Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách

Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách Zdroj: Instagram.com @evaperkausova

Oblíbená moderátorka Eva Perkausová odletěla se svým partnerem Ivanem před mrazy, sněhem a ledovkou za sluníčkem. Aktuálně se koupe v tyrkysovém moři a opaluje na písečné pláži na exotických Maledivách. A nezapomíná o tom informovat na svém Instagramu, kde se svým fanouškům ukazuje nejen v plavkách.

Půvabná moderátorka Eva Perkausová uvádí spolu s Romanem Šebrlem Hlavní zprávy na FTV Prima. Odpočinout si od pracovního shonu vyrazila před týdnem na exotické Maledivy. A že si to užívá plnými doušky!

Půvabná Eva Perkausová, která se pyšní sexy ženskými křivkami, právě čerpá na Maledivách vzácný vitamin D ze slunečních paprsků. I když jako moderátorka FTV Prima podepsala v pracovní smlouvě přísné kodexy týkající se odhalování, vkusné fotky v plavkách ale zakázané nemá.

Ze své aktuální exotické dovolené tak vkládá na svůj Instagram jednu fotku za druhou. “Maledivy - ráj podmořského světa a žraloků. A teď se tu prý vyskytuje také jeden tuleň,” napsala Eva Perkausová na Instagram bezprostředně poté, co doletěla na Maledivy a vystavila své tělo v plavkách na pláži.

Kromě žhavých fotek v plavkách sdílí Eva Perkausová na svém Instagramu i dobrodružnější zážitky. Například na jedné fotce předvedla výstavní stojku na paddleboardu. A jelikož má tato oblíbená moderátorka smysl pro humor, na Instagram nasdílela i zákulisí focení tohoto příspěvku.

Na fotkách z Malediv, které Eva Perkausová sdílí na svém Instagramu, je vidět, že sluníčko jí opravdu svědčí. Kromě fotek v plavkách tak fanouškům ukázala i svou opálenou tvář bez make-upu. A že jí to opravdu sekne!

Autor:
Publikováno: 8. 2. 2021 12:45 Nahlásit obsah