Kategorie Art/Kultura

Art
Článek
Příjemná změna v Česko Slovensko má talent: V porotě usednou dvě nové porotkyně
Příjemná změna v Česko Slovensko má talent: V porotě usednou dvě nové porotkyně Oblíbená televizní show Česko Slovensko má talent vstupuje do nové sezóny s velmi překvapivými změnami. K porotkyním Martě Jandové a Dianě Mórové se přidají dvě další talentované ženy. Podle nás se výběr nových porotkyň opravdu povedl na výbornou!
Článek
Štědrovečerní pohádka 2024: Těšte se na Tři princezny
Štědrovečerní pohádka 2024: Těšte se na Tři princezny Česká televize každým rokem připravuje novou vánoční pohádku, kterou můžeme na televizních obrazovkách poprvé zhlédnout vždy 24. prosince večer. Jaká bude štědrovečerní pohádka 2024? Jmenuje se Tři princezny, a právě ji natáčí režisér Tomáš Pavlíček.
Článek
Noční seriál NN NIGHT RUN a AVON BĚH za zdravá prsa opět ve Vesci
Noční seriál NN NIGHT RUN a AVON BĚH za zdravá prsa opět ve Vesci Start a cíl proběhne v lyžařském areálu Vesec. Na běžce čeká kopcovitá trasa okolo Vesce. Připravte si čelovky, protože v lesích bude tma tmoucí. Okolo Vesce je jeden pětikilometrový okruh, který si nejprve proběhnout účastníci Avon Běhu za zdravá prsa.
Článek
Barva roku 2024 Pantone: Seznamte se s Peach Fuzz neboli sametově broskvovou
Barva roku 2024 Pantone: Seznamte se s Peach Fuzz neboli sametově broskvovou Společnost Pantone vyhlásila barvu roku 2024. Jedná se o jemný odstín Peach Fuzz, který můžeme do češtiny přeložit jako sametově broskvovou barvu. Tento odstín je hřejivý, svěží, jemný a zároveň smyslný. Co na něj říkáte?
Článek
I vaše knihovna může skrývat cenné staré knihy za desítky tisíc korun. Kniha Jaroslava Foglara Boj o první místo se vydražila za 18 tisíc Kč
I vaše knihovna může skrývat cenné staré knihy za desítky tisíc korun. Kniha Jaroslava Foglara Boj o první místo se vydražila za 18 tisíc Kč Zdědili jste knihovnu po babičce a myslíte si, že žádná ze starých knih nemá hodnotu? Tuto knihovnu si dobře projděte. Možná, že ukrývá nečekaný poklad, za který můžete dostat až desítky tisíc korun. K cenným knihám patří například kniha Jaroslava Foglara Boj o první místo, jejíž první vydání z roku 1936 se letos v létě vydražilo za 18 tisíc Kč.
Článek
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let Hororový snímek Vymítač ďábla nebo kultovní film Francouzská spojka. Nejen pod těmito počiny je nesmazatelně podepsán americký režisér William Friedkin. Smutnou zprávou pro jeho fanoušky je, že bohužel již není mezi námi. Zemřel 7. srpna 2023 v americkém Los Angeles.
Článek
Noční seriál NN NIGHT RUN a AVON BĚH PROTI za zdravá prsa opět ve Vesci
Noční seriál NN NIGHT RUN a AVON BĚH PROTI za zdravá prsa opět ve Vesci Start a cíl proběhne v lyžařském areálu Vesec. Na běžce čeká kopcovitá trasa okolo Vesce. Připravte si čelovky, protože v lesích bude tma tmoucí. Okolo Vesce je jeden pětikilometrový okruh, který si nejprve proběhnout účastníci Avon Běhu za zdravá prsa.
Článek
NN Night run Ostrava-město ovládnou noční běžci, nebudou chybět dětské a rodinné běhy
NN Night run Ostrava-město ovládnou noční běžci, nebudou chybět dětské a rodinné běhy Noční zážitkový běh, který pod názvem NN Night run Ostrava odstartuje z Masarykova náměstí, je už tradiční běžeckou událostí, jež spojením své formy a rozsahu nemá obdoby. Také letos z náměstí vyběhnou do potemnělých ulic účastníci hned několika závodních kategorií, a to v sobotu 22.4.2023.
Článek
Soutěž ve výkonu vodicích psů „Cesta ve tmě“
Soutěž ve výkonu vodicích psů „Cesta ve tmě“ Již 19.ročník soutěže „Cesta ve tmě“ se letos koná v Boskovicích. Jako každý rok se mezi sebou utká 20 dvojic ve složení: nevidomý člověk a jeho vodicí pes. Soutěžit budou ve zdolání 2 částí neznámé trasy a obligátní poslušnosti.
(95) Načíst více