Kategorie Zdraví a krása

Článek
Nebaví vás pravidelné holení? Víme, jak růst chloupků zpomalit
Nebaví vás pravidelné holení? Víme, jak růst chloupků zpomalit Horké letní počasí nastolilo diktát hladké kůže. Když si vyrazíte ven v šatech nebo v šortkách, nebylo by vůbec pěkné, kdyby se vám na nohou vyjímaly tmavé chloupky. Je ale pro vás pravidelné holení otrava? Poradíme vám, jak se holit méně! Známe totiž tajemství, jak růst chloupků zpomalit!
Článek
Influencerka sbírala několik měsíců po bytě své vypadané vlasy. Její experiment ostatní šokoval
Influencerka sbírala několik měsíců po bytě své vypadané vlasy. Její experiment ostatní šokoval K velmi neobvyklému experimentu se odhodlala influencerka Yana Chesova. Výsledek svého neobvyklého pokusu následně sdílela na TikToku a lidem spadla čelist. V čem její experiment spočíval? Tato dlouhovlasá dívka několik měsíců sbírala po bytě své vypadané vlasy. Svou sbírku kadeří následně představila ostatním.
Článek
Vaginální mykóza: Jak se jí vyhnout, a jak ji popřípadě léčit?
Vaginální mykóza: Jak se jí vyhnout, a jak ji popřípadě léčit? Nepřítelem číslo jedna je teď pro většinu žen vaginální mykóza, která dokáže pořádně znepříjemnit krásné počasí. Jak se tomuto intimnímu onemocnění přes léto vyhnout? Případně jak jej co nejrychleji zaléčit, abyste si mohla opět naplno užívat tepla, vody a sluníčka?
Článek
4 běžné návyky, které ničí mozek: Workoholismus, samota, obrazovky a shon
4 běžné návyky, které ničí mozek: Workoholismus, samota, obrazovky a shon Mozek je jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla, a právě proto potřebuje důkladnou péči. Málokdo z nás si to uvědomuje, a tak na místo péče často nevědomky ničíme zdraví mozku každodenními návyky, které mu vůbec neprospívají. Na co si dát konkrétně pozor?
Článek
Co jsou pigmentové skvrny a jak se jich účinně zbavit?
Co jsou pigmentové skvrny a jak se jich účinně zbavit? Pigmentové skvrny jsou tmavé skvrny na kůži, které se vyskytují v důsledku přemnožení melaninu, pigmentu produkovaného kožními buňkami zvanými melanocyty. Tyto skvrny se mohou objevit na různých částech těla, včetně obličeje, rukou, nohou a krku.
Článek
Jak se efektivně zbavit svědění po štípnutí od komára? Těchto 5 triků funguje perfektně
Jak se efektivně zbavit svědění po štípnutí od komára? Těchto 5 triků funguje perfektně S nástupem teplého počasí se musíme opět potýkat s nejrůznějším hmyzem, který nás při spaní i při večerním posezení venku otravuje. Ovšem co je ještě otravnější, jsou štípance od komárů, které opravdu nepříjemně svědí. My pro vás však máme 5 triků, díky kterým se tohoto svědění rychle a jednoduše zbavíte.
Článek
Nemůžete najít zubaře nebo pediatra? Ministerstvo zdravotnictví spouští novou službu Nedostupná péče
Nemůžete najít zubaře nebo pediatra? Ministerstvo zdravotnictví spouští novou službu Nedostupná péče Hledáte beznadějně zubaře? Anebo nemůžete najít pediatra pro své dítě? Ministerstvo zdravotnictví spustilo elektronický formulář Nedostupná péče, po jehož vyplnění by se již měly dát věci samy do pohybu. Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek tvrdí, že tato speciální webová stránka vám pomůže s hledáním konkrétního lékaře.
Článek
Kosmetické produkty, které nepotřebujeme, ale přesto je kupujeme
Kosmetické produkty, které nepotřebujeme, ale přesto je kupujeme Někdy naše rozhodnutí ovlivní reklamy, někdy jen malé doporučení, což následně znamená, že nakupujeme spoustu zbytečných krémů, masek a sér, které slibují zázraky. Jenže jak to ve skutečnosti s tím marketingem je? Které z kosmetických produktů vlastně vůbec nepotřebujeme?
Článek
Chorvatské rybáře vyděsil nebezpečný parazit přisátý k lodi. Mihule mořská saje krev z ryb i mořských savců
Chorvatské rybáře vyděsil nebezpečný parazit přisátý k lodi. Mihule mořská saje krev z ryb i mořských savců Rybáře z chorvatského ostrova Šolta, který se nachází v Jaderském moři, potkalo v předchozích dnech velmi nemilé překvapení. K jejich lodi se přisála nebezpečná parazitická ryba mihule mořská. I když na první pohled vypadá nevinně jako úhoř, nenechte se zmást. Z ryb a mořských savců vysává krev, její oběť následně zemře.
(803) Načíst více