Kategorie Celebrity

Článek
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.
Článek
Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc
Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc Modelka Andrea Verešová má srdce na pravém místě. Během uplynulého víkendu vyráběla spolu s dětmi z dětského domova Domino v Plzni adventní věnce. Díky výtěžku z prodeje těchto věnců si budou moci opuštěné děti splnit svá vánoční přání.
Článek
Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde?
Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde? Znáte venkovní hru putovní kamínky? Tuto hru si zamilovali hlavně rodiče a jejich malé děti. Výjimkou není ani modelka a zpěvačka Jitka Boho, která se na Instagramu pochlubila svým prvním malovaným kamínkem. Vážně se povedl, a tak nezbývá, aby jej se svou dcerkou Rosálkou vypustily do světa. Schválně, kdo z vás tento kamínek najde?
Článek
Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy
Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy Sympatická zpěvačka a členka uskupení 3v1 Martina Pártlová si užívá mateřství plnými doušky. Její vytoužená dcerka Stellinka, která přišla na svět 16. června 2021, nyní oslavila 5 měsíců. Jak Martina Pártlová ukazuje na Instagramu, její holčička roste jako z vody. A že je vážně roztomilá!
Článek
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký Dali byste si něco dobrého na zub? Jestli máte chuť na sladké, upečte si třeba lahodné brownies. Že už dlouho hledáte recept na brownies, které bude vláčné, a nikoliv vysušené, a v jehož základu nebude máslo? Vyzkoušejte recept na tento moučník podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Lucie Borhyová má dokonalou postavu, i tak ráda zhřeší: O víkendu si pochutnala na svatomartinské huse
Lucie Borhyová má dokonalou postavu, i tak ráda zhřeší: O víkendu si pochutnala na svatomartinské huse Tisícovky Čechů zavítaly o víkendu do restaurací, aby si zde pochutnaly na svatomartinské huse. Tuto tradiční pochoutku si nenechala ujít ani oblíbená moderátorka Lucie Borhyová. Tato krásná žena má i po dvou dětech dokonalou figuru, za kterou vděčí nejen přírodě. Jak ale ukázala na Instagramu, také ona sem tam ráda zhřeší.
Článek
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také výborná pekařka a cukrářka. Mezi její obrovské vášně patří pečení vánočního cukroví a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Tato sympatická žena se pouští do předvánočních příprav už nyní. Jak uvedla na svém Instagramu, na letošní Vánoce chce upéct přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví.
Článek
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou Oblíbená moderátorka Eva Perkausová si udělala výlet do hlavního města Francie, Paříže. Toto město zamilovaných má neopakovatelnou atmosféru ve všech ročních období. I během sychravého podzimu si z Paříže odnesete spoustu neopakovatelných zážitků. A ví to i Eva Perkausová, která si nenechala ujít hlavně noční Eiffelovu věž.
Článek
Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept?
Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept? Také máte pocit, že spisovatelka Radka Třeštíková vypadá mnohem lépe než dříve? Na to, že má již 40 let, tato krásná žena rozhodně nevypadá. Čemu ale vděčí za to, že má štíhlou postavu a mladistvý vzhled? Přesně na tuto otázku odpověděla sledujícím na svém instagramovém profilu.
(162) Načíst více