Kategorie Cestování

Článek
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici?
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici? Objevili jste na půdě starý kufr, který dřív patřil vaší babičce? I když s ním na cesty už asi nikdy nevyrazíte, stále vám může dělat pořádnou radost, a to klidně každý den. Zkuste do něj investovat trochu času a úsilí a vdechněte mu nový život. Co říkáte na originální rohovou polici, která bude ozdobou vašeho domova?
Článek
Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek
Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek Britka Natalie Wood navštívila skoro všechny státy světa. Výdaje na toto nákladné cestování však nejdou z její kapsy. Zkrátka si vše umí zařídit jinak a výdaje za cestování jí platí cizí muži ze seznamek. Na pomluvy typy, že je zlatokopka, reaguje tak, že je spíš luxusní cestovatelka. Co na její životní styl říkáte? Není to už tak trochu přes čáru?
Článek
Sen řady cestovatelů: Luxusní dům na kolech, s nímž zastavíte, kde chcete
Sen řady cestovatelů: Luxusní dům na kolech, s nímž zastavíte, kde chcete Bydlet ve vysněném domě a přitom objevovat krásy celého světa. To je sen spousty dobrodruhů, kteří se při poznávání nových zemí musejí ubytovávat po hotelích či apartmánech, kde se jim stýská po jejich skutečných domovech. Holandský designer Eduard Bohtlingk tento problém vyřešil ve stylu chytré horákyně a vytvořil přímo luxusní dům na kolech.
Článek
Tento domorodý kmen žije na ostrově už 60 000 let v naprosté izolaci
Tento domorodý kmen žije na ostrově už 60 000 let v naprosté izolaci Pokud se někdy dostanete do blízkosti Andamanských ostrovů, určitě se vyhněte ostrovu Severní Sentinel. V naprosté izolaci zde žije domorodý kmen, který zarputile odmítá jakýkoliv kontakt s moderním světem. Jak obyvatelé tohoto ostrova vypadají a jakým životem žijí?
Článek
Víte, co je to mezinárodní řidičský průkaz a jestli jej můžete využít i u nás v ČR?
Víte, co je to mezinárodní řidičský průkaz a jestli jej můžete využít i u nás v ČR? Jen málokterý řidič ví, co vlastně vůbec mezinárodní řidičský průkaz je, kde jej může využít a zda platí i u nás v České republice. Vysvětlení je jednoduché, pokud jezdíte po zemích Evropské unie, bohatě si vystačíte s tím řidičským průkazem, který máte u sebe. Jenže pokud chcete vycestovat jinam, tam už vám stačit nebude.
Článek
Přemýšlíte, co v životě dál? Díky stáži po Evropě pomůžete sobě i potřebným
Přemýšlíte, co v životě dál? Díky stáži po Evropě pomůžete sobě i potřebným Život je nevyzpytatelným místem, kde se i ty sebedokonalejší plány mohou zbortit jako domeček z karet. Znáte to jistě všichni, něco si plánujete dlouhou dobu a najednou je vše jako lusknutím prstu pryč a vy najednou nevíte, co sami se sebou.
Článek
Dovolená bez úhony? V těchto situacích vás může EU vytáhnout z bryndy
Dovolená bez úhony? V těchto situacích vás může EU vytáhnout z bryndy Léto je v plném proudu a na mnoho z nás ještě čeká letní dovolená u moře, na kterou se celý rok tolik těšíme. Sice jedeme jen na týden, ale náš kufr praská ve švech, jako bychom měly odjet minimálně na měsíc.
Článek
Věčné dilema: Jaké oblečení si s sebou vzít na dovolenou k moři?
Věčné dilema: Jaké oblečení si s sebou vzít na dovolenou k moři? Sbalit si věci na dovolenou u moře a přitom na nic nezapomenout bývá docela záludný oříšek. A týká se to nejen potravin, kosmetiky a hygieny, ale i správné volby oblečení. Pokud právě bezradně stojíte před šatní skříní a přemýšlíte, co si vzít s sebou, abyste na místě nemusela zbytečně nic dokupovat, poradíme vám.
(265) Načíst více