Kategorie Celebrity

Článek
Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují
Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují Každý z nás přistupuje k rodičovství po svém. Zpěvačka Monika Bagárová veřejně prozradila, že svou tříletou dceru Ruminku stále kojí. Na sociálních sítích rovněž sdílela fotku, na které její holčička odpočívá v kočárku. Moničina výchova rozděluje její příznivce do dvou táborů. Zatímco jedni s ní souhlasí, jiní si ji zase nepěkně dobírají.
Článek
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears Zpěvačka Martina Pártlová zavzpomínala na účast v pěvecké show X-Factor. Právě díky této soutěži, v níž v roce 2008 skončila na čtvrtém místě, následně prorazila v českém showbyznysu. Rodačka z Českých Budějovic sdílela vzpomínkovou fotku, na níž svým současným fanouškům připomínala spíš Britney Spears, Paris Hilton nebo Taylor Swift.
Článek
Monika Bagárová se ukázala bez make-upu. Její fanoušci žasnou nad přirozenou krásou bez vrásek
Monika Bagárová se ukázala bez make-upu. Její fanoušci žasnou nad přirozenou krásou bez vrásek Zpěvačka Monika Bagárová šla s kůží na trh a na svém Instagramu zveřejnila video, na kterém se svým fanouškům ukázala bez make-upu. Její odvážné video vzbudilo obrovský ohlas. Lidé se shodují na tom, že je přirozeně krásná a že její pleť je naprosto dokonalá skoro jako "dětská prdelka".
Článek
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče Manželka Karlose Vémoly Lela se nikdy netajila tím, že si svůj vzhled vylepšuje plastickými operacemi. První zákrok podstoupila ihned po dovršení dospělosti, kdy si nechala udělat nová prsa. Kromě ňader následně Lela Ceterová podstoupila úpravu rtů, nosu nebo zubů. Na Instagramu se nyní rozepsala o tom, na kolik let si po svých proměnách připadá.
Článek
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept Z modelky Simony Krainové se stala sportovkyně. Na sociálních sítích se netají tím, že chodí skoro každý den běhat. Tato krásná žena tak propadla běhu, díky kterému si udržuje postavu snů. Svým fanouškům na Instagramu nyní odhalila svůj fígl, jak uběhnout 10 km denně.
Článek
Ze sexy krásky bezdomovkyní: Na exmanželku herce z Pobřežní hlídky je žalostný pohled
Ze sexy krásky bezdomovkyní: Na exmanželku herce z Pobřežní hlídky je žalostný pohled Bývalá manželka hvězdy Pobřežní hlídky Jeremyho Jacksona prošla žalostnou proměnou. 39letá modelka Loni Willison, která v minulosti zářila na přehlídkových molech i na titulních stránkách časopisů, je na úplném dnu. Žije jako bezdomovkyně v ulicích Kalifornie a je závislá na drogách.
Článek
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí Modelka Agáta Hanychová se 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Ač je ještě v šestinedělí, se svou novorozenou dcerkou Rozárkou již vyráží na pravidelné procházky. Své fanoušky nejnověji potěšila snímkem, jak svou holčičku kojí na veřejnosti. A zvlášť od maminek se jí dostalo velké pochvaly.
Článek
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.
Článek
Monika Absolonová sdílela archivní fotku v plavkách starou 20 let: Hezčí jsem asi nikdy nebyla
Monika Absolonová sdílela archivní fotku v plavkách starou 20 let: Hezčí jsem asi nikdy nebyla Zpěvačka Monika Absolonová se na svém Instagramu podělila o archivní snímek, který našla v telefonu. Jde o fotku v plavkách, kterou pořídila v roce 2003 během kratší dovolené u moře. Archivní fotka Moniky Absolonové v plavkách je bez jakýchkoliv filtrů a retuší. Sama zpěvačka o ní říká, že hezčí asi nikdy nebyla.
(463) Načíst více