Kategorie Krása

Článek
Influencerka Sophie Louise Hughes je žena krev a mlíko. Ukazuje své skutečné tělo v bikinách a říká, že nepotřebuje hubnout
Influencerka Sophie Louise Hughes je žena krev a mlíko. Ukazuje své skutečné tělo v bikinách a říká, že nepotřebuje hubnout Modelka a influencerka Sophie Louise Hughes nedá dopustit na své tělo s výraznými ženskými křivkami. Tato krásná žena s postavou krev a mlíko jde body positive cestou. Zároveň dokazuje, že každé tělo je krásné i v bikinách nebo vyzývavém spodním prádle. Ostatní ženy rovněž vyzývá k tomu, aby se naučily milovat své křivky.
Článek
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí Holčička Aubree je na tomto světě pouze tři roky, přesto jí její vlasy závidí skoro každá žena. Vše odstartovalo krátké video na TikToku, na kterém Aubreena maminka ukazuje nádherné vlasy své malé dcerky. Tento spot má celkem 14,4 milionů zhlédnutí a lidé se pod ním shodují, že Aubree vypadá jako princezna z pohádek od Disney.
Článek
Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům
Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům Julia Berit z Los Angeles se živí jako módní influencerka a plus size modelka. Co se sociálních sítí týče, je aktivní zvláště na Instagramu, kde se setkává s obdivnými i nenávistnými komentáři. Pomáhá ostatním ženám, aby se milovaly takové, jaké jsou. Tato dívka krev a mlíko podotýká, že ji hateři rozhodně nezastaví v tom, aby se měla ráda.
Článek
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká Australská influencerka Aimee Higher vsadila na přirozenou krásu. Navždy odhodila žiletku a přestala se holit. Kvůli chloupkům v podpaží, na nohách či v oblasti třísel se však ne vždy na sociálních sítích setkává s pochopením. Influencerka však své chloupky miluje a ráda je dává na obdiv. Co na tento její postoj říkáte?
Článek
Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí
Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí Instagramerka a tiktokerka Jordyn Lyne je jako chameleon. V běžném životě byste tuto obézní dívku s tuctovým obličejem na ulici snadno přehlédli. Když se ale namaluje a vhodně obleče, muži jsou z ní doslova hotoví. Že je Jordyn Lyne mistryní proměn, dokazuje zejména na TikToku, kde má statisíce sledujících.
Článek
Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená
Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená Na přibírání není nic špatného. Pokud tedy místo tuku přiberete svaly. Dokazuje to i příběh fitness blogerky Emmy O’Neillové, která v průběhu roku a půl díky pravidelnému silovému tréninku přibrala 10 kilogramů. Jak sama přiznává, konečně se začala sama sobě líbit.
Článek
V 6 letech získala titul nejkrásnější děvčátko na světě. V 10 letech je ruská holčička Anastasia Knyazeva ještě hezčí
V 6 letech získala titul nejkrásnější děvčátko na světě. V 10 letech je ruská holčička Anastasia Knyazeva ještě hezčí Ruská holčička Anastasia Knyazeva obdržela koncem roku 2017 pomyslný titul nejkrásnější děvčátko na světě. Tato slečna s obrovskýma modrýma očima a porcelánovou pletí má v současnosti 10 let a je snad ještě hezčí. Přesvědčit se o tom můžete i díky jejímu Instagramu, který sleduje více než 1,2 milionu lidí.
Článek
Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk
Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk Chladné zimní počasí naše vlasy vysušuje, v důsledku čehož se třepí, lámou a krepatí. Chcete svou hřívu vrátit do života? Připravte si doma zimní vlasové masky, které vašim poškozeným vlasům dodají ztracené zdraví a lesk. Které vlasové masky vám v zimě zaručeně pomohou?
Článek
Albínská holčička Ava Clarke si podmanila slavné módní značky. Podívejte se, jak je krásná
Albínská holčička Ava Clarke si podmanila slavné módní značky. Podívejte se, jak je krásná Když se Ava Clarke v roce 2008 narodila, rodičům i zdravotnickému personálu bylo na první pohled zřejmé, že je jiná. Na svět vykoukla albínská holčička s modrozelenýma očima, světlou pletí a růžovými silnými rty. To vše bylo velmi neobvyklé, protože její biologičtí rodiče jsou Afroameričané s hnědýma očima.
(102) Načíst více