Kategorie Láska a vztahy

Článek
Co muže na ženách absolutně nepřitahuje? Budete nemile překvapená!
Co muže na ženách absolutně nepřitahuje? Budete nemile překvapená! Chcete se svému protějšku co nejvíc zalíbit? Snažíte se o dokonalý make-up, sladěné oblečení a perfektní upravenost? To, co vám na sobě přijde hezké a sexy, je ale pro spoustu mužů spíš neatraktivní. Jakým věcem, které muži na ženách absolutně nesnášejí, byste se tedy měla raději vyhnout?
Článek
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu!
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu! Ne nadarmo se říká, že láska je slepá a zamilovaní lidé často ignorují známky toho, že vztah, ve kterém se právě nachází, je spíše škodlivým nežli přínosným. A jaké známky to vlastně jsou? Podle čeho se dá poznat, že nejde o skutečnou, ale toxickou lásku?
Článek
Tato fotka způsobila na Instagramu hotové šílenství. Až si přečtete komentář, pochopíte proč...
Tato fotka způsobila na Instagramu hotové šílenství. Až si přečtete komentář, pochopíte proč... "I po letech, tento muž miluje každou křivku, každý záhyb, každý kousek mého těla. Nikdy jsem nerozuměla tomu, proč," vyznala se Jasmine Owens na Instagramu a připnula fotku, na níž je se svým mužem pouze v plavkách. Z jejího instagramového vyznání se takřka přes noc stala velká senzace. Lidé jej komentovali i sdíleli. Čtěte dál a dozvíte se, proč.
Článek
8 signálů, že opravdu potřebujete sex!
8 signálů, že opravdu potřebujete sex! Sice my ženy období bez sexu zvládáme o něco lépe než muži, avšak po delší době nám naše tělo dokáže dát dost jasně najevo, že mu právě tyto chvilky chybí. Protože jak už to tak bývá, žena, která má delší dobu sexuální půst, se chová naprosto jinak než žena, která má sex pravidelně. Nevěříte?
Článek
Netradiční žádosti o ruku: Pánové, inspirujte se!
Netradiční žádosti o ruku: Pánové, inspirujte se! Snad každá žena má jasnou představu o tom, jak by jí měl její milovaný požádat o ruku. A když k tomuto zásadnímu okamžiku dojde, dámy jsou z něj často rozčarované. Dnešním mužům prý chybí smysl pro originalitu, což dokládá i výzkum britského klenotnictví Hot Pink. Jak by tedy měla netradiční žádost o ruku vypadat, aby byly ženy spokojené?
Článek
6 ženských vlastností, které muži nesnáší ze všeho nejvíc!
6 ženských vlastností, které muži nesnáší ze všeho nejvíc! Ačkoliv jsme my ženy naprosto dokonalým stvořením, které nejde nemilovat, i my oplýváme jistými vlastnostmi, které muži zas až tolik v lásce nemají. A jaké to jsou? Na to se podívejte v následujícím článku!
Článek
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří!
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří! Bohužel líbání je jedna z věcí, o které se nikdy nedovíme, zda ji děláme správně. Můžeme však doufat v to, že kdybychom v tom byli opravdu špatní, tak by nám to naše drahá polovička sdělila. Bohužel na to ale spoléhat nemůžeme, a proto pro vás máme dnes 4 techniky líbání, podle kterých poznáte, že v tom nejste vůbec tak dobří, jak jste si mysleli.
(203) Načíst více