Došel ke lvici, která porodila malá lvíčata. Až uvidíte, co udělá, zůstanete jak smyslů zbaveni!

Když se jihoafrický zoolog Kevin Richardson zmínil svým přátelům a své rodině, že se chce objímat se lvy, všichni si mysleli, že se úplně zbláznil. Jenže Kevin od začátku věděl, co dělá. Výzkumu o chování těchto obrovských koček se věnuje již více než deset let a za tu dobu dokázal jejich reakci zanalyzovat do posledních detailů...

Ačkoliv byl celý tým jeho kolegů k podivnému vědeckému přístupu více než skeptický, nakonec jej v Jeepu vybaveném kamerami doprovodili až na místo, kde lví rodinka trávila odpoledne. Kevin vystoupil z auta a začal na ně volat! Všichni z posádky seděli v autě jako na trní a očekávali nejhorší.

„Volal jsem na něj, ať jde okamžitě zpátky, že ho sežerou,“ říká jeden z Kevinových kolegů. „Ale to, co jsme viděli potom, bylo prostě neuvěřitelné. Kdybych nevěděl, že ti lvi byli skutečně divocí, asi bych si myslel, že je to nějaké divadlo s ochočenými zvířaty,“ dodává.

Nejedná se však o žádný zázrak. Kevin je v kontaktu se zvířaty od jejich útlého mládí. Spoléhá tedy na to, že je jejich dlouholetým přítelem a důvěrný vztah je oboustranný...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 5. 9. 2022 16:21 Nahlásit obsah