instagramové fanoušky proto požádala, aby jí poradili, jaký účes jí bude nejlépe sedět.
Článek
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.
Článek
Aneta Vignerová odcestovala po rozchodu s Kolečkem do Emirátů. Doprovod jí dělá pohledný kadeřník
Aneta Vignerová odcestovala po rozchodu s Kolečkem do Emirátů. Doprovod jí dělá pohledný kadeřník Modelka Aneta Vignerová odjela po rozchodu s Petrem Kolečkem na dovolenou do Spojených arabských emirátů. Slunce, moře a teplého počasí si však neužívá sama. Kromě dvouletého syna Jiříčka jí dělá doprovod také její pohledný kadeřník.
Článek
Herec z Nabarveného ptáčete se ztratil v horách. Julian Sands je pohřešovaný od pátku 13. ledna
Herec z Nabarveného ptáčete se ztratil v horách. Julian Sands je pohřešovaný od pátku 13. ledna Slavný britský herec Julian Sands, který si zahrál i ve snímku českého režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče, dělá vrásky svým nejbližším. Jeho manželka jej nahlásila jako nezvěstného v pátek 13. ledna 2023 poté, co se sám vydal na pěší túru do amerických hor San Gabriel Mountains severně od Los Angeles a přestal o sobě dávat vědět.
Článek
Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte
Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte Manželé Hana Mašlíková a André Reinders za sebou mají vážnou partnerskou krizi. Dali si rok v manželství pauzu a byli od sebe. Rodiče malého Andrease se k sobě vrátili koncem roku 2021 a opět jim to klape. O partnerské krizi, která je za nimi, se nyní Hana Mašlíková otevřeně rozepsala na svém Instagramu.
Článek
Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku
Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku Herecké partnery Sáru Affašovou a Martina Donutila v loňském roce velmi zasáhla smrt jejich nenarozeného miminka. Tato velká tragédie, kterou odjeli vydýchat za oceán do USA, je stmelila ještě víc. Pár totiž aktuálně sdílel na Instagramu šťastnou novinku o zásnubách, které proběhly již loni v listopadu.
Článek
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá Zpěvačka Olga Lounová si užívá nově nabytého mateřství plnými doušky. 41letá maminka se už dva měsíce s láskou stará o dceru Arianne. Tátou roztomilé holčičky je zpěvaččin partner Jan Kregl. Pyšní rodiče na svou Arianne rozhodně nedají dopustit. Tentokrát ji s sebou vzali na hodinu tance, odkud Olga Lounová postovala fotky na Instagramu.
(435) Načíst více