Kategorie Dojemné

Článek
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let Slovensko a Česko obletěla velmi smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel rocker Jozef Paulíny. Tento známý hudebník se proslavil zejména coby zpěvák kapely Modus, se kterou v 80. letech 20. století bodoval takovými hity jako Keď sa raz oči dohodnú nebo Roberta.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.
Článek
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela V americké Nebrasce se stala tragická událost, která šokovala celý svět. Roztržitý řidič, který svážel malé děti do mateřské školy, zapomněl ráno roční holčičku v dodávce. Dívenka zůstala v rozpáleném vozu nejméně 5 hodin. Poté, co ji zaměstnanci MŠ objevili, už byla bohužel po smrti.
Článek
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda Svět krasobruslení zasáhla velmi smutná zpráva. V úterý 22. srpna 2023 zemřela nečekaně při dopravní nehodě kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Bylo jí pouhých 31 let. Jak uvedla policie, Alexandra Paulová dopravní nehodu nezavinila, ale stala se její zbytečnou obětí.
Článek
Zemřela autorka školního písma Comenia Script. Česká výtvarnice Radana Bartůňková Lencová podlehla v 47 letech těžké nemoci
Zemřela autorka školního písma Comenia Script. Česká výtvarnice Radana Bartůňková Lencová podlehla v 47 letech těžké nemoci Ve věku 47 let odešla na věčnost grafička a výtvarnice Radana Bartůňková, rozená Lencová. Tato nadaná žena proslula jako autorka písma Comenia Script, kterým se učí od první třídy psát děti ze stovky základních škol z celé České republiky.
Článek
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let Fanoušky kultovního seriálu Hry o trůny zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřel herec Darren Kent, který ztvárnil roli pastevce koz ze Zátoky otrokářů. Za smrt herce v tak mladém věku mohou vážné zdravotní problémy, kterým dlouhodobě a statečně čelil.
Článek
Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu
Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu V prosinci 2016 beze stopy zmizela 34letá Andrea Vlčeková ze slovenského Hlohovce. Tři muži ji unesli přímo před mateřskou školkou, kam před tím odvedla svého mladšího synka. Slovenská maminka byla po únosu dlouhé roky nezvěstná a doslova se po ní slehla zem. Po nalezení jejího těla v sudu s kyselinou se konečně dočkala důstojného pohřbu.
Článek
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let Polská média zveřejnila 18. července 2023 velmi smutnou zprávu. Podle jejich informací vyskočil z 12. patra výškového domu známý polský youtuber Rafal Górecki, který vystupoval pod pseudonymem Ravgor. Známý online tvůrce zemřel ve věku pouhých 35 let.
Článek
V Paříži zemřela dcera Charlieho Chaplina. Herečce Josephine Chaplin bylo 74 let
V Paříži zemřela dcera Charlieho Chaplina. Herečce Josephine Chaplin bylo 74 let V hlavním městě Francie 13. července 2023 naposledy vydechla dcera Charlieho Chaplina a Oony O'Neill. Josephine Chaplin, která byla výbornou herečkou, se dožila 74 let. Zprávu o její smrti přinesl francouzský list Le Figaro.
(281) Načíst více