Kategorie Láska a vztahy

Článek
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří!
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří! Bohužel líbání je jedna z věcí, o které se nikdy nedovíme, zda ji děláme správně. Můžeme však doufat v to, že kdybychom v tom byli opravdu špatní, tak by nám to naše drahá polovička sdělila. Bohužel na to ale spoléhat nemůžeme, a proto pro vás máme dnes 4 techniky líbání, podle kterých poznáte, že v tom nejste vůbec tak dobří, jak jste si mysleli.
Článek
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení!
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení! O tom, že by muž neměl chuť na sex, se mnoho článků nepíše a není ani divu, oni na něj přeci mají chuť pořád. Jenže i v tomto případě existují výjimky – jsou totiž 4 situace, kdy muž dá raději přednost něčemu jinému než sexu!
Článek
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem Hádky ve vztahu jsou zcela normální a je přirozené, že v průběhu času se mezi dvěma partnery objeví neshody, které je třeba si vyjasnit. Samotným hádkám proto zabránit nejde, my pro vás však máme deset rad, které vám poradí s tím, jak se chovat po hádce.
Článek
Jak s partnerem usínáte? A co to o vašem vztahu vypovídá? Zde je odpověď!
Jak s partnerem usínáte? A co to o vašem vztahu vypovídá? Zde je odpověď! Napadlo by vás někdy, že to, v jaké poloze usínáte a spíte vedle svého partnera, dokáže o vašem vztahu spoustu věcí vypovědět? Podle britské studie, kterou zveřejnil deník Daily Mail, opravdu velice záleží na tom, jak vedle svého milého uleháte.
Článek
Proč je pro člověka sexuální půst nezdravý? Tady je 6 hlavních důvodů!
Proč je pro člověka sexuální půst nezdravý? Tady je 6 hlavních důvodů! Sex, sex a znovu ten sex – tohle je pro nás prostě věčné téma, které nikdy neomrzí. Nejenom, že se díky němu cítíme fyzicky dobře, jásá i naše duševní zdraví. Jenže co se stane, když se bohužel neoddáváme pravidelnému dovádění a trpíme jeho absencí? Na tuhle otázku vám odpoví následující článek.
Článek
Jaká jsou tajemství šťastného vztahu? Možná budete překvapeni
Jaká jsou tajemství šťastného vztahu? Možná budete překvapeni Když vidíte na ulici dva staré manžele držící se za ruku, možná přemýšlíte o tom, v čem vlastně spočívá tajemství těchto šťastných manželství. Populárnímu bloggerovi Marku Mansonovi to vrtalo tak dlouho hlavou, až se rozhodl provést experiment, kterého se zúčastnilo 1500 lidí. Jaká jsou podle nich tajemství šťastného vztahu?
(195) Načíst více