Kategorie Dojemné

Článek
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině Devadesátková hudba ztratila jednoho ze svých nejvýraznějších interpretů. Anglický hudebník Paul Spencer, známý pod uměleckým jménem Dario G, bohužel prohrál svůj boj s rakovinou. Bylo mu pouhých 53 let. Jeho taneční hitovky Sunchyme, Dream To Me nebo Carnaval De Paris zůstanou navždy v našich vzpomínkách.
Článek
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let Svět jezdectví zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřela britská jezdkyně Georgie Campbell. Osudným jí byl pád z koně během jezdecké soutěže. K této nešťastné události došlo na prestižním závodě Bicton International Horse Trials v anglickém Devonu.
Článek
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá V Jižní Karolíně v USA došlo k tragické události, která fatálně zasáhla jednu mladou rodinu. Jejich tříleté dítě zemřelo poté, co se během hry samo dostalo do auta, ale už se nedokázalo dostat ven. Tento nešťastný incident je varováním pro všechny rodiče, aby své potomky za každých okolností střežili jako oko v hlavě.
Článek
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět Hity, které nazpíval, zná v Česku každý. O to víc fanoušky skupin Abraxas a Tango zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku 71 let zemřel zpěvák a skladatel Miroslav Imrich. Jak informoval deník Blesk, z tohoto světa odešel velmi tragickým způsobem.
Článek
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham Slavný italský návrhář Roberto Cavalli už bohužel není mezi námi. Tento světově proslulý módní vizionář zemřel 12. dubna 2024 ve věku 83 let ve své rodné Florencii. O jeho odchodu z tohoto světa informovaly zahraniční tiskové agentury.
Článek
Zemřela nejznámější kočka Česka: Micka manželů Pavlových odešla do kočičího nebe
Zemřela nejznámější kočka Česka: Micka manželů Pavlových odešla do kočičího nebe Prezident ČR Petr Pavel a jeho manželka Eva Pavlová přišli o milovaného kočičího mazlíčka. Jejich kočka Micka, která je doprovázela životem od roku 2012, bohužel odešla do kočičího nebe. O tom, že je Micka nemocná, informovala před několika dny první dáma přímo na svém Instagramu.
Článek
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let Spousta lidí je z její smrti v absolutním šoku. Ve věku nedožitých 25 let odešla na věčnost oblíbená modelka a televizní moderátorka Wilevis Brito. Pokládáte si otázku, proč zemřela v tak mladém věku? Nečekaně podlehla banálnímu zákroku v nemocnici.
Článek
Zemřel týraný pejsek Lucky. Jeho zubožené tělíčko to nezvládlo
Zemřel týraný pejsek Lucky. Jeho zubožené tělíčko to nezvládlo Příběh týraného pejska Luckyho z Prahy skončil bohužel špatně. Zubožené zvíře, které bylo odebráno z jednoho z pražských domů s boláky, strhanými drápky a ve vychrtlém stavu, zemřelo. Navzdory snahám o Luckyho záchranu jej musel veterinář uspat. O této smutné zprávě informoval na sociálních sítích AniDef – útulek Žim.
Článek
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc Epidemie černého kašle v Česku si bohužel vybrala oběť mezi nejmenšími a nejzranitelnější. V okrese Ústí nad Orlicí tomuto bakteriálnímu onemocnění podlehlo teprve měsíční miminko.
(309) Načíst více