Kategorie Dojemné

Článek
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie...
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie... Ačkoliv se nám mohou zdát některé vztahy či dokonce i manželství naprosto dokonalá a bezchybná, ve skutečnosti tomu může být úplně naopak. Dnes vám přinášíme příběh manželského páru, který působil velmi stabilně a pevně, stačila však jedna nevěra a vše se změnilo od základů…
Článek
Matce této holčičky se na nohou objevily modřiny. Na Štědrý den zemřela...
Matce této holčičky se na nohou objevily modřiny. Na Štědrý den zemřela... Dnes vám přinášíme příběh 23leté Kirsten Hawksey, která byla šťastná žena a zároveň i matka teprve 15měsíční holčičky jménem Penelope. Jejich život byl téměř dokonalý, tedy až do chvíle, než se Kirsten objevily na nohou modřiny.
Článek
Láska na první pohled: Tito lidé si první setkání s vytouženým psem zapamatují navždy
Láska na první pohled: Tito lidé si první setkání s vytouženým psem zapamatují navždy Máte doma čtyřnohého chlupatého miláčka? A vzpomenete si, jaké bylo vaše první setkání? Jistě souhlasíte s tím, že okamžik, kdy poprvé spatříte nového člena vaší rodinné smečky, je prostě nezapomenutelný. Zkrátka, když vám malé štěně skočí do klína a olíže nos, nemůže to být nic jiného než láska na první pohled!
Článek
Po telefonátu s 19letým otcem se lékařům něco nezdálo. Poté zjistili krutou pravdu
Po telefonátu s 19letým otcem se lékařům něco nezdálo. Poté zjistili krutou pravdu Povolání lékařů, zdravotních sester a záchranářů vyžaduje kromě vzdělání i určitou dávku intuice. Téměř denně se po celém světě tito lidé potýkají s případy domácího násilí, při kterém bylo ublíženo dítěti.
Článek
Pro svou zesnulou ženu vysázel 6000 dubů. Po 17 letech sousedé přišli na jejich skrytý význam...
Pro svou zesnulou ženu vysázel 6000 dubů. Po 17 letech sousedé přišli na jejich skrytý význam... Ne každý z nás má v životě to štěstí, že najde svou skutečnou lásku. Někteří svou spřízněnou duši nenajdou nikdy, ovšem to není případ manželů, jejichž příběh vám dnes přinášíme.
Článek
Mysleli si, že porod proběhl hladce. Když se ale potom doktoři podívali na pupeční šňůru, něčeho si všimli
Mysleli si, že porod proběhl hladce. Když se ale potom doktoři podívali na pupeční šňůru, něčeho si všimli Narození miminka, kromě radosti, s sebou nese i občas pocit nejistoty a strachu z toho, aby vše dopadlo tak, jak má a dítě i nastávající maminka byli v pořádku. Ačkoliv je dnešní medicína velmi moderní, někdy se stanou věci, které může jen těžko někdo předvídat.
Článek
Na hlavu tohoto muže byla vypsána velká odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit...
Na hlavu tohoto muže byla vypsána velká odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit... Když člověk spáchá zločin, většinou spravedlnost vezme do vlastních rukou soud a pošle člověka do vězení, což by pro něj měl být ten největší trest. Jenže i mezi vězni panuje tzv. spravedlivá ruka, která ty nejhorší z nejhorších trestá po svém.
(269) Načíst více