Kategorie Psychologie

Článek
Která z žen je matkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé
Která z žen je matkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé Na internetu kolují spousty nejrůznějších testů, které mají odhalit naši povahu a charakter. My vám dnes přinášíme jeden opravdu velmi povedený, který ačkoliv se může zdát na první pohled jednoduchý, vyřešit jej dokáže jen málokdo.
Článek
Co o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit
Co o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit Pro některé muže jsou ženské nohy tou nejsmyslnější částí dámského těla. Právě podle tvaru nohou dokážeme o jejich nositelce povědět víc, než by ji kdy napadlo. Tvar nohou totiž vypovídá o povaze i charakteru člověka.
Článek
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to.
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to. Život není vždy procházka růžovou zahradou a je jen na nás, jak se s nástrahami osudu popereme. Jak je možné, že někteří lidé se se situacemi kolem sebe vypořádávají mnohem lépe než ostatní? Tato jednoduchá pravidla vám poradí, jak změnit vaše vnímání světa kolem vás.
Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
Článek
Jak mě stres připravil o orgasmus
Jak mě stres připravil o orgasmus Díky čemu přicházíme o orgasmus? Které situace, stres a tlak nás o něj připravují? Pro všechny je snad nejtěžší období čas těsně před Vánoci a samotné svátky.
Článek
A co když mě odmítne?
A co když mě odmítne? Odmítnutí, kdo by se ho nebál... Váháme s oslovením neznáme osoby, ale občas váháme říci i kolegovi, že nemyslíme na nic jiného než na něj! Jak zvládnout ten tlak před samotným vyslovením?
Článek
Dostihl vás v práci syndrom vyhoření?
Dostihl vás v práci syndrom vyhoření? I když milujete svou práci, možná, že se v tomto poznáváte: ráno sedíte bezmyšlenkovitě doma v kuchyni a nechce se vám nikam jít. Při myšlence na osmihodinovou směnu pohřbíte svou hlavu do dlaní a nedokážete se na nic soustředit. Zní vám to povědomě? I vás pravděpodobně dostihl syndrom vyhoření.
Článek
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé Každý z nás se do židle či křesla usadí jinak a právě ono posazení dokáže o člověku vypovědět víc, než bychom si kdy mysleli.  Někdo dává raději přednost vzpřímenější poloze, někdo si naopak rád udělá pohodlí. Co to tedy ve skutečnosti znamená?
(160) Načíst více