Kategorie Dojemné

Článek
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný V sobotu 26. listopadu 2022 zemřela zpěvačka a herečka Irene Cara, která se celosvětově proslavila zejména soundtrackem k filmu Flashdance s názvem What A Feeling. Slavné umělkyni bylo pouhých 63 let, o příčině její smrti se stále diskutuje.
Článek
Zemřel parťák Chucka Norrise z Walker, Texas Ranger. Herci Clarenci Gilyardovi Jr. bylo 66 let
Zemřel parťák Chucka Norrise z Walker, Texas Ranger. Herci Clarenci Gilyardovi Jr. bylo 66 let Filmové a seriálové fanoušky zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel v pondělí 28. listopadu 2022 herec a akademik Clarence Gilyard Jr., který se proslavil zejména díky rolím v televizním seriálu Walker, Texas Ranger nebo ve filmech Top Gun či Smrtonosná past. Příčina smrti Clarence Gilyarda Jr. není dosud veřejně známá.
Článek
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.
Článek
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let Ve věku 82 let odešel v úterý 15. listopadu 2022 na věčnost Jaromír Jágr starší, táta nejslavnějšího českého hokejisty. Jaromír Jágr mladší informoval o smrti svého otce, který se potýkal s dlouhodobými zdravotními problémy, na Instagramu.
Článek
Zemřela máma Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Režisérce oblíbeného večerníčku bylo 94 let
Zemřela máma Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Režisérce oblíbeného večerníčku bylo 94 let Krkonošské pohádky patří k nejoblíbenějším televizním pořadům. Také jste na nich vyrůstali a nemohli se dočkat, až je budou znovu dávat v televizi? V tom případě pro vás bohužel máme špatnou zprávu. Ve věku 94 let zemřela 13. listopadu 2022 režisérka Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Její smrt potvrdila ČTK dcera Jana Procházková.
Článek
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme Světlo světa spatřila dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2022. V letošním roce má název The Gift neboli Dárek a je posledním dílem Disney trilogie From Family To Yours. Jak už tomu v případě vánočních reklam od Disney bývá, i letošní dvouminutový spot v sobě skrývá nádherné poselství, které vás dojme až k slzám.
Článek
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk V sobotu 29. října navečer se při procházce s rodiči ztratil v Orlických horách dvouletý chlapec. Nešťastní rodiče zalarmovali policii, strážci zákona se spolu s hasiči a členy horské služby okamžitě pustili do pátrání. Celá akce byla naštěstí úspěšná a ztraceného chlapce našel vrtulník s termovizí. Podívejte se na video z chlapcovy záchrany.
Článek
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo Stačilo několik sekund a stát v nesprávnou dobu na nesprávném místě. V neděli 2. října večer smetlo osobní auto v centru Bratislavy skupinu lidí, kteří čekali na zastávce MHD na autobus. Bilance je hrozivá, 5 mrtvých a zraněných. Hororovou nehodu zachytila bezpečnostní kamera, na jejíchž záběrech je vidět, že za autem zůstala pouze ohnivá čára.
Článek
Kocour Aslan se narodil se čtyřma ušima. Nikdo jej nechtěl, před rokem však našel milující domov
Kocour Aslan se narodil se čtyřma ušima. Nikdo jej nechtěl, před rokem však našel milující domov Dva roky starý kocourek Aslan pocházející z americké Pensylvánie je skutečnou raritou. Přišel totiž na svět se čtyřma ušima. Kvůli této genetické mutaci strávil dlouhý rok ve zvířecím útulku. Avšak i on se dočkal svého páníčka a našel milující domov.
(188) Načíst více