Kategorie Účesy

Článek
Trendy účesem 2023 je butterfly cut. Jde o staronový hit, který sluší všem ženám
Trendy účesem 2023 je butterfly cut. Jde o staronový hit, který sluší všem ženám Jaký účes vévodí roku 2023? Žhavým vlasovým trendem je butterfly cut, který ženy s oblibou nosily již dříve. Tento vlasový střih, pro který je typická vzdušnost, objem a vrstvení, se znovu vrací na scénu. Jak se vám líbí?
Článek
Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší
Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší Zajímá vás, jaká barva vlasů vládne roku 2023? Letošní trendy odstín vás potěší, protože sluší ženám jakéhokoliv věku i střihu vlasů. Pokud tedy toužíte po změně a zároveň se chcete držet aktuálních trendů, jděte do červených, oranžových, kaštanových nebo měděných odstínů. Zkrátka zrzavé vlasy jsou opět top!
Článek
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů Milé dámy, co si budeme nalhávat, roky nám nikdo neubere a tak, jak se mění naše tělo, mění se i naše vlasy. Bujné husté kadeře začínají řídnout, stříbrné pramínky nám sice sluší, ale bez nich se rády obejdeme. Podle mínění kadeřníků nám dobře zvolený účes a barva mohou ubrat na vzhledu až deset let. No, kdo by nechtěl vypadat mladší?
Článek
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc Pokud stále tápete, jaká barva vlasů vám sluší nejvíc, rozhřešení můžete najít díky svému hvězdnému znamení. Upravené vlasy jsou korunou krásy, na atraktivitě vám však může přidat jejich správně zvolená barva. A právě znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodila, vám nejlépe napoví, který odstín vlasů je pro vás ten pravý.
Článek
Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut
Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut Chtěla byste si na svých dlouhých či polodlouhých vlasech vytvořit měkké vlny, ale nemáte čas na použití kulmy nebo natáček? V tom případě vyzkoušejte jednoduchý vlasový trik influencerky Mariy Aiello, díky kterému získáte dokonale vlnité vlasy během chvíle. Jakým způsobem tedy postupovat, abyste se mohla pyšnit vlnitou hřívou?
Článek
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla Herečka, zpěvačka a nastávající dvojnásobná maminka Eva Salvatore Burešová se na Instagramu pochlubila novým účesem. Při poslední návštěvě kadeřnice si nechala svou dlouhou hřívu výrazně zkrátit a také si střihla ofinu. Podívejte se, jak to Evě Burešové v novém účesu sluší.
Článek
Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala
Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala Ačkoli Agátě Hanychové všichni kolem říkali, jak jí to v mikádu sekne a zrazovali ji od dalšího prodlužování vlasů, modelka se rozhodla pro změnu. Kratšímu sestřihu vlasů, který jí neskutečně slušel, dala valem a opět šla do dlouhé umělé hřívy. Jak se vám proměna Agáty Hanychové líbí?
Článek
Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej
Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej Vyrůstala jste v 90. letech 20. století? V tom případě si jistě vzpomínáte na jednu unikátní vlasovou módu. V čem spočívala? Dívky a ženy si daly své vlasy do culíku nebo drdolu a po stranách své tváře nechaly volně dva pramínky. Přesně tento vlasový trend slaví v současnosti velký comeback. Jak jej nosit, aby vám slušel?
Článek
17měsíční chlapeček trpí syndromem neučesatelných vlasů. Podívejte se, jaké má háro
17měsíční chlapeček trpí syndromem neučesatelných vlasů. Podívejte se, jaké má háro Locklan Samples z americké Georgie má absolutně nezkrotitelné háro, a to v důsledku velmi vzácného genetického stavu zvaného syndrom neučesatelných vlasů. Podobný typ vlasů, kterými se pyšní tento 17měsíční chlapec, má celosvětově pouhá stovka lidí.
(36) Načíst více