Kategorie Celebrity

Článek
Těžké začátky celebrit: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily?
Těžké začátky celebrit: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily? Brad Pitt, Jim Carrey, Madonna a další. To jsou jen některá jména osobností, kteří jsou slavní, obdivovaní a kteří mnohdy nemohou vyjít ven bez ochrany bodyguarda. I tito lidé však zažili období, kdy měli hluboko do kapsy, nikdo je neznal a o své současné slávě jenom snili. Zajímá vás, čím se tito lidé živili?
Článek
Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci?
Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci? Zpěvačka Monika Bagárová se na svém instagramovém účtu zamyslela nad tím, zda pořídit nového člena rodiny. Řeč byla samozřejmě o čtyřnohém mazlíčkovi. I když má doma už psa, chtěla by své dcerce Rumince koupit ještě jedno zvířátko. Tipnete si, o které se jedná?
Článek
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let V pouhých 35 letech odešel z tohoto světa americký herec Evan Ellingson. Našli jej mrtvého v neděli 5. listopadu 2023 v “domě střízlivého bydlení“ v kalifornské Fontaně. Přesné příčiny smrti této bývalé dětské hvězdy nejsou ještě známy, odhalí je až nařízená pitva.
Článek
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu Věčně usměvavá Carol ze seriálu Krokem za krokem už bohužel není mezi námi. Oblíbená herečka Suzanne Somers prohrála v 76 letech boj s rakovinou prsu. Naposledy vydechla v přítomnosti svého milujícího manžela, syna a nejbližší rodiny.
Článek
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes Sledovali jste v devadesátkách seriál Pobřežní hlídka? V tom případě si jistě pamatujete na to, že k nejvýraznějším postavám patřila krásná brunetka Caroline Holden. Roli této sexy záchranářky z Baywatch ztvárnila herečka Yasmine Bleeth. Rozhodně ale neuvěříte, jak vypadá dnes. Její krásu zničily drogy.
Článek
Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta
Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta Český slavík Karel Gott žil více než 45 let v luxusní vile na pražské Bertramce. V den zpěvákova čtvrtého výročí úmrtí zveřejnila jeho manželka Ivana Gottová na Instagramu zprávu, která potěšila všechny Karlovy příznivce. Ivana Gottová totiž plánuje vilu na Bertramce otevřít veřejnosti. Kdy k tomu dojde?
Článek
Zemřela hvězda filmu Sbal prachy a vypadni. Herec Jake Abraham podlehl v 56 letech rakovině prostaty
Zemřela hvězda filmu Sbal prachy a vypadni. Herec Jake Abraham podlehl v 56 letech rakovině prostaty K hereckým legendám, které v roce 2023 opustily tento svět, se bohužel přidal také britský herec Jake Abraham. Hvězda oblíbené gangsterky Sbal prachy a vypadni zemřela 1. října 2023 v pouhých 56 letech. Herci Jaku Abrahamovi byla osudná rakovina prostaty.
Článek
Zemřel herec a rapper Nashawn Breedlove známý z Eminemova filmu 8 Mile. Bylo mu 46 let
Zemřel herec a rapper Nashawn Breedlove známý z Eminemova filmu 8 Mile. Bylo mu 46 let V pouhých 46 letech nečekaně zemřel americký herec a rapper Nashawn Breedlove. Proslavil se zejména účinkováním ve slavném filmu 8 Mile, kde vyhrál v rapovém souboji nad Eminemem. O odchodu tohoto mladého rappera informovala jeho matka na Facebooku.
Článek
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let Fanoušky amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba zasáhla velmi smutná zpráva. V pondělí 25. září 2023 zemřel herec David McCallum, který v této legendární kriminálce ztvárnil roli patologa Donalda “Duckyho” Mallarda. O smrti hvězdného herce informoval jeho syn.
(481) Načíst více