Kategorie Devadesátky

Článek
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině Devadesátková hudba ztratila jednoho ze svých nejvýraznějších interpretů. Anglický hudebník Paul Spencer, známý pod uměleckým jménem Dario G, bohužel prohrál svůj boj s rakovinou. Bylo mu pouhých 53 let. Jeho taneční hitovky Sunchyme, Dream To Me nebo Carnaval De Paris zůstanou navždy v našich vzpomínkách.
Článek
Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj
Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj Dream To Me, Sunchyme, Heaven Is Closer nebo Carnaval De Paris. Pokud jste vyrůstali v devadesátkách, tyto hity vám rozhodně nejsou neznámé. Je pod nimi podepsán slavný anglický hudebník Paul Spencer, kterého jistě znáte pod uměleckým jménem Dario G. Tento umělec světového formátu nyní oznámil smutnou zprávu - má rakovinu konečníku.
Článek
Zemřela další hvězda seriálu Beverly Hills 902 10. Nata z Peach Pitu oplakávají herci i fanoušci
Zemřela další hvězda seriálu Beverly Hills 902 10. Nata z Peach Pitu oplakávají herci i fanoušci Kultovní seriál devadesátek Beverly Hills 902 10 ztratil další hvězdu. Po Lukovi Perrym alias Dylanovi, který zemřel v roce 2019, odešla na věčnost další seriálová legenda. Ve čtvrtek 25. srpna 2022 skonal Joe E. Tata, která hrál stále dobře naladěného Nata z fast foodu Peach Pit.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let Fanoušky kultovního amerického seriálu Alf, který byl populární zejména v 80. a 90. letech 20. století, zasáhla velmi smutná zpráva. V pátek 15. dubna 2022 zemřela ve věku 93 let herečka Liz Sheridanová, která v seriálu ztvárnila postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové. Pamatujete si na ni?
Článek
Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej
Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej Vyrůstala jste v 90. letech 20. století? V tom případě si jistě vzpomínáte na jednu unikátní vlasovou módu. V čem spočívala? Dívky a ženy si daly své vlasy do culíku nebo drdolu a po stranách své tváře nechaly volně dva pramínky. Přesně tento vlasový trend slaví v současnosti velký comeback. Jak jej nosit, aby vám slušel?
Článek
Retro jídla devadesátek: Na některých specialitách si rádi pochutnáme i v dnešní době
Retro jídla devadesátek: Na některých specialitách si rádi pochutnáme i v dnešní době Zažili jste dobu 90. let 20. století? V tom případě budete určitě souhlasit s tím, že tato doba byla specifická nejen společenskou atmosférou či módou, ale také kulinářskými pochoutkami. Které speciality frčely v devadesátkách nejvíc? Je jich hned několik a velké popularitě se těší i v současnosti.
Článek
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží Sen, Keď príde láska nebo Anjel. Nejen těmito hity bodovali MC Erik & Barbara v 90. letech minulého století na Slovensku i v Česku. Obrovský úspěch zaznamenali dokonce v Japonsku. Milovali jste toto slovenské hudební duo také a měli jste doma jejich kazety? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá a co dělá Barbara Haščáková v současnosti.
Článek
Dámské čelenky do vlasů slaví v roce 2019 velký comeback: Která bude slušet právě vám?
Dámské čelenky do vlasů slaví v roce 2019 velký comeback: Která bude slušet právě vám? Čelenky do vlasů, které byly obrovským trendem 90. let minulého století, nejsou jenom pro malé holčičky. Tento stylový vlasový doplněk slaví v roce 2019 velký návrat. Zkrášlit si s ním svou hřívu můžete i vy. Jaké typy čelenek se momentálně nosí a jak je můžete vkusně zkombinovat se svým outfitem?