Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho

Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho Zdroj: Shutterstock

Každá žena má svou oblíbenou délku vlasů. Některá ji za celý život nezmění, jiná čas od času experimentuje. Ale stejně tak jako se s věkem mění povaha člověka, tak se také mění jeho osobnost a s tím i potřeba svůj účes měnit. Co o vás prozradí délka vašich vlasů? Mnoho, neskutečně mnoho.

Krátké, po uši, středně dlouhé po ramena, delší mikádo nebo dlouhé vlasy téměř do pasu o vaší povaze vypovídají víc, než si vůbec dokážete představit. Faktem zůstává, že vlasy jsou charakteristickým rysem každého člověka. Podle jedné vědecké studie je to také dokonalý obraz toho, jací ve skutečnosti jsme. Projev můžeme usměrnit přetvářkou ale svou osobnost, tu pravou, tu tedy skrýt nedokážeme.

Velmi krátké vlasy

Ty o vás vypovídají, že jste zcela otevřená, společenská, sebevědomá a velmi příjemná. Vaše otevřenost, schopnost seznamovat se s novými lidmi a schopnost získávat přátele vám umožňuje dosáhnout téměř všeho, co si budete přát. Milujete výzvy a práci, která vám poskytuje seberealizaci, po které toužíte. Do všeho se vrháte s plným nasazením a občas zapomínáte na opatrnost. Zkuste se občas zastavit a promyslet další krok. Zapojte svou vrozenou inteligenci a sebekontrolu.

Krátké mikádo nebo vlasy pod uši

Dávají tušit člověka, který říká otevřeně svůj názor, nesnáší lež a přetvářku. Od ostatních očekáváte upřímnost a raději snesete kritiku než falešná slova. Vaši schopnost najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem vám můžeme jenom závidět. Dokážete vše velice dobře organizovat, milujete nové a nepoznané, ničeho se nebojíte. Netrpíte žádným komplexem a nesnášíte stereotyp. Občas by ale neuškodila trocha pokory a ohleduplnosti, protože i pravda může někdy druhého bolet, i když je vyřčena neúmyslně.

Zdroj: Shutterstock

Délka po ramena

Elegance, ženskost a inteligentní osobnost, to jste právě vy. Komunikace s lidmi a vaše přirozená krása vám zaručují plnou pozornost vašeho okolí. Nebojíte se vyzkoušet nové výzvy, uskutečnit téměř neuskutečnitelné a co se týče přátel, tak tady jste opravdový kouzelník. Vaši přátelé vás obdivují a vzhlíží k vám. Vy si jejich přátelství také velmi ceníte.

Dlouhé vlasy

Jste milující, oddaná, trpělivá, jemná, prostě takový milý snílek. Hledáte trvalou a bezvýhradnou lásku. Vaše opatrnost a neschopnost impulzivního jednání vám je mnohdy na škodu. Své sny a představy upřednostňujete před realitou, proto vám není žádný partner dost dobrý. Pokuste se malinko ubrat ze svých očekávání a uvidíte tu změnu. Na druhé straně, vaše zarputilost vám hlavně v pracovním životě velmi pomůže. Jít za svým snem je krásné, ale vždy musíme mít na paměti, že i sen je jen a pouze sen.

Takže, ať už jsou vaše vlasy dlouhé, nebo krátké, pořád jste to vy s dobrou, či špatnou stránkou vaší povahy. Nikdo není dokonalý a bez chyb by člověk nebyl člověkem, ale strojem bez emocí a schopností projevit lásku a přátelství.

Autor:
Publikováno: 22. 7. 2021 09:25 Nahlásit obsah