Kategorie Celebrity

Článek
Natálie Kočendová a Nela Slováková ve stejných šatech. Trapas v Karlových Varech rozjel diskuzi, které z nich to sluší víc
Natálie Kočendová a Nela Slováková ve stejných šatech. Trapas v Karlových Varech rozjel diskuzi, které z nich to sluší víc Nela Slováková se dostala do hledáčku kritiků kvůli nečekanému módnímu faux pas na filmovém festivalu v Karlových Varech. Natálie Kočendová totiž v roli modelky vynesla na molo festivalové módní přehlídky úplně stejné šaty, ve kterých se před časem na společenské akci objevila Nela.
Článek
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let Ve věku 63 let zemřel producent světového formátu Jon Landau, který stál za úspěchem filmových trháků Titanic a Avatar. Po ročním boji bohužel podlehl rakovině. Zpráva o jeho smrti obletěla svět v sobotu 6. července 2024.
Článek
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku Herecký svět přišel o jednu velkou legendu. Ve čvrtek 27. června 2024 zemřel slavný herec a komik Martin Mull, který se do srdcí fanoušků po celém světa zapsal zvláště svými legendárními rolemi v seriálech Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice.
Článek
Smutná zpráva: Zemřel frontman skupiny Crazy Town, Shifty Shellshock
Smutná zpráva: Zemřel frontman skupiny Crazy Town, Shifty Shellshock V pouhých 49 letech zemřel hudebník Shifty Shellshock, který se celosvětově proslavil coby zpěvák a frontman raprockové kapely Crazy Town. Jeho tělo našli 24. července 2024 bez známek života v jeho domě v americkém Los Angeles. Příčina zpěvákovy smrti zatím není známá.
Článek
Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok
Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok V neděli 23. června 2024 zemřel po útoku žraloka oblíbený herec a profesionální surfař Tamayo Perry. Bylo mu pouhých 49 let. Tragédie se odehrála na pobřeží havajského ostrova Oahu. Smrt hvězdy Pirátů z Karibiku šokovala nejen filmový svět, ale i komunitu surfařů.
Článek
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise Ve věku 90 let tragicky zemřel v pátek 7. června 2024 Bill Anders. Byl astronautem mise Apollo 8 a tvůrcem ikonické fotografie Earthrise. Jeho odkaz zůstává nesmazatelnou součástí historie vesmírného průzkumu.
Článek
Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada
Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada Herečka Jitka Čvančarová před několika dny vyvolala na Instagramu obrovskou senzaci. Na jednom videu se totiž tato 46letá diva ukázala zcela bez make-upu. A že jí to seklo! Herečka, která je známá svým decentním líčením, tentokrát ukázala svou přirozenou tvář a fanouškům doslova vyrazila dech.
Článek
Zemřel legendární hráč britského rugby. V 41 letech podlehl ALS
Zemřel legendární hráč britského rugby. V 41 letech podlehl ALS Rob Burrow, který byl nezapomenutelnou tváří britského rugby, podlehl 2. června 2024 zákeřné nemoci ALS. Bylo mu pouhých 41 let. Jeho životní příběh zasáhl nejen sportovní komunitu, ale i širokou veřejnost, která ho vnímala jako symbol odvahy a odhodlání.
Článek
Těhotná Katka Říhová z Evropy 2 prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka
Těhotná Katka Říhová z Evropy 2 prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka Moderátorka Katka Říhová oznámila během ranního vysílání Evropy 2 radostnou novinku. Spolu s exmanželem Michalem se těší na nového člena rodiny. Katka nyní veřejně odhalila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Na co ji tipujete?
(541) Načíst více