Kategorie Charakter

Článek
Chcete vědět, co o vás prozradí tvar vašich nehtů?
Chcete vědět, co o vás prozradí tvar vašich nehtů? Každý člověk je jiný, ať už jde o vlasy, oči, rty nebo dokonce i nehty. A právě ty, přesněji jejich tvar, o nás dokáže leccos povědět. Existuje několik tvarů nehtů a k těm se řadí i vlastnosti člověka. Tak se pojďme společně podívat na to, co k jakému tvaru patří!
Článek
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!
Článek
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem?
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem? Každý člověk je jiný a i tvar prstů a nehtů má každý z nás rozdílný. Existují 3 typy prstů, podle kterých lze zjistit, jaký typ člověka jste.
Článek
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce Již před časem přišli vědci s velmi zajímavým zjištěním. Tvrdí, že naše prsty a jejich vzájemná délka, mají co do činění s naším charakterem. Zjistěte, jaký typ prstů máte vy a rozhodněte, zda se vědci nepletou.
Článek
Co prozradí o mužích jejich prsty?
Co prozradí o mužích jejich prsty? Traduje se, že o mužích toho hodně napoví také velikost a tvar jejich jednotlivých prstů. Právě tyto ukazatele vám už na první schůzce mohou prozradit orientaci či výkonnost vašeho potencionálního partnera. Ať už tomu věříte, nebo ne.