Kategorie Celebrity

Článek
7 známých společností, které překvapivě spolupracovaly s nacisty!
7 známých společností, které překvapivě spolupracovaly s nacisty! Věděli jste, že jsou na trhu stále některé velmi známé firmy, které v době 2. světové války spolupracovaly s nacisty? Bohužel v těchto letech to jinak nešlo a naštěstí pro všechny zúčastněné se tyto firmy za svou aktivitu omluvily jak slovně, tak i finančně.
Článek
M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek
M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek Nicki Minaj ovládá srdce fanoušků a hip hopové hitparády s její ostrou hudbou. Nyní královna zaujala veřejnost jejími na míru vyrobenými rtěnkami pro kosmetickou značku M.A.C.
Článek
Vzpomínáte si na Šerminátora z filmu Prci, prci, prcičky? Podívejte se, jak vypadá dnes!
Vzpomínáte si na Šerminátora z filmu Prci, prci, prcičky? Podívejte se, jak vypadá dnes! Prci, prci, prcičky – kultovní film, který viděl snad úplně každý a na partičku nadržených kluků by zapomněl jen málokdo. Dnes se však místo na hlavní postavy zaměříme spíše na jednu z vedlejších, která však divákovi určitě v paměti utkvěla úplně stejně.
Článek
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie Paris Hilton rádá provokuje a udává styl už několik let. Parfémy, boty, kabelky, kosmetika, oblečení, hodinky, hudba - můžeme pokračovat do nekonečna. Nyní chce Paris zaujmout také intimní stránku žen a uvádí kolekci erotického prádla.
(370) Načíst více