Kategorie Láska a vztahy

Článek
Upskirting: Mobilní fenomén na hraně zákona
Upskirting: Mobilní fenomén na hraně zákona Když se vám kluci na základní škole dívali pod sukně, možná jste měla za to, že je to jenom nevinná hra. Jenomže s rozvojem moderních technologií tu je nový fenomén zvaný upskirting, který postrádá veškerou nevinnost. Muži mobilním telefonem fotí ženy pod sukněmi, fotky následně končí na sociálních sítích, nebo dokonce i na pornostránkách.
Článek
Čtyři věci, které při milování nesnáší každá žena
Čtyři věci, které při milování nesnáší každá žena Každá z nás si při milování potrpí na něco jiného a to je zcela v pořádku. Avšak existují věci, které bez výjimky každou z nás dokážou pěkně vytočit a zkazit nám náladu i chuť. Co tedy muži v souvislosti se sexem dělají a nás to přivádí k šílenství?
Článek
To, co jako první uvidíte na tomto obrázku, odhalí, co děláte ve vztazích špatně
To, co jako první uvidíte na tomto obrázku, odhalí, co děláte ve vztazích špatně Každý z nás se rodí s určitými vlastnostmi, ať už s těmi dobrými či špatnými. Tím, že jsou nám tyto vlastnosti dány do vínku již od narození, jen těžko se dají změnit, je však dobré o nich vědět.
Článek
Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí
Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí My ženy jsme pro muže naprosto nevyzpytatelné, ale především okouzlující bytosti, bez kterých jednoduše nemohou být. Ačkoliv samy o sobě jsme neodolatelné, existuje pět věcí, které na nás muži milují a kterými na každého z nich zapůsobíme i beze slov. Které to jsou?
Článek
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení Ray Smith se rozhodl, že svou milovanou přítelkyni Claire požádá o ruku trochu netradičním způsobem. Nafotil s ní proto 148 snímků, kde jí s pomocí kartičky s nápisem „Vezmeš si mě?“ žádal o ruku, aniž by o tom měla sebemenší tušení.
Článek
Dva typy žen, které jsou pro muže nejatraktivnější. Jste to i vy?
Dva typy žen, které jsou pro muže nejatraktivnější. Jste to i vy? Již po staletí se snažíme my ženy přijít na to, co muže na nás přitahuje nejvíce. Proč se stává, že nepříliš atraktivní dívka dokáže okouzlit více, než dlouhonohá blondýnka s modrýma očima?
Článek
5 věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit?
5 věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit? Sluneční paprsky nás rozpalují a doba dovolených láká k postelovým hrátkám víc, než kdy jindy. Možnosti jsou neomezené a každý upřednostňuje něco jiného. Jsou ale věci, které zkazí náladu snad každé ženě. Vybrali jsme pět nejčastějších hříchů, kterých se na nás muži v souvislosti se sexem dopouštějí.
Článek
První rande: Varovné signály, kdy raději hodit zpátečku
První rande: Varovné signály, kdy raději hodit zpátečku První rande lze s nadsázkou přirovnat k pracovnímu pohovoru. Právě během něj se snažíte co nejvíc dozvědět o svém protějšku, se kterým byste mohla do budoucna tvořit pár. Pozorně proto naslouchejte a všímejte si i těch nejmenších detailů. A navíc: Prozradíme vám několik varovných signálů, při kterých byste raději měla dát nohy na ramena.
Článek
Špatné vztahové návyky, které rozhodně nekopírujte od svých rodičů
Špatné vztahové návyky, které rozhodně nekopírujte od svých rodičů Některé ze způsobů, kterými přistupujeme k různým životním situacím, jsme okoukali od svých rodičů. Ať už v tom dobrém, nebo špatném. A týká se to samozřejmě i přístupu k partnerovi. Možná, že jste si říkala "nikdy taková nebudu". Pokud se chcete vyvarovat špatných vztahových návykům, jimiž se řídí vaši rodiče, řekneme vám, jak na to.
(272) Načíst více