Kategorie Účesy

Článek
Vlasový trend liquid hair je žhavým hitem mezi ženami. Jak se nosí?
Vlasový trend liquid hair je žhavým hitem mezi ženami. Jak se nosí? Nedáte dopustit na zdravé, lesklé a hladké vlasy, které volně splývají a vypadají jako z reklamy? Přesně takové jsou tekuté vlasy neboli liquid hair, které se staly žhavým hitem mezi ženami po celém světě. Přečtěte si, jak můžete tohoto úžasného vzhledu dosáhnout i vy.
Článek
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka Modelka Daniela Peštová nedávno překvapila své fanoušky radikální změnou účesu. Na Instagramu sdílela fotku v krátkém sestřihu, která měla obrovskou odezvu. Danielini fanoušci nešetřili chválou, dokonce ji přirovnali ke slavná hollywoodské hvězdě.
Článek
Účes Posh bob inspirovaný Victorií Beckham hlásí návrat. Bude vám tento vlasový hit slušet?
Účes Posh bob inspirovaný Victorií Beckham hlásí návrat. Bude vám tento vlasový hit slušet? O vlasových trendech se říká, že se rády vrací. A je to pravda. Velký comeback v současnosti zažívá účes Posh bob inspirovaný mikádem Victorie Beckham, který nosila v devadesátkách v době své největší slávy se Spice Girls. Co na tento ikonický účes říkáte?
Článek
Žhavý vlasový trend roku 2024: Objemné a nadýchané účesy
Žhavý vlasový trend roku 2024: Objemné a nadýchané účesy Odhoďte žehličku, zapomeňte na rovné vlasy a dejte přednost objemným vlnám, v nichž rozhodně vyniknete. Objemné dámské účesy totiž patří k nejžhavějším vlasovým trendům letošního roku. Co rozhodně dodat? Tento trend si zamilují ženy všech věkových kategorií!
Článek
Top účesy roku 2024: Čím kratší, tím lépe
Top účesy roku 2024: Čím kratší, tím lépe Jaké dámské účesy budou vévodit letošnímu roku 2024? Aktuální trendy přejí zkracování. Čím tedy bude váš účes kratší, tím rozhodně lépe. Prohlédněte si ochutnávku střihů, ve kterých letos rozhodně zazáříte!
Článek
Trendy účesem 2023 je butterfly cut. Jde o staronový hit, který sluší všem ženám
Trendy účesem 2023 je butterfly cut. Jde o staronový hit, který sluší všem ženám Jaký účes vévodí roku 2023? Žhavým vlasovým trendem je butterfly cut, který ženy s oblibou nosily již dříve. Tento vlasový střih, pro který je typická vzdušnost, objem a vrstvení, se znovu vrací na scénu. Jak se vám líbí?
Článek
Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší
Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší Zajímá vás, jaká barva vlasů vládne roku 2023? Letošní trendy odstín vás potěší, protože sluší ženám jakéhokoliv věku i střihu vlasů. Pokud tedy toužíte po změně a zároveň se chcete držet aktuálních trendů, jděte do červených, oranžových, kaštanových nebo měděných odstínů. Zkrátka zrzavé vlasy jsou opět top!
Článek
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů Milé dámy, co si budeme nalhávat, roky nám nikdo neubere a tak, jak se mění naše tělo, mění se i naše vlasy. Bujné husté kadeře začínají řídnout, stříbrné pramínky nám sice sluší, ale bez nich se rády obejdeme. Podle mínění kadeřníků nám dobře zvolený účes a barva mohou ubrat na vzhledu až deset let. No, kdo by nechtěl vypadat mladší?
Článek
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc Pokud stále tápete, jaká barva vlasů vám sluší nejvíc, rozhřešení můžete najít díky svému hvězdnému znamení. Upravené vlasy jsou korunou krásy, na atraktivitě vám však může přidat jejich správně zvolená barva. A právě znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodila, vám nejlépe napoví, který odstín vlasů je pro vás ten pravý.
(40) Načíst více