Kategorie rss-seznam

Článek
Rušička signálu zamykání automobilu je novou zlodějskou fintou. Jenom Praha hlásí desítky vykradených aut
Rušička signálu zamykání automobilu je novou zlodějskou fintou. Jenom Praha hlásí desítky vykradených aut Gangy cizinců, kteří na parkovištích u nákupních domů vykrádají auta, používají novou technickou fintu. Na pomoc si konkrétně berou rušičku signálu zamykání. Když ji použijí, můžete mít pocit, že jste dálkovým ovládáním zamkli své auto, ale opak je pravdou. Jenom v Praze policisté aktuálně řeší desítky případů vykradených aut právě tímto způsobem.
Článek
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept Ženské rozmary jsou různé, a zvláště muži je příliš nemusí. Výjimku však představuje koláč zvaný Ženský rozmar, na kterém si rádi pochutnají i pánové. Prozradíme vám, v čem je tento moučník výjimečný. Také vám přinášíme ten nejlepší recept na Ženský rozmar, který můžete doma vyzkoušet i vy.
Článek
Otevírací doba 28. 10. 2023: Budou obchody otevřené, nebo zavřené?
Otevírací doba 28. 10. 2023: Budou obchody otevřené, nebo zavřené? Je před námi další státní svátek. V sobotu 28. 10. 2023 si připomínáme Den vzniku samostatného Československa. Jistě vás proto zajímá, zda budou v tento den obchody otevřené, či zavřené a zda můžete vyrazit na nákupy do supermarketů nebo obchodních center. Jaká je tedy otevírací doba obchodů 28. října?
Článek
Ideální teplota na spaní zajistí zdravý spánek: Jaká je její hodnota pro dospělé, děti a miminka?
Ideální teplota na spaní zajistí zdravý spánek: Jaká je její hodnota pro dospělé, děti a miminka? Topná sezona běží na plné obrátky. Jaká je tedy optimální teplota v bytě či v domě? Není tajemstvím, že ideální pokojová teplota v zimě se liší místnost od místnosti. Taková ložnice či dětský pokoj jsou v tomto ohledu ještě specifičtější. Ideální teplotu na spaní byste měli rozlišovat i podle toho, zda v místnosti spí dospělí, děti či miminka.
Článek
Jedlé jeřabiny sladkoplodé jsou podzimní delikatesou: Jak je poznáte a které recepty z jeřabin stojí za vyzkoušení?
Jedlé jeřabiny sladkoplodé jsou podzimní delikatesou: Jak je poznáte a které recepty z jeřabin stojí za vyzkoušení? Podzimní sklizeň jeřabin je v plném proudu. Plánujete, že si je zavaříte do zásoby? Receptů z jeřabin existuje spousta. Právě proto je dobré vědět, jak poznat jedlé jeřabiny a jaké pochoutky si z nich připravit.
Článek
Jak poznat sršeň asijskou? Od sršně obecné se liší několika znaky
Jak poznat sršeň asijskou? Od sršně obecné se liší několika znaky Invazivní sršeň asijská byla poprvé zaznamenána v ČR. V pondělí 9. října 2023 hasiči zlikvidovali hnízdo tohoto hmyzu, které se nacházelo v koruně stromu v zahrádkářské kolonii v Plzni. Jak vědci upozorňují, na západě Čech hrozí invaze sršní asijských. Právě proto byste měli vědět, jak poznat sršeň asijskou a jak ji odlišit od sršně obecné.
Článek
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat 30letá influencerka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků. Od dětství kvůli tomu bojovala s nadměrným ochlupením. Co pro ni bylo v minulosti stigma, nyní již neřeší. Stala se z ní žena s plnovousem, která své nadměrné ochlupení ukazuje nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans.
Článek
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí Z rakytníku si můžete připravit spoustu zdravých a chutných receptů. Už jste ale někdy vyzkoušeli rakytníkovou zmrzlinu? Tato dobrota rozhodně stojí za ochutnání. Je osvěžující a doslova nabitá vitamínem C. Jak si ji tedy připravit?
Článek
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes Sledovali jste v devadesátkách seriál Pobřežní hlídka? V tom případě si jistě pamatujete na to, že k nejvýraznějším postavám patřila krásná brunetka Caroline Holden. Roli této sexy záchranářky z Baywatch ztvárnila herečka Yasmine Bleeth. Rozhodně ale neuvěříte, jak vypadá dnes. Její krásu zničily drogy.
(2385) Načíst více