Kategorie Zdraví a krása

Článek
Syndrom toxického šoku souvisí s používáním tamponů: Modelka s amputovanýma nohama by mohla vyprávět
Syndrom toxického šoku souvisí s používáním tamponů: Modelka s amputovanýma nohama by mohla vyprávět Byla mladá, krásná a úspěšná. Rozhodně nepočítala s tím, že by se jí život mohl nečekaně obrátit o 180 stupňů. Jenže v roce 2012 utrpěla po použití tamponu toxický šok. V důsledku vážné infekce jí lékaři amputovali pravou nohu, začátkem roku 2018 přišla i o druhou. Řeč je o modelce Lauren Wasserové, která se se svým osudem pere velmi odhodlaně.
Článek
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě Bolest lýtek dokáže potrápit nejednoho z nás a většinou se dostaví v noci. Bolest je tak silná, že nás dokáže ze spánku probudit a my se marně snažíme si alespoň od ní trochu ulevit, jenže nic nepomáhá.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v sedmém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v sedmém měsíci? Sedmým měsícem začíná poslední trimestr těhotenství. Vaše miminko roste a pilně se připravuje na svůj příchod na svět. Co vás v tomto měsíci čeká a nemine?
Článek
Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla
Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla Na ženském těle se ukrývá několik míst, která jsou prostě k zulíbání. Jedná se o maličkosti, které dodávají postavě tu pravou ženskost a něhu. Jednou takovouto maličkostí jsou i ďolíčky nad zadečkem a jak si v následujícím článku ukážeme, nejsou zde jen na okrasu, mají totiž svou vlastní funkci.
Článek
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa Jiný kraj, jiný mrav, a také jiný ideál krásy! Podívejte se, jak se liší ideály krásy v různých zemích světa! Pokud tedy zoufáte nad příliš velkým poprsím či pořádnými křivkami, vypravte se na dovolenou do Venezuely, budete středem zájmu!
Článek
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu svých křivek se nemusí nikdo stydět
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu svých křivek se nemusí nikdo stydět Ženské tělo prochází po porodu obrovskou změnou. O tom, jak žena vypadá po několika dětech, vypovídá i následující fotogalerie.
Článek
Ideál ženské krásy – krása vs. zdraví
Ideál ženské krásy – krása vs. zdraví Nezdravý ideál krásy provází lidstvo po staletí. Od minulosti až po současnost, byl ideál ženské krásy velmi důležitý. Mnohdy tradice, někdy vstupenka do lepšího života. Každopádně „bolavá krása“. Tak lze popsat různé manýry doby i nezlomnou tradici různých kmenů naší planety.
Článek
Souvisí barva očí s alkoholismem? Podle vědců ano
Souvisí barva očí s alkoholismem? Podle vědců ano Barva očí je dána množstvím pigmentu v rohovce, který je nazýván melanin. Zbarvení očí je pro každého člověka typické a jen těžko se dá předpovídat, jakou barvu bude mít zrovna váš potomek, protože i přesto, že jste třeba oba dva hnědoocí, nebylo by nic ojedinělého, kdyby se vám narodilo miminko s pomněnkovýma očima.
(893) Načíst více