Kategorie Krása

Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Tyto metody opravdu fungují!
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Tyto metody opravdu fungují! Dlouhé a husté řasy jsou snem skoro každé z nás. I když vám příroda zrovna nenadělila, i tak můžete mít oči jako mrkací panenka. Rozhodně po vás nikdo nechce, abyste šla hned do salonu krásy na prodloužení řas. Jejich množství a délku totiž ovlivníte i vy sama, a to přírodní cestou. Jakým způsobem tedy u svých řas dosáhnete prodloužení a zhuštění?
Článek
Slow beauty neboli pomalá krása: Žhavý trend současného životního stylu, který má spoustu výhod
Slow beauty neboli pomalá krása: Žhavý trend současného životního stylu, který má spoustu výhod Dnešní svět neustále zrychluje. I tak existují oblasti, kde si můžete dovolit zpomalit. Možná, že jste slyšela o slow trendu, který se vztahuje k různým oblastem životního stylu. A ani oblast krásy není výjimkou. Mluví se o tzv. slow beauty neboli pomalé kráse, která je přirozená, uvědomělá a zahrnuje celou podstatu ženy. Jaké jsou její principy?
Článek
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči Jsou to právě ruce, na kterých poznáte příchod nevlídného podzimu a mrazivé zimy. Pokud jim nedáte potřebnou péči, bude kůže na rukou suchá, drsná a šupinatá a později může začít i bolestivě praskat. Ruce zkrátka nemají rády chladné počasí. Jestli je nechcete mít jako struhadla, zkuste jim dopřát náležitou péči.
Článek
Je to ještě krásné? Modelka je hrdá na své husté a srostlé obočí
Je to ještě krásné? Modelka je hrdá na své husté a srostlé obočí Každá z nás má na sobě ráda něco jiného. Jsme pyšné na naše husté vlasy, výrazné oči nebo bujný dekolt. To modelka Sophia Hadjipanteliová ze sebe dává na odiv něco zdaleko jiného. Za svou přednost považuje srostlé obočí, které si navíc zvýrazňuje černou řasenkou. Nejde už o extrém?
Článek
Chcete být krásná? Nevěřte všem návodům a trikům, které si na internetu přečtete
Chcete být krásná? Nevěřte všem návodům a trikům, které si na internetu přečtete Internet je úžasný tím, že si na něm můžete vyhledat spoustu návodů jak pečovat o své tělo a mysl, jak být zdravá a co nejkrásnější. Rozhodně ale nevěřte všemu, co čtete, a vyhněte se zbrklým experimentům. Později byste mohla zalitovat. Příkladem jsou následující šílenosti šířící se internetem, které jsou vašemu tělu spíš ke škodě než k užitku.
Článek
Vše pro vaši krásu i domácnost s exkluzivní 25% slevou
Vše pro vaši krásu i domácnost s exkluzivní 25% slevou Je tu září a to znamená jediné - léto, prázdniny a doba dovolených jsou u konce. Možná se už teď špatně srovnáváte s návratem do stereotypu plného stresu a spěchu. Naštěstí jsou tu věci, kterými si můžete zpříjemnit život. Třeba výhodné nákupy, a to přímo z pohodlí domova.
Článek
Tahle holčička je údajně tím nejkrásnějším dítětem na světě. Co na ni říkáte vy?
Tahle holčička je údajně tím nejkrásnějším dítětem na světě. Co na ni říkáte vy? Každý rodič si myslí, že jejich dítko je tím nejkrásnějším na světě, avšak rodiče této 5leté holčičky jménem Jare mají pravdu. Tomuhle nigerijskému dítěti fotografové přezdívají „anděl“ a není se čemu divit, vždyť vypadá jako živá panenka.
(116) Načíst více