Kategorie Zdravá výživa

Článek
Jak začít s veganstvím bez stresu a strádání
Jak začít s veganstvím bez stresu a strádání Zdravý životní styl se pomalu rozšiřuje a mnoho lidí se ubírá cestou uvědomělejšímu přístupu k životu. Bezesporu k takovému přístupu patří i způsob našeho stravování. Etické, filozofické i zdravotní důvody nás mohou přivést k základní myšlence veganství - tedy odmítání konzumace živočišných produktů.
Článek
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den?
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den? Ovesné vločky bývají obecně vnímány jako zdravá potravina a najdete je v takřka každém vyváženém jídelníčku. Proč tomu tak ale je a co získáme tím, pokud je budeme konzumovat? Na to se podíváme v dnešním článku.
Článek
Kombinace jídel, které vám pomohou v cestě za dokonalou postavou
Kombinace jídel, které vám pomohou v cestě za dokonalou postavou Mnoho lidí si myslí, že dietní jídla jsou nudná a skládají se převážně z vařeného kuřecího masa a spousty zeleniny. Pravdou ovšem je, že existuje spousta zdravých a zároveň chutných surovin, jejichž kombinací své hubnutí podpoříte.
Článek
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví?
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví? Patříte také mezi milovníky ořechů a semínek? Pak vás jistě potěší, že jsou nejen skvělou svačinkou ale také zdrojem kvalitních tuků, bílkovin, minerálů a vitamínů. Připravili jsme pro vás kompletní přehled, shrnující jejich přínosy pro naše tělo.
Článek
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin Vstáváte každé ráno s pytli pod očima a přitom vám připadá, že spánku máte dost, jídlo si nepřesolujete a ani pitný režim nezanedbáváte? Na vině můžou být i některé potraviny.
Článek
Kombinace potravin pro super zdravá jídla
Kombinace potravin pro super zdravá jídla Brokolice, olivový olej, česnek, jahody, tofu, avokádo. To je jen malý výčet zdravých potravin, které by rozhodně neměly chybět ve zdravém jídelníčku. Věděli jste ale, že jejich kombinací můžete maximalizovat užitek, který vám tyto zdravé dobroty přinášejí?
(22) Načíst více