Kategorie Dojemné

Článek
Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích
Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích Rodiče malých dětí své potomky hlídají jako oko v hlavě. Když u svého dítěte vypozorují nějaký zdravotní problém, návštěva lékaře je pro ně neodkladná. Své by mohla vyprávět americká maminka Darian Depreta, která v ústech své dcerky batolecího věku objevila černou skvrnu. V panice ihned vyrazila k lékaři. A výsledek? Ten ji šokoval.
Článek
Žena ukázala samici gorily nížinné své 5týdenní miminko. Gorila Kiki z bostonské zoo zareagovala přímo fantasticky
Žena ukázala samici gorily nížinné své 5týdenní miminko. Gorila Kiki z bostonské zoo zareagovala přímo fantasticky V bostonské Franklin Park Zoo, která se specializuje na chov kriticky ohrožených goril nížinných, se začátkem letošního května odehrál příběh, který vás chytne za srdce. Američanka Emmily Austinová ukázala zpoza ochranné sklo samici gorily svého 5týdenního chlapečka Canyona. Gorila následně svou fantastickou reakcí dojala maminku k slzám.
Článek
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil...
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil... Rádi bychom jen na úvod napsali, že následující článek obsahuje fotografie, kterou nejsou vhodné pro slabší povahy. Máme pro vás totiž příběh týrané ženy, která jen o vlásek unikla smrti.
Článek
Svobodná maminka napsala dopis muži, který ji jako těhotnou opustil. Dožene vás to k slzám...
Svobodná maminka napsala dopis muži, který ji jako těhotnou opustil. Dožene vás to k slzám... Když se žena stane matkou, ne vždy je to jednoduché. O to víc, když po jejím boku nestojí partner, který by ji pomohl a podpořil ji. A právě jedna matka samoživitelka, jejíž život nebyl vždy procházkou v růžové zahradě, se rozhodla svému bývalému příteli napsat dopis, který obletěl celý internet.
Článek
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám Všechny děti potřebují milující mateřskou náruč. Jestli ji nemají, tak velmi strádají. A to zejména v dětských domovech, kde jim rodina chybí dvojnásob. Co je pro děti v životě nejdůležitější, ukazuje dojemné video pořízené v prostředí dětského domova v Indii. Ač je krátké, jeho obsah vás chytne za srdce a možná i dojme k slzám.
Článek
Hasiči zachraňovali andulku, která se zasekla v klíčové dírce. Kuriózní zásah má však šťastný konec
Hasiči zachraňovali andulku, která se zasekla v klíčové dírce. Kuriózní zásah má však šťastný konec Doba koronavirová přeje domácím mazlíčkům. Někdo chová psy, někdo kočky a jiný zase papoušky. Pokud patříte k chovatelům malých opeřenců, jistě vás dojme příběh, který se stal 14. března v čínském městě Che-fej. Místní hasiči zachraňovali andulku, která uvízla v klíčové dírce.
Článek
V Česku zemřelo první dítě s covidem, potvrdil ÚZIS. Šlo o osmiletou holčičku
V Česku zemřelo první dítě s covidem, potvrdil ÚZIS. Šlo o osmiletou holčičku K 3. březnu zemřelo v Česku s novým koronavirem už 20 941 osob. Jak dokazují oficiální údaje ministerstva zdravotnictví, covid-19 má v tuzemsku první dětskou oběť. Koncem letošního února s covidem bohužel v Česku zemřelo první dítě mladší 15 let.
Článek
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč Za život se nám stane nespočet nevysvětlitelných věcí, které by si dokázal jen těžko někdo vymyslet. Ovšem to, co se stalo na tomto pohřbu, nejspíš nic a nikdo nepředčí.
(133) Načíst více