7 tipů, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem

7 tipů, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Zdroj: Shutterstock

Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!

Někdy to chce změnu

Každodenní spěch, povinnosti, zaběhnutá rutina… Nezapadlo vám v tomto koloběhu něco, co je opravdu důležité? Zrušte plány a udělejte něco neobvyklého nebo zábavného, co vás s partnerem příjemně překvapí! Vaše druhá polovička to určitě uvítá a tato věc se může stát něčím osvěžujícím ve vašem vztahu.

Buďte přirozená

Studie ukazují, že muži dávají jednoznačně přednost ženám, které se méně líčí. Ve své vlastní kůži se budete určitě cítit lépe! Jednou za čas zahoďte make-up a všimněte si, jak váš partner bude tuto změnu komentovat.

Zdroj: Shutterstock

Nechte to být

Pokud máte zrovna špatný den, docela často se vám mohou do vaší hlavy vtírat představy o nějakém omylu či problému, který váš partner způsobil. Nejdůležitější je s partnerem komunikovat, vidět jej jako někoho, kdo vám naslouchá. Když ve vás vře krev, uvědomte si, že právě nastal čas nechat to být. Zhluboka se nadechněte a přijměte, že by konverzace v tomto duchu nic pozitivního nepřinesla.

Staňte se lovkyní

Všechny máme své představy o tom, zda být lovcem či kořistí. Opravdu se zdá, že většina žen upřednostňuje roli kořisti. Hluboko ve svém srdci byste si určitě občas přála stát se lovkyní. Existuje spousta vztahů, kde žena hraje tuto roli pravidelně. Pokud to není váš případ, mohla by být tato změna pro váš vztah příjemným zpestřením.

Přijměte svou sexualitu

Každý den jsou ženy bombardovány zprávami o tom, jak by měly či neměly vyjadřovat svou sexualitu. V důsledku toho některé z nich přestávají přijímat své tělo takové, jaké je, což má výrazný vliv na důvěrné vztahy mezi partnery.

Možná si váš partner přeje, abyste si začala užívat sexu tak jako on. Přestaňte se proto stydět, jak vypadáte, v očích svého partnera jste stejně nejkrásnější na světě. Když se naučíte přijímat své tělo, sexuální hrátky pro vás stoprocentně nabudou nových rozměrů.

Zdroj: Shutterstock

Odhoďte telefon

Koho by nenaštvalo, když se s někým snažíte bavit, a on si místo toho hraje se svým telefonem? I když vás tato věc neskutečně rozčiluje, zkuste se zamyslet, kolikrát jste to vy sama udělala druhým? Když budete se svým partnerem mluvit, raději telefon odložte a soustřeďte se pouze na něj. Udělejte si kávu a jen tak si popovídejte třeba o tom, co jste během dne zažili. Hned si budete blíž.

Nemějte nerealistická očekávání

Naše společnost nám přináší řadu mýtů, jak by mělo vypadat spokojené partnerství či manželství? To, že vám partner pravidelně nepřináší květiny a nezve vás na romantické večeře, ale neznamená, že vás nemiluje. Zkuste popřemýšlet také o dalších věcech, které pro vás dělá. Ať už třeba nakoupí nebo zaveze vaše auto do opravny. Možná vás nakonec překvapí všechna jeho malá gesta.

Autor:
Publikováno: 13. 10. 2022 15:20 Nahlásit obsah