Kategorie Zdraví a krása

Článek
Jak na popraskané paty? Na jejich ošetření si vystačíte s tím, co najdete doma
Jak na popraskané paty? Na jejich ošetření si vystačíte s tím, co najdete doma Zatímco každý den poctivě pečujeme o pokožku našeho obličeje, péči o naše chodidla dost často podceňujeme. Výsledkem tak mohou být suché a popraskané paty. Nežli s tímto nevzhledným a bolestivým problémem vyrazíte na pedikúru, popraskané paty můžete ošetřit i tím, co máte doma. Vyzkoušejte následující triky, díky nimž se vaše paty opět zacelí.
Článek
Zázrak jménem kombucha. Jen jedna sklenice denně bude mít na vaše zdraví neuvěřitelný vliv!
Zázrak jménem kombucha. Jen jedna sklenice denně bude mít na vaše zdraví neuvěřitelný vliv! Původ kombuchy je zahalen tajemstvím a nejrůznějšími legendami. Někteří říkají, že ji vymyslel čínský vynálezce, který se snažil vytvořit elixír dlouhověkosti. Jiní zase tvrdí, že kořeny kombuchy sahají až do starého Egypta. Ať tak či onak, jedno je jisté – kombucha je tady už řadu let.
Článek
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jednu obrovskou výhodu
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jednu obrovskou výhodu O česneku se říká, že je to životabudič, efrodisiakum a má léčivé schopnosti, které znali již ve starověku. Kvalitní česnek totiž obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které dokážou s naším tělem doslova divy.
Článek
Podle studie potřebují ženy více spánku než muži.
Podle studie potřebují ženy více spánku než muži. Ačkoliv máme všichni stejný mozek, ten ženský se oproti tomu mužskému přeci jen o něco málo liší . A teď, ženy, zpozorněte! Jedná se totiž o spánek, tak čtěte dál a aspoň uvidíte, na co se příště, až budete chtít déle spát, vymluvit.
Článek
Chyby, kterých se dopouštíte při nošení spodního prádla
Chyby, kterých se dopouštíte při nošení spodního prádla Spodní prádlo si oblékáme každý den. Možná, že si říkáte,že jde o rutinní záležitost, kterou už máte v malíku. Jenže i při dennodenním nošení spodního prádla se můžete nevědomky dopustit chyb, které mohou nepříznivě ovlivnit vaše intimní zdraví. Čeho byste se tedy měla vyvarovat?
Článek
Trápí vás intolerance na laktózu? Zde je seznam těch nejlepších alternativ!
Trápí vás intolerance na laktózu? Zde je seznam těch nejlepších alternativ! Mléko je nezbytnou součástí zdravé výživy, ale pro některé z nás jednoduše řečeno není úplně vhodnou variantou. Pokud se u vás objevila intolerance na laktózu, máme pro vás seznam pěti nejlepších alternativ, které můžete využívat naprosto stejně jako mléko kravské.  
Článek
Holit nebo naopak neholit? Aneb po čem muži skutečně touží
Holit nebo naopak neholit? Aneb po čem muži skutečně touží Holení nohou a podpaždí považujeme za nejen hygienickou normu, v podpaždí nás také konečně již dohánějí muži. Jak je to ale s holením intimních partií? Módní vlna, výstřelek nebo nutnost?
Článek
Co oči prozradí o vašem zdraví? Nepodceňujte jejich "řeč"
Co oči prozradí o vašem zdraví? Nepodceňujte jejich "řeč" Ačkoliv nikdo neví, odkud se staré rčení, že oči jsou oknem do duše, vzalo, skrývá se v něm tolik pravdy, až je to děsivé. Oči dokážou o nás i našem zdraví vypovědět opravdu hodně, stačí si jen všímat nepatrných příznaků. Které příznaky to jsou a co nám jimi chce tělo říct?
Článek
Fotografka nafotila své přátele s odstupem 17 let. Podívejte se, jak rozdílně lidé stárnou
Fotografka nafotila své přátele s odstupem 17 let. Podívejte se, jak rozdílně lidé stárnou Jak se dokáže čas podepsat na lidských tvářích? Někdo má tu výhodu, že v průběhu let zraje jako víno. Některým lidem se však čas vryje neúprosně do tváří viditelnými vráskami. To, jak se lidem změnil obličej s odstupem 17 let, můžete zjistit i díky projektu fotografky Josephine Sittenfeldové s názvem Reunion - Opětovné setkání.
(875) Načíst více