Kategorie Charakter

Článek
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu?
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu? Ať už se s někým přátelíte dlouhé roky či jen pár týdnů, nejspíš by vás ani nenapadlo, že na vašem vzájemném vztahu se může podílet i to, v jakém se váš kamarád či kamarádka narodili. Jenže právě znamení zvěrokruhu se odráží jak na partnerských vztazích, tak i na těch přátelských.
Článek
Co všechno o vaší osobnosti řeknou vaše nehty? Jejich tvar prozradí neskutečné věci!
Co všechno o vaší osobnosti řeknou vaše nehty? Jejich tvar prozradí neskutečné věci! Každý člověk je jiný, ať už jde o vlasy, oči, rty nebo dokonce i nehty. A právě ty, přesněji jejich tvar, o nás dokáže leccos povědět. Existuje několik tvarů nehtů a k těm se řadí i vlastnosti člověka. Tak se pojďme společně podívat na to, co k jakému tvaru patří!
Článek
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!
Článek
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem?
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem? Každý člověk je jiný a i tvar prstů a nehtů má každý z nás rozdílný. Existují 3 typy prstů, podle kterých lze zjistit, jaký typ člověka jste.
Článek
Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce!
Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce! Již před časem přišli vědci s velmi zajímavým zjištěním. Tvrdí, že naše prsty a jejich vzájemná délka, mají co do činění s naším charakterem. Zjistěte, jaký typ prstů máte vy a rozhodněte, zda se vědci nepletou.
Článek
Co prozradí o mužích jejich prsty?
Co prozradí o mužích jejich prsty? Traduje se, že o mužích toho hodně napoví také velikost a tvar jejich jednotlivých prstů. Právě tyto ukazatele vám už na první schůzce mohou prozradit orientaci či výkonnost vašeho potencionálního partnera. Ať už tomu věříte, nebo ne.