Mahulena Bočanová ukázala své rodiče. Je neskutečně podobná na svého tátu

Mahulena Bočanová ukázala své rodiče. Je neskutečně podobná na svého tátu Zdroj: Profimedia

Herečka Mahulena Bočanová zapátrala v rodinném archivu a na svém instagramovém účtu ukázala své rodiče. A to jak krásnou maminku, tak charismatického tatínka, kterému jako by z oka vypadla. Podívejte se, že je podoba Mahuleny Bočanové a jejího táty Jana Bočana opravdu neskutečná.

“Tuhle krásu mi teď poslal @ribekmartin.jpg, který z černobílých a i velmi poškozených fotek dokáže udělat tento zázrak! Krásný koníček, moc mě to potěšilo! Děkuji. (máma a táta),” napsala Mahulena Bočanová na Instagramu pod kolorované snímky svých rodičů.

Herečka tím, že veřejně ukázala, jak její rodiče vypadali za mlada, poodkryla kousek svého soukromí. Instagramoví sledující si shodli, že po nich Mahulena Bočanová zdědila výjimečnou krásu a šarm. 

“No, povedli se. Oba velmi silné a vyhraněné osobnosti. Nezapomenutelní, když ti vešli do života,” dodala o svých rodičích oblíbená herečka.

Co je však na první pohled patrné, Mahulena Bočanová je celý tatínek. Všimli si toho také lidé na Instagramu, kteří herečce psali, že se potatila a že podoba mezi otcem a dcerou je v tomto případě skutečně veliká až neuvěřitelná.

Tatínek Mahuleny Bočanové, Jan Bočan (1937-2010), byl významný český architekt, designér a vysokoškolský pedagog. Je například spoluautorem pražského hotelu InterContinental, nové budovy pražského hlavního nádraží ze 70. let 20. století, budovy Londýnského velvyslanectví nebo budovy velvyslanectví v Tbilisi. Jan Bočan působil jako pedagog na Fakultě architektury ČVUT v Praze, v roce 2006 jej prezident republiky jmenoval dokonce profesorem.

Zdroj: Instagram.com, Cs.wikipedia.org

Autor:
Publikováno: 19. 1. 2022 14:39 Nahlásit obsah