Kategorie Láska a vztahy

Článek
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal Máte dítě školou povinné? V tom případě je pro vás příprava svačiny samozřejmostí a také skvělým způsobem, jak svému školákovi doplnit nezbytné živiny a zpříjemnit mu den. Bohužel i v dnešní době některé děti zůstávají ve škole bez jídla, protože jejich rodiče nemají zkrátka peníze.
Článek
Manželka zjistila, že ji muž podvádí. Všichni teď žijí v polyamorním vztahu a absolvovali svatbu
Manželka zjistila, že ji muž podvádí. Všichni teď žijí v polyamorním vztahu a absolvovali svatbu Příběh manželů Yasminy a Tyquana a Tyquanovy milenky Cieary ukazuje, že láska může překonat tradiční hranice a vytvořit netradiční, ale pevný vztah. Společně vychovávají devět dětí a sdílejí radosti i výzvy polyamorního života. Svou vzájemnou lásku zpečetili svatbou.
Článek
Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson
Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson V dnešní době je hledání vhodného partnera něco jako hledání jehly v kupce sena. Jde o velmi náročný úkol, který někdy nemusí dopadnout vůbec dobře. Jedna žena však tvrdí, že objevila zcela nový způsob, jak dostat muže do manželství. Stačí k tomu údajně jedna jediná věta, pro kterou jí byl inspirací výrok Pamely Anderson.
Článek
Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami
Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami Říká se, že šestý smysl žen nikdy nelže. Pokud vás tedy nahlodává červíček podezření, že vás váš přítel podvádí, chtějte opravdový důkaz. Odhalit možnou nevěru lze pomocí jednoduchého triku se třpytkami, které schováte důmyslně v autě. Jestliže se tímto způsobem přítelova nevěra potvrdí, už je pouze na vás, jak budete postupovat dál.
Článek
Jak poznáte, že je váš vztah u konce? Tyto signály říkají, že se s vámi chce partner rozejít
Jak poznáte, že je váš vztah u konce? Tyto signály říkají, že se s vámi chce partner rozejít Cítíte, že to mezi vámi poslední dobou příliš neklape? I když jste si myslela, že s partnerem zůstanete do konce života, někdy se zkrátka stává, že vztah vyšumí. Máte za vaši lásku bojovat, nebo se připravit na rozchod? Následujícími signály vám partner podvědomě říká, že je mezi vámi konec. Jak tedy poznáte, že se blíží rozchod?
Článek
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž Platforma OnlyFans je stále populárnější. Modelky, které se zde prezentují, často musí čelit nejrůznějším předsudkům. Že je toto stigma neoprávněné, si myslí influencerka Larissa Sumpani. Podle jejích slov jsou právě ženy z OnlyFans těmi nejlepšími manželkami. Jaké argumenty pro toto tvrzení konkrétně předložila?
Článek
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí Žít v dlouhodobém vztahu, který je krásný, pohodový a spokojený, není automatická záležitost. Aby vám to v partnerství či manželství i po letech klapalo, je třeba jít tomu na proti. Jak tedy udržet dlouhodobý vztah, ve kterém se budete cítit oba krásně? Dělejte s partnerem společně zejména následující věci.
Článek
Jste stále single? Tak to změňte
Jste stále single? Tak to změňte Kdo by netoužil po pravé a skutečné lásce. Jenže čekání na naši vysněnou polovičku se může někdy zdát nekonečné. Jestliže i vám se nedaří najít někoho, s kým by měl vztah smysl, možná si ve svém životě vytváříte překážky, které tomu brání. Láska není složitá věc a takhle byste na to měly i pohlížet a dodržovat tato následující pravidla.
Článek
Dexting patří k novým trendům v seznamování. V čem je nebezpečný?
Dexting patří k novým trendům v seznamování. V čem je nebezpečný? V éře digitálních technologií se lidé seznamují jinak, než tomu bylo dříve. Zvláště náročné je navodit v online světě dojem romantiky. Psychologové navíc varují také před novým trendem v seznamování zvaným dexting, který může zhatit vaše vyhlídky na normální partnerský vztah.
(242) Načíst více