Kategorie řeč těla

Článek
Vrána k vráně sedá: Proč jsou si někteří manželé po letech tak podobní?
Vrána k vráně sedá: Proč jsou si někteří manželé po letech tak podobní? Znáte nějaký manželství pár, který spolu žije šťastně dlouhé roky? Jestli vás zaskočilo, že se navzájem velmi podobají, a spíš než jako manželé vypadají jako sourozenci, věda pro to má faktické vysvětlení. Navíc příroda těmto partnerům, kteří se v manželství cítí opravdu šťastně, dokazuje, že jsou s partnerem opravdu stvořeni jeden pro druhého.
Článek
Jak poznáte, že vás partner podvádí? Pozorně sledujte řeč jeho těla
Jak poznáte, že vás partner podvádí? Pozorně sledujte řeč jeho těla S nevěrou ve vztahu se setkává každá druhá žena. O ženách se říká, že díky svému mimořádně vyvinutému šestému smyslu mohou nevěru ze strany partnera vycítit i bez toho, aby jim někdo něco řekl. Hodně napovědět vám ale může také řeč těla vašeho protějšku, ze které můžete správným pozorováním zjistit mnohé. Kdy byste tedy měla zpozornět?
Článek
Řeč těla nikdy nelže: Odhadněte svůj protějšek při svádění nebo po několikaměsíčním vztahu
Řeč těla nikdy nelže: Odhadněte svůj protějšek při svádění nebo po několikaměsíčním vztahu Řeč těla hraje v našich životech mnohem významnější roli, než si myslíme. Toto nevědomé chování toho dost o našem protějšku prozradí třeba při svádění, na první schůzce nebo i po několika měsících vztahu. Říká se, že řeč těla nikdy nelže. Podle kterých znaků tedy poznáte vzájemnou přitažlivost i to, že to s vámi váš partner myslí opravdu vážně?
Článek
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí Říká se, že naše tělo má svůj vlastní jazyk a někdy dokážeme tělem mluvit hlasitěji a zřetelněji než slovy. Nedávné studie ukázaly, že lidé, kteří vědí jak efektivně komunikovat pomocí neverbálních signálů, mají vyšší úroveň emoční inteligence.
Článek
Čtenářka píše: SIGNÁLY ZÁJMU A NEZÁJMU
Čtenářka píše: SIGNÁLY ZÁJMU A NEZÁJMU Rozpoznat, kdy má o vás zájem druhá osoba by nemělo být těžké, stačí se jen dívat okolo sebe a správně interpretovat signály, které jsou k vám vysílány.
Článek
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály?
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály? Ženy při komunikaci daleko lépe vyjadřují svoje pocity a emoce skrz tělo. Muž vám jednoznačně řekne, že s vámi chce jít do postele, žena ho ale svede řečí těla. Ale dejte si pozor, abyste nevysílaly špatné signály. Jak správně použít nonverbální komunikaci a "mluvit" tělem?
Článek
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla?
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla? Jistěže milujete svou práci (je příšerná a už pár týdnů poohlížíte se po jiné) a vaše šéfová je vaším vzorem (ta nadutá čarodějnice), ale dokážete v zaměstnání své pocity skrývat, nebo vás vaše tělo naopak zrazuje?
Článek
Kabelka o vás může říct mnohé
Kabelka o vás může říct mnohé Kabelka je nedílnou součástí outfitu každé ženy. Kabelka o vás může přitom říct mnohé. Váš vkus, ale i vlastnosti či rysy osobnosti dokáže vystihnout obsah kabelky, způsob, jak kabelku nosíte, ale i počet kabelek, které vlastníte.
(4) Načíst více