Kategorie Dojemné

Článek
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila Ve věku pouhých 25 let zemřela bývalá královna krásy Jessica Whalley, které v roce 2019 reprezentovala Velkou Británii na Miss Tourism Universe. Tato kráska odešla na věčnost několik dní před svými 26. narozeninami.
Článek
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.
Článek
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let Na následky utonutí během šnorchlování na South Bech v Západní Austrálii bohužel zemřel hvězdný australský herec Peter Hardy. Bylo mu pouhých 66 let. Peter Hardy měl na kontě desítky rolí ve filmech, seriálech a divadelních muzikálech. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v australském televizním seriálu McLeodovy dcery.
Článek
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat V německém Freiburgu zemřel v pondělí 13. března 2023 brněnský rodák, německý filozof židovského původu Ernst Tugendhat. Patřil k nejvýznamnějším současným filozofům v oblasti analýzy jazyka. Dožil se požehnaného věku - na věčnost odešel v 93 letech.
Článek
Libuše Šafránková a Josef Abrhám vyjdou 14. června 2023 na poštovních známkách. A to u příležitosti hereččiných nedožitých 70. narozenin
Libuše Šafránková a Josef Abrhám vyjdou 14. června 2023 na poštovních známkách. A to u příležitosti hereččiných nedožitých 70. narozenin Představitelka filmové Popelky a nejkrásnější česká princezna se letos v červnu dostane až na poštovní známky. U příležitosti svých nedožitých sedmdesátých narozenin se na nich přitom objeví nejen oblíbená česká herečka Libuše Šafránková, ale také její zesnulý manžel Josef Abrhám.
Článek
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu Že život není procházkou růžovou zahradou a sociální sítě jsou pouhým pozlátkem, které mnohdy nereflektuje skutečnost, bohužel dokázal americký model Jeff Thomas. Tento úspěšný krasavec, který bodoval nejen v modelingu, ale také na sociálních sítích, našel svou smrt v luxusním komplexu v Miami. Podle všeho spáchal sebevraždu skokem z balkonu.
Článek
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec Sociální sítí TikTok se šíří nebezpečná výzva Blackout Challenge, která si po celém světě vyžádala životy již několika náctiletých. Bohužel tato výzva má první oběť i v Česku. V Jičíně se 16. února na základě výzvy Blackout Challenge škrtil 11letý chlapec. V bezvědomí jej našla jeho sestra, chlapce se bohužel zdravotníkům nepodařilo zachránit.
Článek
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení V sobotu 11. března 2023 se naskytl účastníkům Ultra Music Festivalu v jihoafrickém Johannesburgu hrůzný pohled. Při vystoupení na pódiu totiž zkolaboval známý rapper Coasta Titch. Mladý umělec následně bohužel zemřel v nemocnici. Bylo mu pouhých 27 let.
Článek
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let Fanoušky muzikálu i filmu Šumař na střeše zasáhla smutná zpráva. Ve věku 87 let zemřel v Izraeli Chaim Topol, herec, který je s tímto uměleckým dílem nesmazatelně spojený. Chaim Topol vydechl naposledy ve čtvrtek 9. března 2023 ve věku 87 let, a to po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou.
(230) Načíst více