Kategorie Cestování

Článek
Kam vyrazit na dovolenou v červenci?
Kam vyrazit na dovolenou v červenci? Červenec je neoblíbenější měsíc k vycestování do zahraničí. Dětem začaly letní prázdniny, studenti vysokých škol mají po zkouškách a dospělým přijdou vhod svátky, kdy si nemusí brát dovolenou.
Článek
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné Všichni jsme na internetu narazili na spoustu fotek, u kterých jsme se na chvíli pozastavili a následně vyhodnotili, že prostě nemohly vzniknout jinak než jistou dodatečnou úpravou v postprodukci. Jsou tu ale i fotky, které se zdají být tohoto charakteru, ale jsou zcela skutečné.
Článek
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem Ať už létání milujete nebo nesnášíte, nemůžete popřít, že by letadla nebyla nezbytným a především pohodlným způsobem cestování. Na létání je úžasné to, že během poměrně krátké doby se můžete přesunout do vzdálených destinací.
Článek
Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy
Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy Průměrný řidič stráví v autě až 1100 hodin ročně, což je skoro 3 hodiny denně. Cestu autem si už málokdo z nás dokáže představit bez držáku na chytrý telefon, nabíječky do zapalování nebo cestovního termohrnku. Známe ale další, a to naprosto jednoduché vychytávky do auta, které vám zpříjemní cestování a navíc zjednoduší běžnou údržbu vašeho vozu.
Článek
Dubaj - ideální místo pro podzimní dovolenou
Dubaj - ideální místo pro podzimní dovolenou Přemýšlíte o tom, kam vyrazit na opožděnou dovolenou, milujete moře, slunce a písek, ale nebaví vás trávit hodiny v letadle? Vydejte se do Dubaje - nejkosmopolitnějšího města světa, kde právě v září začíná sezóna! Už za pouhých šest hodin letu může být tohle všechno realitou!
Článek
Vyrazte na dovolenou s perfektně sbaleným zavazadlem
Vyrazte na dovolenou s perfektně sbaleným zavazadlem Dovolená se blíží a vy pomalu odškrtáváte dny v kalendáři? Než se ale budete slunit na vyhřátých plážích nebo si užívat výlety po památkách, čeká vás ještě jeden důležitý úkol. Zabalit si.
Článek
Čtenářka píše: Dovolená se psem? Nenechte nic náhodě!
Čtenářka píše: Dovolená se psem? Nenechte nic náhodě! Jak zvládne zvíře cestu, co všechno musím mít s sebou, co když nás ním neubytují? To vše se nám honí hlavou, pokud uvažujeme o dovolené se psem. Pro mnohé je dovolená s mazlíčkem nepředstavitelná, na druhou stranu odvézt čtyřnohého přítele do psího hotelu každému páníčkovi zlomí srdce. S našimi tipy si ale společnou dovolenou užijete!
(254) Načíst více