Monika Absolonová sdílela archivní fotku v plavkách starou 20 let: Hezčí jsem asi nikdy nebyla

Monika Absolonová sdílela archivní fotku v plavkách starou 20 let: Hezčí jsem asi nikdy nebyla Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Absolonová se na svém Instagramu podělila o archivní snímek, který našla v telefonu. Jde o fotku v plavkách, kterou pořídila v roce 2003 během kratší dovolené u moře. Archivní fotka Moniky Absolonové v plavkách je bez jakýchkoliv filtrů a retuší. Sama zpěvačka o ní říká, že hezčí asi nikdy nebyla.

“Tak jsem v telefonu objevila poklad. Teda pro mě. Kdysi jsem se po rozvodu (rok 2003) upnula na práci a kamarády, odjela jsem s Ivem a Járou do Chorvatska při pauze zkoušení Rebelů na pár dní. Mimo to, že jsme zažili ohromnou legraci, někde snad mám i deník s hláškama kluků, tak jsem s Járou nafotila krásný fotky, který mi nedávno poslal,” odhalila Monika Absolonová pozadí vzniku fotky v plavkách, kterou ukázala svým instagramovým sledujícím.

Zpěvačka se následně rozepsala o tom, že v minulosti nebyla vůbec spokojená s tím, jak vypadá. Podle svých slov si připadala tlustá a hnusná.

“Co super nebylo, bylo můj vnitřní pocit… Úplně si vybavuju, jak jsem se cejtila hnusná a tlustá. Teď na ty fotky bez retuše, filtrů a všech vymožeností dneska koukám jak puk a říkám si, že jsem byla úplně blbá!!! Myslím, že jsem hezčí asi nikdy nebyla… Ale tenkrát jsem se tak neviděla a upadala do různých blbých pocitů,” napsala Monika Absolonová otevřeně.

Zároveň ostatním vysvětlila, proč to všechno veřejně píše. Svým sledujícím vzkázala, aby se vykašlali na všechny své mindráky, žili teď a tady a rozhodně nevzhlíželi k různým idolům či ideálům krásy. “Ve skutečnosti třeba ani tak hezky, jak si představujete, nevypadají! Tolik mé zkušenosti ze života,” podotkla na Instagramu zpěvačka. A souhlasili s ní také její sledující. 

“Krásná jste byla a jste! A pamatujte, nikdy už nebudeme tak krásné a mladé jako zrovna teď, tak si to užijme!” vzkázala Monice Absolonové jedna z fanynek.

Zdroj: Instagram.com/monika_absolonova
Autor:
Publikováno: 20. 4. 2023 10:16 Nahlásit obsah