Kategorie Krása

Článek
Vychytávky, díky kterým vám lak na nehtech vydrží co nejdéle
Vychytávky, díky kterým vám lak na nehtech vydrží co nejdéle Asi to znáte. Dáte si záležet na nalakování nehtů, nad kterým klidně strávíte dvě hodiny. Ale následující den se vám lak na nehtech odloupne nebo popraská. No není to k naštvání? Naštěstí známe několik triků, díky kterým vám běžný lak vydrží na nehtech co nejdéle!
Článek
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení Zůstal vám po vášnivé noci s partnerem na krku viditelný cucflek? Řekneme vám, jak se jej co nejrychleji zbavíte. Následující triky zkrátí proces hojení cucfleku na minimum. Stačí je vyzkoušet a nebudete muset celý další týden nosit roláky či šály, abyste cucflek na krku zakryli.
Článek
O albínskou holčičku z ruské Sibiře se přetahují modelingové agentury. Svou krásou ohromí i vás
O albínskou holčičku z ruské Sibiře se přetahují modelingové agentury. Svou krásou ohromí i vás Jedenáctiletá holčička Nariyana, která se svou rodinou žije v Jakutsku na ruské Sibiři, vás okouzlí svou nadpozemskou krásou. Tato dívka, jíž se přezdívá sibiřská Sněhurka, se totiž narodila jako albínka. Díky světlým vlasům a bledé pleti se již nyní o Nariyanu bijí modelingové agentury.
Článek
Dánka Eldina Jaganjac má srostlé obočí a výrazný knír. I s chloupky navíc se cítí žensky
Dánka Eldina Jaganjac má srostlé obočí a výrazný knír. I s chloupky navíc se cítí žensky Eldina Jaganjac z dánské Kodaně se před rokem rozhodla, že si přestane trhat obočí a depilovat vousy nad horním rtem. I když pinzetu viděla naposledy v březnu roku 2020, přiznává, že se s výrazným porostem tváře cítí velmi žensky. Tímto krokem chtěla rovněž ze seznamu vyřadit nápadníky, kteří o ni měli zájem pouze proto, jak vypadá.
Článek
Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem
Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem Když britská holčička Arabella Lucia Clocherty-Kernachan přišla na svět, byla na první pohled jiná než ostatní děti. Narodila se totiž s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Porodníci dokonce museli její maminku Jennifer ubezpečovat, že jde skutečně o její dítě. Jak je to možné?
Článek
Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy
Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy Když mladá americká maminka Katie Norton zveřejnila na TikToku video se svou 14měsíční dcerkou Madelyn, lidé si mysleli, že jde o legraci. Holčička má krásnou tvář, a navíc vyniká neskutečně dlouhými řasami, které vypadají jako prodloužené. Kde je ale pravda?
Článek
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem Chybí vám služby salonů krásy, které zavřela coronavirové krize? Bohužel vám nezbývá nic jiného než si poradit svépomocí. Zvlášť pokud máte udrůstající umělé nehty, jistě přemýšlíte, jak je rychle a bezbolestně odstranit. Máme pro vás jednoduchý tip jak na to.
Článek
Proč máme obočí? Z jiného důvodu, než si možná myslíte
Proč máme obočí? Z jiného důvodu, než si možná myslíte Všichni víme, k čemu nám slouží oči. Proč ale máme obočí, je stále otázkou dohad. Většina dnešních žen pohlíží na obočí z estetického hlediska. Původním úkolem obočí je však něco jiného než orámovat obličej a podtrhnout jeho celkovou krásu. Co tedy?
(143) Načíst více