Kategorie Dojemné

Článek
Muž přestavěl jeskyni na útulné bydlení
Muž přestavěl jeskyni na útulné bydlení Angelo Mastropietro byl úspěšný podnikatel, u kterého se bohužel objevila velmi vážná nemoc, a to roztroušená skleróza. Toto onemocnění se nedá vyléčit, pouze léky zpomalují proces nemoci a zmírňují obtíže, kterými je provázena.
Článek
Devatenáctiletá dívka zemřela při autonehodě - psala smsku
Devatenáctiletá dívka zemřela při autonehodě - psala smsku Angelina Holloway, které bylo 19 let, byla obyčejná náctiletá dívka, avšak s mimořádně velkým srdcem. Jednoho dne se jí však stalo něco, co nikdo nečekal…
Článek
Porodila sedm dětí, ale jen jedno je její vlastní
Porodila sedm dětí, ale jen jedno je její vlastní Založit rodinu je snem téměř každého z nás. Někteří však nemají to štěstí a musejí se uchýlit k jiným možnostem. Některé páry své vlastní děti mít ani nemohou, proto se přikloní k adopci, ale co ty páry, které vlastní dítě mít mohou, ale například ze zdravotních důvodů jim to není doporučováno?
Článek
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce Občas se nám může zdát, že v tomto uspěchaném světě jako by nebyl na lásku a dobrotu čas. Lidé se starají především o sebe a měřítkem úspěchu se stávají peníze. I přes to se i v tomto roce našlo množství lidí, jejichž dobré skutky se dotkly srdcí tisíců ostatních. Tady máte některé z nich.
Článek
Malý Vincent je první miminko, které vzešlo z transplantované dělohy
Malý Vincent je první miminko, které vzešlo z transplantované dělohy Jsou to již tři roky, co žena ve Švédsku porodila první dítě narozené z transplantované dělohy. Malin Stenbergová o své zkušenosti poprvé promluvila v roce 2015, a to z důvodu, aby dala naději i ostatním rodinám v podobné situaci.
Článek
Mladá dívka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco děsivého
Mladá dívka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco děsivého Pořizování selfie fotografií je pro dnešní dobu naprosto běžné a fotí se téměř všichni. Někdy však nevědomky můžeme na fotce zachytit i něco, co vůbec nebylo v plánu a dokonce může být vyfoceno i něco naprosto děsivého.
Článek
Muž každý týden chodí s ženou bez domova na oběd, ta si šetří na to, aby se naučila číst
Muž každý týden chodí s ženou bez domova na oběd, ta si šetří na to, aby se naučila číst Greg Smith je zakladatelem organizace, která se zaměřuje na kondiční tréninky. Gregova posilovna sídlí v centru Orlanda na Floridě, kde každý den potkává několik bezdomovců, kteří prosí o jídlo či peníze. Ovšem jednoho dne se stalo něco nečekaného…
Článek
Prodělala amputaci, nyní ale vyhrává zlaté medaile
Prodělala amputaci, nyní ale vyhrává zlaté medaile Následující příběh je o dívce jménem Oxana Mastersová, která se narodila 16. června 1989 v ukrajinském městě Chmeľnyckyj. Její příchod na tento svět však nebyl radostnou novinou, dívka se totiž narodila s tělesným postižením, které jí předurčilo opravdu velmi krutý start do života.
(285) Načíst více