Jak poznáte, že vás partner podvádí? Pozorně sledujte řeč jeho těla

Jak poznáte, že vás partner podvádí? Pozorně sledujte řeč jeho těla Zdroj: Shutterstock

S nevěrou ve vztahu se setkává každá druhá žena. O ženách se říká, že díky svému mimořádně vyvinutému šestému smyslu mohou nevěru ze strany partnera vycítit i bez toho, aby jim někdo něco řekl. Hodně napovědět vám ale může také řeč těla vašeho protějšku, ze které můžete správným pozorováním zjistit mnohé. Kdy byste tedy měla zpozornět?

Když ztrácí zájem o něžnosti

I na veřejnosti vás dřív objal, dal pusu na tvář nebo pohladil po vlasech. A teď tyto běžné něžnosti jako mávnutím kouzelného proutku zmizely. Pokud jste byli oba dva s partnerem láskyplné typy a teď se to změnilo, může za tím být i něco jiného. Jde tedy o posun od normálního chování úplně jiným směrem.

Když se pokusíte o vážný rozhovor, odvádí pozornost jinam

Vyhýbat se vážnému rozhovoru bez ohledu na to, co je jeho náplní, je obvykle znamením, že je to pro druhou osobu velmi nepříjemná záležitost. Běžnou reakcí milujícího partnera rozhodně není se z vážného rozhovoru vyvléct nebo jej zlehčovat.

Zdroj: Shutterstock Když se straní vašim dotykům

Když chcete vašemu partnerovi pohladit záda nebo jej vzít za ruku, lehce vás odstrčí a snaží se vyhýbat všem vašim dotykům. Jenže, pokud takový v minulosti nebyl, někde je zakopán pes.

Když se z jeho telefonu stane přísně střežená věc

Změnil si váš partner nově přístup ke svému mobilnímu telefonu? Zabezpečil tento přístroj tak, abyste se do něj už nedostala, schovává si jej na tajných místech nebo se s ním zavírá o samotě v koupelně? Je možné, že váš kdysi otevřený partner v telefonu skrývá důvěrné informace a nechce, abyste o nich věděla.

Když je náročnější v posteli

Ženy si toho ne často všímají, ale nevěra se odráží také v postelových hrátkách. Je váš partner v posledních týdnech náročnější, chce zkoušet nové pozice nebo nové techniky? V tom případě byste měla hodně zpozornět.

Když o sebe začne víc pečovat

Začal váš partner trávit víc času v koupelně? Častěji se holí, sprchuje, voní novými parfémy nebo si kupuje nové oblečení. Máte-li ale pocit, že to nedělá zrovna pro vás, začněte jednat.

Když vám nebere telefon nebo odpovídá stručně na SMSky

Dřív jste si pravidelně volali, psali dlouhé SMSky nebo komunikovali přes messenger. Teď vám váš partner často nebere telefon a na vaše zprávy odpovídá velmi stručně (často jednoslovně) a bez emocí. Jde o další ukazatel toho, že je něco v nepořádku.

Zdroj: Shutterstock Když se vyhýbá očnímu kontaktu

Nedívá se vám váš partner do očí, když spolu mluvíte? Může to být znamení toho, že má výčitky svědomí a že vám lže.

Když je stále napjatý a nervózní

Je váš kdysi bezstarostný partner v permanentním stresu? Máte pocit, že je v poslední době velmi napjatý a nervózní? Možná, že je to kvůli tomu, že před vámi skrývá velké tajemství. A je pravděpodobné, že se kvůli tomu cítí velmi špatně a neví, co s tím dělat.

Autor:
Publikováno: 27. 5. 2022 11:12 Nahlásit obsah