Jaké vlastnosti vám ostatní závidí? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu

Každému z vás byly dány do vínku dobré i špatné vlastnosti. Podle znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme na ty dobré stránky vaší povahy, které vám ostatní závidí. Naučte se je používat a vytěžit z nich co nejvíce.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

O Beranech je známo, že jsou nejodvážnějším znamením zvěrokruhu. Ničeho se nezaleknou, dokážou čelit jakékoliv situaci a nic jim není zatěžko. Všechna rizika zvládají s otevřenou myslí, a i když výsledek není vždy v jejich prospěch, jdou se vztyčenou hlavou neohroženě dál. Nejvíce ale dokážou své okolí okouzlit svou nápaditostí a bezprostředností.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na nikoho není takový spoleh jako na Býka. Lidé narození v tomto znamení jsou ti nejspolehlivější ze všech. Jejich velkorysost je nepřehlédnutelná. Problémy řeší s naprostou rozvahou a klidnou myslí, což jim dodává na originalitě. Jejich největší motivací je jejich vlastní úspěch.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blíženci, to jsou neřízené střely, které se do všeho, co je baví, vrhají po hlavě. Je radost sledovat jejich nadšení, pozitivní myšlení a nespornou kreativitu ve veškerém jejich konání. Právě díky své povaze patří mezi nejoblíbenější kamarády a společníky. Neznají slovo nuda.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U Raků je obdivuhodné jejich emoční cítění. Dokážou se vcítit do problémů druhých a vždy jim nabídnou svou podporu a pomoc. Umí se ke všemu postavit čelem a raději konají, než mluví. Jdou vždy za svým cílem - ne násilně, ale pozvolna a trpělivě. Své emoce umějí pečlivě skrývat, pokud je to nutné, ale i dát všem na vědomí, jestliže to situace vyžaduje.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jejich energie, sebejistota a velkorysé jednání jim dodávají úctu a obdiv. Lvi mohou bez problémů dělat více věcí najednou a vše zvládnou s naprostou lehkostí a výsledek vždy stojí za to. Hodna obdivu a závisti je jejich vitalita, svěžest a elán, s jakým se stavějí k životu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Když se dáte do řeči s Pannou, okamžitě vás zaujme její inteligence, důvtip a chytrost. Ráda se zajímá o detaily, vše zkoumá do všech podrobností a nic jí neunikne. Touží všemu rozumět, a přesto je jako svěží vánek, který vás okouzlí. V práci je důsledná a není na škodu ji bedlivě sledovat a vzít si z ní příklad.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Romantici s otevřenou duší, kteří vše podřizují lásce a dobrotě srdce. Tak by se daly charakterizovat stručně Váhy. Ovšem jejich poněkud zasněný pohled na život jim může přinést zklamání, které jen těžko překonávají. Život s nimi je téměř dokonalou procházkou růžovou zahradou bez hádek a se stálou zamilovaností.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Závidět Štírům můžeme jejich ambice, tvrdohlavost, se kterou jdou nekompromisně za svým cílem a neohlížejí se nikdy zpět. Je jim jedno, za jakou cenu dosáhli úspěchu. Naprosto si věří a nepřipouští si selhání, protože oni jsou přece dokonalí a jejich jednání je za každé situace tím jediným správným. Ostatní názory jsou pro ně špatné a zcela nepodstatné.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Život je jedno velké dobrodružství, které je nutné si užívat za každou cenu. Takto se na svět dívá Střelec. Nic neberou vážně, vše je pro ně jenom hra, ve které hrají hlavní roli. Pevně stojí na straně svých kamarádů a blízkých, vždy jsou jim oporou a neváhají jim podat pomocnou ruku. Ale nikdy neodpouštějí zradu. Sami by se rozdali, proto tvrdě narazí ten, kdo by chtěl Střelce jenom zneužít.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Píle, pracovitost a plné nasazení - to je Kozoroh. Jakmile se pro něco nadchne, není s ním řeč, nehledí na čas, který tomu věnuje. Na druhou stranu ale musíme přiznat, že si za svým štěstím pomalinku vykračuje a nikdy nedává na odiv své rozpoložení. Budí dojem, že se vlastě nic moc neděje. Jak dokáže plnit své sny, skrývat svou neutuchající energii, to je záviděníhodná vlastnost.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Jednou je dole, jednou nahoře. To je Vodnář, který má laskavé srdce, dobromyslnou a kamarádskou povahu. Starosti a problémy druhých dokáže řešit s nadhledem tak, že to občas vypadá, že tím řeší i své vlastní. Ale Vodnáři, dávejte si dobrý pozor s výběrem svých kamarádů, protože i ti vás mohou stáhnout ke dnu.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Mnoha lidem se Ryby zdají na první pohled jako slaboši, ale to je velký omyl. Světu na odiv stavějí svou milou, citlivou a vstřícnou povahu, kterou mají, ale dokážou se pěkně vytočit. Rozzuřenou Rybku raději nechtějte vidět. Pokud se stane, že jste to právě vy, kdo ji rozčílil, tak vězte, že je lepší co nejrychleji zmizet do bezpečí. Nicméně Rybičky jsou velmi přátelské, citlivé, kamarádské, umí druhým naslouchat a něžnost a citlivost je jim vlastní.

Autor:
Publikováno: 22. 4. 2021 17:35 Nahlásit obsah