Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život

Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život Zdroj: Profimedia

Modelka, influencerka a trojnásobná maminka Ornella Koktová se na Instagramu pochlubila svatební fotkou s Josefem Koktou, od jejíhož pořízení uplynulo již osm let. Manželé Koktovi u této příležitosti oslavili bronzovou svatbu, která se tradičně připomíná právě po osmi letech manželství.

Dneska slavíme bronzovou svatbu. Jde konkrétně o 8 let od svatby. Abych řekla pravdu, uteklo to jako voda. A ten název “bronzová” - mám pocit, jako když jde už o skoro zlatou! Tolik jsme toho spolu zvládli @koktajosef,”#MilujuTě,” napsala v pondělí 16. ledna 2023 Ornella Koktová na Instagramu a připojila svou svatební fotku z roku 2015.

Právě 16. ledna 2015 si Ornella Štiková vzala o 36 let staršího podnikatele Josefa Koktu. Málokdo tehdy věřil, že jim manželství vydrží. Nepřející lidé ovšem ostrouhali. Ornella Štiková a Josef Kokta žijí ve spokojeném manželství již 8 let a vychovávají tři společné děti.

“Jste úžasní. Veliká gratulace a spousty, spousty dalších šťastných let vám přeji.”, “To je krásné. Blahopřeji vám k výročí a přeji, ať se vám i dál společně daří.”, “A pak, že vám to nevyjde, říkal bulvár tehdy. Gratuluji. A hlavně zdraví a hodně lásky, kterou spolu stále máte,” popřáli Ornelle Štikové k bronzové svatbě její instagramoví sledující.

Zdroj: Shutterstock Bronzová svatba, která se často označuje také jako plechová svatba, se slaví po osmi letech manželství. V minulosti si manželé u této významné příležitosti věnovali lesklé předměty do domácnosti. Nejčastěji se jednalo o kuchyňské nádobí. V současné době představují vhodný dárek k bronzové svatbě třeba nejen šperky z bronzu, ale jakékoliv milé dárky, které manželům udělají navzájem radost.

Zdroj: Instagram.com/ornellakoktova, Beremese.cz

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2023 15:23 Nahlásit obsah