Kategorie Celebrity

Článek
Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko?
Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko? Martina Pártlová a Nikol Štíbrová jsou herecké kolegyně z show 3v1 a také velmi dobré kamarádky. Co mají ještě společného? Každá z nich se aktuálně těší na nový přírůstek do rodiny. Zatímco Martina Pártlová čeká své první miminko, Nikol Štíbrová bude již dvojnásobnou matkou. O tom, co prožívají, se nyní rozepsaly na Instagramu.
Článek
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách V případě modelky Andrey Verešové a jejího manžela Daniela Volopicha rozhodně nezáleží na tom, zda je svatého Valentýna. Tento hvězdný manželský pár si vyjadřuje lásku všech 365 dnů v roce. O této skutečnosti svědčí zamilovaný příspěvek, který Andrea Verešová sdílela na Instagramu. Kde jej pořídila? Až v daleké Dubaji!
Článek
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálka Markéty Konvičkové na sebe velmi roztomile reagovaly.
Článek
Harry a Meghan budou mít druhé dítě. Z ročního Archieho se stane velký bráška
Harry a Meghan budou mít druhé dítě. Z ročního Archieho se stane velký bráška Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan jsou v radostném očekávání. Jak potvrdil mluvčí tohoto královského páru, čekají své druhé dítě. Zatím se však neví, zda to bude holčička, nebo chlapeček. V každém případě bude z prvorozeného Archieho brzy velký bráška.
Článek
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19 Eva Perkausová napsala na Instagramu, že si svou dovolenou na exotických Maledivách musí prodloužit o celých 14 dnů. Jak ukázaly PCR testy, její partner Ivan Hecko je covid pozitivní. Pár tak aktuálně tráví 14denní povinnou karanténu uprostřed exotického ráje. Evu Perkausovou a jejího partnera pak následně čeká ještě přetestování na koronavirus.
Článek
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu Babyboom mezi českými celebritami pokračuje dál. Narození svého prvního dítěte oznámila na Instagramu také herečka Patricie Pagáčová, kterou jistě znáte i pod jejím dívčím příjmením Solaříková. I když na miminku se svým manželem Tiborem Pagáčem nepracovali úmyslně, říká, že nejkrásnější věci v životě jsou právě ty neplánované.
Článek
Jennifer Lopez vypadá i v roce 2021 skvěle. 51letá celebrita svůj mladistvý vzhled a vysněnou postavu nemá zadarmo
Jennifer Lopez vypadá i v roce 2021 skvěle. 51letá celebrita svůj mladistvý vzhled a vysněnou postavu nemá zadarmo Věk je jenom číslo. A v případě Jennifer Lopez to platí dvojnásob. I když má tato slavná zpěvačka a herečka už 51 let, vypadá fantasticky. Za jejím perfektním vzhledem, krásnou tváří a dokonalou postavou jsou však roky tvrdé dřiny. Pravidelně cvičí v posilovně, třikrát do týdne nedá dopustit ani na jógu a tanec.
Článek
Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty
Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty Dosud jsme byli zvyklí, že fotky Charlotty Gottové přidává na sociální sítě její máma Ivana. Ovšem nyní se to změnilo. 14letá dcera zpěváka Karla Gotta překvapila tím, že si založila veřejný účet na Instagramu. Během pár hodin začalo její účet sledovat přes 95 tisíc lidí. Počtem sledujících na Instagramu tak překonala svého zesnulého tátu.
Článek
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem Martina Pártlová ve svých 41 letech oznámila, že bude poprvé maminkou. Tato hvězda 3v1 tak bude moci brzy vozit kočárek se svými kamarádkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Kdo je ale otcem dítěte? Jeho jméno Martina Pártlová odtajnila teprve před několika dny.
(89) Načíst více