Kategorie Krása

Článek
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle Která z nás by nechtěla vypadat perfektně kdykoliv a kdekoliv? Jestliže máte pocit, že nestíháte a nemáte moc času sama na sebe, vyzkoušejte následující triky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a zároveň vám ušetří čas, energii a peníze!
Článek
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich?
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich? Tetování ovládlo svět a jako každá módní záležitost podléhá trendům, které se časem mění. Co dřív bylo nejvíc "in" je dnes lidem pro smích. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejtrapnějších.
Článek
Máte citlivou pleť? Poradíme vám, jak docílíte toho, abyste s ní byla opět spokojená!
Máte citlivou pleť? Poradíme vám, jak docílíte toho, abyste s ní byla opět spokojená! Každá druhá žena má citlivou pokožku, která se projevuje mírným zarudnutím, šupinkami, vyrážkou, nebo v horších případech ekzémem nebo lupenkou. Nejde ale o problémy, se kterými nic neuděláte. Jakmile totiž porozumíte řeči své kůže, můžete ji začít léčit a vyvarovat se tím nežádoucích vad na kráse!
Článek
Osvědčené triky, díky kterým budou vaše ruce vypadat o 10 let mladší
Osvědčené triky, díky kterým budou vaše ruce vypadat o 10 let mladší O rukách se říká, že stárnou rychleji než tvář. Ovšem pokud se o ně dobře postaráte, můžete docílit toho, že je omladíte až o několik let. Zkuste se inspirovat následujícími pěti pravidly a vaše ruce budou jako ze škatulky!
Článek
Když zahrnete tyto potraviny do svého jídelníčku, budete mít skvělou pleť!
Když zahrnete tyto potraviny do svého jídelníčku, budete mít skvělou pleť! Nakupujete desítky kosmetických přípravků, abyste měla krásnou a zdravou pleť? A už jste si spočítala, kolik za to ročně zaplatíte? Podle dermatologů se vrásek, akné, nadměrné pigmentace nebo suché kůže zbavíte i bez drahé kosmetiky. Jedinou věc, kterou musíte udělat, je zahrnout do svého jídelníčku několik druhů potravin.
Článek
15 nejhorších lží, které slýcháváme od kadeřnic!
15 nejhorších lží, které slýcháváme od kadeřnic! Návštěva kadeřnictví? Každá z nás si při vyslovení těchto dvou slov vybaví něco jiného. Některé z nás mají to štěstí, že je pro ně kadeřnictví synonymem relaxu, odpočinku a příjemného zážitku. Ovšem najdou se i takové, pro které byla nejedna návštěva kadeřnice noční můrou.
Článek
Rihanna uvedla kosmetickou značku Fenty Beauty
Rihanna uvedla kosmetickou značku Fenty Beauty Konečně jsme se dočkali - Rihanna přichází s vlastní kosmetickou značkou Fenty Beauty by Rihanna. My už teď víme, že tato kolekce bude legendární a každý ji bude milovat.
Článek
Zapomeňte na plastiku a drahé krémy: Poradíme vám, jak na krásnou a bezchybnou pleť v několika jednoduchých krocích!
Zapomeňte na plastiku a drahé krémy: Poradíme vám, jak na krásnou a bezchybnou pleť v několika jednoduchých krocích! Která z nás by netoužila po krásné a bezchybné pleti? Zapomeňte na plastiku a drahé krémy, dokonalou tvář vám zajistí i pár jednoduchých triků, které nestojí skoro nic!
(107) Načíst více