Kategorie Zdraví a krása

Článek
7 možných příčin toho, proč jste stále unavená
7 možných příčin toho, proč jste stále unavená Je zcela běžné, že se po celém dnu ve škole nebo v práci cítíte vyčerpaná. Pokud jste ale bez energie delší dobu, raději zbystřete. Únava a celkové vyčerpání totiž mohou být projevem vážnějšího onemocnění.
Článek
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím souvisí?
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím souvisí? Každý z nás má určitou krevní skupinu, buďto A, B, AB nebo 0. Je to něco, s čím člověk přichází na svět, je mu dána geneticky od rodičů a v průběhu života se typ krevní skupiny nemění. A právě každá krevní skupina má své určitě vlastnosti, které se na člověku podepisují. Co byste tedy měli ještě o krevních skupinách vědět a s čím vším souvisí?
Článek
Povídáte si pro sebe? Koukněte se, co to vypovídá o vaší inteligenci
Povídáte si pro sebe? Koukněte se, co to vypovídá o vaší inteligenci Stalo se vám již někdy, že jste si z ničeho nic začali povídat sami se sebou? Po chvilce jste si to určitě uvědomili a v duchu jste si museli říkat, že kdyby vás někdo viděl, bude si myslet, že jste se zbláznili.
Článek
Trápí vás časté migrény či vysoký krevní tlak? Pomohou vám 4 sklenice vody
Trápí vás časté migrény či vysoký krevní tlak? Pomohou vám 4 sklenice vody O tom, že je pro naše tělo a organismus voda nesmírně důležitá, si troufáme tvrdit, ví každý z nás. Ovšem často se stává, že člověk na dodržování pitného režimu zapomíná, což je velká chyba.
Článek
4 rady, díky kterým zachráníte vaši pleť po prohýřené noci
4 rady, díky kterým zachráníte vaši pleť po prohýřené noci Nejedna z nás se ráno po krušné noci lekla sama sebe v zrcadle. Naše pleť vypadá zašedlá a korunu tomu nasazují pořádně zářivé kruhy pod očima. Máme pro vás však pár rad, díky kterým stopy po propařené noci zamaskujete jedna báseň!
Článek
Seznam potravin, které byste neměli jíst a pít ke snídani
Seznam potravin, které byste neměli jíst a pít ke snídani Ačkoliv se říká, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne, ne všechny potraviny jsou ihned po probuzení pro naše tělo vhodné a mohou způsobovat určité zdravotní potíže.
Článek
Lucidní snění - co jej způsobuje a jak si jej vyvolat?
Lucidní snění - co jej způsobuje a jak si jej vyvolat? O tom, co jsou to lucidní sny a co během nich člověk zažívá, příliš mnoho lidí neví. Pojďme si tedy pro začátek o nich něco málo říct.
Článek
Věšíte prádlo doma? Hrozí vám tato nebezpečí
Věšíte prádlo doma? Hrozí vám tato nebezpečí Bohužel ne každý z nás má doma sušičku prádla, a proto si v tomto chladném počasí musí vystačit se sušákem na prádlo, který umístí doma. Ačkoliv čerstvě vyprané prádlo nádherně provoní celý byt či dům, jeho sušení však s sebou nese i jistá zdravotní rizika.
(852) Načíst více