Kategorie Celebrity

Článek
Ivana Gottová letos veřejnosti vilu na Bertramce neotevře. Pro Mistrovy fanoušky má ale jednu dobrou zprávu
Ivana Gottová letos veřejnosti vilu na Bertramce neotevře. Pro Mistrovy fanoušky má ale jednu dobrou zprávu Jak před časem na sociálních sítích avizovala vdova po božském zpěvákovi Karlu Gottovi, Ivana, v letošním roce měla veřejnosti otevřít Mistrovu vilu na Bertramce. Došlo ovšem ke změně. Zpěvákovi fanoušci se letos do vily nepodívají. Kromě této špatné zprávy jim Ivana Gottová na sociálních sítích oznámila jednu pozitivní novinku.
Článek
Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka se zhroutil a je v péči psychiatrů. O jeho stavu promluvily maminka a kamarádka Sugar Denny
Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka se zhroutil a je v péči psychiatrů. O jeho stavu promluvily maminka a kamarádka Sugar Denny Tadeáš Kuběnka zkolaboval. Momentálně se nachází pod dozorem lékařů ve specializovaném zařízení, kam byl převezen v pátek 12. dubna. O jeho zdravotním stavu se veřejně vyjádřily jeho maminka i kamarádka, influencerka Sugar Denny. Lidé na sociálních sítích Tadeášovi vyjadřují spoustu podpory a přejí mu brzké uzdravení.
Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu
Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu Carrie Kristen je zřejmě nepoučitelná. Je tomu přibližně čtyři měsíce, co se rozešla s Danem Bayerem. Podle toho, jak se prezentuje na sociálních sítích, je v jejím okolí další mladíček, který je ve stejném věku jako Bayer. Jak Carrie Kristen ukázala na Instagramu, dokonce už spolu byli na dovolené.
Článek
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.
Článek
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let Americký komediální herec s kanadským občanstvím Joe Flaherty byl rozený humorista, který nás dokázal svými filmovými a seriálovými rolemi vždy rozesmát a dostat do dobré nálady. Pokud jste jej měli také rádi, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Joe Flaherty v pondělí 1. dubna zemřel. Bylo mu 82 let.
Článek
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.
Článek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek Pro herečku a hvězdu seriálu Ženatý se závazky není boj s roztroušenou sklerózou pouze o léčbě a přežití. Tuto nevyléčitelnou nemoc se snaží překonávat s humorem. Právě proto vytvořila podcast “MeSsy”, kde sdílí své zkušenosti. Vyjádřila se mimo jiné, že bez plenek už to nejde.
Článek
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.
(504) Načíst více