Kategorie Zdraví a krása

Článek
Bojíte se pavouků? Zbavte se své fobie díky jednoduchému triku!
Bojíte se pavouků? Zbavte se své fobie díky jednoduchému triku! Strach z pavouků neboli arachnofobie je vůbec nejrozšířenější fobií mezi lidmi. Ačkoliv u nás nežije žádný nebezpečný druh, strach z nich tkví někde hluboko v nás a občas nám tato naše fobie může znepříjemňovat život.
Článek
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle!
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle! Vyzkoušeli jste už téměř všechno, a přesto se vám nedaří zhubnout? Jak se může stát, že člověk, který pravidelně cvičí a stravuje se zdravě, nehubne? Co za tím ve skutečnosti stojí?
Článek
Tyto bylinky vám uleví při nachlazení a chřipce!
Tyto bylinky vám uleví při nachlazení a chřipce! Ach jo, na podzim to zase začíná - nepříjemné nachlazení a chřipky. Pokud jste už také onemocněli, nemusíte do sebe cpát jednu pilulku za druhou. Naopak zkuste se léčit přírodní cestou. Při nachlazení a chřipce vám jednoznačně pomohou některé druhy bylinek, které mají doslova zázračnou moc!
Článek
Co se stane z vaším tělem, když sníte hnědý banán?
Co se stane z vaším tělem, když sníte hnědý banán? Když jdeme nakupovat banány, většina z nás pochopitelně jako první sáhne ještě po těch nazelenalých v domnění, že pro sebe vybírají jen to nejlepší.
Článek
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem?
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem? V roce 2016 Andrew Taylor nahrál na YouTube video, ve kterém vysvětluje svůj plán – začít se zdravě stravovat, což by podle něj mělo znamenat, že bude jíst jen brambory. Díky této dietě zhubl Andrew neuvěřitelných 45 kg a ačkoliv se na první pohled zdá tato dieta účinná, z hlediska zdraví však může být velmi riskantní.
Článek
Rozhovor: Tetované ženy nad 50. Změnily by dnes svoje rozhodnutí?
Rozhovor: Tetované ženy nad 50. Změnily by dnes svoje rozhodnutí? Pro tetované je zvuk tetovacího strojku krásná adrenalinová záležitost. Ale nejhorší zvuk je hlas vašeho okolí: "Jednou toho budeš litovat, až budeš stará". Pro ověření platnosti tohoto tvrzení se deník Elite Daily ptal tří tetovaných žen starších 50 let.
Článek
Devět věcí, které se stanou s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně!
Devět věcí, které se stanou s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně! Nadměrná konzumace vajec je podle všeho pro naše tělo nezdravá, ovšem co se stane s naším tělem, když denně sníme jen dvě, maximálně tři vajíčka? Vědci provedli v nedávné době na toto téma studii a nyní v tom mají jasno!
Článek
Jaká rizika s sebou nese nošení podprsenky?
Jaká rizika s sebou nese nošení podprsenky? Podprsenka je kousek oblečení, který v šatníku nechybí žádné ženě. Nosíme ji každý den téměř bez výjimky, a právě proto bychom měly při jejím výběru být opravdu opatrné a ze svých požadavků neslevit.
Článek
Vydejte se na šípky a připravte si z nich léčivé dobroty!
Vydejte se na šípky a připravte si z nich léčivé dobroty! V tuto chvíli dozrávají šípky. Pokud si je půjdete nasbírat, nasušte si je na zimu nebo z nich rovnou připravte léčivé dobroty. Není tajemstvím, že šípky blahodárně působí na náš organismus. Obsahují totiž vysoké množství vitamínů a minerálních látek a jejich síla vám pomůže od chřipky, nachlazení nebo podzimní únavy.
(807) Načíst více