Kategorie Psychologie

Článek
7 vychytávek, které vám mohou zachránit i život!
7 vychytávek, které vám mohou zachránit i život! Ačkoliv statistiky říkají, že žijeme v nejklidnější době v dějinách lidstva, stále tento svět není bezpečným místem a nebezpečí na náš číhá téměř na každém rohu. A právě to je důvod, proč jsme si pro vás připravili těchto 7 životních vychytávek, které vám třeba někdy zachrání i život.
Článek
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat?
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat? Mnoho lidí, kteří se vymanili z „pout“ klasického zaměstnání a začali podnikat, později poznalo, že se cítí šťastnější a svobodnější. Jsou ale i tací, kteří s podnikáním skončili stejně rychle, jako začali, a nakonec se opět vrátili do zaměstnání. Pojďme si představit základní výhody a nevýhody podnikání v porovnání se zaměstnáním.
Článek
Zatněte pěst a porovnejte ji s následujícími obrázky. Prozradí to o vás více, než byste čekali!
Zatněte pěst a porovnejte ji s následujícími obrázky. Prozradí to o vás více, než byste čekali! Věřili byste tomu, že kromě čar, které se ukrývají ve vaší dlani, se dá o vaší osobnosti dost vyčíst i z toho, jak vypadá vaše zatnutá pěst? Existují 3 typy, jak můžete svou pěst zatnout, tak to zkuste a podívejte se sami, co to o vás prozradí!
Článek
Mateřství není jenom ideální: Žena na Facebooku ukázala své poporodní deprese, její fotky teď sdílí celý svět
Mateřství není jenom ideální: Žena na Facebooku ukázala své poporodní deprese, její fotky teď sdílí celý svět Američanka Kathy DiVincenzo se rozhodla na Facebooku poodhalit stinnou stránku mateřství. Zatímco většina matek se na sociálních sítích prezentuje naprosto ukázkově, Kathy na fotkách předvádí, jak doopravdy vypadá mateřství. Každá sedmá matka, a mezi nimi i Kathy, totiž kromě běžných starostí a péče o dítě bojuje i s nepříjemnou poporodní depresí.
Článek
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku!
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku! O Dánsku se často mluví v tom smyslu, že zde žijí nejšťastnější lidé na světě. Podle Dánů můžete nalézt klíč ke štěstí ve způsobu života zvaném hygge. Ten staví na tom, že bychom se měli dokázat radovat úplně z obyčejných věcí a obyčejných okamžiků v našem životě.
Článek
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali!
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
Článek
Stydíte se mezi lidmi, přesto však chcete zaujmout? Poradíme vám!
Stydíte se mezi lidmi, přesto však chcete zaujmout? Poradíme vám! Lidí, kteří se stydí ve společnosti a mají strach se jakýmkoliv způsobem projevit, je bohužel stále více. My pro vás máme 6 užitečných triků, které můžete využít na párty nebo třeba na podnikovém večírku.
Článek
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla Upřímně – kdo z vás by si nepřál být bohatý a finančně zajištěn tak, aby se mohl až do konce života věnovat pouze svým koníčkům? Pokud však nevyhrajete v loterii, je třeba si uvědomit, že úspěch a bohatství nevzniká přes noc, ale vede k němu mnohdy trnitá cesta.
(123) Načíst více