Kategorie Láska a vztahy

Článek
10 signálů toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky!
10 signálů toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky! Najít si někoho, s kým vám je dobře a dokonale si rozumíte, je opravdové štěstí. Ale najít si zároveň i někoho, s kým vám to vydrží už napořád, je hotový zázrak. A jak tedy poznat, že ten koho milujete, je ten pravý, a že vaše láska i hory přenáší?
Článek
Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého
Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého Ráda bych vám dnes napsala o tom, jak je v dnešní době těžké seznámit se s mužem, který ani nemusí být váš vysněný a ani to nemusí být pan dokonalý. Prostě s mužem, se kterým by vám bylo dobře, a byl tady pro vás, když vám není úplně do smíchu.
Článek
5 otázek, které dokážou muže dokonale naštvat!
5 otázek, které dokážou muže dokonale naštvat! I přesto, že je ve vztahu důležitá komunikace, existuje pár otázek, které dokážou muže vytočit doběla a my ženy je velmi rády používáme.
Článek
Proč je důležité umět odpouštět? Tohle by si měl přečíst každý!
Proč je důležité umět odpouštět? Tohle by si měl přečíst každý! Už v dětství jsme byli nuceni odpouštět těm, kteří si to ne vždy úplně zasloužili. Někdo nám vzal hračku, my začali brečet, on se musel omluvit a my pochopitelně odpustit – je vám to povědomé, že? My vám ale dnes vysvětlíme, proč je důležité umět odpustit a také jak je důležité umět se omluvit.
Článek
Čtenářka píše: zákon přitažlivosti
Čtenářka píše: zákon přitažlivosti Jak je možné, že jsou spolu lidé, kteří nemají nic společného? Podle čeho si vybíráme partnery? Nedávno jsem byla svědkem několika událostí týkajících se vztahů. Pár věcí mi konečně došlo. A snad jsem pochopila zákony přitažlivosti. 
Článek
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění Jste sebevědomá nezávislá žena nebo se o to alespoň snažíte. Pak dorazíte na další rande a zjistíte, že tohle muži nedokáží ocenit, jste pro ně prostě mimozemšťan.
Článek
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství!
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství! Jsou věci, které by se v manželství a celkově v partnerském vztahu prostě dělat neměly. I přesto, že to v tu chvíli nemusíte myslet nijak zle, partner to postupem času, kdy se problémy budou na sebe nabalovat, uvidí jinak. Přichystali jsme si tedy pro vás 7 věcí, na které byste si měli dávat pozor, pokud chcete, aby vaše manželství vydrželo.
(172) Načíst více