Kategorie Narozeniny

Článek
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.
Článek
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit Podnikatelka a influencerka Nela Slováková pojala oslavu svých 33. narozenin jako jednu velkou party. Spolu se svými kamarádkami odletěla na pár dnů slavit do Dubaje, kde se dle instagramových příspěvků pořádně rozparádily. Nela přitom slavila oblečená pouze v titěrných bikinách, ve kterých vyrazila i do klubu, což jí někteří sledující nedarovali.
Článek
NN NIGHT RUN letos slaví 10 let. Zve na noční běh do 8 měst
NN NIGHT RUN letos slaví 10 let. Zve na noční běh do 8 měst V letošním roce se znovu rozeběhne kolotoč netradičních zážitkových běhů nočními městy NN NIGHT RUN, který v roce 2023 oslaví desáté výročí své existence. V období od jara do podzimu běžci zavítají do stejných osmi měst, kde se konaly noční běžecké závody vloni. Začíná se 22. dubna v Ostravě a končí 14. října v Olomouci.
Článek
5 zajímavostí o lidech narozených v únoru: Jsou inteligentní, vyrovnaní a kreativní
5 zajímavostí o lidech narozených v únoru: Jsou inteligentní, vyrovnaní a kreativní Slavíte narozeniny v únoru? Tento chladný měsíc roku vám dal do vínku hned několik výjimečných vlastností. Podíváme se blíže, jací jsou lidé narození v únoru a jakými vlastnostmi se mohou konkrétně pochlubit.
Článek
Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci
Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci Herečka Patricie Pagáčová neslaví v prosinci pouze Vánoce, ale také narozeniny. Na Instagramu nově své fanoušky potěšila fotografií z oslav svých 34. narozenin. Na fotce má úsměv od ucha k uchu a celá jenom září. Její příznivci se navíc shodují, že s přibývajícím věkem zraje jako víno.
Článek
Hana Zagorová by 6. září 2022 oslavila 76. narozeniny. Manžel Štefan Margita jí poslal vzkaz do nebe
Hana Zagorová by 6. září 2022 oslavila 76. narozeniny. Manžel Štefan Margita jí poslal vzkaz do nebe Legendární česká zpěvačka Hana Zagorová naposledy vydechla v pátek 26. srpna 2022. Zemřela ve věku nedožitých 76 let. A právě 76. narozeniny by oslavila v úterý 6. září 2022, což si připomněl i její manžel Štefan Margita, který své milované Hance poslal dojemný vzkaz do nebe.
Článek
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně Česká pop-punková kapela Rybičky 48 slaví letos kulaté jubileum. Tato hudební partička založená v roce 2002 sfoukává již 20 svíček na dortu a u této příležitosti si pro své fanoušky připravila opravdovou lahůdku. Jde o velkolepý koncert v pražské O2 areně, který se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2022.
Článek
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna sfoukla na narozeninovém dortu v pátek 12. srpna již 29 svíček. Na svém Instagramu následně poděkovala všem svým příznivcům za přání. Talentovaná zpěvačka se rovněž rozepsala o tom, jak prožila poslední rok svého života. Zvládla totiž nejen dvě desky, ale i porod.
Článek
Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle
Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle Zpěvačka a influencerka Tereza Kerndlová sdílela na Instagramu video, ve kterém popřála svému tátovi Laďovi Kerndlovi krásné narozeniny. Ve videu se zároveň odvážně předvedla bez make-upu. Nutno podotknout, že Tereza Kerndlová i bez nánosu líčidel vypadá skvěle. Ostatně, posuďte sami.
(5) Načíst více