Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci

Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci Zdroj: Profimedia

Herečka Patricie Pagáčová neslaví v prosinci pouze Vánoce, ale také narozeniny. Na Instagramu nově své fanoušky potěšila fotografií z oslav svých 34. narozenin. Na fotce má úsměv od ucha k uchu a celá jenom září. Její příznivci se navíc shodují, že s přibývajícím věkem zraje jako víno.

“34 vítej, vejdi a neuškoď. Moc všem děkuju za přání. Jsem neskutečně vděčná za všechno, co mám,” napsala Patricie Pagáčová na Instagram a připojila usměvavé foto z narozeninové oslavy.

Herečka, která se narodila 19. prosince 1988, patří k “vánočním dětem”, které slaví narozeniny a Štědrý večer takřka ve stejnou dobu. Jak dokládá sdílená fotografie, herečka si svou narozeninovou oslavu velmi užila a dokázala ji oddělit od vánočních svátků.

“Krásné narozeniny! Koukám, že jste také vánoční dítě, jako já. Já slavím dnes 38. Tak vám i všem vánočním dětem přeji, ať na ně nikdo v tom vánočním shonu nezapomene,” vzkázala na Instagramu Patricii Pagáčové jedna ze sledujících.

Zdroj: Shutterstock Spousta lidí se shoduje na tom, že Patricie Pagáčové to v posledních letech velmi sluší. Zkrátka, čím je starší, tím je také krásnější. Herečka podle názorů svých fanoušků vypadá mnohem lépe než v době, když jí bylo náct. V jejím případě tak platí, že věk je jenom číslo. 

Kromě záplavy blahopřání k narozeninám rovněž mnozí instagramoví sledující upřímně napsali, že Patricie Pagáčová rozhodně na svých 34 let nevypadá. “34? To ani náhodou! 24 maximálně!” zalichotili herečce její fanoušci.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova

Autor:
Publikováno: 30. 12. 2022 11:56 Nahlásit obsah