Kategorie Krása

Článek
Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků
Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků Husté, přirozeně vypadající obočí je v současnosti velkým hitem. Jenže, co dělat, když jej nemáte? Řada žen stále hledá způsob, jak si své obočí opticky zahustit. Dokreslují si jej, nebo podstupují microblading obočí. To americká influencerka Isabelle Kutxi na to šla zcela jinak. Obočí si totiž nechala transplantovat.
Článek
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022 skončil již v sobotu 9. července. Slavnostního ukončení festivalu se se svou mámou Veronikou Žilkovou účastnila také Kordula Stropnická. Tato 16letá slečna svou krásou snad všem vyrazila dech a někteří lidé ji dokonce označují za nejkrásnější dívku karlovarského festivalu za rok 2022.
Článek
Levandulová pleťová voda: Její výroba je jednoduchá, tvář perfektně zklidní a zároveň osvěží
Levandulová pleťová voda: Její výroba je jednoduchá, tvář perfektně zklidní a zároveň osvěží Levandule patří k oblíbeným bylinkám, které mají spoustu využití. Tato voňavá rostlina podpoří vaše psychické i fyzické zdraví, přijde vám vhod i v péči o váš zevnějšek. Zkuste si vyrobit například domácí levandulovou pleťovou vodu, ke které potřebujete pouhé tři ingredience. Tento čistě přírodní domácí přípravek vaši pleť osvěží a zároveň zklidní.
Článek
OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně
OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně Britská influencerka a tvůrkyně videí na OnlyFans Fenella Fox se rozhodla jít cestou přirozenosti. Otevřeně přiznala, že poté, co si přestala holit podpaží, nohy a další části těla, začala v online světě vydělávat až šestinásobně vyšší částky.
Článek
Americká maminka ukazuje vrásčité břicho po dětech. Je inspirací pro ženy, které se za své břicho po porodu stydí
Americká maminka ukazuje vrásčité břicho po dětech. Je inspirací pro ženy, které se za své břicho po porodu stydí Fitness influencerka a trenérka Kylee Austinová z americké Arizony byla vždy hrdá na svou postavu. A poté si pořídila děti. Dnes je pyšnou trojnásobnou maminkou, na které se však proběhlá těhotenství výrazně podepsala. Kylee Austinová má po dětech vrásčité břicho, které se však nestydí veřejně ukazovat. A tak je pro spoustu žen velkou inspirací.
Článek
Influencerka Sophie Louise Hughes je žena krev a mlíko. Ukazuje své skutečné tělo v bikinách a říká, že nepotřebuje hubnout
Influencerka Sophie Louise Hughes je žena krev a mlíko. Ukazuje své skutečné tělo v bikinách a říká, že nepotřebuje hubnout Modelka a influencerka Sophie Louise Hughes nedá dopustit na své tělo s výraznými ženskými křivkami. Tato krásná žena s postavou krev a mlíko jde body positive cestou. Zároveň dokazuje, že každé tělo je krásné i v bikinách nebo vyzývavém spodním prádle. Ostatní ženy rovněž vyzývá k tomu, aby se naučily milovat své křivky.
Článek
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí Holčička Aubree je na tomto světě pouze tři roky, přesto jí její vlasy závidí skoro každá žena. Vše odstartovalo krátké video na TikToku, na kterém Aubreena maminka ukazuje nádherné vlasy své malé dcerky. Tento spot má celkem 14,4 milionů zhlédnutí a lidé se pod ním shodují, že Aubree vypadá jako princezna z pohádek od Disney.
Článek
Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům
Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům Julia Berit z Los Angeles se živí jako módní influencerka a plus size modelka. Co se sociálních sítí týče, je aktivní zvláště na Instagramu, kde se setkává s obdivnými i nenávistnými komentáři. Pomáhá ostatním ženám, aby se milovaly takové, jaké jsou. Tato dívka krev a mlíko podotýká, že ji hateři rozhodně nezastaví v tom, aby se měla ráda.
Článek
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká Australská influencerka Aimee Higher vsadila na přirozenou krásu. Navždy odhodila žiletku a přestala se holit. Kvůli chloupkům v podpaží, na nohách či v oblasti třísel se však ne vždy na sociálních sítích setkává s pochopením. Influencerka však své chloupky miluje a ráda je dává na obdiv. Co na tento její postoj říkáte?
(105) Načíst více