Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak

Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak Zdroj: Shutterstock

31letá Carmen Rouse má desetitisíce příznivců z celého světa. Málokdo tomu uvěří, ale tato sexy influencerka si v dětství a mládí prošla tvrdou šikanou. Její vrstevníci se jí smáli za to, že má zrzavé vlasy a nadváhu. Nyní jim tím, jak vypadá, vytřela zrak.

Šikanovali ji kvůli zrzavým vlasům a nadváze

Angličanka Carmen Rouse je úspěšnou influencerkou, modelkou a fitness trenérkou. Své sledující na sociálních sítích proto překvapila přiznáním, že ji během studií šikanovali spolužáci a že neměla skoro žádné kamarády.

Jako dítě byla oplácaná a měla ryšavé vlasy. Právě proto si ji její spolužáci vybrali jako terč šikany. Kvůli svému vzhledu musela poslouchat neustálé urážky, její vrstevníci si pro ni vymysleli také velmi nelichotivé přezdívky.

Přebarvila se na blond a začala chodit do posilovny

“V reakci na to jsem si začala barvit vlasy na blond, abych nemusela kvůli zrzavým vlasům neustále poslouchat posměšky. Chtěla jsem se zbavit svého pravého já, jen abych měla klid,” svěřila se 31letá influencerka Carmen Rouse portálu Daily Star.

Kvůli tomu, že si jí spolužáci dobírali i pro nadváhu, začala Carmen Rouse pravidelně cvičit a chodit do posilovny. Právě zde se seznámila s lidmi, kteří ji podporovali a zároveň respektovali takovou, jaká je.

Zdroj: Shutterstock Zůstaňte sami sebou, radí influencerka

“Víte, jak jsem dopadla, když jsem si přebarvila vlasy a zhubla jsem? Přesto mě šikanovali. Právě proto si myslím, že je důležité, aby člověk za každé situace zůstal sám sebou,” okomentovala své životní zkušenosti Carmen, pro kterou je její minulost velmi trpká záležitost.

Tuto krásnou ženu šikana velmi poznamenala. Jak uvedla, spoustu let se snažila mít ráda své zrzavé vlasy. A povedlo se. I když se netají tím, že podstoupila několik zkrášlovacích procedur, konečně má ráda své tělo, je šťastná a sebevědomá. A o tom je to v životě především.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Instagram.com/carmenrouse_official, Prezenu.joj.sk
Autor:
Publikováno: 3. 10. 2023 10:52 Nahlásit obsah