Kategorie rss-seznam

Článek
Zdravé recepty z dýně hokaido: Vyzkoušejte bramborovou dýňovou kaši, dýňové placky a dýňový džem
Zdravé recepty z dýně hokaido: Vyzkoušejte bramborovou dýňovou kaši, dýňové placky a dýňový džem K nejoblíbenějším podzimním plodům jednoznačně patří dýně hokaido. Nejen, že má příjemnou chuť a obsahuje značné množství vitamínů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek. Tento druh dýně má také různorodé využití. Máme pro vás ochutnávku zdravých receptů z dýně hokaido, které si doma můžete připravit i vy.
Článek
Co proti zahlenění: Uvolnění hlenů podpoříte správným jídelníčkem, inhalací páry i bylinkami
Co proti zahlenění: Uvolnění hlenů podpoříte správným jídelníčkem, inhalací páry i bylinkami Trápí vás zahlenění? Poradíme vám, jak se tohoto problému zbavit a co proti zahlenění pomáhá. Mít hleny v krku či zahleněné průdušky rozhodně není nic příjemného. Co tedy dělat, aby se vám ulevilo a podpořili jste uvolňování hlenů?
Článek
Noční můry: Proč se vám zdají, jak nejčastěji vypadají a jaký mají význam
Noční můry: Proč se vám zdají, jak nejčastěji vypadají a jaký mají význam Zdají se vám noční můry? Rozhodně nejste jediní. Tento typ děsivého snu probudí jednou za čas ze spánku snad každého z nás. Z jakého důvodu se nám ale noční můry zdají a jakou mají nejčastější podobu?
Článek
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci V americké Kalifornii nabyl účinnosti nový zákon, který velkým obchodům nařizuje, aby vedle oddělení pro dívky a pro chlapce zřídily také genderově neutrální sekci. V tomto oddělení budou k dostání výrobky, které nebudou propagovat žádné pohlaví. Co na tento počin říkáte?
Článek
Trendy dámské kabáty, ve kterých se blýsknete na podzim a v zimě 2021. Co se teď nosí?
Trendy dámské kabáty, ve kterých se blýsknete na podzim a v zimě 2021. Co se teď nosí? Poohlížíte se po novém podzimním či zimním dámském kabátu? Abychom vám usnadnili rozhodování, máme pro vás tipy na trendy modely, které vám zaručeně sednou a ve kterých uděláte velkou parádu. Které dámské kabáty se tedy řadí k módním hitům podzimu 2021 a zimy 2021/2022?
Článek
Jak udělat křížaly? Základem receptu je správné sušení jablek
Jak udělat křížaly? Základem receptu je správné sušení jablek Jablka neodmyslitelně patří k podzimu. Pochutnávat si však nemusíte pouze na těchto plodech v syrovém stavu. Co si tak udělat křížaly? Sušené plátky jablek jsou nejen chutné, ale také vzhledem k vysokému podílu vlákniny velmi zdravé. Navíc je můžete chroupat u televize místo chipsů. Jak si tedy křížaly připravit?
Článek
Zelené, žluté, nebo hnědé? Poradíme, kdy jíst banány a která barva banánů je nejzdravější
Zelené, žluté, nebo hnědé? Poradíme, kdy jíst banány a která barva banánů je nejzdravější Banány milujeme ze spousty důvodů. Toto tropické ovoce nám zkrátka chutná a vzhledem k vysokému obsahu vitamínů a minerálů blahodárně působí na naše zdraví. Preferujete banány zelené, žluté, nebo hnědé? Možná vás překvapí, že každá z barev banánu přináší jedinečné zdravotní výhody.
Článek
Domácí bramborové knedlíky: Tajemstvím receptu je správný varný typ brambor i postup přípravy
Domácí bramborové knedlíky: Tajemstvím receptu je správný varný typ brambor i postup přípravy Jaké bramborové knedlíky jsou nejlepší? Rozhodně ne ty z prášku, ale z poctivých domácích surovin. Máme pro vás recept na výborné domácí bramborové knedlíky, které chutnají se zelím i špenátem. Základem tohoto receptu je správný výběr brambor i správně zvolený postup přípravy.
Článek
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají Máte nový objev a domníváte se, že by z toho mohlo být něco víc. Jenže když mu jako první napíšete, dlouho vám neodepisuje nebo se vám neozve vůbec. Zajímá vás, proč vám tento muž sám od sebe nenapíše? Důvodů, proč se vám neozývá, může být hned několik.
(1423) Načíst více