Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině

Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině Zdroj: Shutterstock

Devadesátková hudba ztratila jednoho ze svých nejvýraznějších interpretů. Anglický hudebník Paul Spencer, známý pod uměleckým jménem Dario G, bohužel prohrál svůj boj s rakovinou. Bylo mu pouhých 53 let. Jeho taneční hitovky Sunchyme, Dream To Me nebo Carnaval De Paris zůstanou navždy v našich vzpomínkách.

Dario G byl neodmyslitelnou součástí taneční scény devadesátých let. Jeho hity byly součástí každé správné party a hrály se v rádiích po celém světě.

Bohužel tato hudební legenda v loňském roce na sociálních sítích přiznala, že má rakovinu konečníku ve čtvrtém stadiu a že lékaři našli také stín na játrech. Dario G se ale rozhodl bojovat a jen tak se nevzdat.

Bohužel nemoc byla silnější. Jeho poslední příspěvek na sociálních sítích byl plný vděčnosti za podporu fanoušků, ale zároveň přiznání vyčerpání. „Vím, že jste mi všichni prokázali ohromnou podporu, lásku a sílu. Ale už nemám energii,” napsal hudebník před třemi týdny na Instagramu.

O smrti Daria G informovala na sociálních sítích jeho rodina. „S hlubokým zármutkem oznamujeme, že zemřel náš milovaný Paul Spencer. Byl pozitivní až do konce, ale tuhle bitvu už nemohl vybojovat. Zanechává po sobě nádherný hudební odkaz a hodně šťastných vzpomínek pro mnoho lidí. Bude chybět všem, kteří ho měli rádi,“ napsala rodina ve svém veřejném prohlášení.

Dario G tu po sobě zanechal velmi bohatý hudební odkaz. Jeho skladby dodnes rezonují v klubech a na festivalech. Nadčasová hudba tohoto slavného umělce zůstane navždy v našich srdcích jako připomínka doby, kdy bylo všechno o něco jednodušší a radostnější.

Zdroj: Instagram.com/dariogofficial, Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 21. 6. 2024 13:45 Nahlásit obsah