Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok

Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok Zdroj: Profimedia

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna sfoukla na narozeninovém dortu v pátek 12. srpna již 29 svíček. Na svém Instagramu následně poděkovala všem svým příznivcům za přání. Talentovaná zpěvačka se rovněž rozepsala o tom, jak prožila poslední rok svého života. Zvládla totiž nejen dvě desky, ale i porod.

“29. Děkuju všem za krásný přání a že jste si vzpomněli (nebo vám to připomněl FB nebo někdo v rádiu). Mám za sebou nádherný rok. Ve velké zkratce: 1 porod, 2 desky,” bilancovala Ewa Farna nad tím, jakým způsobem strávila předchozí rok, který byl pro ni z hlediska osobního a profesního života opravdu nadupaný.

Polsko-česká zpěvačka, která odstartovala svou kariéru ve svých 13 letech na podzim roku 2006 prostřednictvím hitu “Měls mě vůbec rád”, se za posledních 365 dnů takřka nezastavila. Koncertovala, vydala 2 desky, a kromě úspěchů na poli hudby se jí dařilo i v osobním životě.

Ewa Farna v březnu 2022 porodila dcerku Elly, která má v současnosti 5 měsíců. Kromě této holčičky se svým manželem Martinem Chobotem vychovává také 3letého syna Artura. Zpěvačka se rovněž ve svém instagramovém shrnutí přiznala, že je zastánkyní kontaktního rodičovství, ovšem zároveň se snaží zvládat všechny pracovní povinnosti.

“Kontaktní rodič je fulltime job. Vždycky se zpětně divím, že jsem vůbec u toho něco zvládla udělat. Hlavně to držet v rovnováze,” napsala otevřeně Ewa Farna.

Talentovaná zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna v rámci bilancování svého předchozího roku vložila na Instagram také několik fotek, které pro ni nejvíce znamenají a které přesně vystihují jejích předchozích 365 dnů. Je zřejmé, že Ewa Farna se opravdu nezastaví a musíme před ní smeknout klobouk, jak vše perfektně zvládá!

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93

Autor:
Publikováno: 15. 8. 2022 13:36 Nahlásit obsah