Kategorie Psychologie

Článek
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku!
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku! O Dánsku se často mluví v tom smyslu, že zde žijí nejšťastnější lidé na světě. Podle Dánů můžete nalézt klíč ke štěstí ve způsobu života zvaném hygge. Ten staví na tom, že bychom se měli dokázat radovat úplně z obyčejných věcí a obyčejných okamžiků v našem životě.
Článek
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste si mysleli!
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste si mysleli! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
Článek
Stydíte se mezi lidmi, přesto však chcete zaujmout? Poradíme vám!
Stydíte se mezi lidmi, přesto však chcete zaujmout? Poradíme vám! Lidí, kteří se stydí ve společnosti a mají strach se jakýmkoliv způsobem projevit, je bohužel stále více. My pro vás máme 6 užitečných triků, které můžete využít na párty nebo třeba na podnikovém večírku.
Článek
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla Upřímně – kdo z vás by si nepřál být bohatý a finančně zajištěn tak, aby se mohl až do konce života věnovat pouze svým koníčkům? Pokud však nevyhrajete v loterii, je třeba si uvědomit, že úspěch a bohatství nevzniká přes noc, ale vede k němu mnohdy trnitá cesta.
Článek
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech?
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech? Ať už toužíte začít každý den cvičit, vzdát se denní dávky čokolády, přestat kouřit nebo se pravidelně věnovat studiu, je třeba vyvinout potřebné úsilí, abyste ve svých snahách vytrvali a nevzdali se během prvních pár dnů. Máme pro vás několik tipů, jak na to.
Článek
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to.
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to. Život není vždy procházka růžovou zahradou a je jen na nás, jak se s nástrahami osudu popereme. Jak je možné, že někteří lidé se se situacemi kolem sebe vypořádávají mnohem lépe než ostatní? Tato jednoduchá pravidla vám poradí, jak změnit vaše vnímání světa kolem vás.
Článek
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to Určitě i vy ve svém okolí znáte někoho, kdo k sobě lidi přitahuje jako magnet a vy vlastně nevíte proč. I přesto, že třeba nepatří mezi krále krásy, všichni s ním chtějí přátelit a všude má dveře otevřené. Co za tím vězí?
(119) Načíst více