AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (2674)

Článek
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena!
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena! Letní sezona se nezadržitelně blíží. Spousta z nás bude trávit volný čas na koupalištích a u bazénu. Toho si je vědoma také certifikovaná instruktorka plavání Nikki Scarpati, která na svém TikToku zveřejnila velmi důležité varování pro všechny rodiče. Vysvětlila jim, proč by svým dětem neměli nikdy dávat bazénovou osušku přes ramena.
Článek
Kde rostou houby aktuálně 2023: Mapa prozradí, kam vyrazit
Kde rostou houby aktuálně 2023: Mapa prozradí, kam vyrazit Houbová sezona 2023 odstartovala v plné parádě. Lidé na sociálních sítích se již začátkem června pyšnili fotkami plných košíků s hřiby, křemenáči, kozáky či kováři. Chcete si i vy letos splnit svůj houbařský sen? V tom případě byste měli dopředu vědět, kde rostou houby aktuálně ve vašem okolí. Jak to zjistit?
Článek
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení Přemýšlíte, co dalšího připravit z květů černého bezu? Vyzkoušejte bezový ocet, jehož následné využití si nebudete moci vynachválit. Přinášíme jednoduchý recept na bezový ocet, jehož příprava je neuvěřitelně snadná. Jak tedy postupovat?
Článek
Zemřel nestor české mykologie Zdeněk Pouzar. Bylo mu 91 let
Zemřel nestor české mykologie Zdeněk Pouzar. Bylo mu 91 let Česká i světová mykologie přišla o jednu z nejvýznamnějších osobností. Ve věku 91 let zemřel v neděli 4. června 2023 Zdeněk Pouzar. O úmrtí tohoto světově proslulého českého mykologa a botanika informoval Výbor České vědecké společnosti pro mykologii.
Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží Šumivá bezová limonáda patří již po generace k nejoblíbenějším nápojům začátku letní sezony. Domácí limonádu z květů černého bezu dělaly už naše prababičky. Ostatně, tomuto nápoji říkaly šum. Jak se dělá bezová limonáda šumivá? Přinášíme osvědčený recept.
(2668) Načíst více