Kategorie Dojemné

Článek
8měsíční holčička zemřela v rozpáleném autě. Její otec mezitím trávil čas na policejní stanici
8měsíční holčička zemřela v rozpáleném autě. Její otec mezitím trávil čas na policejní stanici V průběhu roku 2021 bohužel zemřelo jenom v USA následkem pobytu v rozpáleném autě 23 dětí. Z toho 60 procent z nich neúmyslně v automobilu zapomněli jejich rodiče. Jak informoval zpravodajský portál CBS News, bohužel další nešťastný případ se stal začátkem letošního května v městě Snellville, který se nachází v americkém státě Georgia.
Článek
Statečná Barbora Matovčíková bojuje s rakovinou mozku. Změnila se k nepoznání, bojovná duše jí ale zůstává
Statečná Barbora Matovčíková bojuje s rakovinou mozku. Změnila se k nepoznání, bojovná duše jí ale zůstává Ještě před pár lety vedla dnes 26letá Barbora Matovčíková z Výšovic na Prostějovsku úplně běžný život. Studovala, chodila ráda do přírody a sportovala. Ovšem před dvěma lety si vyslechla zdrcující diagnózu. Zhoubný nádor na mozku Barboře převrátil život vzhůru nohama. Přesto se tato silná žena nevzdává a proti rakovině mozku bojuje ze všech sil.
Článek
Láska Taylora a Danielle Morrisových je inspirací. Danielle si vzala Taylora dva roky poté, co v Afghanistánu přišel o všechny končetiny
Láska Taylora a Danielle Morrisových je inspirací. Danielle si vzala Taylora dva roky poté, co v Afghanistánu přišel o všechny končetiny Láska nezná hranic a když někoho milujeme, tak se vším všudy. Příkladem pro nás všechny je příběh Taylora a Danielle Morrisových z americké Iowy. Jejich život se změnil 3. května roku 2012 v Afganistánu, kdy Taylor coby americký voják šlápnul na minu. Utrpěl velmi vážná zranění, v důsledku kterých bohužel přišel o všechny končetiny.
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
Článek
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná Když přišla americká holčička Winry Hallová na svět, byla jiná než ostatní novorozené děti. Rodiče si hned po jejím narození všimli, že má skvrnu ve tváři. Nejprve si mysleli, že jde o modřinu. Lékaři však překvapeným rodičům řekli, že jde o extrémně vzácné mateřské znaménko. Zajímá vás, jak se této holčičce aktuálně daří?
Článek
Přihnojování jahod na jaře: Správné načasování je klíčem k bohaté úrodě
Přihnojování jahod na jaře: Správné načasování je klíčem k bohaté úrodě Na jaře mají zahrádkáři plné ruce práce. Na co rozhodně nezapomenout? Pokud na zahradě pěstujete jahody, v dubnu nastal ideální čas k jejich přihnojení. Jak a čím na jaře jahodníky hnojit? Přinášíme tipy na přihnojování jahod na jaře, které vám zajistí bohatou úrodu.
Článek
Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy
Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy Upřímnost, se kterou žena napsala dopis svému muži, je obdivuhodná a my vám ho dnes přinášíme. Svůj dopis začíná slovy: “Toto už není tělo, do kterého ses na první pohled zamiloval…“
Článek
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem na tváři připomínající masku Batmana. Takto vypadá po 6 chirurgických zákrocích
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem na tváři připomínající masku Batmana. Takto vypadá po 6 chirurgických zákrocích Když Luna Tavares-Fennerová přišla v roce 2019 na svět, byla jiná než ostatní novorozené holčičky. Většinu její tváře pokrývalo velké tmavé mateřské znaménko, které připomínalo masku Batmana. Od svého narození do roku 2021 Luna podstoupila celkem šest náročných chirurgických zákroků. Podívejte se, jak vypadá dnes.
(171) Načíst více