Kategorie Instagram

Článek
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také?
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také? Spousta párů vám řekne, že než si pořídili společné miminko, žili naprosto bezstarostným životem. Dítě, které je zkrátka závazkem i radostí na celý život, dokáže běžné fungování obrátit o 180 stupňů. Dokazuje to i instagramový účet GotToddlered, který pravidelně zveřejňuje fotky párů před dítětem a po něm.
Článek
Dvouletá holčička si nechtěla v letadle nasadit roušku. Letuška jí chtěla ochranu dýchacích cest přilepit izolepou
Dvouletá holčička si nechtěla v letadle nasadit roušku. Letuška jí chtěla ochranu dýchacích cest přilepit izolepou Mít nasazenou roušku po celou dobu cesty letadlem je pro dospělé velmi nepříjemné, ale dá se zvládnout. S tímto nařízením však mají velké problémy obzvlášť malé děti, které jej zvládnou dodržet jenom stěží. Své by mohli vyprávět rodiče dvouleté holčičky, kteří letěli z Floridy do Virginie a kteří v letadle zažili velmi nepříjemnou událost.
Článek
Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí
Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí Je krásná, úspěšná a sebevědomá. Má skvělou rodinu a spoustu přátel. Dosáhne všeho, co si vytyčí. Až na partnerské vztahy. 36letá Jana Hockingová z Austrálie je totiž stále single. Tato žena o sobě otevřeně říká, že je pro muže až příliš dokonalá a pravděpodobně kvůli tomu se jí opačné pohlaví bojí.
Článek
Olympionička Alica Schmidt z Německa byla označena za nejkrásnější atletku na světě. O tento titul ale nestojí
Olympionička Alica Schmidt z Německa byla označena za nejkrásnější atletku na světě. O tento titul ale nestojí Má vysportovanou postavu, krásnou tvář, modré oči a dlouhé blond vlasy. I z toho důvodu australský magazín Busted Coverage označil Němku Alici Schmidt za nejvíce sexy atletku na světě. 22letá kráska však o tento titul vůbec nestojí, jejím snem je zabodovat na olympiádě v japonském Tokiu.
Článek
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?
Článek
Monstera je oblíbenou pokojovou rostlinou moderních interiérů. Jak ji pěstovat, aby byla krásná?
Monstera je oblíbenou pokojovou rostlinou moderních interiérů. Jak ji pěstovat, aby byla krásná? V posledních letech výrazně vzrostla obliba pěstování monstery. Jde o ikonickou pokojovou rostlinu s velkými listy, která se perfektně hodí do moderních interiérů. Dobrou zprávou je, že pěstování monstery je nenáročné, proto jej s přehledem zvládne i začátečník. Aby byla vaše monstera skutečně dokonalá, přinášíme několik tipů, jak se o ni starat.
Článek
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk Ještě před několika lety byste nad Ginny Burton zlomili hůl a řekli byste, že je nenapravitelná narkomanka. Tato dnes 48letá žena prošla neuvěřitelným přerodem. Více než 8 let abstinuje, žije spokojeným rodinným životem, a dokonce vystudovala vysokou školu. Je čerstvou absolventkou politologie na univerzitě ve Washingtonu.
Článek
Influenceři si v Chorvatsku oblíbili pramen řeky Cetiny. Riskantní snímky pořizují v jezeře Veliko vrilo hlubokém 115 metrů
Influenceři si v Chorvatsku oblíbili pramen řeky Cetiny. Riskantní snímky pořizují v jezeře Veliko vrilo hlubokém 115 metrů Pramen řeky Cetiny, jezero Veliko vrilo, mnozí označují za jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Právě proto sem v posledních letech proudí také zástupy influencerů, kteří v jezeře pořizují dechberoucí instagramové snímky. Má to ale háček: Jezero je hluboké 115 metrů, a tak často riskují.
Článek
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše Norsko nově přijalo zákon, který se zaměřuje na influencery a úpravu jejich fotek na sociálních sítích. Tato severská země začne po influencerech vyžadovat, aby své fotky, které prošly filtry a retušemi, jasně označili. Pokud si tedy instagramerka na postované fotce pomocí aplikace vyhladí obličej nebo zvětší rty, měli by to její sledující vědět.
(139) Načíst více