Kategorie Dojemné

Článek
Její město těžce zasáhly povodně. Když katastrofu dokumentovala, nemohla uvěřit svým očím
Její město těžce zasáhly povodně. Když katastrofu dokumentovala, nemohla uvěřit svým očím Následující příběh se odehrál ve městě Ayolas v Paraguayi při povodních, které mají na svědomí časté deště. Bohužel povodním se mnohdy nepodaří uniknout jak lidem, tak i zvířátkům, zvláště tedy těm malým, které na to nemají dostatek síly. Ovšem i tady platí -  není nad to mít bezva kamaráda, který vám pomůže!
Článek
Bývala krásná, ale i přesto chtěla plastiku obličeje. Zákrok se však nezdařil a to ji donutilo myslet i na sebevraždu…
Bývala krásná, ale i přesto chtěla plastiku obličeje. Zákrok se však nezdařil a to ji donutilo myslet i na sebevraždu… Nejedna z nás buďto již plastickou operaci podstoupila anebo o ní již delší dobu přemýšlí. Právě mezi takovými ženami, které o plastické operaci sní, byla i Carol Bryan z Floridy. Ačkoliv na svůj věk vypadala velmi dobře, toužila být pro muže opět přitažlivá, a proto se rozhodla pro menší kosmetické úpravy.
Článek
Maminka vytvořila seznam toho, co její dcera nesmí. Všichni by si jej měli přečíst
Maminka vytvořila seznam toho, co její dcera nesmí. Všichni by si jej měli přečíst Americká maminka se stala inspirací pro tisíce rodičů poté, co na internetu zveřejnila dopis, který napsala pro svoji pětiletou dceru.
Článek
Vykládalo se o psovi, který má každou noc výt nahoře v horách. Na to, co tam žena našla, nikdy nezapomene...
Vykládalo se o psovi, který má každou noc výt nahoře v horách. Na to, co tam žena našla, nikdy nezapomene... Legendy se mezi lidmi povídají již od nepaměti. Některé se vyprávějí dlouhá léta a s některými lidé přicházejí teprve teď. Triniti Smithová již od několika lidí slyšela, že ve vysokých horách v Coloradu slýchávají místní obyvatelé výt psa.
Článek
Jen díky třem slovům zachránil 5leté holčičce život, když se ji neznámý muž snažil unést...
Jen díky třem slovům zachránil 5leté holčičce život, když se ji neznámý muž snažil unést... Celý tento incident se odehrál 25. srpna ve městě Manheime v Pensylvánii, kdy si teprve 5letá Jocelyn Rojasová hrála před domem své babičky, pochopitelně pod dozorem své matky, která ji sledovala z okna. Jocelyn jen na malý moment zmizela za rohem, když si šla pro své kolo a právě na tomto místě na ni čekalo opravdové nebezpečí.
Článek
Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu...
Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu... Příběh, který vám dnes přinášíme, se odehrál 16. září tohoto roku ve státě Ohio. Hrdinou příběhu se stal Nazier Alahee, a to protože si zachoval chladnou hlavu a zajímal se o své okolí.
Článek
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl...
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl... Před více než rokem předpovídali lékaři Brianovi Bolducovi cirhózu jater. Brian totiž vážil téměř 130 kilogramů, a ačkoliv vypadal na první pohled naprosto zdravě a spokojeně, obezita mu pomalu ale jistě začínala ničit tělo i život.
Článek
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji snažila najít…
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji snažila najít… Obyvatelé ruského města Jaroslavl, které se nachází severně od Moskvy, zažili něco, na co pravděpodobně do smrti nezapomenou. Pravidelně procházeli kolem domu, že kterého slýchávali dětský pláč, což jim nejdříve nepřipadalo nijak podivné. Jenže tento dětský pláč neutichal…
Článek
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo však nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo však nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.
(252) Načíst více