Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie 18+

Článek
Přírodní afrodiziaka, která najdete u sebe v kuchyni
Přírodní afrodiziaka, která najdete u sebe v kuchyni Afrodiziakum je látka zvyšující sexuální touhu a výkonnost. Rozhodně se nejedná o žádnou záležitost poslední doby, afrodiziakální látky byly využívány již ve starověku. Dnešní trh nabízí různá afrodiziaka na chemické bázi, která můžete koupit například v sexshopu. Přímo ve své kuchyni ale můžete najít velké množství přírodních afrodiziak.
Článek
Vánoční sexuální horoskop - co od svého partnera či partnerky očekávat?
Vánoční sexuální horoskop - co od svého partnera či partnerky očekávat? Vánoční svátky jsou především svátky klidu a pohody, což znamená, že bychom v tomto období měli přestat myslet na práci a každodenní starosti a věnovat se především sobě a své drahé polovičce. A jak jinak si lásku dokazovat než v ložnici?
Článek
Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuální výdrží? Možná budete překvapeni
Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuální výdrží? Možná budete překvapeni Milostné hrátky zastupují v našem životě, ať už chceme nebo ne, velmi důležitou roli. Jak si v této oblasti stojí jednotlivá znamení zvěrokruhu? Se kterými zažijete noc plnou vášně a které si naopak nevedou příliš dobře?
Článek
Poševní sekret jako elixír zdraví? Zde je seznam několika jeho zdravotních výhod!
Poševní sekret jako elixír zdraví? Zde je seznam několika jeho zdravotních výhod! Orální sex si užívají nejenom muži, ale i my ženy. Věděly jste však, že tato součást sexuálního života sebou nese určité zdravotní výhody? Co se stane, když muž spolkne poševní sekret?
Článek
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se divit!
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se divit! Mnoho žen při vzpomínce na svých sladkých dvacet let také zavzpomíná na to, jaký byl jejich sexuální život a zatouží, aby se to alespoň na chvíli vrátilo. Podle odborníků je však naprosto normální, že se náš sexuální život v průběhu let změní, ovšem nemusí to výlučně znamenat to, že se změní k horšímu.
Článek
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.
Článek
Jak jsou na tom s orgasmem jinde ve světě? Nejhůře dopadla Kanada!
Jak jsou na tom s orgasmem jinde ve světě? Nejhůře dopadla Kanada! Zajímalo by vás, jak jsou na tom země, co se týče v počtu orgasmů? V tom případě nejste sami, protože jedna společnost, která vyrábí oblíbené hračky pro dospělé, se vydala na průzkum, aby zjistila, jak tomu doopravdy je.
Článek
Proč by každá žena měla používat erotické hračky
Proč by každá žena měla používat erotické hračky Erotické hračky mohou okořenit váš sexuální život, přinést do vztahu svěží vzduch a zvýšit uspokojení.
Článek
Proč muži ženy tak rádi orálně uspokojují? Tady je 6 hlavních důvodů!
Proč muži ženy tak rádi orálně uspokojují? Tady je 6 hlavních důvodů! Orální sex je příjemný nejen mužům, ale také nám ženám. Ovšem najdou se i takové ženy, které se u něj nedokážou naplno uvolnit a stydí se. Proto jsme si pro vás připravili těchto 6 důvodů, které vám snad s tímto problémem pomohou, a vy si budete moci orálního sexu užívat plnými doušky.
(942) Načíst více