Láska nezná hranic: 80letá důchodkyně se vdala za 35letého Egypťana z Facebooku. Co bylo dál?

Láska nezná hranic: 80letá důchodkyně se vdala za 35letého Egypťana z Facebooku. Co bylo dál? Zdroj: Shutterstock

Když se osmdesátiletá Iris Jonesová a pětatřicetiletý Mohamed Ibriham seznámili na Facebooku, nikdo netušil, jaký vliv to bude mít na jejich životy. Přes obrovský věkový rozdíl a nesouhlas rodiny se tento pár rozhodl vzít a prožít zbytek svých životů po společném boku. Jak jejich životní cesta pokračovala?

Seznámili se na Facebooku v roce 2019

V roce 2019 se osmdesátiletá Iris Jonesová rozhodla prozkoumat svět sociálních sítí a zaregistrovala se na Facebooku. Tam se seznámila s pětatřicetiletým Mohamedem Ibrihamem. Co začalo jako běžné internetové přátelství, brzy přerostlo v něco mnohem hlubšího. Iris a Mohamed si rychle padli do oka a jejich virtuální komunikace se stala každodenní rutinou.

Jak jejich vztah sílil, oba cítili potřebu setkat se osobně. Iris neváhala a odletěla do Káhiry, kde Mohamed žil. Jejich první setkání bylo plné emocí a oba rychle zjistili, že jsou stvořeni jeden pro druhého. „Láska zvítězí nade vším,“ řekla Iris, která ve svých 80 letech poprvé po dlouhé době zažila pravou lásku.

Vzali 4 dny od prvního osobního setkání

Jen čtyři dny po jejich prvním setkání se pár rozhodl vzít. Tento rychlý sňatek vzbudil velký rozruch mezi ženinými dětmi a přáteli, kteří se obávali, že Mohamed využívá Iris pro její peníze. Iris se však bránila: „Pokud si mě vezme pro peníze, bude zklamaný, protože žiji jen z důchodu. Dokonce mi řekl, že podepíše manželskou smlouvu, protože chce mě, a ne můj dům,“ vysvětlila.

Iris a Mohamed si řekli své „ano“ v listopadu 2020, ale jejich štěstí brzy narazilo na další překážku. Kvůli pandemii covidu museli čekat deset měsíců, než Mohamed dostane vízum do Spojeného království. Když se konečně setkali, museli čelit novým výzvám spojeným s Mohamedovým přizpůsobením se životu na Západě.

Pár se po příchodu Mohameda do Spojeného království objevil v ranní show Today, kde otevřeně mluvili o svém vztahu a věkovém rozdílu. „Teď máme problémy, protože Mohamed se přizpůsobuje životu na Západě a já se přizpůsobuji tomu, že mám doma muže,“ řekla tehdy Iris. 

Nic netrvá věčně. V roce 2023 se rozešli

Ale v roce 2023 Iris poodhalila, že se s Mohamedem rozešli. "Nikdy jsem nečekala, že se zamiluji do někoho o 46 let mladšího než já, ale zamilovala jsem se. Na Mohamedovi jsem zbožňovala všechno," uvedla pro magazín Closer.

Jaký byl tedy důvod jejich rozchodu? Iris řekla, že všechno bylo skvělé, než to co nebylo, a dodala, že jejich vztah zkrachoval kvůli neustálým hádkám. Místo manžela má teď doma Iris kočičku a je velmi spokojená. Tak už to v životě zkrátka bývá!

Zdroj: Mirror.co.uk, Liverpoolecho.co.uk

Autor:
Publikováno: 12. 6. 2024 11:50 Nahlásit obsah