Kategorie Eva Perkausová

Článek
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší Moderátorka Eva Perkausová vyrazila letos v zimě za teplem. Konkrétně si se svým snoubencem Ivanem užívá na exotickém ostrově Mauricius uprostřed Indického oceánu a své instagramové fanoušky nezapomíná zásobovat záplavou fotek. Zvlášť nad snímky Evy Perkausové v plavkách zaplesá srdce nejednoho muže.
Článek
Eva Perkausová trápí tělo ve fitku a spaluje povánoční kalorie. Podle lidí nemá co shazovat, protože má postavu snů
Eva Perkausová trápí tělo ve fitku a spaluje povánoční kalorie. Podle lidí nemá co shazovat, protože má postavu snů Dali jste si na Nový rok předsevzetí, že zhubnete nebo že se budete pravidelně hýbat? Rozhodně v tom nejste sami. Do novoročního hubnutí se pustila také sexy zprávařka Eva Perkausová. Moderátorčini příznivci se však před její instagramovou momentkou z fitka shodli na tom, že nemá rozhodně co shazovat.
Článek
Mikuláš českých celebrit: Kdo ctí tradici a kdo se strašení dětí vyhýbá obloukem?
Mikuláš českých celebrit: Kdo ctí tradici a kdo se strašení dětí vyhýbá obloukem? V předvečer svátku svatého Mikuláše 5. prosince obcházel tradičně české domovy Mikuláš doprovázený čertem a andělem. Hodné děti dostaly mikulášskou nadílku, ty zlobivé uhlí a brambory. Mikuláše si nenechala ujít také spousta českých celebrit. Kdo byl celý rok hodný, a tak dostal nadílku, a koho si naopak odnesl čert?
Článek
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou Oblíbená moderátorka Eva Perkausová si udělala výlet do hlavního města Francie, Paříže. Toto město zamilovaných má neopakovatelnou atmosféru ve všech ročních období. I během sychravého podzimu si z Paříže odnesete spoustu neopakovatelných zážitků. A ví to i Eva Perkausová, která si nenechala ujít hlavně noční Eiffelovu věž.
Článek
Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc
Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc Vnadná moderátorka Eva Perkausová si oddechla. Po měsíci na exotických Maledivách v pátek 26. února přiletěla s přítelem Ivanem Heckem konečně do Česka. Hvězda Hlavních zpráv CNN Prima strávila posledních 14 dní na Maledivách v nucené karanténě. Evu Perkausovou v Česku ještě čeká 5denní karanténa a poté bude “volná”.
Článek
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19 Eva Perkausová napsala na Instagramu, že si svou dovolenou na exotických Maledivách musí prodloužit o celých 14 dnů. Jak ukázaly PCR testy, její partner Ivan Hecko je covid pozitivní. Pár tak aktuálně tráví 14denní povinnou karanténu uprostřed exotického ráje. Evu Perkausovou a jejího partnera pak následně čeká ještě přetestování na koronavirus.
Článek
Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách
Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách Oblíbená moderátorka Eva Perkausová odletěla se svým partnerem Ivanem před mrazy, sněhem a ledovkou za sluníčkem. Aktuálně se koupe v tyrkysovém moři a opaluje na písečné pláži na exotických Maledivách. A nezapomíná o tom informovat na svém Instagramu, kde se svým fanouškům ukazuje nejen v plavkách.