Kategorie Láska a vztahy

Článek
Generace SINGLES: Svobodná volba nebo prokletí třicátníků?
Generace SINGLES: Svobodná volba nebo prokletí třicátníků? Mají dávno po škole. Živí je flexibilní práce. Hodně času věnují seberozvoji, cestování, přátelům. Cítí se skvěle v kůži nezávislého člověka, který má život ve své režii. Bez závazků, bez partnera. Vyslouží si člověk status “singles” navždy?
Článek
7 věci, které od vztahu očekává každý muž bez výjimky!
7 věci, které od vztahu očekává každý muž bez výjimky! Jistě jste si také všimly, že muži mají problém mluvit o svých vztazích a o tom, co od nich očekávají. Možná jen nedokážou správně pojmenovat své pocity anebo jen o nich mluvit nechtějí.
Článek
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
Článek
Chcete si upevnit vztah? Tato slova byste měla partnerovi říkat každý den!
Chcete si upevnit vztah? Tato slova byste měla partnerovi říkat každý den! Přemýšlela jste někdy o tom, co byste mohla každý den udělat pro upevnění vašeho vztahu s partnerem? K tomu, abyste k sobě měli se svou polovičkou blíže, nepotřebujete kupovat žádné zbytečné dary. Pozornost naopak věnujte slovům, která vycházejí z vašich úst.
Článek
Randění po třicítce: V čem je těžší najít si partnera pro život?
Randění po třicítce: V čem je těžší najít si partnera pro život? Seznámit se není snadné. A to hlavně po třicítce. Seznámení se s novým člověkem, ze kterého by se mohl vyklubat potenciální partner, už spousta žen, kterým je nad třicet, nenechává náhodě. Rozdíl v seznamování po třicítce ve srovnání s tím, když vám bylo dvacet, je ale zásadní. S čím byste měla počítat, když v tomto věku hledáte životního partnera?
Článek
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí!
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí! Líbání do vztahu prostě patří! Věděla jste třeba, že většina lidí si dokáže vzpomenout až na 90 procent podrobností prvního společného polibku? Anebo že 59 procent mužů a 66 procent žen je po prvním špatném polibku méně přitahováno svým potenciálním partnerem? Další zajímavá fakta o líbání, která jste možná nevěděla, se dozvíte v tomto článku!
Článek
Deset návyků, které muže na ženách dovádí k šílenství!
Deset návyků, které muže na ženách dovádí k šílenství! Ačkoliv my ženy zaujmeme muže nejdříve svých vzhledem, naše chování v dlouhodobějším horizontu hraje mnohem větší roli. A právě proto jsme si pro vás připravili 10 návyků, které ženy či dívky dělají a muže tím doslova přivádí k šílenství!
Článek
Dejte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás vypoví!
Dejte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás vypoví! Čáry na rukou – pro jednoho jen obyčejné čáry, které nic neznamenají a pro druhého je to jeho celý život vepsaný právě v dlani. Tak či onak, podle všeho čáry na rukou dokážou o člověku vypovědět například to, jakou má osobnost, jak přistupuje k lásce anebo také jaká bude jeho budoucnost.
Článek
8 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouštějí na prvním rande!
8 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouštějí na prvním rande! Ačkoliv o sobě mají muži leckdy jen to nejlepší mínění a odmítnutí berou velmi špatně, měli by si uvědomit, že ne vždy je chyba na straně žen. Je možné, že i oni sami mají nějakou tu chybku, která jim právě pokazila celé rande.
(214) Načíst více