Kategorie Instagram

Článek
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?
Článek
Monstera je oblíbenou pokojovou rostlinou moderních interiérů. Jak ji pěstovat, aby byla krásná?
Monstera je oblíbenou pokojovou rostlinou moderních interiérů. Jak ji pěstovat, aby byla krásná? V posledních letech výrazně vzrostla obliba pěstování monstery. Jde o ikonickou pokojovou rostlinu s velkými listy, která se perfektně hodí do moderních interiérů. Dobrou zprávou je, že pěstování monstery je nenáročné, proto jej s přehledem zvládne i začátečník. Aby byla vaše monstera skutečně dokonalá, přinášíme několik tipů, jak se o ni starat.
Článek
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk
Závislá na drogách byla od svých 6 let. Z bývalé narkomanky Ginny Burton je teď nový člověk Ještě před několika lety byste nad Ginny Burton zlomili hůl a řekli byste, že je nenapravitelná narkomanka. Tato dnes 48letá žena prošla neuvěřitelným přerodem. Více než 8 let abstinuje, žije spokojeným rodinným životem, a dokonce vystudovala vysokou školu. Je čerstvou absolventkou politologie na univerzitě ve Washingtonu.
Článek
Influenceři si v Chorvatsku oblíbili pramen řeky Cetiny. Riskantní snímky pořizují v jezeře Veliko vrilo hlubokém 115 metrů
Influenceři si v Chorvatsku oblíbili pramen řeky Cetiny. Riskantní snímky pořizují v jezeře Veliko vrilo hlubokém 115 metrů Pramen řeky Cetiny, jezero Veliko vrilo, mnozí označují za jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Právě proto sem v posledních letech proudí také zástupy influencerů, kteří v jezeře pořizují dechberoucí instagramové snímky. Má to ale háček: Jezero je hluboké 115 metrů, a tak často riskují.
Článek
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše
Konec upravených fotek na sociálních sítích. Influenceři v Norsku musí přiznávat filtry a retuše Norsko nově přijalo zákon, který se zaměřuje na influencery a úpravu jejich fotek na sociálních sítích. Tato severská země začne po influencerech vyžadovat, aby své fotky, které prošly filtry a retušemi, jasně označili. Pokud si tedy instagramerka na postované fotce pomocí aplikace vyhladí obličej nebo zvětší rty, měli by to její sledující vědět.
Článek
Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn
Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn David Pastrňák zveřejnil na svém instagramovém účtu velmi smutnou zprávu. Ve středu 23. června mu zemřel syn Viggo. Chlapeček skonal pouhých šest dnů po svém narození.
Článek
Ukážu ti, že hubnutí není věda. Sama mám dole 38 kilo!
Ukážu ti, že hubnutí není věda. Sama mám dole 38 kilo! Jmenuji se Anička a moje cesta za zdravějším já začala před rokem a půl. Od té doby jsem zhubla 5 konfekčních velikostí. I vy to můžete dokázat a inspirovat se mojí cestou.
Článek
Jak na ploché břicho? Moderátorka a modelka Lucie Křížková prozradila, jak jej vyrýsovat
Jak na ploché břicho? Moderátorka a modelka Lucie Křížková prozradila, jak jej vyrýsovat Když Lucie Křížková zveřejnila na Instagramu fotku, kterak dovádí v dětském bazénu se svou tříletou dcerou, všem spadla brada. Tato sympatická modelka a moderátorka totiž v plavkách ukázala perfektně vyrýsované bříško. Její sledující ji za pekáč buchet pochválili, ale samozřejmě chtěli znát Luciin recept na ploché břicho.
Článek
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě?
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě? Oblíbená pěvecká soutěž Superstar se letos na podzim opět vrací na televizní obrazovky. V současné době odstartovala první castingová kola. Zajímá vás, kdo v letošním roce usedne v hvězdné porotě? Žádnou změnu rozhodně nečekejte. Budou to Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Marián Čekovský a Leoš Mareš.
(135) Načíst více