Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta

Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta Zdroj: Profimedia

Když se na Instagramu objevila fotka zápasníka Makhmuda Muradova s jeho čtyřletou dcerkou Rumiou a přítelkyní Sabinou Karáskovou, spoustě lidem to udělalo obrovskou radost. Tato trojice vypadá na snímku jako ze šťastného rodinného alba. Malá Ruminka si Sabinu zjevně velmi oblíbila, což potvrzují jejich rozzářené tváře.

Když se maminka malé Ruminky, zpěvačka Monika Bagárová, v roce 2022 rozešla s Makhmudem Muradovem, prožívala velmi těžké časy. Její sen o šťastné rodině se zhroutil jako domeček z karet. 

Následně do Moničina života vstoupil nový muž. A to podnikatel Leonard Lekaj z Karlových Varů, který si získal nejen srdce Moniky Bagárové, ale také její dcerky Ruminky. Dokazují to i společné fotky, které zpěvačka dává často na Instagram a na kterých působí jako skutečná rodina.

Makhmud Muradov si po rozchodu také našel novou partnerku, kterou je influencerka a tanečnice Sabina Karásková. Zdá se, že to spolu myslí velmi vážně. Sabina dokonce už dvakrát navštívila Uzbekistán a seznámila se tam s Muradovovou matkou, po které Rumia nese své jméno. Uzbecká babička se však se svou vnučkou nikdy osobně nesetkala.

Ještě v loňském roce Monika Bagárová trvala na tom, že při setkání Makhmuda Muradova s malou Ruminkou musí být přítomna také ona. Jak dokazuje nová instagramová fotka, zdá se ale, že se blýská na lepší časy. 

Makhmud Muradov totiž na svém instagramovém profilu sdílel fotku, na které je on, jeho čtyřletá dcerka Ruminka a jeho přítelkyně Sabina. Společné selfie pořídili při návštěvě dětského zábavního parku. K fotografii Makhmud přidal srdíčko a nasdílel pod něj také video, na kterém můžeme slyšet Ruminku, jak volá: “Ještě se Sabinkou! Sabi, pojď se mnou.” Zdá se, že Monika už nemá obavy svěřit Ruminku Makhmudovi a on se naopak snaží být co nejlepším tátou. 

Je vidět, že i přes složité začátky se oba rodiče snaží udělat maximum pro štěstí své dcerky a najít v nových vztazích rovnováhu. Jak Monika s Leonardem, tak Makhmud se Sabinou se snaží vytvořit pro Ruminku co nejvíce láskyplné a podporující prostředí.

Zdroj: Instagram.com/makhmud_muradov
Autor:
Publikováno: 6. 6. 2024 15:19 Nahlásit obsah