Kategorie Celebrity

Článek
Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky?
Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky? Před 29 lety se na televizních obrazovkách poprvé objevila Pobřežní hlídka - seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic. I u nás se seriál v 90. letech pravidelně vysílal a nejedna žena s kamarádkou u kávy diskutovala, co bude dál s osudy Mitche, Stephanie a dalších. Jak se za ta léta změnili hlavní protagonisté a jak se jim daří?
Článek
Jak dnes vypadají herci z filmu Past na rodiče?
Jak dnes vypadají herci z filmu Past na rodiče? Pokud znáte rodinnou komedii Past na rodiče, pak vás možná překvapí, že od premiéry filmu uteklo už 20 let. V dvojroli v něm zazářila jedenáctiletá herečka Lindsay Lohan a nejen ona se za poslední dvě desetiletí pořádně změnila. Pojďte se s námi podívat, co dnes herci z tohoto oblíbeného filmu dělají.
Článek
Láska nebeská: Jak se herci změnili a co dnes dělají?
Láska nebeská: Jak se herci změnili a co dnes dělají? Už je to 15 let, kdy se v kinech poprvé objevil vánoční trhák Láska nebeská. V kinech vydělal 247 milionů dolarů a stal se vánoční stálicí na našich obrazovkách. Jak se od dob natáčení herci této kultovní romantiky změnili a jak se jim daří?
Článek
Harry Potter: Jak se změnili dětští představitelé vedlejších rolí?
Harry Potter: Jak se změnili dětští představitelé vedlejších rolí? Když do kin vtrhl příběh o mladém kouzelníkovi s jizvou na čele, strhlo se celosvětové šílenství a z představitelů Harryho, Rona a Hermiony se staly celebrity. Sedm dílů se natáčelo takřka 10 let a za tu dobu prošly zásadní změnou jak hlavní postavy, tak i ty vedlejší. Jak se změnili dětští představitelé vedlejších rolí?
Článek
Jak se změnila po letech Nastěnka? Dnes je jí už 70 let
Jak se změnila po letech Nastěnka? Dnes je jí už 70 let Snad není nikdo, kdo by neznal legendární a nezapomenutelnou pohádku Mrazík o krásné, pracovité Nastěnce a pyšném Ivánkovi. Mrazík jednoduše již po léta patří k Vánocům.
Článek
Beverly Hills 90210: Co dnes dělají herci z kultovního seriálu?
Beverly Hills 90210: Co dnes dělají herci z kultovního seriálu? Nenajdeme nejspíš nikoho, kdo by tenhle kultovní seriál neznal. Společně s Brendou, Brandonem, Kelly, Stevem a dalšími jsme prožívali všechny jejich starosti. Každý den jsme nedočkavě usedali k televizím, abychom se dozvěděli, co je v jejich životě nového. Od prvního dílu uteklo bezmála 28 let. Jak se čas podepsal na slavných hvězdách seriálu?
Článek
Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů?
Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů? Být dětským hercem rozhodně není žádná legrace. A co teprve, pokud jste jako malí obsazeni do hororu. Většina z nich se poté snaží prorazit i v dalších filmech, ale mnohdy jsou zaškatulkování jako „ti z hororu“. Zajímá vás, co se stalo s dětskými herci ze slavných hororů, jako je Osvícení, Kruh, Vymítač ďábla a další.
Článek
Návrat do budoucnosti: Jak se změnili a co dělají hlavní protagonisté?
Návrat do budoucnosti: Jak se změnili a co dělají hlavní protagonisté? U všech skotů! Už je to více než 33 let, kdy se v amerických kinech poprvé objevil snímek Návrat do budoucnosti. Tento snímek patří dnes mezi již kultovní a je řazen mezi jedny z nejlepších sci-fi filmů v historii. Jak se od dob natáčení změnili hlavní protagonisté a jak se jim nyní daří?
Článek
Datum porodu, pohlaví, jméno aneb vše, co potřebujete vědět o dítěti Harryho a Meghan
Datum porodu, pohlaví, jméno aneb vše, co potřebujete vědět o dítěti Harryho a Meghan Během včerejšího dne oběhla svět šťastná zpráva, kterou netrpělivě očekávali všichni příznivci britské královské rodiny. Princ Harry a jeho žena Meghan oznámili, že čekají miminko. Kdy se má nový člen britské královské rodiny narodit, jak se bude jmenovat a jaké bude mít nároky na královský trůn?
(336) Načíst více