Kategorie Zdraví a krása

Článek
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti Zvětšení prsou implantáty je často diskutované téma, které v ženách vzbuzuje jak zvědavost, tak i obavy. Pusťte si náš podcast, v němž vás seznámíme s aktuálními trendy, bezpečností i kontroverzemi v oblasti implantátů.
Článek
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví Trápí vás oslabená imunita? Pokud trpíte častými infekcemi, chronickou únavou, zvýšenou náchylností k alergiím, ale také se velmi pomalu zotavujete z nemocí nebo se vám hůře hojí rány, pusťte se do posilování svého imunitního systému. Jaké máte možnosti?
Článek
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni Masáž pokožky hlavy přináší spoustu výhod pro naše zdraví a celkovou pohodu. Provádět se ji vyplatí opravdu pravidelně. Detailněji vám proto vysvětlíme, k čemu je dobrá. Také vám krok za krokem ukážeme, jak masáž vlasové pokožky správně provádět.
Článek
Zima bez nachlazení a kašle: Pomohou vám domácí sirupy na imunitu
Zima bez nachlazení a kašle: Pomohou vám domácí sirupy na imunitu Zima je obdobím nejrůznějších viróz. Chcete zůstat během nejchladnějšího období roku fit? Sáhněte po pomocné berličce v podobě domácích sirupů na imunitu, které podpoří vaše zdraví. Velkým bonusem je, že si je vyrobíte velmi snadno, rychle i levně.
Článek
Budíte se každou noc ve stejnou hodinu? Vaše tělo vás prosí o pomoc
Budíte se každou noc ve stejnou hodinu? Vaše tělo vás prosí o pomoc Vědci zjistili, že když se člověk budí každou noc ve stejnou hodinu, může to mít vážný důvod. Tělo tímto způsobem upozorňuje na zdravotní problém, který je třeba ihned řešit a nic nepodceňovat. Má to na svědomí nerovnováha proudění energie v těle, která tak signalizuje nemoc.
Článek
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem Mnoho lidí má tuto rostlinku doma jen na okrasu a ani netuší, jakým skvělým pomocníkem pro jejich zdraví je. I přes své „kubánské“ jméno se jedná o bylinku pocházející z jihovýchodní Afriky. K čemu všemu vám tahle rostlina poslouží?
Článek
Jak poznat sršeň asijskou? Od sršně obecné se liší několika znaky
Jak poznat sršeň asijskou? Od sršně obecné se liší několika znaky Invazivní sršeň asijská byla poprvé zaznamenána v ČR. V pondělí 9. října 2023 hasiči zlikvidovali hnízdo tohoto hmyzu, které se nacházelo v koruně stromu v zahrádkářské kolonii v Plzni. Jak vědci upozorňují, na západě Čech hrozí invaze sršní asijských. Právě proto byste měli vědět, jak poznat sršeň asijskou a jak ji odlišit od sršně obecné.
Článek
Po otravě cuketou skončila žena ze Zlína na JIP. Nyní chce svůj příběh sdílet s ostatními
Po otravě cuketou skončila žena ze Zlína na JIP. Nyní chce svůj příběh sdílet s ostatními Cuketa patří k oblíbené zelenině, kterou si v létě a na podzim dopřáváme ve velkém. V opravdu výjimečných případech však může tato zelenina způsobit těžkou otravu a ohrozit nás na životě. Své o tom bohužel ví 54letá žena ze Zlína, která po otravě cuketou ze zahrádky skončila na JIP. Nyní na hrozbu otravy cuketou upozorňuje ostatní.
Článek
Trápí vás deprese nebo nespavost? Začněte spát pod těžko přikrývkou
Trápí vás deprese nebo nespavost? Začněte spát pod těžko přikrývkou Možná si z dětských let vybavíte, když jste u babičky spokojeně usínali pod těžkými duchnami? Nyní se ukazuje, že těžší přikrývky mají své opodstatnění a mimo spánku v teple mají pozitivní vliv na náš spánek a naši psychiku. Proč bychom tedy měli spát pod těžšími přikrývkami?
(793) Načíst více