Kategorie Zdraví a krása

Článek
Hysterický hon na majku fialovou: Přehodnoťme její pověst
Hysterický hon na majku fialovou: Přehodnoťme její pověst S příchodem jara se v přírodě i ve městech objevují majky fialové. I když jste se s nimi letos možná ještě osobně nesetkali, jejich existence vám pravděpodobně neunikla díky mediální prezentaci. Majku fialovou média mnohdy vykreslují jako velmi nebezpečného brouka. Je to skutečně tak?
Článek
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky Na konci svého pobytu v Libanonu zažila brazilská influencerka Juliana Nehme velmi nemilou zkušenost. Posádka letadla společnosti Qatar Airways ji kvůli její nadváze odmítla vzít na palubu. Juliana se cítila velmi ponížená a rozhodla se, že tento incident nenechá jenom tak. Jak se pomstila?
Článek
Černý kašel v Česku má letos první oběť. Zemřel pacient z kategorie 55–64 let
Černý kašel v Česku má letos první oběť. Zemřel pacient z kategorie 55–64 let Počty lidí nakažených černým kašlem v České republice strmě vzrůstají. Jak informovala ČTK, v letošním roce již bohužel s tímto onemocněním zemřel první člověk. Šlo o pacienta z věkové kategorie 55 až 64 let.
Článek
Epidemie černého kašle: Když se nemoc objeví ve třídě, do školy můžou jenom očkovaní, rozhodli hygienici
Epidemie černého kašle: Když se nemoc objeví ve třídě, do školy můžou jenom očkovaní, rozhodli hygienici Českem se šíří epidemie černého kašle. Od počátku letošního roku hygienici zaznamenali stovky případů napříč všemi kraji. Hygienická stanice Hlavního města Prahy (HSHMP) proto vydala doporučení, jak postupovat, když se černý kašel objeví ve škole.
Článek
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti Zvětšení prsou implantáty je často diskutované téma, které v ženách vzbuzuje jak zvědavost, tak i obavy. Pusťte si náš podcast, v němž vás seznámíme s aktuálními trendy, bezpečností i kontroverzemi v oblasti implantátů.
Článek
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví Trápí vás oslabená imunita? Pokud trpíte častými infekcemi, chronickou únavou, zvýšenou náchylností k alergiím, ale také se velmi pomalu zotavujete z nemocí nebo se vám hůře hojí rány, pusťte se do posilování svého imunitního systému. Jaké máte možnosti?
Článek
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni Masáž pokožky hlavy přináší spoustu výhod pro naše zdraví a celkovou pohodu. Provádět se ji vyplatí opravdu pravidelně. Detailněji vám proto vysvětlíme, k čemu je dobrá. Také vám krok za krokem ukážeme, jak masáž vlasové pokožky správně provádět.
Článek
Zima bez nachlazení a kašle: Pomohou vám domácí sirupy na imunitu
Zima bez nachlazení a kašle: Pomohou vám domácí sirupy na imunitu Zima je obdobím nejrůznějších viróz. Chcete zůstat během nejchladnějšího období roku fit? Sáhněte po pomocné berličce v podobě domácích sirupů na imunitu, které podpoří vaše zdraví. Velkým bonusem je, že si je vyrobíte velmi snadno, rychle i levně.
Článek
Budíte se každou noc ve stejnou hodinu? Vaše tělo vás prosí o pomoc
Budíte se každou noc ve stejnou hodinu? Vaše tělo vás prosí o pomoc Vědci zjistili, že když se člověk budí každou noc ve stejnou hodinu, může to mít vážný důvod. Tělo tímto způsobem upozorňuje na zdravotní problém, který je třeba ihned řešit a nic nepodceňovat. Má to na svědomí nerovnováha proudění energie v těle, která tak signalizuje nemoc.
(796) Načíst více