Kategorie Celebrity

Článek
Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti
Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti Instagram, na kterém má 926 tisíc sledujících, je pro zpěvačku Moniku Bagárovou jedním ze zdrojů příjmů. Talentovaná umělkyně zkrátka umí své jméno prodat, a tak se to na jejím instagramovém profilu nejrůznějšími spolupracemi jenom hemží. Tentokrát ale s ohledem na reakci svých sledujících pořádně přestřelila. Co některým lidem leží v žaludku?
Článek
Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení
Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení Herečka Jenovéfa Boková oznámila v instagramovém videu radostnou zprávu. Talentovaná 30letá umělkyně prozradila, že je těhotná. Otcem dítěte je její partner Adam Kolář. Že čeká miminko, se přitom Jenovéfě Bokové podařilo před veřejností utajit několik měsíců.
Článek
Iva Pazderková naznačila rozchod s přítelem. Smazala na Instagramu všechny společné fotky a napsala post plný bolesti
Iva Pazderková naznačila rozchod s přítelem. Smazala na Instagramu všechny společné fotky a napsala post plný bolesti Herečka, moderátorka a stand-up komička Iva Pazderková má smůlu v lásce. Její poslední instagramový post naznačuje, že je opět single. V tomto tajemném textu o bolesti lze mezi řádky vyčíst, že se rozešla se svým tureckým partnerem, se kterým udržovala vztah na dálku. Na Instagramu navíc vymazala všechny společné fotky.
Článek
Moderátorka Lejla Abbasová prožívá rodinnou tragédii. Po zemětřesení v Turecku jsou 4 členové její rodiny mrtví, po dalších 2 ještě pátrají
Moderátorka Lejla Abbasová prožívá rodinnou tragédii. Po zemětřesení v Turecku jsou 4 členové její rodiny mrtví, po dalších 2 ještě pátrají Zemětřesení v Turecku a v Sýrii má na kontě desítky tisíc obětí. Tato přírodní katastrofa obrovských rozměrů bohužel osobně zasáhla i Lejlu Abbasovou. Jak 42letá moderátorka uvedla na Instagramu, čtyři členové její rodiny jsou mrtví a po dalších dvou se ještě pátrá.
Článek
Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá
Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá Zpěvačka Monika Bagárová si plnými doušky užívá exotickou dovolenou na Zanzibaru, kam vyrazila nejen se svou dcerkou Rumunikou, ale také se svým současným přítelem Leonardem Lekajem. Nová láska Monice velmi prospívá a vedle karlovarského podnikatele jenom kvete. Ostatně, dokazují to i její posty na Instagramu.
Článek
Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti
Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti Odchod zpěvačky a herečky Nadi Urbánkové, která nás navždy opustila 3. února 2023, zasáhl spoustu lidí. Smrt této české hudební a herecké legendy oplakává především její dcera Jana Fabiánová. Na svém Instagramu aktuálně poděkovala všem lidem za podporu a vyjádření soustrasti.
Článek
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství Pohádková Řachanda a hvězda seriálu ZOO, Denisa Pfauserová, je v radostném očekávání. Na Instagramu se veřejně pochlubila rostoucím bříškem a fotkami z ultrazvuku. Své fanoušky ovšem zaskočila tím, že těhotenství dokázala skrývat dlouhých pět měsíců. Těhotné Denise Pfauserové totiž vychází termín porodu již na letošní červen.
Článek
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová nosí vlasy na krátko. Jak uvedla na Instagramu, s účesem “na kluka” však není spokojená a chtěla by změnu. Své instagramové fanoušky proto požádala, aby jí poradili, jaký účes jí bude nejlépe sedět.
Článek
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.
(440) Načíst více