Kategorie Celebrity

Článek
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal Radka Bakaláře, profesionálního českého kouzelníka a iluzionistu, není nutné sáhodlouze představovat. Do svého pořadu na YouTube si pravidelně zve známé osobnosti, které svými dovednostmi dokáže totálně odzbrojit. Do prvního dílu nové série pozvání přijala herečka a zpěvačka Eva Burešová.
Článek
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích Živoucí Barbie Jessica Alves, která vstoupila do povědomí jako Ken Rodrigo Alves, ukázala světu svou pravou tvář. Svým fanouškům se poprvé odhalila bez make-upu. Tato transgender hvězda, která je více než jeden rok ženou, odvážně ukázala stav svého obličeje po 75 plastických operacích.
Článek
Známý zpěvák oznámil zdrcující zprávu: Mám rakovinu
Známý zpěvák oznámil zdrcující zprávu: Mám rakovinu Každý z nás si při vyslovení slova rakovina uvědomí, že tato zákeřná nemoc se nevyhýbá nikomu. Můžete být slavná osobnost, známý politik, a i tak vás nemoc dostihne. Jednoduše si nevybírá. Své o tom ví i jeden z našich nejoblíbenějších hudebníků. 
Článek
Nejvíc sexy mužem roku 2020 je herec Michael B. Jordan. Žebříčku magazínu People dříve vévodil George Clooney nebo Brad Pitt
Nejvíc sexy mužem roku 2020 je herec Michael B. Jordan. Žebříčku magazínu People dříve vévodil George Clooney nebo Brad Pitt Magazín People od roku 1985 každoročně zveřejňuje žebříček nejsexy mužů planety. Úplně prvnímu ročníku ankety Sexiest Man Alive kraloval Mel Gibson, poté jej následovali třeba George Clooney, Brad Pitt nebo Ryan Reynolds. Nejvíc sexy mužem roku 2020 se nově stal herec Michael B. Jordan. Co na výběr magazínu People říkáte?
Článek
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný Ženy v 90. letech 20. století po Mitchi Buchannonovi z Pobřežní hlídky doslova šílely. Jejich idol byl krásný, svalnatý, opálený a rozhodně se ničeho nebál. Hltali jste s nadšením tento kultovní seriál a nenechali jste si ujít jeho jediný díl? Potom vás jistě zajímá, jak vypadá herec David Hasselhoff nyní. Podoba s legendárním Mitchem tu stále je.
Článek
Kim Kardashian oznámila konec reality show Keeping Up With the Kardashians. Fanoušci jsou v šoku
Kim Kardashian oznámila konec reality show Keeping Up With the Kardashians. Fanoušci jsou v šoku Profesionální celebrita Kim Kardashian se postarala o pořádný rozruch. Po dvaceti sezonách a 14 letech v úterý 7. září 2020 oznámila konec rodinné reality show Keeping Up With the Kardashians, díky které se stala celosvětově slavnou. K jejímu oznámení se posléze připojil zbytek její rodiny.
Článek
Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu
Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu Z herečky Candice Accoly King, kterou znáte ze seriálů Upíří deníky a The Originals, bude brzy dvojnásobná maminka. Tato 33letá žena v nejnovější epizodě svého podcastu Directionally Challenged otevřeně přiznala, že se svým manželem Joem Kingem čekají miminko. Candice je momentálně v pátém měsíci.
Článek
Kluk z Kinder čokolády se změnil v charismatického muže. Josh Bateson se stále věnuje modelingu a slaví jeden úspěch za druhým
Kluk z Kinder čokolády se změnil v charismatického muže. Josh Bateson se stále věnuje modelingu a slaví jeden úspěch za druhým Na Kinder čokoládě si v dětství pochutnával každý z nás. Zkuste se v mysli vrátit do dětských let, jistě se vám pak vybaví obličej usměvavého kluka, který na nás pravidelně koukal z obalu této pochoutky. Zajímá vás, jak vypadá dnes? Rozhodně byste jej nepoznali. Vyrostl z něj urostlý muž, který se v současnosti živí modelingem.
Článek
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem?
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem? Jistě si všichni pamatujete na filmové manžele, kteří společně vychovávali sedm dětí. Každý z nich si do manželství přivedl tři děti, společně pak měli ještě dceru. Víte, o kom je řeč?
(72) Načíst více