Kategorie Krása

Článek
Máte v zimě suché vlasy? Dopřejte jim hydratační masky z domácích surovin
Máte v zimě suché vlasy? Dopřejte jim hydratační masky z domácích surovin Suché a krepaté vlasy s roztřepanými konečky. Pokud něco takového máte zrovna na hlavě, jistě souhlasíte s tím, že zima dává vaší hřívě pořádně zabrat. Suchému vzduchu, mrazům i padajícím vločkám však můžete dát pořádně na frak. Vyrobte si z domácích surovin speciální vlasové masky, které vaši hřívu hydratují, vyživí i regenerují!
Článek
Plastové tyčinky do uší hlásí konec: Pro úpravu make-upu použijte jejich eko varianty
Plastové tyčinky do uší hlásí konec: Pro úpravu make-upu použijte jejich eko varianty Plastové tyčinky do uší nebo chcete-li uchošťoury, my ženy nepoužíváme jenom k čištění uší a odstraňování ušního mazu. Nezastupitelnou roli pro nás mají i při úpravě make-upu. Uchošťoury zkrátka potřebujeme každý den. Jenomže těm plastovým zvoní hrana. Naučme se už teď používat jejich eko variantu, a to bambusové či papírové tyčinky do uší.
Článek
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku V našich končinách je avokádo velmi podceňovaným ovocem, které má ovšem širokou škálu použití. Nemusíte si z něj připravovat jenom dobroty, avokádo vám poslouží také při péči o tělo. Díky svému složení totiž skvěle nahradí i drahé kosmetické přípravky! Vyrobte si z avokáda třeba holicí krém a dejte díky němu sbohem striím či popraskaným rtům.
Článek
Absolutně dokonalé tělo neexistuje: Bloggerka ukázala, jak se mění ideály ženské krásy napříč staletími
Absolutně dokonalé tělo neexistuje: Bloggerka ukázala, jak se mění ideály ženské krásy napříč staletími Ideál krásy se stále mění. A to nejen v průběhu staletí, ale i pouhých desetiletí. Vnímání dokonalého ženského těla v průběhu času na svém Instagramu zdokumentovala americká fitness blogerka Cassey Ho. Její srovnávací fotky sebe sama dokazují, že absolutní ideál krásy rozhodně neexistuje. Takže nepodléhejme obecným standardům krásy, není o co stát!
Článek
Modelka má kvůli Crohnově chorobě umělý vývod: I přesto hrdě nafotila kampaň na spodní prádlo
Modelka má kvůli Crohnově chorobě umělý vývod: I přesto hrdě nafotila kampaň na spodní prádlo Aby podpořila sebevědomí dalších žen, které mají v důsledku Crohnovy choroby umělý vývod, rozhodla se, že se zapojí do speciální kampaně na spodní prádlo. Řeč je o americké modelce Gaylyn Hendersonové, které chtěla dokázat, že navzdory svému viditelnému handicapu neztratila ani špetku ženskosti a sexappealu. Co na její počin říkáte?
Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Tyto metody opravdu fungují!
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Tyto metody opravdu fungují! Dlouhé a husté řasy jsou snem skoro každé z nás. I když vám příroda zrovna nenadělila, i tak můžete mít oči jako mrkací panenka. Rozhodně po vás nikdo nechce, abyste šla hned do salonu krásy na prodloužení řas. Jejich množství a délku totiž ovlivníte i vy sama, a to přírodní cestou. Jakým způsobem tedy u svých řas dosáhnete prodloužení a zhuštění?
Článek
Slow beauty neboli pomalá krása: Žhavý trend současného životního stylu, který má spoustu výhod
Slow beauty neboli pomalá krása: Žhavý trend současného životního stylu, který má spoustu výhod Dnešní svět neustále zrychluje. I tak existují oblasti, kde si můžete dovolit zpomalit. Možná, že jste slyšela o slow trendu, který se vztahuje k různým oblastem životního stylu. A ani oblast krásy není výjimkou. Mluví se o tzv. slow beauty neboli pomalé kráse, která je přirozená, uvědomělá a zahrnuje celou podstatu ženy. Jaké jsou její principy?
Článek
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči Jsou to právě ruce, na kterých poznáte příchod nevlídného podzimu a mrazivé zimy. Pokud jim nedáte potřebnou péči, bude kůže na rukou suchá, drsná a šupinatá a později může začít i bolestivě praskat. Ruce zkrátka nemají rády chladné počasí. Jestli je nechcete mít jako struhadla, zkuste jim dopřát náležitou péči.
(121) Načíst více