Kategorie Zdraví a krása

Článek
Máte doma psa? Tak za žádnou cenu mu nedávejte toto ovoce, důvod je až děsivý
Máte doma psa? Tak za žádnou cenu mu nedávejte toto ovoce, důvod je až děsivý Ačkoliv jsou pejsci všežravci, stále existují potraviny, které by vůbec neměli jíst a které jim mohou způsobit opravdu velmi vážné komplikace. Takovýchto potravin je nesčetně mnoho, a proto jsme pro vás vybrali jednu, o které jen málo lidí ví a která je obzvláště nebezpečná.
Článek
Zajímavosti o sprchování - to jste určitě netušili!
Zajímavosti o sprchování - to jste určitě netušili! Většina z nás se sprchuje každý den a někteří dokonce i vícekrát než jednou. V dnešní době je to už téměř zvyk, především to děláme pro naši hygienu. Věděli jste však, že pravidelné sprchování dříve tak obvyklé nebylo? Naopak se jednalo spíše o vzácnost, což si nyní neumíme vůbec představit.
Článek
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě Nepřítelem číslo jedna je teď pro většinu žen vaginální mykóza, která dokáže pořádně znepříjemnit krásné letní počasí. Jak se tomuto intimnímu onemocnění přes léto vyhnout? Případně jak jej co nejrychleji zaléčit, abyste si mohla opět naplno užívat tepla, vody a sluníčka?
Článek
6 symptomů, které včas odhalí rakovinu slinivky břišní!
6 symptomů, které včas odhalí rakovinu slinivky břišní! V České republice je každoročně rakovina slinivky břišní diagnostikována přibližně 1600 pacientům a tím, že je to velmi zákeřný druh rakoviny, úmrtnost nese číslo téměř totožné.
Článek
Jak se účinně zbavit otoků nohou? Tento čaj z petržele dělá doslova divy!
Jak se účinně zbavit otoků nohou? Tento čaj z petržele dělá doslova divy! Nepříjemné otoky nohou trápí spoustu z nás a s rostoucími teplotami je to jen horší. Tento problém především trápí ty, kteří mají sedavé zaměstnání, jenže existují i další důvody, proč se otoky objevují.
Článek
8 kosmetických produktů, které vůbec nepomáhají a i přesto je kupujeme!
8 kosmetických produktů, které vůbec nepomáhají a i přesto je kupujeme! Někdy naše rozhodnutí ovlivní reklamy, což následně znamená, že nakupujeme spoustu zbytečných krémů, masek a sér, které slibují zázraky. Jenže jak to ve skutečnosti s tím marketingem je? Které z kosmetických produktů vlastně vůbec nepotřebujeme?
Článek
11 druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť zdravější a krásnější!
11 druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť zdravější a krásnější! Všichni víme, že konzumace velkého množství ovoce a zeleniny je pro naše celkové zdraví velmi prospěšná, ale věděli jste, že se tyto potraviny také podílí na tom, jak vypadá naše pokožka? A věděli jste také i to, že některé druhy ovoce jsou pro naši pleť obzvláště šetrné a vhodné?
Článek
10 příznaků, že konzumujete příliš mnoho cukru!
10 příznaků, že konzumujete příliš mnoho cukru! Většina lidí si myslí, že každý kdo má vysokou hladinu cukru v krvi musí být diabetik, jenže ona to tak není úplně pravda. Každý z nás může mít tento problém a ani o něm nevědět. Proto jsme se rozhodli sepsat pro vás seznam 10 příznaků, které vám napoví, zda nekonzumujete až příliš mnoho cukru.
Článek
Pít před anebo po jídle? Známe odpověď!
Pít před anebo po jídle? Známe odpověď! Patříte také mezi ty, kteří před jídlem vypijí sklenici vody, anebo se raději napijete až po jídle?  Tak či onak, každá z těchto možností má svá pozitiva. Tak se s námi na ně pojďte podívat!
(758) Načíst více