Kategorie Krása

Článek
Péče o rty v zimě: Dejte stopku suchým a rozpraskaným rtům
Péče o rty v zimě: Dejte stopku suchým a rozpraskaným rtům V zimních měsících nás velmi často trápí suché a rozpraskané rty. Jak tomuto estetickému a zároveň velmi bolestivému problému předejít? Věnujte svým rtům v zimě náležitou péči, ony se vám za to stonásobně odmění.
Článek
V zimě si pleť zaslouží speciální péči: Jak se o ni starat?
V zimě si pleť zaslouží speciální péči: Jak se o ni starat? Chladné počasí a suchý vzduch způsobují v zimě dehydratace a podráždění pleti. Právě proto bychom se o ni měli intenzivněji starat. Naštěstí existuje hned několik jednoduchých a účinných způsobů, jak udržet pleť zdravou a zářivou i v nejchladnějších dnech roku.
Článek
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky Rok se s rokem sešel a australští hasiči opět vydali nový kalendář, tentokrát pro rok 2024. Při pohledu na jednotlivé měsíce kalendářního roku 2024 se zaručeně zapotíte. Australští hasiči znovu odhalili svá urostlá těla a nechali se nafotit s roztomilými zvířátky. Samozřejmě pro dobrou věc.
Článek
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat 30letá influencerka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků. Od dětství kvůli tomu bojovala s nadměrným ochlupením. Co pro ni bylo v minulosti stigma, nyní již neřeší. Stala se z ní žena s plnovousem, která své nadměrné ochlupení ukazuje nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans.
Článek
Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete
Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete Někteří lidé upřednostňují v partnerském vztahu nebo během randění fyzický vzhled. Existují však znamení zvěrokruhu, která rozhodně neřeší, jak jejich protějšek vypadá. Kterým hvězdným znamením tedy na vzhledu primárně nezáleží a u svého partnera namísto krásné tvářičky požadují úplně něco jiného?
Článek
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování Dělá se vám akné na zádech nebo vás trápí pupínky na krku či v dekoltu? Za akné nebo vyrážku na těle může častá chyba při sprchování, které se nevědomky dopouštíme. Navíc je dobré vědět, že tuto chybu dělají zejména ženy. O co se konkrétně jedná?
Článek
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak 31letá Carmen Rouse má desetitisíce příznivců z celého světa. Málokdo tomu uvěří, ale tato sexy influencerka si v dětství a mládí prošla tvrdou šikanou. Její vrstevníci se jí smáli za to, že má zrzavé vlasy a nadváhu. Nyní jim tím, jak vypadá, vytřela zrak.
Článek
Domácí maska na vyhlazení pleti: Kombinace kávy a banánu působí takřka jako přírodní botox
Domácí maska na vyhlazení pleti: Kombinace kávy a banánu působí takřka jako přírodní botox Chcete si vyrobit domácí masku na obličej proti vráskám? Jestliže si přejete vypnout a vyhladit pleť a zároveň nechcete zatížit svou peněženku, máme pro vás skvělý tip. Stačí smíchat kávu s banánem a získáte nejlepší masku proti vráskám, která působí skoro jako přírodní botox.
Článek
Trendy letní manikúra 2023: Vsaďte na modré odstíny
Trendy letní manikúra 2023: Vsaďte na modré odstíny Léto 2023 je v plném proudu. Zajímá vás, jaké se teď nosí nehty a hledáte inspiraci? K trendům letní manikúry 2023 patří modré odstíny. Nemusíte okamžitě běžet na profesionální manikúru, stačí si koupit ty správné laky na nehty. Dáme vám tipy na trendy odstíny modré, které letošní léto rozhodně stojí za vyzkoušení!
(116) Načíst více