Kategorie Zdraví a krása

Článek
Zbavte se přebytečné vody v těle. Zde pro vás máme 6 rychlých a účinných tipů!
Zbavte se přebytečné vody v těle. Zde pro vás máme 6 rychlých a účinných tipů! Cítíte se oteklí a nejste ve své kůži? Na vině může být i zadržování vody v těle. Ačkoliv to není nic, co by ohrožovalo náš život, může nám to přivodit jisté zdravotní obtíže jako je obezita, celulitida a především nepříjemné otoky.
Článek
Matka si všimla u svého dítěte černých skvrn v nose. Budete překvapení, z čeho to bylo!
Matka si všimla u svého dítěte černých skvrn v nose. Budete překvapení, z čeho to bylo! Meghan Buddenová z Ameriky jako většina milujících matek o svou holčičku starostlivě pečovala a sledovala jakékoliv změny, které u ní nastaly. A jako každá zodpovědná matka, tak i ona si všimla, že se její malé holčičce udělaly malé černé skvrny v nose.
Článek
Lékaři varují: Nedávejte svým dětem párky. Tady je důvod!
Lékaři varují: Nedávejte svým dětem párky. Tady je důvod! Ve všech státech a především i u nás v České republice velmi oblíbená pochutina. Někteří z nás ji snídají, večeří a dokonce si ji dopřejí sem tam i jako svačinku s pořádnou dávkou kečupu nebo hořčice. Že nevíte, o čem je řeč? No přece o tolik oblíbených párcích!
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v sedmém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v sedmém měsíci? Sedmým měsícem začíná poslední trimestr těhotenství. Vaše miminko roste a pilně se připravuje na svůj příchod na svět. Co vás v tomto měsíci čeká a nemine?
Článek
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí!
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí! To, že větry smrdí, pro vás není jistě nic nového. Ale víte i to, že existují potraviny, které míru zápachu více či méně ovlivňují? Zde je seznam potravin, díky kterým vaše větry smrdí více, než je obvyklé.
Článek
6 důležitých věcí, které vám oči prozradí o vašem zdraví!
6 důležitých věcí, které vám oči prozradí o vašem zdraví! Jakékoliv onemocnění očí nebo i okolí očí bychom neměli podceňovat. Přece jenom se říká, že oči jsou oknem do duše, proto bychom se o ně měli i dostatečně starat, protože o našem zdraví dokážou leccos vypovědět.
(633) Načíst více