Kategorie Instagram

Článek
Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina!
Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina! Adela a Viktor Vinczeovi se podělili o první oficiální rodinnou fotku s jejich adoptovaným synkem Maxmiliánem. Po dlouhém čekání a procesu adopce je jejich rodina konečně kompletní a šťastná.
Článek
Monika Bagárová ukázala maminku. Lidé zůstali v němém úžasu
Monika Bagárová ukázala maminku. Lidé zůstali v němém úžasu Zpěvačka Monika Bagárová popřála své mamince Monice ke Svátku matek na sociálních sítích a způsobila tím jednu velkou senzaci. Lidé zůstali při pohledu na její maminku v němém úžasu. Spousta z nich navíc napsala, že spíš než zpěvaččina matka vypadá jako její sestra.
Článek
Nela Slováková sdílela svůj nejhezčí post na Instagramu. Lidé jsou z něj dojatí
Nela Slováková sdílela svůj nejhezčí post na Instagramu. Lidé jsou z něj dojatí Tak toto nikdo nečekal. Brněnská podnikatelka a influencerka Nela Slováková zveřejnila podle pozitivních ohlasů veřejnosti na Instagramu zatím svůj nejhezčí post. Lidé ji za tento krok chválí a většina z nich je z něj velmi dojatá.
Článek
Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu
Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu Manželka Karlose Vémoly má za sebou další zákrok. 34letá Lela se na Instagramu pochlubila, že si nechala zvětšit rty v dubajském stylu. Podle svých slov je se svými ústy konečně spokojená. Chválí si, že jsou její rty šťavnaté a plné, a tvrdí, že se hodí k jejímu obličeji.
Článek
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody Zpěvačka Monika Bagárová šokovala všechny své fanoušky. Zrušila totiž svůj vysněný koncert v pražské O2 areně, který se měl uskutečnit 12. září 2024. Co stojí za krachem jejího životního snu? Monika na Instagramu mimo jiné uvedla, že se z jejího vysněného koncertu vytratila radost.
Článek
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům Vypadá to, že se Simona Krainová do Česka jen tak nepodívá. V Dominikánské republice, kde s rodinou přechodně žije, totiž postupně zapouští kořeny. Jak se pochlubila na Instagramu, rozhodla se, že si zde postaví dům. A svá slova následně proměnila v činy.
Článek
Berenika Kohoutová čeká druhé dítě. Těhotenství odhalila v novém videoklipu
Berenika Kohoutová čeká druhé dítě. Těhotenství odhalila v novém videoklipu Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová čeká druhé miminko. Tuto krásnou novinku odtajnila v teaseru k novému videoklipu k písni Hot or Not, který sdílela na sociálních sítích. Právě v tomto videoklipu je vidět všeříkající záběr na bříško.
Článek
Diváci zuří kvůli účasti Chili ve StarDance: “Nacpe se, kam může,” hejtují na sociálních sítích
Diváci zuří kvůli účasti Chili ve StarDance: “Nacpe se, kam může,” hejtují na sociálních sítích Česká televize odkryla účastnice nové řady StarDance. Jednou ze známých tanečnic bude kuchařka a food influencerka Ta Thuy Dung, známá jako Chili. Ne všem je ale tahle dáma s osobitým humorem po chuti. Spousta lidí na sociálních sítích kvůli její účasti zuří a tvrdí, že se podle nich Chili nacpe opravdu všude.
Článek
Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu
Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu Carrie Kristen je zřejmě nepoučitelná. Je tomu přibližně čtyři měsíce, co se rozešla s Danem Bayerem. Podle toho, jak se prezentuje na sociálních sítích, je v jejím okolí další mladíček, který je ve stejném věku jako Bayer. Jak Carrie Kristen ukázala na Instagramu, dokonce už spolu byli na dovolené.
(437) Načíst více