Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků

Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků Zdroj: kokolevel.com

Američanka Paigey Miller má velmi nestandardní povolání. Na plný úvazek totiž pracuje jako „dospělé mimino“. Ve svém miminkovském převleku se fotí i natáčí, fotky a videa následně prodává za slušný obnos mužům na internetu. Její příznivci jí dokonce platí pleny a kojeneckou výživu. Je to ještě normální?

Dívka patří do ABDL komunity

Na světě existují tisíce různých povolání. Jenže to, které si vybrala 25letá Američanka Paigey Miller, je pro většinu lidí už lehce za hranou. Její hlavní profesí je vydávat se za dospělé mimino. Pro tuto dívku však nejde pouze o zaměstnání, ale přímo o životní styl. Patří totiž k ABDL komunitě, jejíž životní postoj označovaný jako parafilní infantilismus mnozí považují za značný odklon od normálu a mnohdy i za sexuální úchylku.

Zdroj: Metro.co.uk Za mimino se převléká v pracovní době i ve volném čase

Paigey Miller žije tímto způsobem života už od roku 2018. Za mimino se přitom převléká nejen v průběhu své pracovní doby, kdy se fotí a natáčí na video. Do role mimina se stylizuje i ve svém volném čase. Stejně jako batolata nosí dětské oblečení, pije z kojenecké lahve, používá dudlík a hraje si z totožnými hračkami. A nejen to.

Když jde spát, vezme si jednorázovou plenu, do které v průběhu noci močí. Když ráno vstane, vymění si ji za novou. Aby si tento životní styl udržela, měsíčně vydá za jednorázové pleny v přepočtu až deset tisíc korun. Někdy se stane, že se objeví oblečená za mimino i na veřejnosti a jde v klidu nakupovat třeba do kamenného obchodu.

Zdroj: Metro.co.uk Uvědomila si, že je jiná, už ve svých 18 letech

„Spousta lidí tímto způsobem zpochybňuje mou inteligenci. Ptají se, proč by normální člověk žil zrovna tímto způsobem. Životní styl, ve kterém jsem se našla, však nikomu dalšímu nevnucuji,“ říká Paigey, která zjistila, že je jiná, už ve svých 18 letech. Z důvodu odlišnosti trpěla psychickou poruchou a propadla sebepoškozování. Když ovšem náhodou objevila ABDL komunitu a zjistila, že na světě existují podobní lidé jako ona, našla dle svých slov konečně své místo na zemi.

Zdroj: Metro.co.uk V některých případech se musí chovat jako dospělá žena

Paigey Miller tedy jako dítě žije jak ve svém pracovním, tak osobním životě. Na internetu prodává svá videa formou předplatného dalším lidem z ABDL komunity. Dle svých slov má v současnosti takřka pět set stálých zákazníků.

Navzdory svému životnímu stylu Paigey upozorňuje, že některé věci musí stále dělat jako dospělý člověk. A to včetně nakupování, placení, ale také intimního života. „Mám pět let stálého partnera, který není členem ABDL komunity, ale můj životní styl toleruje. Když jsme ale spolu a užíváme si i intimní chvíle, chovám se jako dospělá žena,“ vysvětluje Paigey.

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2020 12:22 Nahlásit obsah