Kategorie Ewa Farna

Článek
Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu
Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna sdílela s příchodem roku 2024 na Instagramu novou fotku, ze které ostatním spadla brada. Zpěvačka přivítala nový rok ukázkovou postavou a už na první pohled je vidět, že výrazně zhubla.
Článek
Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz
Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz Zpěvačka Ewa Farna se na předávání Slavíků 2022 objevila v extravagantním modelu, kterému vévodily modrý sametový overal, oversize sako a mohutná modrá čelenka. Za svůj outfit 29letá stříbrná slavice sklidila spoustu kritiky. Ewa Farna si však z nepřejících komentářů nic nedělá a svým kritikům poslala prostřednictvím sociálních sítí jasný vzkaz.
Článek
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna sfoukla na narozeninovém dortu v pátek 12. srpna již 29 svíček. Na svém Instagramu následně poděkovala všem svým příznivcům za přání. Talentovaná zpěvačka se rovněž rozepsala o tom, jak prožila poslední rok svého života. Zvládla totiž nejen dvě desky, ale i porod.
Článek
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město!
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město! Ač polsko-česká zpěvačka Ewa Farna pochází z těšínského Slezska a nyní jako “náplava” zakotvila u Prahy, prozradila, že má ve svém srdci také Brno. O tom, že si jihomoravskou metropoli velmi oblíbila a nedá na ni dopustit, se rozepsala i na svém Instagramu. Brno je podle Ewy Farne boží.
Článek
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém K Velikonocům patří pečení mazance či beránka, barvení vajíček i pondělní pomlázka. Jak dokazují některé příspěvky na sociálních sítích, tyto jedinečné svátky si plnými doušky vychutnávaly také mnohé české celebrity. Kdo se plnou parou pustil do velikonočního pečení? A kdo si po Velikonočním pondělí rozhodně nesedne?
Článek
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna na Instagramu otevřeně popsala všechny své mateřské starosti a radosti. Jak naznačila, doma se rozhodně nezastaví. Kromě péče o dvouměsíční dcerku Ellu má na starosti takřka tříletého synka Artura. A právě se dvěma dětmi už je to pořádný “fičák”.
Článek
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi Dvojnásobná maminka a polsko-česká slavice Ewa Farna má za sebou šestinedělí. U této příležitosti na svém instagramovém profilu sdílela video, ve kterém v náručí drží svou 6týdenní dcerku Ellu. Nelze si nevšimnout, že tato malá holčička má ve svém věku vlásků na rozdávání.
Článek
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se stala podruhé maminkou. Na svět přivedla krásnou a zdravou holčičku, které spolu se svým manželem Martinem Chobotem vybrala nádherné jméno Ella. O tuto šťastnou novinku se již dvojnásobná máma podělila s ostatními na sociálních sítích.
Článek
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko?
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko? Pro některé slavné české páry je rok 2022 obzvlášť přelomový. V tomto roce se samými dvojkami se jim má totiž narodit miminko. Někdo přivítá do rodiny již několikátý přírůstek, někdo se stane rodičem úplně poprvé. Které české celebrity jsou tedy v roce 2022 v radostném očekávání?
(5) Načíst více