Kategorie Láska a vztahy

Článek
Jak poznat, že je váš partner manipulátor
Jak poznat, že je váš partner manipulátor Ačkoliv to na první pohled nevypadá, postupem času, jakmile opadnou růžové brýle zamilovanosti, může nám dojít, že žijeme s někým, kdo námi pomalu ale jistě manipuluje.
Článek
Jste dobrá milenka? Prozradí to na vás tyto věci
Jste dobrá milenka? Prozradí to na vás tyto věci Ačkoliv bychom to rády o sobě všechny tvrdily, ne každá z nás je dokonalá milenka. Jsme bytosti, které mají tendenci věřit tomu, že naše „postelové dovednosti“ jsou výjimečné a úžasné, což však nemusí být vůbec pravda.
Článek
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
Článek
Je vaše láska ta pravá? Prozradí to tyto signály
Je vaše láska ta pravá? Prozradí to tyto signály Najít si někoho, s kým vám je dobře a dokonale si rozumíte, je opravdové štěstí. Ale najít si zároveň i někoho, s kým vám to vydrží už napořád, je hotový zázrak. A jak tedy poznat, že ten koho milujete, je ten pravý, a že vaše láska i hory přenáší?
Článek
Nejhorší vlastnosti nezadaných žen
Nejhorší vlastnosti nezadaných žen Ať chceme nebo ne, to, že jsme již nějakou dobu bez partnera, nám jednoduše řečeno začne „lézt na mozek“. Většinou si to samy ani nepřipouštíme, ovšem naše okolí si začne všímat, že se u nás najednou vyskytuje těchto 5 vlastností, které jsou pro single ženy typické.
Článek
Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti
Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti Chodíte s partnerem několik let a už vás pěkně štve, jak se vás ostatní ptají, kdy budete mít děti? Odpovědět na tyto otázky není nic příjemného, zvlášť když je slyšíte několikrát za měsíc. Australanka Adele Barbarová právě proto rozjela na Facebooku virální kampaň, v níž ostatním vzkazuje: Přestaňte se ptát párů na to, kdy budou mít děti!
Článek
Je do vás zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě
Je do vás zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
Článek
Nejistota ve vztahu: Pozor na tyto varovné signály
Nejistota ve vztahu: Pozor na tyto varovné signály Pokud cítíte, že byste měli být svým partnerem více milovaní a oceňovaní, zkuste se zamyslet nad těmito pěti ukazateli. Možná není s vaším vztahem něco v pořádku.
(238) Načíst více