Kategorie Krása

Článek
Recept na elixír proti stárnutí? Vsaďte na krémy s přídavkem retinolu!
Recept na elixír proti stárnutí? Vsaďte na krémy s přídavkem retinolu! Jestli se zajímáte o krémy proti stárnutí, pravděpodobně jste už slyšela o retinolu, kterému se s nadsázkou říká zabiják vrásek. Patří mezi nejúčinnější složky anti-aging krémů a na zrající pleť působí opravdu blahodárně!
Článek
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Poškodíte si pleť víc, než si myslíte!
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Poškodíte si pleť víc, než si myslíte! Nemusíte mít lékařské vzdělání, abyste si uvědomila, že spaní s make-upem není vůbec dobrý nápad. I když máte večer pocit, že jste unavená nebo že už je pozdě, rozhodně se nezapomeňte odlíčit. V opačném případě napácháte víc škody než užitku.
Článek
Těmto potravinám se raději vyhněte, způsobují totiž vrásky!
Těmto potravinám se raději vyhněte, způsobují totiž vrásky! Jednoho dne se podíváte do zrcadla a všimnete si vrásky, kterou jste před tím neměla. Vrásky se mohou objevovat kolem očí, na čele nebo kolem úst. Nejsou pouze běžnou součástí stárnutí, jejich vznik mohou urychlit vaše genetické dispozice, ale i potraviny, které běžně jíte. Kterým potravinám, jež podporují vznik vrásek, byste se proto měla vyhnout?
Článek
Domácí citronovo-medový peeling
Domácí citronovo-medový peeling Zkuste si doma připravit svůj vlastní peeling, na který potřebujete pouhé 4 ingredience. A všechny z nich máte jistě doma v zásobě. I když to jsou jen čtyři věci, všechny z nich jsou velmi příznivé pro naše tělo. Peeling se hodí jak na obličej, tak na vaše tělo a na nehty, hlavně na změkčení kůžiček kolem nich.
Článek
Buďte fotogenická: Díky těmto jednoduchým trikům budete na fotkách vypadat skvěle!
Buďte fotogenická: Díky těmto jednoduchým trikům budete na fotkách vypadat skvěle! Sociální sítě typu Facebook nebo Instagram hrají v našich životech čím dál tím důležitější roli. Je pro vás důležité, aby vám to na fotkách, které zveřejníte, slušelo? Určitě ano! Prozradíme vám několik triků, díky kterým budete ještě fotogeničtější!
Článek
Zbavte se vypadávání vlasů a mějte hřívu, kterou vám bude každá závidět!
Zbavte se vypadávání vlasů a mějte hřívu, kterou vám bude každá závidět! Která z vás by netoužila po husté a dlouhé kštici? Cestu za vysněnými dlouhými vlasy ovšem může překazit vypadávání vlasů, které může mít řadu příčin. Jak nadměrné vypadávání vlasů zastavit? Poradíme vám!
(95) Načíst více