Kategorie Manželé

Článek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek Milostný trojúhelníky mezi miss Anetou Vignerovou, scénáristou Petrem Kolečkem a herečkou Denisou Nesvačilovou se zřejmě rozpletl. Jak poukázal deník Blesk, 39letý Petry Kolečko a 35letá Aneta Vignerová, která je zároveň matkou Kolečkova 2letého syna Jiříka, se tajně vzali. Pár si měl říct ano 14. března 2023 v Českém Krumlově.
Článek
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život Modelka, influencerka a trojnásobná maminka Ornella Koktová se na Instagramu pochlubila svatební fotkou s Josefem Koktou, od jejíhož pořízení uplynulo již osm let. Manželé Koktovi u této příležitosti oslavili bronzovou svatbu, která se tradičně připomíná právě po osmi letech manželství.
Článek
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem?
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem? Jistě si všichni pamatujete na filmové manžele, kteří společně vychovávali sedm dětí. Každý z nich si do manželství přivedl tři děti, společně pak měli ještě dceru. Víte, o kom je řeč?