Kategorie Celebrity

Článek
Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů?
Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů? Být dětským hercem rozhodně není žádná legrace. A co teprve, pokud jste jako malí obsazeni do hororu. Většina z nich se poté snaží prorazit i v dalších filmech, ale mnohdy jsou zaškatulkování jako „ti z hororu“. Zajímá vás, co se stalo s dětskými herci ze slavných hororů, jako je Osvícení, Kruh, Vymítač ďábla a další.
Článek
Návrat do budoucnosti: Jak se změnili a co dělají hlavní protagonisté?
Návrat do budoucnosti: Jak se změnili a co dělají hlavní protagonisté? U všech skotů! Už je to více než 33 let, kdy se v amerických kinech poprvé objevil snímek Návrat do budoucnosti. Tento snímek patří dnes mezi již kultovní a je řazen mezi jedny z nejlepších sci-fi filmů v historii. Jak se od dob natáčení změnili hlavní protagonisté a jak se jim nyní daří?
Článek
Datum porodu, pohlaví, jméno aneb vše, co potřebujete vědět o dítěti Harryho a Meghan
Datum porodu, pohlaví, jméno aneb vše, co potřebujete vědět o dítěti Harryho a Meghan Během včerejšího dne oběhla svět šťastná zpráva, kterou netrpělivě očekávali všichni příznivci britské královské rodiny. Princ Harry a jeho žena Meghan oznámili, že čekají miminko. Kdy se má nový člen britské královské rodiny narodit, jak se bude jmenovat a jaké bude mít nároky na královský trůn?
Článek
John Lennon by dnes oslavil 78. narozeniny. Co jste o něm nevěděli?
John Lennon by dnes oslavil 78. narozeniny. Co jste o něm nevěděli? 9. října 1940 se v britském Liverpoolu narodil John Lennon. Člen The Beatles byl nejenom geniální skladatel a muzikant, ale i nadaný malíř, spisovatel a bojovník za mír. Co vše jste ale nevěděli o jedné z nejvýznamnějších osobností světové populární hudby?
Článek
Těžké začátky: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily?
Těžké začátky: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily? Brad Pitt, Jim Carrey, Madonna a další. To jsou jen některá jména osobností, kteří jsou slavní, obdivovaní a kteří mnohdy nemohou vyjít ven bez ochrany bodyguarda. I tito lidé však zažili období, kdy měli hluboko do kapsy, nikdo je neznal a o své současné slávě jenom snili. Zajímá vás, čím se tito lidé živili?
Článek
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy Být slavnou hvězdou je snem mnoha lidí. Spousta peněz, zábavy i fanoušků, kteří vás obdivují. Jen málokdo si však uvědomuje, že existuje i odvrácená strana popularity. Tou je především ztráta soukromí a extrémní stres. Někteří nápor slávy nezvládli a zvolili dobrovolný odchod, jiné připravila o život nehoda. Proč museli tito slavní lidé zemřít?
Článek
Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina?
Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina? Když byli malí, znal je celý svět a už i v osmi letech dokázaly vydělávat statisíce dolarů. Řeč je o dětských hercích, kteří svá dětská léta strávili před televizními kamerami. Na každého z nich měly úspěch a sláva zcela jiný vliv. Někteří využili příležitosti vybudovat si skvělou kariéru, velká část z nich však nezvládla nápor popularity.
Článek
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce?
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce? Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý make-up je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
(330) Načíst více