Kategorie Video

Článek
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa K velmi vzácné nehodě došlo na silnici poblíž Cvikova na Českolipsku. Ženě, která řídila auto, totiž vběhl pod kola vlk. Vozidlo při srážce utrpělo pár škrábanců a otřesená šelma utekla do lesa. Srážku auta s vlkem zachytila palubní kamera. Video této kolize následně zveřejnila na svém YouTube kanále Policie ČR, zhlédnout jej tak můžete i vy.
Článek
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu Zdraví máme jenom jedno. Upozorňujete pravidelně své rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele, aby se sebou začali něco dělat a udrželi se co nejdéle fit? Pokud vás stále ignorují, vytvořte pro ně ryze osobní video, ve kterém jim dáte najevo, jak moc vám na nich záleží.
Článek
Monika Bagárová ukázala ve videu, jak pózuje její dcera Ruminka. Podle fanoušků tato holčička “jede pecky”
Monika Bagárová ukázala ve videu, jak pózuje její dcera Ruminka. Podle fanoušků tato holčička “jede pecky” Zpěvačka Monika Bagárová sdílí často na sociálních sítích fotky a videa se svou dcerkou Ruminkou. Tentokrát se pochlubila roztomilým videem, za kterého šli její fanynky a fanoušci do kolen. Zpěvačka totiž názorně ukázala, jak její dcera pózuje.
Článek
Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče
Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče Nezodpovědného řidiče, který nebezpečně předjížděl, tam kde nemá, zachytila palubní kamera vsetínských dopravních policistů. Tento řidič skutečně velmi riskoval a nebezpečně předjel celkem tři vozidla. Podívejte se na video, které dokumentuje jeho hazardérství.
(261) Načíst více