Kategorie rss-seznam

Článek
Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost
Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost Měla to být pohádková svatba. Zápasník Zaurbek Sidakov, který měl reprezentovat Rusko na olympijských hrách v roce 2020, jež byly kvůli covidu-19 zrušeny, si koncem letošního srpna vzal za ženu modelku Madinu Plijevu. Pár hodin po obřadu však na novomanželku praskla divoká minulost, což si její muž rozhodně nenechal líbit a dal jí to drsně najevo.
Článek
Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut
Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut “Kuchařka je to roztomilá, ale zákaznický servis v její restauraci by se mohl zlepšit,” napsal americký tatínek Christoph Kyle, který na Instagramu zveřejnil recenzi na restauraci své malé dcerky. Jeho holčička Ava je samozřejmě v batolecím věku a kuchyňka je pouze na hraní. I tak svou recenzí pobavil celý internet.
Článek
Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé
Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé Teenagerka Milena Diekmann z Německa se věnuje neobvyklému koníčku. Zaplétá dlouhé vlasy do překrásných účesů, které svým stylem připomínají disneyovské princezny nebo Hru o trůny. Milena Diekmann je přitom samouk. Sní o tom, že se bude jednoho dne vlasovým stylingem profesionálně živit.
Článek
Trend jménem skip-care: Minimalismus v péči o pleť, který prosazovaly už naše babičky
Trend jménem skip-care: Minimalismus v péči o pleť, který prosazovaly už naše babičky Nadměrná péče pokožce našeho obličeje škodí. Pokud si ráno pravidelně čistíte pleť, nanášíte sérum, denní krém a make-up a večer se odlíčíte, dáte si pleťovou masku a poté noční krém či olej, je jenom otázkou času, kdy to vaše pleť přestane snášet. Proto je tu trend skip-care, který říká, že v péči o pleť je méně někdy mnohem více.
Článek
Orchidej ovlivňuje energii a pozná rodinnou krizi. Dejte si pozor, kde ji doma umístíte a jakou bude mít barvu
Orchidej ovlivňuje energii a pozná rodinnou krizi. Dejte si pozor, kde ji doma umístíte a jakou bude mít barvu Orchidej patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám současnosti. Svými nádhernými květy dokáže rozzářit každý domov. Nejen staročínské umění feng-shui však o orchideji říká, že může u vás doma ovlivnit energii. Někdy k lepšímu, jindy ovšem k horšímu.
Článek
Každé oko jiné: Oční unikát v podobě heterochromie mají pouhá dvě procenta lidí
Každé oko jiné: Oční unikát v podobě heterochromie mají pouhá dvě procenta lidí Člověk, který má jednu oční duhovku modrou a druhou hnědou, nás přitahuje jako magnet. Aby ne. Oční heterochromie neboli různobarevnost duhovek je velkým unikátem. Mohou se jím pyšnit pouhá dvě procenta lidí, která chodí po světě. Proč tato anomálie vůbec vzniká a kdo ze slavných lidí ji má?
Článek
Proč nosit kaštany v kapse: Jejich léčivá síla pomáhá překonat neplodnost a klimakterium, odbourává stres a léčí revmatismus
Proč nosit kaštany v kapse: Jejich léčivá síla pomáhá překonat neplodnost a klimakterium, odbourává stres a léčí revmatismus Kaštany, tedy plody jírovce maďalu, nemusíte používat pouze k výrobě podzimních dekorací. Naše babičky a prababičky říkaly, že se v těchto plodech ukrývá magická léčivá síla. A proto nosily čerstvé kaštany po kapsách.
Článek
Existují čtyři typy hněvu a zuřivosti. Psychologové radí, jak se každého z nich zbavit
Existují čtyři typy hněvu a zuřivosti. Psychologové radí, jak se každého z nich zbavit Hněv je emocionální stav, který se může projevovat různě. Když se na někoho zlobíme, jsme podráždění a mrzutí, závidíme nebo toužíme po pomstě. Hněv se může obrátit i vůči nám, a to ve formě sebelítosti či sebepoškozování. Psychologové přitom rozlišují čtyři typu hněvu a radí, jak se každého z nich zbavit.
Článek
Krémová polévka z pečené zeleniny chutná skvěle. Dodá také vitaminy a zahřeje
Krémová polévka z pečené zeleniny chutná skvěle. Dodá také vitaminy a zahřeje Přemýšlíte, co dobrého byste si dali v průběhu podzimních měsíců k večeři? Chcete-li si pochutnat, pořádně se nasytit, a navíc se zahřát a doplnit potřebné vitamíny, připravte si krémovou polévku z pečené zeleniny. Její příprava je naprosto jednoduchá, ovšem výsledek stojí za to.
(1935) Načíst více