Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie 18+

Článek
Tyto muže v posteli nechcete potkat
Tyto muže v posteli nechcete potkat Ženy za svůj život obvykle vystřídají několik sexuálních partnerů, některé více, jiné naopak méně. Ať už se jedná pouze o úlet na jednu noc nebo o trvalejší vztah, najdou se tací, kteří v tomto směru příliš nevynikají.
Článek
Myslíte ještě na svého bývalého? Stará láska nerezaví…
Myslíte ještě na svého bývalého? Stará láska nerezaví… Tenkrát se zdálo, že se váš vztah naplnil. Teď se zdá, že jste potřebovali jediné - čas. Rok, dva, pět, třeba i deset let. Vždyť vzpomeňme si na Bergmanův film, kde dva manželé, jejichž vztah vyčpěl, se rozvedou a každý si najde jiného partnera, aby se k sobě po několika letech vrátili jako milenci ve vztahu, který byl najednou mnohem plnější.
Článek
Jak správně příteli vyznat lásku?
Jak správně příteli vyznat lásku? Muž by vám na tuto otázku odpověděl jednoduše – splňte mu v posteli vše, co chce, a bude mu jasné, že ho upřímně milujete. My ženy ale vyznání lásky nebereme tak předvídatelně a nízce. Hodně o něm přemýšlíme a dlouze se ujišťujeme, zda přítele opravdu milujeme.
Článek
Které ženy muže akorát děsí?
Které ženy muže akorát děsí? Dnešní doba si naštěstí už nežádá ženy, teré pro svého milého udělají vše, co mu na očích vidí. Stále však samostatné a emancipované dámy nejsou pro muže tolik atraktivní, ba dokonce se může zdát, že se jich opačné pohlaví bojí jako čert kříže. Jaká byste tedy měla být, aby vás muž milovat?
Článek
Osm zaručených tipů pro perfektní milostný život
Osm zaručených tipů pro perfektní milostný život Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do své ložnice. Vyplatí se to!
Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
Existuje osudová láska?
Existuje osudová láska? Ohledně lásky a vztahů bylo provedeno již mnoho výzkumů. Dozvěděli jsme se z nich například, že pro vztah je kritický první, třetí a pátý rok. Nebo že zátěžovou zkouškou vztahu je prvních deset let a takový vztah pak už přežije vše. Co ale je osudová láska? A co je to vůbec osudová láska?
Článek
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné?
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné? Rozchod – noční můra všech žen a mužů. V každém vztahu je rozchod nejhorší představou, kterou si kdy žena, která touží po manželství a šťastném životě, může představit. Mohou být žena s mužem po rozchodu přátelé?
Článek
Tipy pro uspěchané ženy
Tipy pro uspěchané ženy Ať už se nám to líbí nebo ne, stres občas přepadne každého. Může nás trápit zaměstnání, zkoušky ve škole nebo starost o rodinu. I když se nám na cestě za našimi cíli staví nejrůznější překážky, neměli bychom se nechat vykolejit a stresu se postavit čelem. Jak? To se dozvíte v dnešním článku.
(945) Načíst více