Kategorie Sebevědomí

Článek
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí Vejdete do obchodu s oblečením a chcete si koupit nové džíny. Jenže, i když máte běžně konfekční velikost 40, tentokrát se vejdete do velikosti 42, a tak začínáte pochybovat o tom, zda jste nepřibrala. Poznáváte se? Podobné zkušenosti má herečka a zpěvačka Anička Slováčková, která otevřete říká, že výběr nových kalhot je pro ni doslova horor.
Článek
Ve Studiu Figura Praha Karlín si vytvarujete postavu, zbavíte se přebytečných kilogramů a omladíte pleť
Ve Studiu Figura Praha Karlín si vytvarujete postavu, zbavíte se přebytečných kilogramů a omladíte pleť Chcete zhubnout a zároveň vytvarovat postavu do nádherných ženských tvarů? V tom případě zavítejte do pražského Studia Figura, které pomáhá ženám k tomu, aby se cítily krásné, sebevědomé a šťastné. Toto studio vám pomůže nejen s hubnutím a tvarováním těla, zaměřuje se také na zkvalitnění pleti.
Článek
Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí
Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí My ženy jsme pro muže naprosto nevyzpytatelné, ale především okouzlující bytosti, bez kterých jednoduše nemohou být. Ačkoliv samy o sobě jsme neodolatelné, existuje pět věcí, které na nás muži milují a kterými na každého z nich zapůsobíme i beze slov. Které to jsou?
Článek
Mrchy mezi námi: Ženy narozené v určitém znamení horoskopu s muži nemají slitování
Mrchy mezi námi: Ženy narozené v určitém znamení horoskopu s muži nemají slitování Mnoho z nás má ve svém okolí ženy, které lze popsat jedním jednoduchým slovem – mrchy. Jsou to většinou atraktivní ženy, které jsou sebejisté, hrdé a jednají bez slitování. Bohužel ať chceme nebo ne, muži na ně jednoduše letí.
Článek
Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí
Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí Plnoštíhlá kráska Leah Stanley z amerického Vermontu si kvůli své váze prošla v dětství nepříjemnou šikanou. Kilogramy navíc jí však nezabránily v tom, aby se měla ráda a svou výjimečnost nevyužila ve svůj prospěch. 32letá Leah Stanley totiž pracuje jako XXL modelka a má partnera, který ji miluje se vším všudy.
Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět
Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět Julie Bhosale, která je spokojenou trojnásobnou maminkou, celému světu názorně ukázala, jak vypadá ženské tělo po porodu. Ostatním ženám předvedla, že větší bříško, vytahaná kůže a strie jsou naprosto v pořádku. Zvlášť prvorodičky by podle Julie měly vědět, že je to normální, a svým poporodním vzhledem by se neměly zbytečně trápit.
Článek
Proč vás lidé pomlouvají: Závidí vám, mají nízké sebevědomí nebo jdou s davem
Proč vás lidé pomlouvají: Závidí vám, mají nízké sebevědomí nebo jdou s davem Pomluvy jsou nejen doménou žen, ale i mužů. Mluvit o někom za jeho zády je nedílnou součástí naší kultury. S pomluvami, které o vás ostatní šíří, nic neuděláte. Můžete ale změnit svůj přístup k tomu, co o vás nepřejícní lidé říkají. V prvé řadě byste měli znát jejich důvody, které je ženou k pomluvám. Následně berte jejich řeči s nadhledem.
Článek
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci Každý z nás pravidelně dosahuje malých či velkých úspěchů. Vzpomenete si ale, kdy jste se naposledy za to, co jste úspěšně zvládli, dostatečně odměnili? Za dobře odvedenou práci, zhubnutí několika kilogramů či složenou zkoušku ve škole by měla vždy následovat alespoň menší odměna. Jedině tak se namotivujete i do budoucna.
(3) Načíst více