Kategorie Krása

Článek
Vychytávky, díky kterým vám lak na nehtech vydrží co nejdéle
Vychytávky, díky kterým vám lak na nehtech vydrží co nejdéle Asi to znáte. Dáte si záležet na nalakování nehtů, nad kterým klidně strávíte dvě hodiny. Ale následující den se vám lak na nehtech odloupne nebo popraská. No není to k naštvání? Naštěstí známe několik triků, díky kterým vám běžný lak vydrží na nehtech co nejdéle!
Článek
3 ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy
3 ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy Ačkoliv se to může zdát nespravedlivé, mezi znamením zvěrokruhu existují tři ženská znamení, která jednoduše řečeno stárnou do krásy.
Článek
Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě!
Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě! Co si představíte pod pojmem ideál krásy? Vysokou štíhlou blondýnu laškovně pomrkávající modrýma očima? To už dnes dávno neplatí! Opravdových ideálů ženské krásy totiž po světě běhá tolik, kolik jen existuje žen. Vždyť krásná může být každá žena: jen se musí naučit v sobě krásu vidět.
Článek
Tyto účesy vás dělají starší, než ve skutečnosti jste. Zapomeňte na ně!
Tyto účesy vás dělají starší, než ve skutečnosti jste. Zapomeňte na ně! Nejen špatně zvolený make-up nebo oblečení. Také špatně zvolený účes vás může udělat starší, než ve skutečnosti jste. Jakého střihu vlasů a jaké barvy byste se tedy měla vyvarovat? A naopak: kterým vlasovým trendům byste měla vyjít vstříc?
Článek
Zásadní chyby, kvůli kterým je vaše pleť citlivá a má sklony k tvorbě šupinek a červených flíčků
Zásadní chyby, kvůli kterým je vaše pleť citlivá a má sklony k tvorbě šupinek a červených flíčků Máte-li citlivou pleť, která má sklony k šupinatění a tvorbě červených flíčků, nejprve byste se měla zamyslet nad příčinami, proč tomu tak je. Není to třeba tím, že jste si dala už druhou sklenku vína? Anebo tím, že jste si obličej umyla mýdlovou vodou? Zde jsou hlavní chyby, kterými si ničíte pleť možná i vy.
Článek
Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte?
Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte? Švédská modelka Arvida Byström je tak trochu jiná. Co se vzhledu týče, jde si svou cestou a nebere ohledy na současné společenské normy. O čem je řeč? Tato modelka se totiž odmítá holit a možná i díky tomu si ji vyhlédly velké módní domy, pro které nafotila několik kampaní. Jestli se vám její přirozený vzhled líbí, nebo ne, to už je věc názoru.
Článek
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle Která z nás by nechtěla vypadat perfektně kdykoliv a kdekoliv? Jestliže máte pocit, že nestíháte a nemáte moc času sama na sebe, vyzkoušejte následující triky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a zároveň vám ušetří čas, energii a peníze!
Článek
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich?
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich? Tetování ovládlo svět a jako každá módní záležitost podléhá trendům, které se časem mění. Co dřív bylo nejvíc "in" je dnes lidem pro smích. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejtrapnějších.
Článek
Máte citlivou pleť? Poradíme vám, jak docílíte toho, abyste s ní byla opět spokojená!
Máte citlivou pleť? Poradíme vám, jak docílíte toho, abyste s ní byla opět spokojená! Každá druhá žena má citlivou pokožku, která se projevuje mírným zarudnutím, šupinkami, vyrážkou, nebo v horších případech ekzémem nebo lupenkou. Nejde ale o problémy, se kterými nic neuděláte. Jakmile totiž porozumíte řeči své kůže, můžete ji začít léčit a vyvarovat se tím nežádoucích vad na kráse!
(113) Načíst více