Kategorie Krása

Článek
Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy
Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy Ačkoliv se to může zdát nespravedlivé, mezi znamením zvěrokruhu existují tři ženská znamení, která jednoduše řečeno stárnou do krásy.
Článek
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem Když si prohlédnete Instagram britské influencerky Danielle Gratton, řeknete si, že jde o nádhernou ženu. Na fotkách z dětství byste ji ale rozhodně nepoznali. Tato 21letá sexy žena, která poutá pozornost, kdekoliv se objeví, totiž byla kdysi chlapcem. Že je jiná, si uvědomila ve svých 10 letech, odkdy začala procházet postupnou změnou pohlaví.
Článek
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou Také vás trápí, když si najdete šedivý vlas? Své by vám o tom mohla vyprávět 31letá influencerka Pip, která začala šedivět v pouhých 12 letech. Ze svých šedivých vlasů měla dlouho mindrák, proto se je snažila maskovat barvením. Nakonec si řekla dost a ze svého nedostatku udělala přednost. A jaký je výsledek?
Článek
Husté obočí u žen: Trend roku 2021, kterému přeje přirozenost
Husté obočí u žen: Trend roku 2021, kterému přeje přirozenost Typ ženského obočí, který je trendy, se v průběhu let výrazně mění. Zatímco v 90. letech 20. století bylo módní velmi tenké vytrhané obočí v kombinaci s konturovací tužkou, v současnosti u žen boduje husté obočí. A čím je hustší a výraznější, tím lépe. Jak jej ale nosit, aby vám slušelo?
Článek
Nejdokonalejší ženské tělo na světě: Podle vědců je to postava krev a mlíko
Nejdokonalejší ženské tělo na světě: Podle vědců je to postava krev a mlíko Zajímá vás, jak vypadá nejkrásnější ženské tělo na světě? Podle výzkumu vědců z Texaské univerzity má ideální ženská postava výšku 168 centimetrů a míry 99-63-91 centimetrů. Toto vědecky nejdokonalejší tělo, po kterém většina lidí všech pohlaví šílí, tedy rozhodně nepředstavuje hubenou modelku, ale ženu s krásnými křivkami.
Článek
Nejčastější chyby, kterými si ničíte vlasy: Spíte s mokrou hlavou nebo nosíte culík
Nejčastější chyby, kterými si ničíte vlasy: Spíte s mokrou hlavou nebo nosíte culík Vlasy jsou korunou ženské krásy. Snažíte se co nejvíc pečovat o svou hřívu, a přesto jsou vaše vlasy suché, lámavé, a navíc vám nadměrně vypadávají? Možná, že se nevědomky dopouštíte několika chyb, kterými si ničíte své vlasy. Prozradíme vám, o které chyby jde, a řekneme, jak se jim pro příště vyhnout.
Článek
Nehtové trendy podzimu 2021: Barevná francouzská manikúra, teplé odstíny a motivy listů
Nehtové trendy podzimu 2021: Barevná francouzská manikúra, teplé odstíny a motivy listů Nedáte dopustit na krásné nehty a ráda se inspirujete nejnovějšími módními hity? V tom případě vás jistě zajímá, jaké barvy a motivy vládnou manikúře letošního podzimu. Prohlédněte si ochutnávku nejkrásnějších nehtových trendů podzimu 2021, které určitě stojí za vyzkoušení.
Článek
Nebaví vás odlakovávání nehtů? Díky tomuto triku to už bude hračka
Nebaví vás odlakovávání nehtů? Díky tomuto triku to už bude hračka Přiznejme si, dámy, které z nás by se chtělo po náročném a dlouhém dni, poté co přijdeme domů z práce, si ještě dělat manikúru? Asi žádné, že? My pro vás máme ale trik, jak si rychle, účinně a především téměř bez práce odlakovat nehty během pár sekund!
Článek
Nejčastější chyby žen ve vztahu: Vyvarujte se jim, jedině tak vám to bude s partnerem klapat
Nejčastější chyby žen ve vztahu: Vyvarujte se jim, jedině tak vám to bude s partnerem klapat Snad každá žena touží po šťastném a spokojeném partnerském vztahu, který se posléze přetaví v manželství a rodinný život. Bohužel ženy i nevědomky dělají spoustu chyb, kvůli kterým se jim nadějně vypadající vztah rozpadne. Chcete, aby vám to s partnerem opravdu klapalo? Vyvarujte se nejčastějším chybám, které dělají ženy ve vztahu.
(90) Načíst více