Kategorie Dojemné

Článek
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal Máte dítě školou povinné? V tom případě je pro vás příprava svačiny samozřejmostí a také skvělým způsobem, jak svému školákovi doplnit nezbytné živiny a zpříjemnit mu den. Bohužel i v dnešní době některé děti zůstávají ve škole bez jídla, protože jejich rodiče nemají zkrátka peníze.
Článek
Pod lavinou zemřela známá americká extrémní lyžařka. Tragédie se stala v kosovském rezortu Brezovica
Pod lavinou zemřela známá americká extrémní lyžařka. Tragédie se stala v kosovském rezortu Brezovica Sportovní svět zasáhla velmi smutná zpráva. Během dovolené v lyžařském středisku Brezovica v Kosovu tragicky zemřela americká extrémní lyžařka Catherine “Kasha” Rigby. Měla pouhých 54 let.
Článek
Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence
Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence Bývalý člen hvězdné skupiny Backstreet Boys, Nick Carter, má za sebou velmi smutné Vánoce. 23. prosince 2023 zemřela v pouhých 41 letech jeho sestra Bobbie Jean. Zpěvák Nick Carter tak už bohužel přišel o třetího sourozence. Teprve před rokem zemřel jeho mladší bratr Aaron.
Článek
Zemřela Linda Wichterlová, manželka vynálezce kontaktních čoček. Bylo jí krásných 106 let
Zemřela Linda Wichterlová, manželka vynálezce kontaktních čoček. Bylo jí krásných 106 let V požehnaném věku 106 let odešla Linda Wichterlová na věčnost za svým světově proslulým manželem, vědcem Otto Wichterle, který vynalezl gelové kontaktní čočky nebo silon. O skonu této dámy informovalo na svých facebookových stránkách ostravské Wichterlovo gymnázium.
Článek
Zemřel slovenský herec Michal Monček, bylo mu 88 let. Hrál ve známých filmech i v Ordinaci v růžové zahradě
Zemřel slovenský herec Michal Monček, bylo mu 88 let. Hrál ve známých filmech i v Ordinaci v růžové zahradě V pátek 17. listopadu 2023 zemřel v Bratislavě známý slovenský herec Michal Monček. Dožil se úctyhodného věku 88 let. O jeho odchodu z tohoto světa informovalo na sociálních sítích Divadlo Jána Palárika v Trnavě, jehož byl Michal Monček dlouholetým členem.
Článek
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku Australský zpěvák a televizní star, Johnny Ruffo, zemřel v pouhých 35 letech na rakovinu mozku. Naposledy vydechl 10. listopadu 2023 obklopen svými blízkými. Se zákeřnou nemocí přitom bojoval od roku 2017. Smrt známého australského zpěváka a herce potvrdila na sociálních sítích jeho rodina.
Článek
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit Na exotickém ostrově Bali tragicky zemřela česká influencerka Kamila Mortimer. Této hvězdě sociálních sítích, ale také podnikatelce a kamarádce desítky osobností českého showbyznysu byla osudná srážka s nákladním automobilem. Svým zraněním podlehla v sobotu 11. listopadu 2023 v odpoledních hodinách.
Článek
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím Zpráva o smrti Romana Čechmánka přišla jako blesk z čistého nebe. Jeho odchod z tohoto světa v pouhých 52 letech opravdu nikdo nečekal. Šampion z Nagana Roman Čechmánek zemřel v neděli 12. listopadu 2023, příčina jeho úmrtí je dosud neznámá. Policie proto nařídila pitvu.
(295) Načíst více