Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka

Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka Zdroj: Profimedia

Modelka Daniela Peštová nedávno překvapila své fanoušky radikální změnou účesu. Na Instagramu sdílela fotku v krátkém sestřihu, která měla obrovskou odezvu. Danielini fanoušci nešetřili chválou, dokonce ji přirovnali ke slavná hollywoodské hvězdě.

Daniela Peštová, známá česká modelka a dlouholetá partnerka zpěváka Paľa Habery, nedávno na sociálních sítích předvedla svůj nový účes. Zatímco jsme u ní byli zvyklí na dlouhé blond vlasy, nyní všechny překvapila krátkým sestřihem. Tahle změna vyvolala na Instagramu vlnu nadšení a obdivu.

Fanoušci na sociálních sítích reagovali na Danielin nový účes velmi pozitivně. "Je něco, co vám nesluší?" ptala se jedna z komentujících, zatímco další dodala: "Pořádněi vám to sekne!" Přestože někteří spekulovali, že jde možná jen o paruku, většina fanoušků se shodla na tom, že Daniela dokáže nosit jakýkoliv účes s grácií.

Danielu Peštovou lidé díky jejímu novému účesu přirovnávali hned k několika známým herečkám. Jeden z komentářů zmínil podobnost s postavou Cersei Lannister ze seriálu Hra o trůny, kterou ztvárnila herečka Lena Headey. Další fanoušci zase viděli obrovskou podobu se světově známou herečkou Sharon Stone.

Daniela Peštová, která je nejen úspěšnou modelkou, ale také inspirací pro mnoho žen, pravidelně sdílí na sociálních sítích nejen snímky z profesionálních focení, ale také ze svého běžného života. Fanoušci oceňují její přirozenost a to, že se nebojí ukázat vrásky. Ve svých 53 letech je Daniela stále považována za ikonu krásy a stylu a stále jí to sekne.

Zdroj: Instagram.com/daniela_pestova
Autor:
Publikováno: 20. 5. 2024 13:55 Nahlásit obsah