Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa

Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa Zdroj: Profimedia

Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna na Instagramu otevřeně popsala všechny své mateřské starosti a radosti. Jak naznačila, doma se rozhodně nezastaví. Kromě péče o dvouměsíční dcerku Ellu má na starosti takřka tříletého synka Artura. A právě se dvěma dětmi už je to pořádný “fičák”.

“Hory neposkládaného prádla, věčně plná špinavá myčka, když zrovna nepřebaluješ, tak myješ nočník, když zrovna nekojíš, tak vaříš obídek,” rozepsala se Ewa Farna v instagramovém postu o svém běžném maminkovském dni.

Prostřednictvím fotky, kterou k tomuto příspěvku připojila, nechala své sledující nahlédnout do svého soukromého života. Z fotky je patrné, že malá Ella leží na přebalovacím pultu, zpěvačka je ležérně oblečená s drdolem na hlavě a za jejími zády se nachází hromada neposkládaného prádla.

“Tvůj IG feed je mrtvý. Stejně jako ty. Ale s tím se musí počítat, energie je dneska drahá. A v tom všem jsem totálně naplněná. Jako ta myčka. Nebo moje prsa,” dodala dále Ewa Farna. 

Slavná dvojnásobná maminka svým instagramovým příspěvkem nejen pobavila. V tom, co napsala, se našla totiž spousta ostatních maminek, které se nacházejí v podobné situaci.

“I když náročné, přesto nejkrásnější momenty. Neopakovatelné a tak rychle ubíhající. Mrkneš a děti jsou dospělé. Užívej si to naplnění. I ta plná prsa,” vzkázala Ewě Farné modelka Daniela Peštová.

“Děkujem. Užíváme moc. Je zajímavé, jak v tom všem nekomfortu člověk dokáže být vlastně nejšťastnější,” odpověděla upřímně zpěvačka.

Zdroj: https://www.instagram.com/ewa_farna93/
Autor:
Publikováno: 12. 4. 2022 09:49 Nahlásit obsah