Kategorie Celebrity

Článek
Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár
Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk byli jediným párem, který to dal během televizní reality show Svatba na první pohled skutečně dohromady. Bohužel, jak oznámili na sociálních sítích, po několika měsících vztahu se rozešli. Proč jim to nevyšlo?
Článek
Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání
Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání Moderátor Libor Bouček se nemůže svého nově nabytého otcovství nabažit. Aby ne. Jeho synek Albert roste jako z vody a má již 9,5 týdne. Hrdý tatínek Libor Bouček se synem pochlubil na svém Instagramu. Už na první pohled je vidět, že jde o skutečně roztomilé miminko.
Článek
Monika Bagárová vysvětlila, proč je víc než měsíc s Ruminkou sama. Přítel Machmud Muradov je pracovně v Uzbekistánu
Monika Bagárová vysvětlila, proč je víc než měsíc s Ruminkou sama. Přítel Machmud Muradov je pracovně v Uzbekistánu Na Instagramu se zpěvačky Moniky Bagárové její sledující v posledních týdnech velmi často ptají, proč je na fotkách s dcerou Ruminkou sama a kde je vůbec její partner Machmud Muradov. Oblíbená zpěvačka a novopečená maminka si nyní udělala na své fanoušky čas a vysvětlila jim, jak se u ní doma situace má.
Článek
Moderátorka Monika Leová porodila holčičku. Dostala krásné jméno Mia
Moderátorka Monika Leová porodila holčičku. Dostala krásné jméno Mia Moderátorka Monika Leová, kterou známe zejména z obrazovky TV Prima, se stala novopečenou maminkou. Svému manželovi Martinu Košínovi porodila 17. dubna 2021 krásnou holčičku. Jejich prvorozená dcerka má jméno Mia.
Článek
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku Zpěvačka Markéta Konvičková vyrazila se svou sedmiměsíční dcerou Amálkou poprvé do ciziny. Samozřejmě přibraly i tatínka, Markétina snoubence René Kuboše. Rodina konkrétně odletěla na Tenerife, kde si aktuálně užívají hřejivého sluníčka a slané mořské vody. A 5,5hodinová cesta v letadle? Tu malá Amálka zvládla na výbornou.
Článek
Syn Josífek Venduly Pizingerové oslavil 6 měsíců. Je podobný na maminku, nebo tatínka?
Syn Josífek Venduly Pizingerové oslavil 6 měsíců. Je podobný na maminku, nebo tatínka? Přesně před půl rokem přivedla na svět Vendula Pizingerová v pražské porodnice U Apolináře syna Josífka. Velkou oporou pro ni byl manžel Josef Pizinger, který asistoval přímo u porodu. Malý Josífek roste jako z vody. Nyní oslavil 6 měsíců a jeho rodiče jsou na něj náležitě hrdí.
Článek
Agáta Hanychová se vyhřívá na Kanárských ostrovech. Na Instagramu ukazuje fotky nejen v plavkách
Agáta Hanychová se vyhřívá na Kanárských ostrovech. Na Instagramu ukazuje fotky nejen v plavkách Modelka Agáta Hanychová vyjela za hřejivými slunečními paprsky a slanou mořskou vodou na Tenerife, které je jedním z ostrovů kanárského souostroví. Nevyrazila však sama, ale vzala s sebou i své dvě děti Kryšpína a Miu a taktéž sestru Kordulu. Jak dokazují Agátiny příspěvky na Instagramu, dovolenou si opravdu užívá.
Článek
Trojnásobná máma Ornella Koktová je z porodnice doma. I s novorozenou dcerou Lilianne
Trojnásobná máma Ornella Koktová je z porodnice doma. I s novorozenou dcerou Lilianne Z Ornelly Koktové se 14. dubna stala trojnásobná maminka. V pražské porodnici U Apolináře přivedla císařským řezem na svět holčičku Lilianne. Ač byl porod velmi náročný, v pondělí 19. dubna lékaři propustili Ornellu z porodnice domů. Zde na ni čekali manžel Josef Kokta a také synové Quentin a Sven.
Článek
Tomáš Třeštík ohlásil rozchod s manželkou Radkou Třeštíkovou. Tato informace mnohé zaskočila
Tomáš Třeštík ohlásil rozchod s manželkou Radkou Třeštíkovou. Tato informace mnohé zaskočila Fotograf Tomáš Třeštík a spisovatelka Radka Třeštíková mají v plánu ukončit svou společnou cestu životem. Jak oznámil 43letý Tomáš Třeštík na sociálních sítích, rozchází se v dobrém a bez velkých emocí. Pro spoustu lidí je jejich odloučení velmi překvapivé a přišlo opravdu nečekaně.
(95) Načíst více