Kategorie Dojemné

Článek
Mladá blogerka dala na Instagram fotku, jak čeká miminko. O dva týdny později se však stalo tohle...
Mladá blogerka dala na Instagram fotku, jak čeká miminko. O dva týdny později se však stalo tohle... Sarah Jane Young je známá australská blogerka a zakladatelka internetové stránky Mummies Who Lunch. Tato žena se snažila dát dohromady všechny nastávající maminky a hlavním účelem této stránky je to, aby se ženy podělily i s ostatními o své zkušenosti během těhotenství i mateřství.
Článek
Lékaři jim neustále opakovali, že je to oční infekce. Matka však věděla, že je něco špatně...
Lékaři jim neustále opakovali, že je to oční infekce. Matka však věděla, že je něco špatně... Když oko malé Stelly Robson z Austrálie zčervenalo, rodiče si nejdříve mysleli, že jde jen o nějakou oční infekci. To si myslel později i její ošetřující lékař. Dívce, které bylo teprve 6 let, byla předepsána antibiotika a byla i s rodiči poslána domů s tím, že do pár dnů zarudnutí i otok poleví. Jenže to se nestalo…
Článek
Teprve tříletý chlapec věděl, kdo jej zabil. To, co se však našlo pod hromadou kamení, nikdo nečekal...
Teprve tříletý chlapec věděl, kdo jej zabil. To, co se však našlo pod hromadou kamení, nikdo nečekal... Příběh tříletého chlapce, který vám dnes přinášíme, se skutečně stal. Je ale natolik nezvyklý, že v nás vyvolává opravdu smíšené pocity. No, uvidíte sami…
Článek
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého...
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého... Vánoce bývají obdobím, kdy se setkáváme s rodinou, přáteli a právě v tento moment si mnoho z nás uvědomí, co pro něj jeho blízcí znamenají. Jenže tento pocit uvědomění bychom měli mít i během celého roku, ne jen o Vánocích.
Článek
Žena si nechala nainstalovat bezpečnostní systém, který ji měl před stalkerem ochránit. Ten se však ukrýval pod postelí...
Žena si nechala nainstalovat bezpečnostní systém, který ji měl před stalkerem ochránit. Ten se však ukrýval pod postelí... Stalking – že vám je toto slovo povědomé? O stalkingu se mluví posledních pár let. Je to dlouhodobé a systematické obtěžování například SMS zprávami, e-maily, dopisy a v některých případech to může zajít i tak daleko, že vás dotyčný sleduje a snaží se vám být neustále na blízku.
Článek
Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit...
Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit... O domácím násilí se dlouhou dobu raději nemluvilo, jenže vždy mezi lidmi bylo, je a bude. Naštěstí v dnešní době díky internetu a sociálním sítím přestává být toto téma tabu a oběti se začínají se svými příběhy svěřovat, aby ukázaly ostatním, že v tom nejsou samy!
Článek
3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů...
3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů... Když se chystá oslava narozenin, nesmí chybět spousta jídla, sladkostí a mimo jiné i popkorn, který děti přímo milují. Jenže napadlo by vás někdy, že tato pochutina může být pro dítě i nebezpečná?
Článek
Na ultrazvuku to vypadalo jako bublina. Ve skutečnosti šlo matce i dítěti o život...
Na ultrazvuku to vypadalo jako bublina. Ve skutečnosti šlo matce i dítěti o život... Když šla Tammy Gonzalez z Miami na ultrazvuk se svým miminkem, nečekala, že jí lékař sdělí takovou zprávu. Na snímku se objevilo něco jako „bublina“, což ve skutečnosti bylo něco mnohem horšího.
(47) Načíst více