Kategorie Zdraví a krása

Článek
Vědci objevili lék na rakovinu. Tajemství se skrývá v těchto plodech z Austrálie!
Vědci objevili lék na rakovinu. Tajemství se skrývá v těchto plodech z Austrálie! Rakovina patří do skupiny nejzákeřnějších nemocí této doby a bohužel neexistuje na ni lék. Pochopitelně, že se vědci dlouhá léta snažili najít něco, co by růst rakovinotvorných buněk zastavilo a zdá se, že konečně našli to, co hledali.
Článek
Spíte s mobilním telefonem pod polštářem? Může vám jít o život!
Spíte s mobilním telefonem pod polštářem? Může vám jít o život! Bohužel je dnešní doba taková, že ať už jsme dospělí či děti, nedáváme své mobilní telefony z ruky. Dokonce i když se chystáme jít spát, usínáme s ním pod polštářem. Bohužel toto nevinné jednání může být pro nás ale spíše nebezpečné…
Článek
7 mýtů o zubech, kterým jste doteď věřili
7 mýtů o zubech, kterým jste doteď věřili Kolem zubů a zubní hygieny panuje spousta mýtů. Chvíli vám tvrdí, že musíte používat tvrdý kartáček, jinde se zase dočtete, že nejlepší je ten měkký. Rozhodli jsme se podívat některým zubním mýtům na zoubek a zjistit, jak to s nimi doopravdy je.
Článek
Ženský pupík jako znak plodnosti? I to je podle finského vědce možné!
Ženský pupík jako znak plodnosti? I to je podle finského vědce možné! Pupík je vlastně menší jizva, která savcům, a to tedy i nám lidem, zůstane po pupeční šňůře. Je ale ovšem zajímavé, že po narození už žádný význam nemá a jen u lidí je tato jizva tolik viditelná.
Článek
7 tipů jak se bránit proti vráskám
7 tipů jak se bránit proti vráskám Tak, jak nám postupně přibývají roky, získáváme zkušenosti a jsme v mnoha ohledech moudřejší. Mimo to nám však postupně přibývají i vrásky, které se stávají strašákem mnoha žen. Existuje však několik způsobů, jak riziko vzniku vrásek eliminovat
Článek
Jaká je vaše ideální váha? To vám prozradí tato tabulka!
Jaká je vaše ideální váha? To vám prozradí tato tabulka! Léto je již za dveřmi a každá žena sní o své ideální postavě, ovšem otázka spíše zní – jaká je ideální váha ženy? A existuje vůbec?
Článek
Tato 14letá dívka málem zemřela. Vše jen díky tomu, že špatně použila tampón...
Tato 14letá dívka málem zemřela. Vše jen díky tomu, že špatně použila tampón... O tom zda jsou tampóny pro nás ženy v průběhu menstruace škodlivé či ne, se vedou již delší dobu opravdu vášnivé debaty. Jedna půlka žen by si své dny bez nich nedokázala představit a ta druhá je bez rozmyšlení zamítne. Jenže jak se říká – „na každém šprochu pravdy trochu“.
Článek
Co se děje v těle dítěte, když sní "šušeň"? Tohle jste jistě netušili!
Co se děje v těle dítěte, když sní "šušeň"? Tohle jste jistě netušili! Čas od času přijdou lékaři s nějakým výzkumem, který může znít jako opravdu velmi nepovedený vtip, jenže když se nad tím člověk více zamyslí, začne to dávat smysl.
Článek
Toužíte po zdravých a lesklých vlasech? Vyzkoušejte tuto přírodní metodu!
Toužíte po zdravých a lesklých vlasech? Vyzkoušejte tuto přírodní metodu! Která žena by netoužila po krásných, lesklých a zdravých vlasech. A právě tato touha nás mnohdy nutí do experimentování s nejrůznějšími přípravky slibující nám vlasy, které vypadají naprosto bezchybně.
(742) Načíst více