Kategorie rss-seznam

Článek
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena!
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena! Letní sezona se nezadržitelně blíží. Spousta z nás bude trávit volný čas na koupalištích a u bazénu. Toho si je vědoma také certifikovaná instruktorka plavání Nikki Scarpati, která na svém TikToku zveřejnila velmi důležité varování pro všechny rodiče. Vysvětlila jim, proč by svým dětem neměli nikdy dávat bazénovou osušku přes ramena.
Článek
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení Přemýšlíte, co dalšího připravit z květů černého bezu? Vyzkoušejte bezový ocet, jehož následné využití si nebudete moci vynachválit. Přinášíme jednoduchý recept na bezový ocet, jehož příprava je neuvěřitelně snadná. Jak tedy postupovat?
Článek
Zemřel nestor české mykologie Zdeněk Pouzar. Bylo mu 91 let
Zemřel nestor české mykologie Zdeněk Pouzar. Bylo mu 91 let Česká i světová mykologie přišla o jednu z nejvýznamnějších osobností. Ve věku 91 let zemřel v neděli 4. června 2023 Zdeněk Pouzar. O úmrtí tohoto světově proslulého českého mykologa a botanika informoval Výbor České vědecké společnosti pro mykologii.
Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží Šumivá bezová limonáda patří již po generace k nejoblíbenějším nápojům začátku letní sezony. Domácí limonádu z květů černého bezu dělaly už naše prababičky. Ostatně, tomuto nápoji říkaly šum. Jak se dělá bezová limonáda šumivá? Přinášíme osvědčený recept.
Článek
Zemřel herec John Beasley z oblíbeného seriálu Everwood. Bylo mu 79 let
Zemřel herec John Beasley z oblíbeného seriálu Everwood. Bylo mu 79 let V úterý 30. května 2023 odešel na věčnost slavný americký herec John Beasley, který se celosvětově proslavil zvláště díky roli Irva Harpera v oblíbeném televizním seriálu Everwood. Ve věku 79 let zemřel v nemocnici v Omaze, která se nachází v americkém státě Nebraska.
Článek
Zemřela hvězda z Pirátů z Karibiku a Men in Black. Sergio Calderónovi bylo 77 let
Zemřela hvězda z Pirátů z Karibiku a Men in Black. Sergio Calderónovi bylo 77 let Filmové fanoušky zasáhla velmi smutná zpráva. Ve středu 31. května 2023 zemřel slavný mexický herec Sergio Calderón, který byl známý zejména z Pirátů z Karibiku a Muži v černém. Bylo mu 77 let.
Článek
Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují
Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují Každý z nás přistupuje k rodičovství po svém. Zpěvačka Monika Bagárová veřejně prozradila, že svou tříletou dceru Ruminku stále kojí. Na sociálních sítích rovněž sdílela fotku, na které její holčička odpočívá v kočárku. Moničina výchova rozděluje její příznivce do dvou táborů. Zatímco jedni s ní souhlasí, jiní si ji zase nepěkně dobírají.
Článek
Bezový sirup za studena: Vyzkoušejte recept na bezovou šťávu, která se nekazí
Bezový sirup za studena: Vyzkoušejte recept na bezovou šťávu, která se nekazí V červnu nastává ideální doba vyrazit do přírody na rozkvetlé květy bezu černého. A co si z nich připravit? Rozhodně bezovou šťávu. Přinášíme recept na bezový sirup za studena, který si můžete právě nyní udělat do zásoby a který se vám v lednici rozhodně nezkazí.
(2321) Načíst více