Kategorie Dojemné

Článek
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak doktor uviděl ultrazvuk, běžel pro pomoc!
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak doktor uviděl ultrazvuk, běžel pro pomoc! Otěhotnět není vždy jednoduché, a ačkoliv má žena už jedno krásné a zdravé miminko, nikdy to není záruka toho, že se jí to povede i napodruhé. Bobbi McCaugheyová se o druhé miminko společně se svým manželem Kennym snažila dlouho, bohužel bezvýsledně.
Článek
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností!
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností! Žijeme v době, ve které bohužel sociální sítě hýbou světem a díky nim si právě i obyčejní lidé dokážou rozjet slibnou kariéru. Dnes pro vás máme příběh 21leté Radky Kováčové, která pochází z Galanty na Slovensku.
Článek
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého...
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého... Na následujících fotografiích můžete vidět Romana R., který žije v Rusku ve městě Zelenogorsk. Jde o zapáleného fanouška kaskadérských kousků a právě i on sám se o nějaké pokouší, i když opravdu bláznivým způsobem.
Článek
Je jediný člověk s tímto syndromem. Podívejte se na 13letého chlapce uvězněného v těle dítěte...
Je jediný člověk s tímto syndromem. Podívejte se na 13letého chlapce uvězněného v těle dítěte... Když byly chlapci jménem Angus Palmes teprve tři roky, všimli si jeho rodiče toho, že ačkoliv vypadá jako děti v jeho věku, zcela jistě se chová trošku odlišně. Nechali jej proto vyšetřit, nečekali však, že jeho diagnóza bude až takhle vzácná…
Článek
Několik týdnů se kvůli depresím nestarala o vlasy. Když je chtěla ostříhat, kadeřnice to odmítla...
Několik týdnů se kvůli depresím nestarala o vlasy. Když je chtěla ostříhat, kadeřnice to odmítla... Bohužel nárůst lidí, kteří trpí depresemi, se rapidně každoročně zvedá a ani Česká republika není výjimkou. Na každého člověka deprese působí jinak a někdy se člověk může zachovat opravdu velmi prapodivně.
Článek
Týdny byla týraná svým přítelem. Kvůli jeho slávě však nebyl odsouzen…
Týdny byla týraná svým přítelem. Kvůli jeho slávě však nebyl odsouzen… Domácí násilí může být všude kolem nás a může se objevit i tam, kde by ho nikdy nikdo nečekal. Valentina Henriquez Albornoz, kterou můžete vidět na fotografii, je 23letá studentka, která se zamilovala do zpěváka jedné známé kapely.
Článek
Kvůli endometrióze se její tělo změnilo k nepoznání. Sdílela své fotografie na sociální síti se vzkazem pro všechny ženy...
Kvůli endometrióze se její tělo změnilo k nepoznání. Sdílela své fotografie na sociální síti se vzkazem pro všechny ženy... Dnes vám přinášíme příběh 27leté Thessy Kouzoukasové, která žije v Londýně. A proč právě její příběh? Tato žena totiž trpí onemocněním, o kterém my ženy nevíme příliš mnoho.
Článek
Rodiče odmítli krmit své dítě mateřským mlékem. Kvůli jejich bezohlednosti zemřelo v sedmi měsících...
Rodiče odmítli krmit své dítě mateřským mlékem. Kvůli jejich bezohlednosti zemřelo v sedmi měsících... V dnešní době není již nic neobvyklého, když novopečená maminka nemá možnost z jakýchkoliv důvodů kojit své novorozené miminko. Ačkoliv existují opravdu velmi kvalitní náhražky mateřského mléka, najdou se i takoví rodiče, kteří mají na celou situaci jiný názor.
Článek
Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Teď se rozhodla varovat ostatní!
Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Teď se rozhodla varovat ostatní! V dnešní době vyjít na sluníčko bez jakéhokoliv ochranného přípravku je velmi nezodpovědné. Především děti by se měly před slunečními paprsky chránit nejvíce. Tohoto se také držela Rebecca Cannonová, která se rozhodla natřít svou 14měsíční dcerku opalovacím sprejem.
(228) Načíst více