Kategorie Celebrity

Článek
Britney Spears a Tinashe jako sexy provokatérky v novém videoklipu Slumber Party
Britney Spears a Tinashe jako sexy provokatérky v novém videoklipu Slumber Party Britney Spears a Tinashe zazářily v jejich společném videoklipu k singlu Slumber Party. Smyslný tanec, dotýkání a provokativní pózy - tyhle holky to prostě umí rozjet.
Článek
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé Kanadská zpěvačka, herečka a hvězda reality show Pussycat Dolls: Search For The Next Doll se stala senzací poté, co její taneční choreografie na její svatbě unikla na internet.
Článek
30 celebrit, které vypadají jako dvojčata
30 celebrit, které vypadají jako dvojčata Fotky 30 celebrit, které si jsou tak podobné, že neuvěříte, že nejsou příbuzní!
Článek
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý mejkap je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
Článek
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper Bývalá striptérka, snoubenka Roberta Kardashiana a hvězda reality show opět šokuje. Převedla své nahé tělo pro časopis Paper.
Článek
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení Letošní předávání cen MTV Video Music Awards, které se uskutečnilo ve slavné Madison Square Garden v New Yorku, bylo plné překvapení, zábavy, módy a úžasných vystoupení.
Článek
Čtenářka píše: Britney Spears rozjíždí novou éru Glory
Čtenářka píše: Britney Spears rozjíždí novou éru Glory Britney Spears už odjakživa patří k nejsledovanějším celebritám na světě. Její hudba a styl sledují miliony fanoušků. Teď rozjíždí novou provokativní éru s albem Glory.
(339) Načíst více