Kategorie Krása

Článek
Ženy jsou nejkrásnější v 38,9 letech, spočítali vědci. Strach ze stárnutí je tak zbytečný
Ženy jsou nejkrásnější v 38,9 letech, spočítali vědci. Strach ze stárnutí je tak zbytečný Je vám smutno z toho, když na svém narozeninovém dortu sfouknete zase o jednu svíčku navíc? Váš strach ze stárnutí je zbytečný. Dokazuje to studie amerických vědců z Bostonské univerzity, kteří vypočítali, v kolika letech je žena nejkrásnější. Dnešní ženy se podle nich nacházejí v plném rozpuku až těsně před čtyřicítkou.
Článek
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace S příchodem nejstudenějšího období v roce si naše ruce zaslouží speciální péči. Jejich pokožka v zimě velmi trpí. Pokud o své ruce nebudete náležitě pečovat, bude jejich kůže suchá, drsná a šupinatá. Může však také bolestivě praskat. Jakým způsobem byste se tedy měli v zimě starat o pokožku svých rukou?
Článek
Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání
Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání Po čem ženy touží? Některé si přejí bizarní věci, a to nejen k Vánocům. Tak jako 27letá Charlie Phillips z britského Cambridgeshire, která byla nespokojená sama se sebou. Měla pocit, že je škaredá a vypadá nudně. Přála si proto radikální změnu svého zevnějšku. Manžel její přání splnil a zaplatil jí plastické operace. A výsledek? Posuďte sami.
Článek
Americký kadeřník dokazuje, že šedivé vlasy mají šmrnc. Mění ženy k nepoznání a vyzdvihuje jejich přirozenost
Americký kadeřník dokazuje, že šedivé vlasy mají šmrnc. Mění ženy k nepoznání a vyzdvihuje jejich přirozenost Nemůžete se dočkat, až zase otevřou kadeřnické salony, protože váš trápí několikacentimetrové odrosty? Dámský kadeřník Jack Martin z amerického Los Angeles by vám poradil, ať si svůj přirozený odstín zbytečně nepřekrýváte další barvou. Tento vlasový odborník na svém Instagramu názorně ukazuje, že ženám jejich šedivé vlasy opravdu sluší.
Článek
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl Jste spokojená s tím, jak se líčíte, nebo byste svůj vzhled mírně poupravila? V případě používání make-upu se však nemá nic přehánět a méně někdy znamená více. Právě to by vám poradila ruská vizážistka Julia Ismailova. Tato profesionálka předělává běžný make-up žen a klade důraz na přirozenost. A výsledek? Ten je naprosto dokonalý.
Článek
Důlek v bradě vypovídá o uměleckých sklonech. Tato genetická zvláštnost je znamením krásy
Důlek v bradě vypovídá o uměleckých sklonech. Tato genetická zvláštnost je znamením krásy Má ho Demi Lovato, Ben Affleck nebo Eminem. Řeč je o důlku v bradě, který tváři svého nositele dodává na výjimečnosti. Jak důlek v bradě vůbec vzniká a co o člověku, který tento rys má, vlastně vypovídá?
Článek
Trend jménem skip-care: Minimalismus v péči o pleť, který prosazovaly už naše babičky
Trend jménem skip-care: Minimalismus v péči o pleť, který prosazovaly už naše babičky Nadměrná péče pokožce našeho obličeje škodí. Pokud si ráno pravidelně čistíte pleť, nanášíte sérum, denní krém a make-up a večer se odlíčíte, dáte si pleťovou masku a poté noční krém či olej, je jenom otázkou času, kdy to vaše pleť přestane snášet. Proto je tu trend skip-care, který říká, že v péči o pleť je méně někdy mnohem více.
Článek
Skořápky z vlašských ořechů rozhodně nevyhazujte. Podpoří vaše zdraví a podtrhnou krásu
Skořápky z vlašských ořechů rozhodně nevyhazujte. Podpoří vaše zdraví a podtrhnou krásu Jádra vlašských jsou nejen chutná, ale obsahují cenný koktejl látek, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Až budete vlašáky opět loupat, rozhodně jejich ořechové skořápky neházejte do koše. Už naše prababičky totiž věděly, že díky skořápkám z vlašských ořechů můžeme být zdravější a krásnější.
Článek
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny Co ideál krásy, který v současnosti vzývá západní svět, od žen vůbec očekává? Krásná žena nosí každý den make-up, cvičí v posilovně, je štíhlá a zároveň správně zaoblená a snaží se co nejdéle zachovat mladistvý vzhled. Každá žena však může ukázat svou výjimečnost, protože se naše společnost stává stále inkluzivnější.
(134) Načíst více