Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou

Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou Zdroj: Profimedia

Oblíbená moderátorka Eva Perkausová si udělala výlet do hlavního města Francie, Paříže. Toto město zamilovaných má neopakovatelnou atmosféru ve všech ročních období. I během sychravého podzimu si z Paříže odnesete spoustu neopakovatelných zážitků. A ví to i Eva Perkausová, která si nenechala ujít hlavně noční Eiffelovu věž.

Noční Paříž je krásnější. V roce 2024 zde mají probíhat letní olympijského hry a jejich “Železná lady” se převlékne do zlatého kabátu. Nátěr dostane proto, aby působila reprezentativnějším dojmem. To ještě jde?” napsala Eva Perkausová na Instagram a pod příspěvkem připojila selfie s nádherně rozsvícenou Eiffelovou věží.

Nutno podotknout, že Eiffelovka neměla vždy stejnou barvu, jako má dnes. V době svého vzniku byla červená, poté se oděla do šesti dalších barev, včetně okrově žluté. Až tedy v roce 2024 dostane zlatý nátěr, bude na ni ještě krásnější pohled. 

Jak dokazuje selfie Evy Perkausové, Eiffelova věž září barvami také v noci. Každý den od soumraku do dvou hodin ráno v létě a do jedné hodiny ráno v zimě svítí dechberoucím žlutým osvětlením.

A víte, jak se s Eiffelovkou rozhodně nefotit? I to sexy zprávařka předvedla na svém instagramovém účtu.

“Instagram má specifické oříznutí fotografií na výšku. Takže mi dal jasně na výběr: usekni si ruku nebo věž. Povedlo se obojí… Jinak Paříž je kouzelná. Posílám pozdravy z Francie,” pozdravila své instagramové fanoušky Eva Perkausová.

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 10. 11. 2021 12:40 Nahlásit obsah