Kategorie Láska a vztahy

Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky Láska má mnoho podob. Svědčí o tom vztah argentinského miliardáře, který si vzal za ženu mladou modelku. Tento pár od sebe dělí neuvěřitelný rozdíl 43 let. Elina Fernandez tvrdí, že 76letý Eduardo Francisco Costantini je láskou jejího života. Spousta lidí však zaujímá jiný názor a jejich lásce příliš nevěří.
Článek
Na 53letou sexy influencerku letí o polovinu mladší muži. Ostatním ženám radí, jak na zajíčky
Na 53letou sexy influencerku letí o polovinu mladší muži. Ostatním ženám radí, jak na zajíčky Influencerka Andrea Sunshine má 53 let a mladší muži na ni stojí fronty. Na sociálních sítích se proto rozhodla na základě svých zkušeností radit ostatním zralým ženám, jak na zajíčky. Podle této sexy zralé ženy touží mladší muži u starších žen po svalech a sebevědomí - a obojího má Andrea Sunshine na rozdávání.
Článek
Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní
Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní Některé ženy a dívky, které se připravují na svůj den D, činí opravdu zvláštní rozhodnutí. Pokud jde o jejich vlastní svatbu, v některých věcech jsou neoblomné a když se pro něco rozhodnou, nejde s nimi hnout. Na nový level toho všeho se dostala jedna nevěsta, která požádala svou družičku, aby se ostříhala. Pravý důvod této žádosti vás šokuje.
Článek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek Milostný trojúhelníky mezi miss Anetou Vignerovou, scénáristou Petrem Kolečkem a herečkou Denisou Nesvačilovou se zřejmě rozpletl. Jak poukázal deník Blesk, 39letý Petry Kolečko a 35letá Aneta Vignerová, která je zároveň matkou Kolečkova 2letého syna Jiříka, se tajně vzali. Pár si měl říct ano 14. března 2023 v Českém Krumlově.
Článek
Rozchod Natálie Kočendové a Davida Vitáska? Údajně už netvoří pár
Rozchod Natálie Kočendové a Davida Vitáska? Údajně už netvoří pár Vypadá to, že je za dveřmi rozpad dalšího páru z reality show Love Island. Natálie Kočendová a David Vitásek se dali dohromady v průběhu této show a i když jejich okolí tomuto vztahu velkou šanci nedávalo, zamilovaný pár po skončení soutěže zůstal stále spolu a dokonce si našli společné bydlení.
Článek
Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku
Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku Američané Michael Lee a Angela Paeng jsou sestřenice a bratranec. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mezi nimi nepřeskočila jiskra a nezačali spolu chodit. O tom, že je mezi nimi víc než příbuzenský vztah, oznámili rodině velmi neobvyklým způsobem. Na Facebooku totiž sdíleli fotku, na níž se líbají.
Článek
Mezi manželi je rozdíl 37 let a opět šokují: 62letá žena a její 25letý manžel touží po společném miminku
Mezi manželi je rozdíl 37 let a opět šokují: 62letá žena a její 25letý manžel touží po společném miminku Když mezi sebou 62letá Cheryl a 25letý Quran uzavřeli manželství, všechny jejich sňatek šokoval. Manželé McGregorovi, mezi nimiž je věkový rozdíl 37 let, však jdou ještě dál. Rozhodli se, že si pořídí miminko. Se společným potomkem to podle svých slov myslí opravdu vážně.
Článek
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy Když jsme s někým ve vztahu, postupem poznáváme všechny zvyky našeho protějšku. Jde o dobré zvyky, zlozvyky nebo opravdu nechutné zvyklosti. Své by vám o tom mohl povědět jeden muž, který přišel na to, co jeho přítelkyně dělá s použitými kontaktními čočkami. Její zlozvyk není opravdu pro slabé povahy.
(243) Načíst více