Kategorie Manželé

Článek
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem?
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem? Jistě si všichni pamatujete na filmové manžele, kteří společně vychovávali sedm dětí. Každý z nich si do manželství přivedl tři děti, společně pak měli ještě dceru. Víte, o kom je řeč?
Článek
Rodina odmítla vlastní dítě, protože se narodilo s deformovanou tváří. Doktoři to s ním však nevzdali
Rodina odmítla vlastní dítě, protože se narodilo s deformovanou tváří. Doktoři to s ním však nevzdali Dítě je tím nejcennějším pokladem, jaký může každá maminka dostat. Jenže to se nedá říct o rodině z následujícího příběhu, která odmítla si převzít své čerstvě narozené dítě z nemocnice domů. Chlapeček se totiž narodil s deformovaným obličejem a dalšími částmi těla.
Článek
Jaké zásadní změny se ve vztahu objeví rok po svatbě?
Jaké zásadní změny se ve vztahu objeví rok po svatbě? Ačkoliv se může zdát, že je svatba jen den, kdy si pár slíbí před svou rodinou a přáteli lásku a věrnost, ve skutečnosti je to jeden z životních milníků, který značí, že již nic nebude jako dřív a dokonce i osobnosti obou zúčastněných se začínají po svatbě měnit.
Článek
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve Když se Heidi a Ed Savittovi v létě po šestiletém vztahu vzali, nenapadlo by je, že by jejich svatební den mohl být na jednu stranu tak zvláštní a na stranu druhou tak vzrušující.
Článek
Architekt přestavěl staré obilné silo na útulné hnízdečko pro jeho ženu. Nádhera!
Architekt přestavěl staré obilné silo na útulné hnízdečko pro jeho ženu. Nádhera! Takzvané mini domečky začínají být opravdu v kurzu. Mnoho lidí se raději uskromní a žije minimalistickým životním stylem, který pochopitelně zahrnuje i bydlení. To z následujícího příspěvku na první pohled spíše připomíná domeček pro panenky.
Článek
Její manžel s ní nemohl jet na svatební cestu. Neuvěříte, co žena udělala
Její manžel s ní nemohl jet na svatební cestu. Neuvěříte, co žena udělala Manželský pár z Pákistánu se rozhodl, že své líbánky stráví v Řecku. Jen pár dní před odletem však muž zjistil, že mu bylo zamítnuto vízum. Protože dovolená již byla zaplacena, pár se dohodl, že žena pojede sama. Jaké fotografie na dovolené pořídila?