Kategorie Krása

Článek
Černé tečky na nose: Víme, jak se jich zbavit!
Černé tečky na nose: Víme, jak se jich zbavit! Trápí vás černé tečky na nose? Nejste jediná! Neznáme jedinou ženu, která by s tímto kosmetickým problémem nebojovala. Poradíme vám proto pár fíglů, díky kterým budete moci dát černým tečkám sbohem. Tak směle do toho!
Článek
Náušnice lemující celé ucho: Šperk, který vás rozzáří!
Náušnice lemující celé ucho: Šperk, který vás rozzáří! Že jsou náušnice lemující celé ucho vhodné jenom pro rebelky, které mají rády extravagantní šperky? Aktuální trendy říkají něco jiného! Náušnice lemující celé ucho dnes rády nosí i křehké, romantické duše. Tento šperk, který po celé délce kopíruje vnější okraj ucha, se totiž hodí takřka ke všem outfitům. Tak se nebojte a jděte do toho!
Článek
Zbavte se celulitidy ještě před dovolenou u moře!
Zbavte se celulitidy ještě před dovolenou u moře! Plavková sezona už pomalu ale jistě klepe na dveře. Sama jistě víte, že pomerančová kůže a dolíčky na hýždích a stehnech vypadají nepěkně. Máte tak nejvyšší čas, abyste se nevzhledné celulitidy zbavila. Poradíme vám, jak na to!
Článek
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu!
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu! Na internetu se dá najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě člověk může zjistit, kým vlastně je, ovšem ne každé z nich se dá věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!
Článek
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně Padla na vás únava a cítíte se stále bez energie a unavená? Pak hoďte starosti za hlavu a dopřejte si lázně. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit i doma v koupelně a nemusíte ani nikam jezdit.
Článek
Kim Kardashian x Kylie Cosmetics uvedli dokonalou nude kolekci rtěnek
Kim Kardashian x Kylie Cosmetics uvedli dokonalou nude kolekci rtěnek Kylie Jenner a Kim Kardashian potěšily jejich beauty fanoušky nude kolekcí rtěnek KKW by Kylie Cosmetics. Kylie nejprve spolupracovala s Khloe Kardashian, nyní s Kim Kardashian. Kdo bude další Kourtney nebo Kendall?
(82) Načíst více