Kategorie Zdraví a krása

Článek
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem?
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem? Citron a menstruace. Jak to vůbec jde dohromady? Jestli se každý měsíc trápíte silnou menstruací, anebo chcete krvácení kvůli dovolené na několik dnů odsunout, pijte pravidelně vodu s citronovou šťávou. Jen sama na sobě poznáte, zda tento léty osvědčený fígl našich babiček opravdu funguje, nebo ne.
Článek
Nejjedovatější houba v ČR má přezdívku kalich smrti. V jakém množství je nebezpečná?
Nejjedovatější houba v ČR má přezdívku kalich smrti. V jakém množství je nebezpečná? Otrava houbami není v Česku výjimečná záležitost. Statistiky říkají, že ji ročně zakusí v průměru 400 lidí. Na této statistice má nemalý podíl nejjedovatější houba ČR, které se přezdívá kalich smrti. O který druh houby přesně jde, jak rychle se v jejím případě projevuje otrava a za jakých okolností má fatální následky?
Článek
Nurofen pro děti má v Česku výpadek. Obnovení dodávek SÚKL očekává na přelomu září a října, někdy až v listopadu
Nurofen pro děti má v Česku výpadek. Obnovení dodávek SÚKL očekává na přelomu září a října, někdy až v listopadu Rodiče malých dětí aktuálně řeší v Česku velký problém. Na trhu je nedostatek Nurofenu pro děti ve formě sirupu, tablet a čípků. V mnoha online lékárnách je tento lék vyprodaný, k dostání je tak v omezeném množství pouze v kamenných lékárnách. SÚKL očekává obnovení dodávek Nurofenu pro děti na přelomu září a října, mnohdy až v listopadu.
Článek
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně Vaříte na více dnů dopředu, anebo si rádi dáte k večeři to, co bylo k obědu? Věděli jste však, že některé potraviny při opětovném ohřívání uvolňují toxické látky, které jsou pro nás nebezpečné?
Článek
Proč máme slepé střevo? Apendix není rozhodně zbytečný
Proč máme slepé střevo? Apendix není rozhodně zbytečný O slepém střevu neboli apendixu se říká, že jej máme v těle zbytečně. K této části lidského těla se vztahuje spousta otazníků. Pojďme si odpovědět na to, jak vzniklo slepé střevo, jakou má v těle funkci a proč tak často dochází k jeho zánětům.
(766) Načíst více