Holčička si od narození nestříhala vlasy. Zhlédněte na videu, jak dopadla po první návštěvě kadeřníka

Holčička si od narození nestříhala vlasy. Zhlédněte na videu, jak dopadla po první návštěvě kadeřníka Zdroj: Shutterstock

Spousta holčiček touží mít vlasy dlouhé až na zem jako princezna. Právě proto se svých dlouhých kadeří nechtějí rozhodně vzdát. Ovšem existují i výjimky. Jednou z nich je školačka, která zavítala do salónu vyhlášeného iráckého kadeřníka Oussama Sabbagha. Tato dívenka si od narození nestříhala vlasy. Video ukazuje, jak byla z nového účesu nadšená.

Holčička, která navštívila kadeřnický salón profesionálního kadeřníka Oussama Sabbagha, chtěla jediné: nový účes. Její dlouhé a husté vlasy, které si pěstovala od narození, by jí záviděla nejedna dívka, ale i žena.

Malá školačka se však odvážně rozhodla pro radikální změnu. Své dlouhé kadeře nechtěla zkrátit o několik centimetrů, odhodlala se naopak pro odvážný účes v podobě mikáda. Když kadeřník její vlasy radikálně zkrátil, holčička neskrývala nadšení.

Kadeřník Oussam Sabbagha natočil stříhání vlasů malé holčičky na video, které se přes noc stalo na TikToku velkou senzací. Ostatně, zhlédnout jej můžete i vy. Lidé však neobdivují pouze zručnost tohoto kadeřníka, ohromila je spíše odvaha dívenky, která se nechala radikálně ostříhat a přišla o více než polovinu své výstavní hřívy.

Jestli máte malou dceru s dlouhými vlasy, dovolili byste jí něco takového? 

Zdroj: TikTok.com, YouTube.com

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2021 09:42 Nahlásit obsah