Kategorie Celebrity

Článek
Těžké začátky: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily?
Těžké začátky: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily? Brad Pitt, Jim Carrey, Madonna a další. To jsou jen některá jména osobností, kteří jsou slavní, obdivovaní a kteří mnohdy nemohou vyjít ven bez ochrany bodyguarda. I tito lidé však zažili období, kdy měli hluboko do kapsy, nikdo je neznal a o své současné slávě jenom snili. Zajímá vás, čím se tito lidé živili?
Článek
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy Být slavnou hvězdou je snem mnoha lidí. Spousta peněz, zábavy i fanoušků, kteří vás obdivují. Jen málokdo si však uvědomuje, že existuje i odvrácená strana popularity. Tou je především ztráta soukromí a extrémní stres. Někteří nápor slávy nezvládli a zvolili dobrovolný odchod, jiné připravila o život nehoda. Proč museli tito slavní lidé zemřít?
Článek
Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina?
Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina? Když byli malí, znal je celý svět a už i v osmi letech dokázaly vydělávat statisíce dolarů. Řeč je o dětských hercích, kteří svá dětská léta strávili před televizními kamerami. Na každého z nich měly úspěch a sláva zcela jiný vliv. Někteří využili příležitosti vybudovat si skvělou kariéru, velká část z nich však nezvládla nápor popularity.
Článek
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce?
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce? Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý make-up je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
Článek
7 známých společností, které překvapivě spolupracovaly s nacisty!
7 známých společností, které překvapivě spolupracovaly s nacisty! Věděli jste, že jsou na trhu stále některé velmi známé firmy, které v době 2. světové války spolupracovaly s nacisty? Bohužel v těchto letech to jinak nešlo a naštěstí pro všechny zúčastněné se tyto firmy za svou aktivitu omluvily jak slovně, tak i finančně.
Článek
M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek
M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek Nicki Minaj ovládá srdce fanoušků a hip hopové hitparády s její ostrou hudbou. Nyní královna zaujala veřejnost jejími na míru vyrobenými rtěnkami pro kosmetickou značku M.A.C.
(374) Načíst více