Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie 18+

Článek
Proč je lepší milovat se ráno a ne večer? Díky těmto 5 důvodům si rádi přivstanete
Proč je lepší milovat se ráno a ne večer? Díky těmto 5 důvodům si rádi přivstanete Ačkoliv my ženy rannímu milování příliš nefandíme, muži si v něm libují a my vám dneska ukážeme, že kromě toho, že si tím zpříjemníte vstávání, to má ještě řadu dalších výhod.
Článek
4 věci, které při milování nenávidí každá žena
4 věci, které při milování nenávidí každá žena Každá z nás si při milování potrpí na něco jiného a to je zcela v pořádku. Avšak existují věci, které bez výjimky každou z nás dokážou pěkně vytočit a zkazit nám náladu i chuť. Co tedy muži v souvislosti se sexem dělají a nás to přivádí k šílenství?
Článek
Trapas jako ze Základního instinktu: Moderátorka zpravodajství ukázala pod průhledným stolem svůj klín
Trapas jako ze Základního instinktu: Moderátorka zpravodajství ukázala pod průhledným stolem svůj klín Italská moderátorka televizních zpráv Costanza Calabresová nevědomky během živého vysílání způsobila pořádné pozdvižení. Poté, co se zpětně viděla na videu, sype si popel na hlavu. Tato profesionálka zapomněla, že stůl v televizním studiu je průhledný, a tak neplánovaně nechala televizní diváky nahlédnout do svého klína.
Článek
Dánská novinářka Louise Fischerová měla sex během reportáže ve swingers klubu. Zaměstnavatel její práci podpořil
Dánská novinářka Louise Fischerová měla sex během reportáže ve swingers klubu. Zaměstnavatel její práci podpořil Louise Fischerová z Dánska vzbudila svou netradiční rozhlasovou reportáží celosvětový rozruch. Tato 26letá novinářka natáčela reportáž ve swingers klubu Swingland, který se opět v rámci pokoronavirového rozvolnění otevřel návštěvníkům. Louise Fisherová reportáž pojala opravdu netradičně, měla během ní sex se zpovídaným majitelem swingers klubu.
Článek
Nevíte, po čem váš partner touží? Může to zničit váš milostný vztah
Nevíte, po čem váš partner touží? Může to zničit váš milostný vztah Pokud jste přesvědčeny, že přesně víte, co dokáže vašeho partnera při milování dokonale vzrušit a jak jej uspokojit, tak máte vyhráno. Ale jste si jisté? Není ze strany partnera vše jen přetvářka? Zkuste se své drahé polovičky někdy zeptat, možná budete překvapené.
Článek
Kdo holduje více sexu: Ženy sovy, nebo skřivani?
Kdo holduje více sexu: Ženy sovy, nebo skřivani? Patříte mezi sovy, jak se jinak označují ti, kteří si užívají večerního života, nebo mezi skřivany, kteří brzy ráno vstávají? Podle amerických vědců jsou sovy dobrodružnější v sexu než skřivani. Ti jsou naopak konzervativnější a raději udržují dlouhodobé vztahy.
Článek
5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou
5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou Co se týče partnerských vztahů, každé ze znamení zvěrokruhu má své vlastní preference. Některá hvězdná znamení věří v osudovou lásku, manželství a rodinu, další mají větší sklon k flirtování, vztahům na jednu noc a nevěře. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu upřednostňují sex před láskou? Je jich celkem pět a možná se mezi nimi najdete i vy.
(17) Načíst více