Kategorie Art/Kultura

Art
Článek
Ukrajinská umělkyně Diana Yevtukh zkrášluje uprostřed ruské invaze kůru stromů nádhernými výšivkami
Ukrajinská umělkyně Diana Yevtukh zkrášluje uprostřed ruské invaze kůru stromů nádhernými výšivkami Výšivky jsou již na první pohled krásným uměleckým dílem, někdy však mohou být součástí hlubšího sdělení. Tak jako v případě umělkyně Diany Yevtukh z ukrajinského Lvova, která svým nádherným výšivkám vdechla bezprostředně po ruské invazi naprosto jiný význam.
Článek
Volba spotřebitelů 2022: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2022: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!
Článek
Šelmy se chystají do BRNA
Šelmy se chystají do BRNA Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN a BĚH PROTI RAKOVINĚ se po roce vrací bez restrikcí do BRNA. Uskuteční se 14. května v Brně jih.
Článek
Šest medailí pro Mucha Sekty z 20. ročníku Cuvée Ostrava
Šest medailí pro Mucha Sekty z 20. ročníku Cuvée Ostrava 21. dubna 2022 – Za podpory Vinařského fondu a ve spolupráci s Národním vinařským centrem se uskutečnil dvacátý ročník ojedinělé mezinárodní soutěže kupáží, asambláží a známkových vín Cuvée 2022 Ostrava.
Článek
NN NIGHT RUN míří do Hradce Králové Salónu republiky
NN NIGHT RUN míří do Hradce Králové Salónu republiky Očekává se 1500 běžců na třetí díl populárního seriálu NN NIGHT RUN Hradec Králové. Ten se odehraje v Hradci Králové na atraktivní trase se startem na Velkém náměstí.
Článek
NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI
NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI Noční seriál NN NIGHT RUN a BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU opět ve Vesci, kde je pro závodníky daleko lepší zázemí, než v centru.
Článek
Jarní MINT Market v Pražské tržnici
Jarní MINT Market v Pražské tržnici MINT Market se vrací do Prahy. Oblíbené trhy s originálním designem a módou najdete v sobotu 9. dubna v holešovické tržnici, kterou oživí více než 90 stánků nezávislých prodejců.
Článek
NN NIGHT RUN: Sedm důvodů, proč běžet
NN NIGHT RUN: Sedm důvodů, proč běžet Noční doba letních a podzimních měsíců již tradičně patří seriálu NN NIGHT RUN a v roce 2022 tomu nebude jinak. Města, kam běžci od dubna do listopadu zavítají, budou stejná jako loni, začíná se v Ostravě a končí v Olomouci.
Článek
Jarní MINT Market v Brně
Jarní MINT Market v Brně MINT Market se vrací do Brna, aby v pátek a sobotu 18. - 19. března představí v Tržnici Brno více než 100 stánků s autorskou módou, designem a originálními doplňky. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.
(65) Načíst více