Inzerujte na největší české Facebook komunitě pro ženy v ČR

JenŽeny.cz jsou první, skutečně komunitní web influencer pro ženy na českém trhu, na jehož obsahu se aktivně podílejí i samotní čtenáři. Denně web navštíví více než 200 tisíc uživatelů. Magazín má velmi silnou facebookovou komunitu, která čítá více než 846 tisíc fanoušků a jejich počet neustále roste. Naše příspěvky na Facebooku zasáhnou týdně více než 4 500 000 uživatelů.

Kdo jsou naši návštěvníci?

Demografie fanoušků na FB

Budujeme komunitu a nastolujeme témata, o kterých ženy přemýšlejí

JenŽeny.cz mají 63 745 registrovaných přispěvatelů, kteří spolu s redakcí tvoří obsah webu. Také díky tomu máme velmi dobrý přehled o komunitě. Jakékoliv PR aktivity proto můžeme připravit přímo na míru, dle znalosti publika tak, aby zasáhly co nejširší spektrum uživatelek.

Získejte partnera pro produkci, šíření videa a další reklamní formáty

Máme bohaté zkušenosti s návrhy kreativních konceptů s celorepublikovým zásahem zaměřeným na ženy v segmentu 18+. Kombinujeme celou řádu reklamních formátů – např. videoseeding, realizaci vlastních kreativních videí (vč. postprodukce), PR články, Facebookové link posty, nativní příspěvky, live streamy, kreativní rámečky a přípravu kreativy (realizace komplexní kampaně).

Jak chápeme influence marketing a videoseeding?

Magazín JenŽeny.cz spolupracuje s celou řadou blogerů/blogerek a FB influencerů, naše databáze kontaktů obsahuje desítky známých jmen i vycházejících hvězd českého internetu. Ve spolupráci s nimi tvoříme pořady a pomáháme jim tak dosahovat maximálního engagement na Facebooku.
Při videoseedingu jsou videa umísťována přímo na facebookovou stránku jako nativní post. Promování videa umístěného na Facebooku probíhá přímo přes platformu ROI HUNTER, která má přístup k Facebook Ads API – neexistují žádné technologické bariéry šíření videa.

Jak realtime audience segmentation pomáhá pro doručení vysokého množství zhlédnutí videa?

JenŽeny.cz využívají Facebook Marketing Partner Ads platformu ROI HUNTER, která pomáhá doručit video uživatelům, kteří budou mít o tento typ obsahu nejpravděpodobněji zájem. Doručování probíhá na základě testování a vyhodnocování signálů prostřednictvím API Facebooku. ROI HUNTER dokáže rozsegmentovat potenciální audience na mikrosegmenty a v reálné čase optimalizovat distribuci videa. Zajímá vás více toto téma? Zkuste článek o Influence Marketingu na Newsfeed.cz

Naše reference

SKYR - uvedení produktu na trh

Video pro NATURHOUSE - vlastní produkce

Podpora eventu Skinchecker (La Roche Possay) - kontrola znamének

Strongbow - Propagace série videí

Zaujaly vás naše výsledky? Chcete pro svůj projekt také video s celorepublikovým zásahem?

Kontaktujte nás přímo na redakce@jenzeny.cz a nebo využijte náš kontaktní formulář

Odesláním zprávy pomocí kontaktního formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami.