Kategorie Zdraví a krása

Článek
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení!
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení! Ačkoliv léto pomalu ale jistě končí, ještě pořád na nás čekají slunečné dny, kdy je zapotřebí, aby naše nožky byly krásně hebké a bez chloupků. I přesto, že se holení může zdát jako naprosto triviální věc, většina z nás se dopouští několika chyb, které je zapotřebí okamžitě napravit!
Článek
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji!
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji! Určitě i vy patříte mezi ty, kteří po oloupání cibule, okamžitě její slupku hází do koše. Jenže ono se ukázalo, že právě tato slupka je pro naše zdraví opravdu velmi prospěšná. Tak se pojďme podívat na to, co všechno by nám mohla přinést.
Článek
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často!
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často! Efekt umytých vlasů bohužel příliš dlouho nevydrží a čím častěji si je umýváme, tím dříve k tomu opět dochází. Každodenním umýváním vlasů jsou totiž vlasové folikuly neustále stimulovány a právě ty způsobují, že jsou naše vlasy mastné.
Článek
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst méně cukru? Pozitivní účinky se dostaví už za dva dny!
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst méně cukru? Pozitivní účinky se dostaví už za dva dny! Nadměrná konzumace cukru může vážně poškodit vaše zdraví. Nejen, že způsobuje obezitu nebo tvorbu zubních kazů, ale má spojitost také s nemocemi, jako jsou deprese a úzkost, rakovina, srdeční onemocnění nebo poruchy mozkových funkcí. Zkuste proto snížit spotřebu cukru na doporučenou denní dávku, už za dva dny se budete cítit lépe!
Článek
Co udělat s klíštětem po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit!
Co udělat s klíštětem po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit! O tom, jak moc jsou klíšťata nebezpečná, jistá každý z nás ví a ani v tomto roce počet infikovaných klíšťat neklesl, spíše naopak. Jen neškodná procházka ve vysoké trávě anebo výlet do lesa může být pro nás hrozbou.
Článek
Trápí vás nafouknuté bříško? Začněte dodržovat těchto 7 pravidel!
Trápí vás nafouknuté bříško? Začněte dodržovat těchto 7 pravidel! Nejedna z nás jistě každé ráno obdivuje své krásně ploché bříško v zrcadle, které se během dne ale vytratí a změní se v něco, co připomíná nafouklý balón. Není totiž nic horšího, než mít doma ve skříni kousky oblečení, které kvůli nafouklému bříšku nemůžeme nosit.
Článek
Navštěvujete koupaliště či aquaparky? Pozor na nebezpečné bakterie
Navštěvujete koupaliště či aquaparky? Pozor na nebezpečné bakterie Letní počasí se většinou nese v duchu vodních radovánek a spouta z nás proto ráda chodí na koupaliště či do aquaparku. Jenže kromě toho, že voda v bazénech obsahuje sliny, pot, moč a v některých případech i výkaly, existuje ještě něco, co je pro naše zdraví opravdu nebezpečné.
Článek
Jak se ubránit rakovině? Pomůže vám tohle zázračné ovoce!
Jak se ubránit rakovině? Pomůže vám tohle zázračné ovoce! Slovo rakovina ve většině z nás vyvolává pocit nejistoty a obav, protože je to bohužel ta nejzákeřnější nemoc této doby. Naštěstí existují metody, které dokážou rakovinu vyléčit, ovšem jejich průběh je velmi fyzicky i psychický náročný. Jak se tedy proti ní chránit?
Článek
Trápí vás intolerance na laktózu? Zde je seznam těch nejlepších alternativ!
Trápí vás intolerance na laktózu? Zde je seznam těch nejlepších alternativ! Mléko je nezbytnou součástí zdravé výživy, ale pro některé z nás jednoduše řečeno není úplně vhodnou variantou. Pokud se u vás objevila intolerance na laktózu, máme pro vás seznam pěti nejlepších alternativ, které můžete využívat naprosto stejně jako mléko kravské.  
(782) Načíst více