Kategorie rss-seznam

Článek
Jednoduché cviky pro štíhlá lýtka: Zaručují pěkný tvar a zmenšení objemu
Jednoduché cviky pro štíhlá lýtka: Zaručují pěkný tvar a zmenšení objemu Jsou vaším snem štíhlá, pevná a krásně tvarovaná lýtka? Pusťte se do pravidelného cvičení. Jestliže své lýtkové svaly protáhnete na několik minut denně, odvděčí se vám pěkným tvarem i zmenšením objemu. Které cviky pro štíhlá lýtka byste tedy měla zařadit do svého denního plánu?
Článek
Nicnedělání je zdravé: Jak si ho užít a nemít výčitky svědomí
Nicnedělání je zdravé: Jak si ho užít a nemít výčitky svědomí Nedělat nic. V dnešním hektickém světě to zní jako kacířská myšlenka, za kterou vás budou ostatní odsuzovat. Jenže nicnedělání alespoň na třicet minut denně je zdravé, a to jak pro naše tělo, tak psychiku. Přinášíme vám tipy, jak na chvíli vypnout bez toho, abyste měli zbytečné pocity viny.
Článek
Snoubenci nafotili děsivé zásnubní fotky: Inspirovali se kultovním hororem Pátek třináctého
Snoubenci nafotili děsivé zásnubní fotky: Inspirovali se kultovním hororem Pátek třináctého Kromě samotné svatby jsou jedním z nejdůležitějších milníků našeho života také zásnuby. Aby tato životní událost nezůstala pouze v našich vzpomínkách, není od věci oslovit fotografa s žádostí o profesionální fotky. Tak, jak to udělali Josh Morden a Vanessa Lawson, z jejichž zásnubních fotek však budete mít doslova husí kůži.
Článek
Akné na zádech nás trápí i v dospělosti: Tento problém vyřeší pupalkový olej i kávový peeeling
Akné na zádech nás trápí i v dospělosti: Tento problém vyřeší pupalkový olej i kávový peeeling Pokožku obličeje mají mnozí z nás v naprostém pořádku. To, co nás dokáže potrápit i v dospělosti, je však akné na zádech. V podobě pupínků i bolestivých vřídků se objevuje v každém ročním období. Jak se této nepříjemnosti zbavit?
Článek
Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek
Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek Je váš partner introvert? I když byste si možná přála, aby byl společenštější, otevřenější a komunikativnější, do vašeho společného života jeho povaha přináší spoustu výhod. Proč byste si měla vážit toho, že máte po boku právě introverta?
Článek
Australští hasiči nafotili kalendář na rok 2020: Svůdně zapózovali s domácími zvířátky
Australští hasiči nafotili kalendář na rok 2020: Svůdně zapózovali s domácími zvířátky Australští hasiči každým rokem vydávají charitativní kalendář, prostřednictvím kterého podporují dobrou věc. Ani letošní rok není výjimkou. Světlo světa tak spatřil kalendář na rok 2020, v němž tito muži odhalují svá svůdná těla, a to tentokrát po boku roztomilých zvířátek. Jejich nejnovější kalendář je doslova pastvou pro oči.
Článek
Přežitý vztah: Týká se i vás?
Přežitý vztah: Týká se i vás? Když jste s partnerem začali randit, byli jste až po uši zamilovaní. Po nějaké době jste spolu začali bydlet a usadili se. Jak to máte nyní? Pokud máte pocit, že žijete vedle sebe, a ne spolu, jde o velmi závažný problém. Jak tedy poznáte, že žijete v přežitém vztahu a co s tím můžete udělat?
Článek
Udržitelné Vánoce: Prožijte vánoční svátky ekologicky a bez stresu
Udržitelné Vánoce: Prožijte vánoční svátky ekologicky a bez stresu Ekologickou udržitelnost řešíme snad ve všech sférách našeho života. I proto začíná spousta lidí přemýšlet nad tím, jak prožít pohodové vánoční svátky a vyhnout se nadměrnému konzumu. Štědrý den tu máme za pár týdnů, přinášíme vám proto k zamyšlení několik tipů, díky kterým během Adventu tolik nezatížíte přírodu a zbavíte se i nadměrného stresu.
Článek
Jak překonat únavu z nevyspání: Po probdělé noci vám pomohou vitamíny i esenciální oleje
Jak překonat únavu z nevyspání: Po probdělé noci vám pomohou vitamíny i esenciální oleje Pracovali jste až do noci, zdrželi jste se na večírku nebo jste se museli celou noc starat o nemocné dítě? Následující den pro vás rozhodně nebude procházkou růžovou zahradou, zvlášť když musíte jít ještě do práce nebo do školy. Jakým způsobem tedy můžete zvládnout nevyspání a být alespoň trochu produktivní?
(1447) Načíst více