Kategorie Zdraví a krása

Článek
Žena si myslela, že má lupénku: Po sedmi letech zjistila, že trpí mnohem zákeřnější chorobou
Žena si myslela, že má lupénku: Po sedmi letech zjistila, že trpí mnohem zákeřnější chorobou Irka Margaret Murphyová se celý život ráda opalovala na sluníčku. Když se jí na obličeji začaly objevovat rozpité červené skvrnky, ihned se obrátila na kožního lékaře. Ten jí diagnostikoval lupénku. Že její onemocnění není rozhodně banální, se dozvěděla až o sedm let později, kdy se ukázalo, že trpí mnohem zákeřnějším onemocněním.
Článek
Jedlá soda a její všestranné použití: Pro váš dům, krásu i zdraví
Jedlá soda a její všestranné použití: Pro váš dům, krásu i zdraví Balíček jedlé sody stojí pár korun, ale funguje podobně jako drahé kosmetické či úklidové prostředky. V kombinaci s klasickým octem nebo čistou vodou se jedná doslova o zázrak, který je na jednu stranu velmi šetrný, ale na druhou stranu má velkou sílu. Jakým způsobem tedy můžete jedlou sodu použít?
Článek
Vyzrajte nad sedavým zaměstnáním a bolestí zad díky těmto cvikům
Vyzrajte nad sedavým zaměstnáním a bolestí zad díky těmto cvikům Bolesti zad, hlavy, páteře a migrény. Za všemi těmito zdravotními potížemi může být tzv. sedavé zaměstnání, které je bohužel nešvarem dnešní doby. Co tedy můžeme dělat, abychom se ve vlastním těle cítili dobře, i když u svého pracovního stolu sedíme dlouhé hodiny?
Článek
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo?
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo? Trendem posledních pár let jsou umělé řasy. Jsou skvělým řešením pro všechny ženy, u kterých matka příroda šetřila a nenadělila jim vlastní dlouhé a výrazné řasy, po kterých všechny tolik toužíme. Navíc je to také dobrý pomocník, který vám ráno při líčení ušetří hromadu času a i odlíčená vypadáte neustále upraveně.
Článek
Nevhodné chování u dítěte jako předzvěst psychické poruchy
Nevhodné chování u dítěte jako předzvěst psychické poruchy Ačkoliv je to velmi ožehavé téma, o kterém se příliš často nemluví a při nejmenším pro rodiče je to zcela nemyslitelné, malé děti kolem tří let dokážou vykazovat určité známky, jež mohou poodhalit jejich pokřivenou osobnost. To může být předzvěstí určité psychické nemoci.
Článek
Ženě se po nasazení antibiotik objevila podivná alergická reakce. Na jazyku jí začaly růst chlupy
Ženě se po nasazení antibiotik objevila podivná alergická reakce. Na jazyku jí začaly růst chlupy I když lidé často používají rčení „má chlupatý jazyk“, aby o daném člověku řekli, že je mlsný, je to pouze obrazně řečeno a ve skutečnosti u nikoho z nás se ochlupení na jazyku nevyskytuje... Tedy až na ženu z našeho příběhu.
(998) Načíst více