Kategorie řeč těla

Článek
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí Říká se, že naše tělo má svůj vlastní jazyk a někdy dokážeme tělem mluvit hlasitěji a zřetelněji než slovy. Nedávné studie ukázaly, že lidé, kteří vědí jak efektivně komunikovat pomocí neverbálních signálů, mají vyšší úroveň emoční inteligence.
Článek
Čtenářka píše: SIGNÁLY ZÁJMU A NEZÁJMU
Čtenářka píše: SIGNÁLY ZÁJMU A NEZÁJMU Rozpoznat, kdy má o vás zájem druhá osoba by nemělo být těžké, stačí se jen dívat okolo sebe a správně interpretovat signály, které jsou k vám vysílány.
Článek
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály?
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály? Ženy při komunikaci daleko lépe vyjadřují svoje pocity a emoce skrz tělo. Muž vám jednoznačně řekne, že s vámi chce jít do postele, žena ho ale svede řečí těla. Ale dejte si pozor, abyste nevysílaly špatné signály. Jak správně použít nonverbální komunikaci a "mluvit" tělem?
Článek
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla?
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla? Jistěže milujete svou práci (je příšerná a už pár týdnů poohlížíte se po jiné) a vaše šéfová je vaším vzorem (ta nadutá čarodějnice), ale dokážete v zaměstnání své pocity skrývat, nebo vás vaše tělo naopak zrazuje?
Článek
Kabelka o vás může říct mnohé
Kabelka o vás může říct mnohé Kabelka je nedílnou součástí outfitu každé ženy. Kabelka o vás může přitom říct mnohé. Váš vkus, ale i vlastnosti či rysy osobnosti dokáže vystihnout obsah kabelky, způsob, jak kabelku nosíte, ale i počet kabelek, které vlastníte.
Článek
4 kroky, jak zaručeně sbalit chlapa
4 kroky, jak zaručeně sbalit chlapa Možná i vy patříte mezi ženy, které jsou krásné, úspěšné a schopné, ale stále nemohou najít tohoto správného partnera. Děláte snad něco špatně? Blíží se silvestrovské veselí a příležitostí, jak se seznámit s novým…
Článek
Staňte se odborníky na řeč těla!
Staňte se odborníky na řeč těla! Tvrdí se, že až 60 % veškeré komunikace tvoří naše řeč těla, neboli body language. Nebo také, že pokud jsou oči oknem do duše, tělo je zrcadlem našich pocitů. Pokud se cítíme báječně, jde to poznat z držení naše těla a…
Článek
Jak poznat, že je muž dobrý v posteli -  a to ještě před akcí
Jak poznat, že je muž dobrý v posteli - a to ještě před akcí Nebylo by to skvělé, kdybychom poznali jeho sexuální zkušenosti jen letmým pohledem? Podle expertů zabývající se řečí těla neboli body language to prý poznat jde, ze způsobu, jak muž mluví, chodí nebo se vás dotýká. Pojďme se na to nyní podívat blíže.
(1) Načíst více