Kategorie Psychologie

Článek
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy Lidské chování je tvořeno řadou vlastností, které jsou pro každého z nás jedinečné a odhalují naši pravou osobnost. Existují však hlavní rysy, které charakterizují celkové chování a postoj člověka.
Článek
Jak při řízení držíte volant? Dokonce i tohle prozradí, jací ve skutečnosti jste
Jak při řízení držíte volant? Dokonce i tohle prozradí, jací ve skutečnosti jste Osobnost člověka se dá odhalit z několika věcí – z gestikulace, z oblékání, ze stylu chůze nebo dokonce i z jeho písma. Avšak i způsob, jakým držíme volant při řízení auta, toho prozradí víc než dost.
Článek
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry Ačkoliv by se nám, páníčkům našich čtyřnohých lásek, mohlo zdát, že jsou to naše spřízněné duše, kterým dokonale rozumíme a oni naopak nám, jejich chování nás dokáže občas překvapit a lehce vykolejit.
Článek
Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí
Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí K odpočinku patří také vámi oblíbené psychologické testy, které jsou jednoduché a mnohé vám prozradí o tom, jací jste. Vyzkoušejte tento test a budete překvapeni, co zajímavého se o sobě dozvíte.
Článek
Nejkrutější mučící praktiky z dávných dob, ze kterých běhá mráz po zádech
Nejkrutější mučící praktiky z dávných dob, ze kterých běhá mráz po zádech V dřívějších dobách se prohřešky proti státu netrestaly pouze vězením, ale byly zavedeny opravdu děsivé a brutální mučící techniky, které by se v mnoha případech jistě hodily i dnes.
Článek
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze Ne všem se podaří najít takové zaměstnání, které by bylo zároveň jeho koníčkem, ale pokud máte práci, která vás baví, i když to není zrovna vaše práce snů, můžete být spokojeni.
Článek
Máte oblíbenou květinu? Tohle může o vás váš výběr prozradit
Máte oblíbenou květinu? Tohle může o vás váš výběr prozradit Téměř každá žena miluje květiny. Dostáváme je k narozeninám, k svátku, k výročí anebo jen tak, když si muž vzpomene a chce nám udělat radost. Některé mají rády více exotické, některé dávají přednost klasikám. A co vy, která je ta vaše oblíbená?
Článek
Test osobnosti – vyberte dítě, které podle vás rozbilo vázu
Test osobnosti – vyberte dítě, které podle vás rozbilo vázu Psychologie, to je věda, která se zabývá osobností člověka a vztahy mezi jednotlivci. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se může stát, že dva lidé s naprosto odlišnou osobností si jsou blízkými přáteli a naopak ti, kteří si jsou tolik podobní, se nesnáší? Tento test vám na tyto otázky odpoví.
Článek
Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti?
Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti? Osobnostní testy patří mezi vaše oblíbené a není se ani čemu divit. Díky nim o sobě zjistíte věci, o kterých jste třeba neměli ani tušení nebo si je nechtěli připouštět. Proto vám i dnes jeden opravdu jednoduchý test přinášíme.
(186) Načíst více