Kategorie Art/Kultura

Art
Článek
Tyto veřejné toalety koupila v otřesném stavu. Přestavěla je ale na něco okouzlujícího!
Tyto veřejné toalety koupila v otřesném stavu. Přestavěla je ale na něco okouzlujícího! Veřejné toalety nepatří zrovna k nejčistějším a nejoblíbenějším místům. O to víc, když jsou v naprosto dezolátním stavu jako právě ty, které se mladá architektka Laury Clark rozhodla přestavět podle sebe.
Článek
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim!
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim! Ať už máte na starost jedno nebo více dětí, je nutné jim čas od času připravit nějakou kreativní zábavu. Rozvíjejte jejich tvořivost a přidejte se k nim – máme pro vás hned několik nápadů, jak čas s dětmi trávit o chlup kreativněji.
Článek
Harper's Bazaar oslavil 150. výročí s foto projekcí na Empire State Buiding
Harper's Bazaar oslavil 150. výročí s foto projekcí na Empire State Buiding Empire State Buidling rozzáří každou noc na Manhattanu jasným světlem nebo světelným schématem k určité příležitosti. Nedávno byla budova osvětlena ikonickými módnimi fotografiemi k oslavě 150. výročí vydání časopisu Harper's Bazaar.
Článek
Průvodce velikonočním týdnem den po dni
Průvodce velikonočním týdnem den po dni Řada velikonočních zvyků pochází z pohanských dob, ale málo kdo z nás si to uvědomuje. Pro křesťany jsou Velikonoce nejvýznamnějším svátkem v roce, ale většina velikonočních zvyků často více než s ukřižováním a vzkříšením Krista souvisí právě s mnohem staršími pohanskými zvyky. Jak se přezdívá dnům kolem Velikonoc, a jaký je jejich význam?
(345) Načíst více