AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (2457)

Článek
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky K tradičnímu masopustnímu pečivu nepatří pouze boží milosti, koblihy nebo koblížky. Sladkou pochoutkou jsou také báječné masopustní bobíky, které velmi snadno připravíte z pouhých tří surovin. Vyzkoušejte následující recept na masopustní bobíky a výsledek si budete rozhodně pochvalovat.
Článek
Kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme také, kdy se dává pololetní vysvědčení
Kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme také, kdy se dává pololetní vysvědčení Máte dítě školou povinné, a proto vás zajímá, kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme vám, na kdy pololetní prázdniny ve školním roce 2022/2023 vychází a jak dlouho budou trvat. V každém případě počítejte s tím, že pololetní prázdniny budou mít děti a studenti až několik dnů po rozdávání pololetního vysvědčení.
Článek
Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není
Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není Fitness influencerka Jade Davis odhaluje na Instagramu pravou realitu hubnutí. Má za sebou náročnou cestu a díky dřině a odpírání zhubla neuvěřitelných 89 kilogramů. Se svým tělem však spokojená není. Po extrémním hubnutí jí na těle zůstaly vrstvy nevzhledné povislé kůže.
Článek
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.
Článek
Sny o mrtvých blízkých mají různý výklad: Co znamenají?
Sny o mrtvých blízkých mají různý výklad: Co znamenají? Zdálo se vám v noci o mrtvém příbuzném nebo o mrtvém příteli? Jistě vás potom zajímá, co znamená, když se ve vašem snu objeví člověk, který už zemřel. Jaký tedy mají sny o mrtvých blízkých výklad?
Článek
Odbarvené obočí jako nový trend, kterému holdují hlavně celebrity: Jak se vám líbí?
Odbarvené obočí jako nový trend, kterému holdují hlavně celebrity: Jak se vám líbí? Odbarvené obočí neboli bleached eyebrows patří ke žhavým trendům současnosti, kterému podléhají zvláště celebrity. Nosí jej třeba modelka Kylie Jenner, zpěvačka Madonna nebo herečka Maisie Williams známá ze Hry o trůny. Odbarvené obočí je velmi kontroverzní trend, a ne každému se líbí.
(2451) Načíst více