Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie 18+

Článek
Sexuální anorexie neboli odpor k sexu. Jak se projevuje a kdy vlastně vzniká?
Sexuální anorexie neboli odpor k sexu. Jak se projevuje a kdy vlastně vzniká? Říká vám něco pojem sexuální anorexie? Pokud ne, nejste sami. Zjednodušeně lze říci, že se jedná o odpor k sexu. Jak se projevuje a co jej způsobuje, na to se podíváme v následujícím článku.
Článek
Historky prostitutek a prostitutů. Za co jim byli jejich klienti ochotní zaplatit?
Historky prostitutek a prostitutů. Za co jim byli jejich klienti ochotní zaplatit? O prostituci se říká, že je to to nejstarší řemeslo ze všech. V každém zaměstnání dochází k nějakým trapným či úsměvným situacím a věřte, že právě u tohoto zaměření jich je víc než dost.
Článek
Aplikace na sex: V Dánsku spustili aplikaci iConsent, ve které si lidé udělují souhlas se souloží
Aplikace na sex: V Dánsku spustili aplikaci iConsent, ve které si lidé udělují souhlas se souloží V prosinci roku 2020 Dánsko zpřísnilo zákon o znásilnění. Aby nešlo o tento přečin, musí nově s pohlavním stykem souhlasit oba partneři. Právě proto začala v Dánsku fungovat mobilní aplikace iConsent, která se zaměřuje na dobrovolný sex. V této aplikaci mohou Dánové zaregistrovat svého sexuálního partnera a odkliknout mu souhlas se souloží.
Článek
Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu
Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu Spousta párů po delším soužití přesídlí své sexuální hrátky jen do ložnice. To je však velká škoda, protože nejenom jejich domácnost skýtá mnoho zákoutí, kde by si milování užili možná více ale i venku je spousta možností. Pokud si však nevíte rady, kde přesně by to mělo být, i v tomhle vám vaše znamení zvěrokruhu může být nápomocno.
Článek
Rimming - staronová sexuální praktika?
Rimming - staronová sexuální praktika? Setkali jste se už s pojmem rimming? Možná jste o něm ještě neslyšeli, ale pravděpodobně jste ho už prováděli v praxi. Jedná se o sexuální techniku, která nejspíše není vhodná pro všechny. I přesto ji spoustu heterosexuálních i homosexuálních párů pravidelně praktikuje. Jen se o tom moc nemluví. Že by to byla staronová sexuální praktika?
Článek
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem Britka Tracy Kissová se rozhodla, že se bude před koronavirem chránit dosti svérázným způsobem. Tato dvojnásobná maminka, která v současnosti pracuje jako osobní trenérka, se netají tím, že si každý den dopřeje skleničku smoothie obohaceného o sperma. Co na její způsob ochrany před COVIDem-19 říkají virologové?
Článek
Dlouhé čtyři roky nemohli mít dítě. Dělali ovšem jednu velkou chybu
Dlouhé čtyři roky nemohli mít dítě. Dělali ovšem jednu velkou chybu Mnoho mladých párů se snaží počít dítě. Některým se to podaří, jiní bohužel takové štěstí nemají. Stejně na tom byl i 26letý muž a jeho 24letá přítelkyně. Ti se snažili dlouhé 4 roky. Nakonec se rozhodli vyhledat pomoc lékaře a ten odhalil chybu, kterou po celou dobu dělali.
Článek
Tajemstvím odhaleno: Tohle je ideální velikost pánského přirození
Tajemstvím odhaleno: Tohle je ideální velikost pánského přirození To, jaká je ideální a normální velikost pánské chlouby, je často velmi diskutovaným tématem. Především ženy mívají rozdílné názory. Některé preferují délku, jiné tloušťku. Jaká je tedy ideální norma?       
Článek
Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků
Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků Američanka Paigey Miller má velmi nestandardní povolání. Na plný úvazek totiž pracuje jako „dospělé mimino“. Ve svém miminkovském převleku se fotí i natáčí, fotky a videa následně prodává za slušný obnos mužům na internetu. Její příznivci jí dokonce platí pleny a kojeneckou výživu. Je to ještě normální?
(162) Načíst více