Kategorie Celebrity

Článek
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears Rok 2016 právě skončil a tak může začít nová životní etapa. Jak ale vypadal rok 2016 pro populární krásku Britney Spears? Myslíme si, že dost úspěšně.
Článek
Čtenářka píše: Sharlota nás překvapila s provokativním kalendářem na rok 2017
Čtenářka píše: Sharlota nás překvapila s provokativním kalendářem na rok 2017 Sharlota - raperka a zpěvačka, kterou každý zná. Představování není nutné. Někteří ji nenávidí, protože ráda dělá věci po svém a trochu jinak, jiní ji naopak milují a berou ji jako inspiraci. Sharlota si pro všechny své fanoušky připravila sexy kalendář!
Článek
Khloe Kardashian ukázala sebevědomí a sex-appeal pro časopis GQ
Khloe Kardashian ukázala sebevědomí a sex-appeal pro časopis GQ Reality show Keeping Up With The Kardashians udělala Kim, Khloe a Kourtney slavnými. Khloe, jako správná Kardashianka, opět šokuje a předvádí své krásné křivky.
Článek
Britney Spears a Tinashe jako sexy provokatérky v novém videoklipu Slumber Party
Britney Spears a Tinashe jako sexy provokatérky v novém videoklipu Slumber Party Britney Spears a Tinashe zazářily v jejich společném videoklipu k singlu Slumber Party. Smyslný tanec, dotýkání a provokativní pózy - tyhle holky to prostě umí rozjet.
Článek
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé Kanadská zpěvačka, herečka a hvězda reality show Pussycat Dolls: Search For The Next Doll se stala senzací poté, co její taneční choreografie na její svatbě unikla na internet.
Článek
30 celebrit, které vypadají jako dvojčata
30 celebrit, které vypadají jako dvojčata Fotky 30 celebrit, které si jsou tak podobné, že neuvěříte, že nejsou příbuzní!
Článek
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý mejkap je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
(347) Načíst více