Kategorie Dojemné

Článek
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet Dnes vám přinášíme velmi dojemný příběh 7letého chlapce. Bohužel ne všichni lidé na světě mají ve svém životě štěstí, někteří se však se svým osudem dokážou popasovat a stanou se z nich ti opravdoví hrdinové.
Článek
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit 23letý muž prožil téměř celý svůj život jako pětikilové batole, neschopné mluvit ani chodit. Manpreet z Indie trpí vzácnou nemocí zvanou Laronův syndrom, která současně sužuje asi 300 lidí na světě. Ta způsobuje hormonální nerovnováhu, kdy tělo postrádá nutnou látku pro další vývoj.
Článek
Řekl své učitelce tatínkovo tajemství. Ta mu poté zachránila život...
Řekl své učitelce tatínkovo tajemství. Ta mu poté zachránila život... Děti si své lidské hrdiny vybírají podle určitých kritérií, kterým my dospělí příliš nerozumíme. Někdy se jím může stát rodič, prarodič, slavná osobnost anebo také učitel, což se v případě čtyřletého Camdena také stalo.
Článek
Na své svatbě nechala prázdnou židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč...
Na své svatbě nechala prázdnou židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč... Není nic horšího, než když rodiče musejí zažít smrt svých dětí. Becky Turney právě mezi takovéto rodiče patří, přišla o svého syna před dvěma lety a to přesněji 21. října 2015. Pochopitelně nikdy na svého syna nedokázala zapomenout a i v den své svatby si přála, aby tam byl s ní…
Článek
Tento 6letý chlapeček se ztratil v lese. Dříve než záchranáři ho ale zachránil někdo jiný…
Tento 6letý chlapeček se ztratil v lese. Dříve než záchranáři ho ale zachránil někdo jiný… Rodiče se snaží své děti chránit od všeho zlého, neustále na ně dohlíží a jen málokdy je spouští z očí. Stačí však jen chvilka nepozornosti a všechno může být úplně jinak.
Článek
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby...
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby... Když se řekne Osvětim, okamžitě se každému vybaví koncentrační tábor, ve kterém se děly doslova hrůznosti. V tomto koncentračním a vyhlazovacím táboře zemřelo více než milion lidí především židovské rasy. Bohužel zde umíraly také děti a jedním z nich byla Czesława Kwoka. Proč bude tento článek právě o této dívence?
Článek
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu rodiče uviděli, jak krutě ji doma týrala...
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu rodiče uviděli, jak krutě ji doma týrala... Jakmile se rodiče rozhodnou, že své dítě svěří chůvě, je to obrovský krok do neznáma. Zejména proto, že jsou nuceni jej svěřit člověku, kterého třeba ani pořádně neznají, což se později může ukázat jako největší hrozba.
Článek
Fotografky zincenovaly svatbu svých malých dětí. Co říkáte na výsledek?
Fotografky zincenovaly svatbu svých malých dětí. Co říkáte na výsledek? Že je svatba jedním z nejnezapomenutelnějších okamžiků v životě, o tom žádná. Ale co když se jedná o fiktivní svatbu dvou malých dětí? V honbě za originálními fotkami zinscenovaly svatbu svých potomků dvě matky-fotografky. Co na jejich netradiční počin říkáte?
Článek
Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici...
Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici... Většina malých holčiček po vzoru své maminky touží po líčidlech, a právě z tohoto důvodu jsou na trhu dostupné kosmetické výrobky, které jsou přímo určené pro tyto malé parádnice. Bohužel ne všechny jsou ale kvalitní a místo zkrášlení mohou slečnám způsobit nemalé kožní problémy.
(295) Načíst více