Kategorie Psychologie

Článek
Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho
Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho Každá žena má svou oblíbenou délku vlasů. Některá ji za celý život nezmění, jiná čas od času experimentuje. Ale stejně tak jako se s věkem mění povaha člověka, tak se také mění jeho osobnost a s tím i potřeba svůj účes měnit. Co o vás prozradí délka vašich vlasů? Mnoho, neskutečně mnoho.
Článek
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk Ještě před několika lety byste nad Ginny Burton zlomili hůl a řekli byste, že je nenapravitelná narkomanka. Tato dnes 48letá žena prošla neuvěřitelným přerodem. Více než 8 let abstinuje, žije spokojeným rodinným životem, a dokonce vystudovala vysokou školu. Je čerstvou absolventkou politologie na univerzitě ve Washingtonu.
Článek
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše Norsko nově přijalo zákon, který se zaměřuje na influencery a úpravu jejich fotek na sociálních sítích. Tato severská země začne po influencerech vyžadovat, aby své fotky, které prošly filtry a retušemi, jasně označili. Pokud si tedy instagramerka na postované fotce pomocí aplikace vyhladí obličej nebo zvětší rty, měli by to její sledující vědět.
Článek
Optická hádanka z roku 1888 dokáže stále zamotat hlavu. Vidíte na obrázku mladou, nebo starou ženu?
Optická hádanka z roku 1888 dokáže stále zamotat hlavu. Vidíte na obrázku mladou, nebo starou ženu? Milujete optické hádanky a iluze? Tentokrát pro vás máme jeden z nejstarších optických klamů, který pochází z roku 1888 a který poprvé vyšel na německé pohlednici. Schválně si tento nejednoznačný obrázek prohlédněte a odpovězte, co na něm vidíte. Mnohé to o vás řekne.
Článek
Vaše ruce vám prozradí, zda i vy máte strážného anděla
Vaše ruce vám prozradí, zda i vy máte strážného anděla Čtení z rukou je staré jako lidstvo samo a čáry na vašich dlaních o vás mnohé prozradí. Dnes se s námi můžete podívat, zda vám osud přál a máte vepsanou čáru svého anděla strážného, a co to vlastně znamená.
Článek
Maturita z jazyka se nevyvedla? Pět tipů, jak se snadno a rychle připravit na náhradní termín
Maturita z jazyka se nevyvedla? Pět tipů, jak se snadno a rychle připravit na náhradní termín Náročný režim online výuky, ale také nejistota okolo úředních maturit se bezesporu negativně podepsaly na přípravě budoucích středoškolských absolventů. Kromě řádného termínu tak letošní studenti získali i možnost termínu mimořádného. Jak se na něj připravit, když se první pokus zkoušky z jazyka nevydařil?
Článek
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě Je všeobecně známo, že člověk se v průběhu života mění, a to nejenom fyzicky, ale i duševně. Souvisí to s vývojem vztahů i kariéry, společnosti a hlavně s osobností každého z nás.
Článek
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný Trend pořizování selfie se již pár let drží a pravděpodobně od něj ženy jen tak neupustí. Tento typ fotografií se především objevuje na Instagramu, kde na každém ženském profilu najdete minimálně jednu takovou fotku - nebo pravděpodobněji několik desítek.
Článek
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste Psi nesou mnohá pojmenování, ovšem to nejvýstižnější je „nejlepší přítel člověka“. Pravděpodobně nejeden z nás se o pravdivosti tohoto tvrzení přesvědčil sám, protože jak je o nás Češích známo, jsme národem pejskařů.
(96) Načíst více